Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

A właśnie byłam na ty filmie \"Francuski numer\" - gorąco polecam - ja az usmialam się do łez!!! Super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Jestem mamusią 7miesięcznej Weroniki, chciałabym się do was przyłączyć... Tylko że nie jestem z Poznania, tylko z Podkarpacia. Ale to na \"P\" i to na \"P\"... A mam wrażenie, że założycielkę tego topiku to chyba już gdzieś widziałam... Julianko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Isia23 - pewnie ze mozęsz się przyłączyc - może kiedyś nas odwiedzisz w Poznaniu ;) Buziaki dla wiki - jest slodka :) Napisz cos więcej o sobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały spi... dzis miał wielkie starcie z Gabryelem...3-miesiecznym synkiem mego brata:P hehe... arni tak sie spojrzał na dzien dobry,ze gabrys zaczął ryczeć:P hehe... niemozliwy jest... co to bedzie jak podrosnie;) ups:) haha ja solarium miałam dzis zaliczyyc,ale przełoże na jutro:) najpierw musze do gina pojsc sie spytac,czy aby mozna napewno...:O upewnic sie... roznie mowia,a mi zalezy na pokarmie... ide jutro z malym do pediatry,zapisalam go dzis na wizyte... tę twarzyczke to ma bidulek biedną... rozlane krosteczki,chropkowata na maxa... moze jakis krem cud;) zobaczymy... jade egzamin zdac jutro:) trzymajta kciuki.. cmok od arniego dla Jasminki 👄 pozdrowienia od mamusi dla wszystkich tu forumowiczek..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Isabelle! Widze że Arni to niezły łobuziak bedzie - skoro tylko swoim wzrokiem spowodowął placz u starszego kuzyna hihihi Dowiedz się od lekarza czy można chodzić na solarium podczas karmienia piersią bo mnie to tez bardzo interesuje. Ostatni raz byłam tam we wrzesniu - brakuje mi tego wygrzewania pupci, a na lato trzeba jakoś wyglądać ;) Dobrze że idziesz z małym do pediatry może ci jakąś maść zapisze na te krostki bo pewnie jemu tez to dokucza - biedaczek. A od czego właściwie wyszły mu te brzydactwa na buźce? I tylko na buźce? Trzymam za ciebie mooooooooooocno kciukasy. Jak wrócisz z egzaminu to daj znać jak ci poszło i czy już mogę puścić kciukasy :D Buziaki dla Arniego i \"piąteczka\" od Patryka ;) Julia + Jaśminka 👄, Aga, Pysia, Isia, Brzusio 🌻 ❤️ 👄 proszę ładnie mi się tu meldować :D A my wczoraj bylismy na pływali i fantastycznie się potem czułam, ale zastanawia mnie jedna rzecz czy aby mi to nie zaszkodzi, bo dzisiaj rano pęcherz mnie bolał i zastanawiam sie czy to poprostu przez małego czy po wczorajszym basenie. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D:D:D dziś po raz kolejny będzie omawiane dziecko w kulturze... lala jedzie ze mną na uczelnię, bo nie mam co z nią zrobić:P irenko❤️ witamy, witamy:D:D:D dla wiki👄od ciotki:) isabelle🖐️ niezły łobuz z tego twojego synalka:P pewnie zapodał kuzynkowi spojrzenie rodem z \'terminatora\' i mały wymiękł:D:D:D dla arniego obśliniony👄 a dla ciebie 🌻 za zdany egzamin, bo zdasz go na pewno:) paula👄 od szczerbola:D a propos twoich kłopotów z pęcherzem - ciąży bardzo łatwo podłapać jakąś infekcję dróg moczowych:( uważaj na siebie i patryka!w ciąży na solarium raczej nie wolno chodzić, bo może ono wywołać skurcze, poczekaj jeszcze troszkę:) ciekawe co tam u lidki... buziaki dla niej i życzenia już tylko odrobiny cierpliwości:D:D:D 🌻aga🌻pysiu🌻brzusio🌻 odzywać się dziewczynki:D zaraz zaczynamy zbierać się do szkoły:classic_cool: miłego pierwszego dnia wiosny:D:D:D:D:D 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa... w ciąży napewno nie wolno chodzic na solarkę..wytrzymasz skarbie! ja nie byłam od czerwca:P hehe... i dlatego chciałabym sie zapytac czy jako karmiąca piersia mogę,jesli zasłonie pożądnie biust:P hmmm... duzo lekarzy mowi,ze tak... starej daty zazwyczaj mowią nIE:O...ja mam nadzieje,ze trafię na młoda babke a napewno z nowymi poglądami:P hehe... tesknie za wygrzaniem się.. chocby sztucznym;) dzieki za buziaki.... moj maly szaleje,lezy sam na łózku i wywija rączkami i nóżkami... jakby walczył;) buxkę ma w jeszcze gorszym stanie... niewiem co jest grane:O..tylko na buźce.... uczulenie od meog mleka raczej nie sądze, bo nic niowego s produktów nie włączałam do mej diety... niemozliwe raczej.. ale to sie okaże jak lekarka zbada:) dam znac całuski dla wszystkich... piąstki, obslinione cmokaski, ....:P itd. PAPAPA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chodziło dziewczyny o solarke już po porodzie a nie w czasie ciąży :P :P:P:P Odebrałam właśnie wyniki badań moczu i krwi. Nie mam żadnych bakterii. Hemoglobina ok i płytki krwi też, leukocyty mam troche podwyższone i hematokryty mam obniżone (tylko za cholerke nie wiem co to jest ;) ) Buziaki całuski i wszystko naraz dla naszych małych pociech 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Trochę się gubię- które z was są już mamami, a które jeszcze nie? Paula...o mnie? Nic ciekawego w sumie... Weronika urodziła się przez cc 12 sierpnia, jest kochana i bardzo podobna do taty. Do mnie to tylko od pasa w dół, hihihihi. Mamy prawie od samego początku problem z prawym bioderkiem, mała wisiała 5 tygodni na wyciągu, potem miała gips na 6 tygodni a teraz ma szynę. 5 kwietnia idziemy do ortopedy na kontrolę i okaże się czy można to cholerstwo wreszcie zdjąć, czy jeszcze nie. Poza tym- jestem mgr (magazynierem, hehe) filologii polskiej i chałturzę sobie w lokalnym pisemku. To chyba tyle na początek. Uciekam bo dziecko domaga się kategorycznie otwarcia baru mlecznego ;) Wszystkiego ciepłego z okazji pierwszego dnia wiosny!! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha28
cze dziewczyny!!! Jestem ze Srody Wlkp, mam do was zapytanie gdzie w Poznaniu można kupic fajny i niedrogi ;) wózek????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusio 27
siemka!!!musze sie wam pochwalic ,ze kupilam dzis 2 kaftaniki ,i piekny komplecik dla mojej dzidzi.bardzo pomocna byla dla mnie lista julki jeszcze raz dzieki. a takz innej beczki mam nowe spodnie ciazowe jeansy,z guma na brzuszku rozmiar "s",wzrost 1,62.kupilam je juz w grudniu, a teraz gdy chcialam zaczac je nocsic okazalo sie ze sa male.moze ktoras bylaby zainteresowana??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusio 27
pozdrawiam acha wszystkiego dobrego w pierwszym dniu wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Hej Isia miło widzieć kogoś z Podkarpacia bo ja kiedyś mieszkałam w Rzeszowie :) nieźle mnie pognało nie:) Śliczna masz córeczke Dzidziuś w weekend dał niezły popis ale teraz jakoś nie moge go wyczuć fakt że jak wrócę z pracy to mnie mam nawet kiedy usiaść. A pozatym wszytsko ok musze zrobić badania i za 3 tygodnie idziemy na wizytę .A propos solarium tego lata chyba furory nie zrobie :) Isabelle teój synek będzie niezłym rozrabiaką jak już teraz pokazuje na co go stać:) a egzaminem sie nie martw bedziemy trzymać kciuki :) i idź koniecznie z arnim do pediatry i oczywiscie powiedz nam przyszłym mamom dlaczego ma takie krostki:( w sprawie solarium ci nie pomogę bo nie wiem czy można chodzić brzusio niestety spodni od ciebie nie kupię bo to zamały rozmiar jak dla mnie :) pa wszystkiego najlepszego z okazji dnia wiosny a tak pozatym to mam nadzieję ze szybko przyjdzie ciepełko bo ja już mam dosć zimy :(:(:( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzusio- bardzo chętnie bym odkupiła od ciebie ale niesttey na mnie są z małe :( sama teraz szukam nowych spodenek bo mam za małe i wynalazłam u mnie na osiedlu na murawie (koło castoramy) nowo otwarty sklep z ciuchami ciążowymi i bardzo przystępne ceny ma tam kobieta. Spodnie już od 59 zł!!!!!! Gratuluję udanych zakupów!!!!!!!! Minimisia - nie biegaj tak!!!! Odpoczywaj jak najwięcej!!!!! Ja jak wieczorami siedzę tak na półleżąco to widzę jak mój mały zaczyna wariować ;) brzuch to mi cały pływa :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdałam na 4:) hehe..juz nie trzymajcie kciuków:P mały ma trądzik,silny dlatego,ze mama ma ponoc szalejąca burzę hormonów w tym okresie...i z mlekiem przechodzi:O (choc nie czuje zeby szalały we mie hormony:P haha) dostałam anytybiotyk na buzke, rozne kremy ,zasypki i porady na odparzona pupcie:O tez mam kłopot z tym.. ale był grzeczny:D u pediatry... szok:D jutro jade z nim na uczelnie znow:) ma 5 ty a juz uczony:P haha.. zalatwiam z promotorem moja prace mgr.i przesuniecie obrony na czerwiec:P pozdrawiam..uciekam🖐️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabelle gratulacje!!!!!! A z tę burzą hormonków to..... hohoho - nie zazdroszczę - a jakie humorki są :P hihihihi?? Czyżbyśmy mialy sie razem bronić w czerwcu :D .... hmmm widzę żę będzie to bardzo stresujący m-c Ja dzisiaj pisze z domku bo mam wolne a na 11,30 jadę do gina - takie ładne słoneczko - ciekawe ile stopni ... Moj kocio właśnie siedzi schowany pod moją kołdrą bo wystraszył się hałasów na klatce schodowej bo robotnicy remontują - tylko nos mu wystaje hihihi Reszta dziewczyn - meldować się!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się! Dziś rano w Pogodzie niejaki pan Kret stwierdził, że \"przyleciały bociany do Krosna i pytają- gdzie jest wiosna?\" Hehe, zgadnijcie, gdzie mieszkam! Na razie tyle, Wiki rozrabia jak szalona. Lecę do niej ale będę tu zaglądać! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...dzis lece do promotora...oooooooooooooo.... sorcia.musz euciekac,moj mnie nawołuje:P miłego dzionka.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć to ja:) wczoraj, trzeci raz w ciągu miesiąca mieliśmy format :o :o :o nie mam outlooka, nie mam gygy nic kuźwa nie mam 😭😭😭 młoda rozrabia ile wlezie:D isabelle🖐️ dla małego rozrabiaki👄 a dla ciebie bukiet 🌻ków za egzam:D irenko🌻 jak wrócę na gygy, to dam znać... jak mała??? paulusia🌻---ta sama informejsazon dla ciebie:D minimisiu🖐️ fajnie, że się odzywasz i super, że maluch dokazuje w mamusinym brzuszku:D brzusio- polecam się na przyszłość:) przypomniały mi się jeszcze 3 rzeczy: - termometr do kąpieli (ale my go nie używaliśmy) -szczoteczka do włosków lub masowania łysej główki;) - nożyczki do paznokci:) właśnie karmię krzaczka serkiem homogenizowanym, waniliowym \'jana\' nie macie pojęcia jak wcina:D:D:D robię to pod wpływem wczorajszego spotkania... a mianowice w autobusie spotkałam fajną kobietkę z 10-miesięczną karolinką, która to powiedziała mi, że jej córeczka już nie jest na mleku modyfikowanym, tylko właśnie na mleku \'jana\' i je w ogóle już to wszystko co rodzice, a dzieje się tak mniej więcej od 6 miesiąca:D:D:D więc mam zamiar wprowadzać powoli zmiany w jaśminkowym sposbie jedzenia:) irenko- może pogadajmy tutaj, skoro zabrakło nam gygy?? jak minister?? i przede wszystkim- jak babcia?? paula- cieszę się, że masz dobre wyniki:) wiem tylko tyle, że leukocyty to są białe krwinki, ale normalka, że w ciąży są podwyższone, bo lekko spada hemoglobina:) buziaki julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko- jestem zawsze na twe wezwanie! Minister spoko, wczoraj dostał obiad na stół jak wrócił i było OK. Zgnębię go innymi sposobami (coś rozbiję :P) Wiki kupy od pamiętnej akcji nie zrobiła. Szykuje Duże KAKA, czy jak? Z babcią bardzo źle, wczoraj rano miała założone dreny, to jest rak trzustki, trzustka już prawie nie istnieje, jakieś płyny wylewają się do otrzewnej.. To cud, że przeżyła tę noc... Ale to kwestia dni, może nawet godzin... Jestem jak na razie na posterunku, pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenko❤️ tak mi przykro 😭 a ja się użalam gÓpia nad swoim kompem:( przepraszam:( kurczę, biedna staruszka... mam nadzieję, że chociaż odejdzie bezboleśnie...to takie straszne:(:(:( a propos wiki- pewnie szykuje się \'grubsza sprawa\' :classic_cool: my już po porannym decoupage\'u:D dla minsitra warka (p)strong na poprawę;) buziaki j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś czuję że dziś też będzie akcja \"obiad\". Miałam obrać pyry na kopytka, a tu ziemniaków w domu brak, ja nie mam kluczy do piwnicy, a wapna brak. A do ewentualnego spaghetti brakuje parówek (nie bierz tego do siebie). Jak nie wrócą do 14:00 to będzie jazda... A nawet obrałabym te pyry bez protestu, bo kopytka to ja lubić. PS. mamanatalki udziela mi mailowo cennych rad dot. dziennikarstwa... Irenka i obśliniona po pięty Wiki buziak dla Jaśmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenko🌻 no to ładnie, obiadu nie budziet:classic_cool: ja dziś prokuruję niezwykle skomplikowane obiado pt.: -mieszanka chińska \'hortex\' -pierś kurczaka -ryż hihiihihihih to się genrał naje:P:P:P zaczynasz już anwijać po poznańsku:P tylko pyry i pyry:classic_cool:, ale my w sumie, raczej mówimy \'kartofle\':P:P:P włącz detektywa monka to razem obejrzymy:D dla wikusi👄obślinione od szczerbatej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znaju detektywa Monka. Ostatnio pasjonuję się topikiem na kafe pt.\"Największe wpadki i niedociągnięcia w polskich serialach\". I ryję jak norka ze śmiechu. Ale tobie nie polecam, bo musiałabyś oglądać, żeby pojąć głębię topiku...Aha, na sierpniówkach leci strona bez tabelek! Spadam, wapno wróciło. Odezwę się później. Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffffffff-juz po egzaminach, po promotorze, po zdaniu indeksu do dziekanatu i oddaniu podanie dot. przesuniecie terminu obrony pracy mgr:) :) szukam teraz hotelu w zakopcu na majówkę, wybieramy sie w kilkanascie osóbek na kilka dni:) szczescie ze kilka dzieciaczkow bedzie też:P oj... poczułam zmeczenie... dzis popoludniu jak babcia:P przyjdzie do domu, wybieramy sie na spacerek z młodym Pyrą;) i na kilka minut zostawiam ich smaych a mamusia pędzi do solarium wygrzac tyłek!! mozna mozna mozna !!!!!!!!!!!!!! pytałam sie dobrego pediatry, połoznej i td... za wczensie po proodzie nie mozna, albo jak masz nie zagojone rany tam na dole..zeby nie doszło do przegrzania i do krwotoku... na cycki nie ma znaczenia.. ale moznasutki przykryc chocby wkładkami laktacyjnymi:) jezu..jak sie ciesze-nawet nie wiecie🌻 papapa🖐️ ide posprzatac troche wokół małego i sie kimne koło niego...:D pa pzodrowionka dla wszytskich i całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Zagądam a tu cała strona zapisana no no jestem pod wrażeniem Isabella gratuluję egzaminu i chyba w czerwcu będzie sie nas bronić więcej bo ja też ma obronę w czewcu:) to będzie cieżki miesiąc Mam do aws pytanie czy jak poczułyście pierwsze ruchy to co dzień były kolejne bo ja od poniedziałku nic nie czuję :( i zaczynam sie trochę obawiać czy aby wszystko dobrze julia, isabelle, isia buziaki dla obślinionych :):):):):):) Paula mieszkasz gdzieś niedaleko mnie bo ja też mam blisko do castoramy a szczególnie do tego sklepu z ciuszkami dla mam też tam byłam ale wszystkie spodnie były na mnie strasznie duże ale warto tam zajrzeć bo ceny sa naprawdę niskie a czy widziałaś tam moze jakieś tuniki ? Isia przykro mi z powodu babci wiem że to ciężkie przeżycie ale tak niestety jest jedni sie rodzą a inni umierają trzymaj sie a tak pozatym to kiedy bedzie wiosna:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D dziś robię za rannego ptaszka:P na 9.45 idę na zajęcia, a mała zostaje z moją mamą:D isabelle---> z tym solarium- mała rzecz, a cieszy, prawda?;) cały czas zapominam: dzięki za zdjęcia🌻- stanowicie bardzo sympatyczną rodzinkę:D paula👄obśliniony od zębatej, gdzie przepadłaś??? odzywaj się!! jak patryk?? trzymaj się dzielnie, do kwietnia już tylko parę dni:) irenko❤️ jak babcia? dla wiki👄 minister przeżył wczoraj bez obiadu??? krzysztof mnie pozytywnie zaskoczył- nie dość, że nie marudził, to jeszcze stwierdził, że smaczny obiad:) tylko dolał sobie sosu chili, bo ja zrobiłam werję \'soft\':P aga🌻ja się muszę obronić jeszcze w maju:o nie wiem jak to zrobię, bo moja praca, to wciąż tylko konspekt:( a propos ruchów dziecka- na początku u mnie było tak samo- ileś ruchów na raz, a później przez kilka dni nic:) więc proszę się o nic nie martwić:D:D dziewczyny, błagam zmobilizujcie mnie do pisania pracy 😭😭😭 bo jak się nie obronię w maju, to w łeb pójdą moje pozostałe plany😭😭😭 acha- nie wiem, bo wózek kupowałam przez intenet, ale może \'pati i maks\' albo \'dyzio\'?? w \'dyziu\' są chyba niedrogie wózki, mieści się on w pasażu, w teso, na opieńskiego, a \'pati i maks\' niedaleko szpitala, na polnej. spadam 👄 i do później 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka- babcia żyje, stan bez zmian... Minister jednak dostał obiad- spaghetti, mlaskał tylko, że mało :D Wiki nadal bez decoupage\'u, dzisiaj chyba załaduję jej pocisk do pupy ;) Poza tym- żyjemy w zgodzie, a w łóżku jakby wiosną powiało, hehehehe.. Cieplej! Pozdrawiam wszystkie mamuśki i ciężarówki! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny chyba przeniose sie na forum dla marcówek tak tak już \"rozdwoilam się\". dokładnie o 2:40 18 marca pojawił się Krzysiu L.B. po zaledwie 6 godzinach... w 36 tc odeszly mi wody i naprawde niedlugo po tym skurcze zaczely narastac, potem 3? 4? parte i PLUM. może jestem jeszcze w szoku, że to tak szybko ale tak to wyglądało. po drodze jeszcze mowilam męzowi [byliśmy razem] by się nie spieszyl, bo mamy mnóóóóstwo czasu. gdzieś tak z 12-16 h zanim pojawi się mały.. a tyle sie słyszy o długich porodach. qrczak NAPRAWDE NIE BYLO ZLE w moim przypadku bole [poza partymi, bo wtedy troche spanikowalam, ale bylo ich raptem ze 4??] byly takie jak przy naprawde upierdliwej @ ale moze moje miesiaczki sa takie paskudne, ze juz jestem zaprawiona hehehe oj z wrażenia gubię PL znaki sorki gdyby nie to, że podpięli mnie do KTG i nakazali leżeć na boku, co wtedy nie było zbyt komfortowe, NAPRAWDE NIE BYLO BY TO NIC SZCZEGÓLNEGO to pisze do tych, co tak jak ja panikowały na myśl o \"bólach porodowych\". ten \"\" wybitnie się tu należy. wiem, wiem, każdy ma inną wrażliwośc na ból, ale gdybym tak mogła wtedy sobie pochodzić, zmieć pozycję, skorzystać ze sprzętu do ćw. na sali... niestety jak tylko chwilę posiedziałam coś nawaliło w KTG - nie mieli odczytu skurczy choć wciąż je czulam - i musiałam wrócić do leżakowania. w sumie jak poprosilam o znieczulenie - dolargan - to po wlewie od razu poszły parte i PLUM, a samo znieczulenie bylo na róbótki wykończeniowe. wogóle to niesamowicie dzielny był mój mąż - znosił pokornie moje wybuchy złości [wolę ból @ wychodzić niż leżeć, a tu...], głaskał, tulił i wytrwał do końca, choć sam jest strasznym wrażliwcem i myślałąm,, że wyjdzie przed finałem [taka mieliśmy umowę, że jak będzie miał dość to mi powie i będzie gdzieś w budynku]. I miał wcześniej nockę i potem 16h dyżur... mój kochany zombie aha mały miał 2300g i 47cm. zabrali go po pary minutach do inkubatora i zobaczyłam go dopiero wieczorem, właściwie wczesną nocą. wróciliśmy wczoraj, przeżyliśmy naszą pierwszą noc z karmieniem, zmianą pieluch, dowcipami w stylu \"obsiusiam tatę\" i \"zrobię kupkę od razu do nowej pieluchy\" mój mały to ANIOŁEK byłam 5 nocy na odz.poporodowym w salce 5-cio i 3 osobowej więc miałam okazję posłuchac i pooglądać inne noworodki. tylko jest TAKI MALUTKI... rozwijał się cały czas w średniej krajowej centyli, więc nie kupiłam za dużo 52 tylko od razu 68, a on ma 47 cm! pływa we wszystkim dziś przychodzi położna. idę ogarnąć trochę mieszkanie. spodziewaliśmy się małego najwcześniej na koniec marca [termin był na 10.04] i pozostało trochę prac remontowych, kt. moje kochanie dokańczało teraz jak byliśmy tylk parę dni w klinice. posprzątał co grubsze, ale chaos pozostał narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ale naklikałyscie przez te dwa dni :) Miałam co czytać :) oby tak dalej!!!! :D Dopiero dzisiaj sie odzywam ale popołudniami nie jestem dopuszczana do kompa - przez moja mamę!!!! Stała się maniaczka internetową hihihi :P A więc tak - najpierw napisze co u gina. W przyszły czwartek idę na usg i na ktg no izbę przyjęć bo mój gina ma dyżur. Wszystko jest wporządku od 3 kwietnia bede miała L4 i będe grzecznie sobie siedziec w domku odpoczywac wysypiać się no i oczywiście pisać pracę mgr. Nie chce mi sie jak cholera - ale cóż.... jak mus to mus. Isia - bardzo mi przykro z powodu twojej babci. Trzymaj sie. To straszne - cały czas się słyszy że ktoś choruje na raka - mnóstwo tego teraz. Ja widze po dzieciaczkach ile jest nowych rozpoznań co miesiąc - tragedia :( (zaznaczam ze ja pracuje w szpitalu dziecięcym). A tak z innej beczki to zauważyłam że wczuwasz się w poznańską gwarę - pyry :P a może tak do kawki sznyta z glancem :D hihihi? Isabelle - fajnie masz z tym wyjazdem. Ja w maju juz będe \"na ostatnich nogach\" więc jakiekolwiek wyjazdy odpadają. Super z tym solarium - jak tylko rana po cc się zagoi biegnę na solarkę pupcię wygrzac :D Minimisiu z tymi ruchami spokojnie ja miałam tak samo. Najpierw mały ruszał się codziennie a potem przez kilka dni nic terazjest trochę inaczej bo całymi dniami wierzga tymi girkami swoimi kochanymi i wierci się mały wiercipięta :P. Jeśli chodzi o ten sklep na Murawie to były tam jakieś tuniki i bardzo ładne i nawet niedrogie bluzki. Skoro mieszkasz tak blisko mnie to zapraszam na kawke!!!!!!!! Widze że bedziemy sie bronić w tym samym czasie :) Julianko - 👄 dla obślinionej Jasminki :) od ciotki :P Prosze mi się tu ladnie meldowac bo widze że cos się obijasz :P Jak było wczoraj na zajęciach? I prosze ładnie zabrać się za pracę mgr bo za duzo czasu ci juz nie zostało :P Pysia fajnie że się odezwałaś i prosze nie uciekać z topiku. Gratuluję zdrowego synusia - troche pospieszył sie na ten swiat Szkoda że nie udało ci sie wytrwać do końca, ale najważniejsze że z małym wszystko ok. Ale malutki jest - teraz musisz kupić trochę ciuszków mniejszych dla niego. Ucałuj od ciotek 👄 i niech rośnie zdrowo :) Z tego co piszesz to poród poszedł szybko (PLUM hihihih) Odzywaj sie do nas - nie uciekaj :) Pozdrawiam 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×