Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

paula nie przejmuj sie,ale debile sa wszedzie!!!!!!najwazniejsze ze dopielas swego!!!!!nie mozemy sie dac,w koncu to my rodzimy!ja do swietej rodzimy pojechalam raz wieczorem bo dostalam bol brzuch,a ze jestem po dwoch poronieniach wole dmuchac na zimno,i wiecej moja noga tam nie wejdzie,bo: za badanie musialam zaplacic 40 zl,poniewaz pan doktor powiedzial ze u nich nie ma czegos takiego jak nocny dyzur a na pociszenie powiedzial ze od bolu brzucha dziecku glowa nie odpadnie i jezeli chve wiedziec cos wiecej to mam przyjsc prywatni,po czym wreczyl mi telefon do gabinetu a badanie polegalo na dotknieciu brzucha i stwierdzeniu ze wiezadla mi sie luzuja Nastepnego dnia pojechalam do mojej gin.u ktorej okazalo soe ,za mam za mala macice i dzidzia nie ma gdzie sie ruszac[to bylo w 20 t.c.],a oprocz tego mam skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec same pomyslcie jak to sie moglo skonczyc!!!!!!!!!!!!!! dziekuje za zyczenia minimisiu moj numer tel,sobie spisalas,mam nadzieje ze paule odwiedzimy w szpitalu buziaczki dla juli i malej🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio a jak nazywał sie ten lekarz????? Ogólnie to jestem bardzo zadowolona z tego szpitala - lekarz który mnie prowadził był naprwdę super wszystko mi dokładnie wyjaśnił itp opieka pielegniarska też git były na każde skinienie sympatyczne grzeczne i zawsze usmiechniete. Tylko ten jeden dupek. A co do placenia to się zgadza ponieważ szpital nie ma podpisanej umowy z nfz na usługi ambulatoryjne i dlatego. Ja kiedys tez miałam taką sytuację ale mi zrobił wtedy przyjęcie na oddział i od razu wypis na własne żądanie i nic nie płaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten palant do dr,rapacki /ropacki a tak z ciekawosci co macie na obiadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropacki? Aż mi się wierzyć nie chce bo to właśnie on mi wtedy zaproponował ten wypis na własne żądanie zebym nie płaciła!!!!!! Ja już jestem w domku ale wczoraj na obiadek były pyry buraczki i mielone tylko że niesttey jak dla mnie to było mało. Ja jadam dwa razy tyle. Jak wróciliśmy z Przemem do domku to po drodze kupiliśmy pyszne jeszcze gorące bułeczki i zrobiliśmy siobie big śniadanko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mial zly dzien?????? ale tak serio to nic nie usprawiedliwia tego jak mnie potraktowal!!!!!!!!!!!!oby jak naj mniej takich lekarzy w srode ide do gin,a potem zamawiac wozek tylko wciaz niewiem jaki:driwer xl4,czy volant-4????www.implast.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio może i miał zły dzień ale tak jak mówisz nic nie usprawiedliwia jego zachowania!!!!!! Ja kupiłam implasta driver 4 xl volanty są nowe z tego sezonu też ładne. Dzisiaj byłam właśnie na Mostowej (bo tak jest sklep firmowy implasta) żeby zamówić torbę do wózka. I tam implast driver 4 xl kosztuje 1240 zł nie wiem jak volant. Torba do wózka to koszt 49 zł a parasolka 43 zł. Mi implast najbardzej się podobał ze wszystkich wózków i nie było zmiany zdania :) Tylko nie kupuj implasta czerwonego - bo ten kolor jest za bardzo oklepany. Ja mam błękitny- jest śliczny. A jeszcze podoba mi się jasno zielony - też śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Uroczyście oświadczam że ostatni egzamin na studiach zdany i zostało tylko napisanie reszty pracy i obrona :( a pozatym od poniedziałku zaczyma półroczne wolne :) i tylko idę jeszcze w poniedziałek przekazac obowiazki i wolne!!!!!! może jakieś spotkanie z tego powodu:) Brzusio twój numer sobie spisałam ale teraz to już nie wiem czy Paula teraz jest w szpitalu czy była a idzie następnym razem urodzić Patryka:) ? W każdym razie ja mma wreszcie troche wolnego więc proponuje spotkanie :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam minimisiu gratulacje🌻🌻 paula termin na cc ma 30 maja,i tego co pisala jest w domku zycze wszysstkim milego i slonecznego wekendu dzis chyba idziemy do jakies knajpy,bo znajoma ma urodzinki,ale tak naprawde sama niewiem czymi sie chce,taka sie zrobilam niezdecydowana julia co z mala??? buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jestescie????? paulinko mam prosbe,albo moze ktoras mi pomoze jezeli mam zdjecie na aparacie cyfrowym ,to co mam zrobic zey wkleic je do kompa ,a potem przeslac mailem???? moglybysmy powymieniac sie fotkami nasych dzieci ,i brzuszkow. zmykam juz i milej nocki❤️ za pomoc bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki my dzsiaj dzień spędziliśmy na działeczce :) i było super do momentu jak nie zaczęło padac a jutro idziemy do mojej chrzesniaczki na komunię. Minimisia ja jestem jak najbardziej za spotkaniem. Jeszcze mam 2 tygodnie do porodu więc spoko :) i gartuluję zdanego egzaminu!!!!!! Brzusio ja sobie również spisałam twój nr tel - jeśli oczywiście nie masz nic przeciwko. A żeby zgrac foty do komputera musisz mieć kabel (jest zawsze w zestawie w aparacie) i zapisujesz w jakimś folderze na swoim kompie. A żeby je wysłac musisz załączyć je w mailu - w outlooku jest taka opcja jak \"dołącz\" i wtedy bez problemu możesz przesłać. Jutro będę miała swoje aktualne fotki z komunii to wam podeślę :) Mojego maila macie więc oczywiście równiez poproszę o wasze fotki bo tylko wiem jak Julia i ośliniona wyglądają - i to na real!!!!! A Julia i ośliniona wychodzą w poniedziałek już ze szpitala :) z czego bardzo się cieszę :) Buziaki JESZCZE TU WRÓCĘ :P :P:P:P:P 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek paula dziekuje za pomoc wieczorkiem bede kombinowac,dzis jedziemy na basenik .,a jezeli chodzi o tel to sie nie gniewam.mam jeszcze jedno pytanko czy moglabys sie dowiedziec od kolezanki jak tio jest z ta polozna tzn.kiedy do niej zadzwonic i na jaki koszt czeba ie mniej iecej nastawic,bo nieiwim czy juz dzwonic czy jeszcze czekac????? minimisiu dobry pomysl z tym spotkaniem ja jestem za julia niedlugo w domku nareszcie👄dla malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki paula dziekuje za fotki,brzuszek duzy i sliczny,no i te konwalie czulam ich zapach🌻 zaraz bede probowac z fotkami ale niewiem czy sie uda bo moj bartek zapomnial hasla do neostrady i nie moge przesylac wiad.outlukiem.ale zaraz bedzie sprawdzal bo wszysstkie przesylaja sobie fotki oprocz mnie i jest mi przkro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio do położnej możesz już dzwonić i ona ci wszystko powie. Jest podobno bardzo sympatyczna więc spoko :) A konwalie sama wczoraj zrywałam na działeczce a dziaisj pani w kwiaciarni ułożyła mi bukiecik :) Życzę powodzenia z fotkami i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko właśnie odebrałam fotki - piękny brzuszek!!!!!!!!!!!!!!!! i z ciebie niezła laseczka jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!!! julia mam nadzieje juz w domku?? nic mi sie dzis nie chce po wczorajszym basenie chyba kosci za stare????? paulinko ja zdjecia bede wysylac z adresu bartka i ciesze sie ze doszly.porobie aktualne i powysylam a co z naszym spotkaniem dziewczyny bo jak zaczniemy sie sypac to nie zdazymy???? pozdrawiam i odzywac sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! Julia już od soboty popołudna w domku z oślinioną, kończyła pisać pracę mgr. Na pewnojak bedzie miała chwilkę to sie odezwie. Własnie kiedy spotkanko??????? Nogi mi puchną buu ... 😭 wieczorami mam ogromne kostki i strasznie nabite łydki - byle do 31 maja :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wczoraj byłam u gina i maluch super sie rozwija trochę jest duży bo już mam powyzej kilograma :) ale może nie będzie aż tak duży:( bo jak ja go urodzę:) a co do spotkania to przeba sie pospieszyć bo Paula to juz chodzi na ostatnich nogach :) a pozatym to dziękuję za zdjęcia Brzusio ma racię ładna z ciebie laseczka i brzuszek masz fajny :) a ja nie mam żadnego zdjęcia z ciaży :( buuuuuuu.......... teoretycznie od wczoraj jestem na zwolnieniu lekarskim ale oczywiście musiałam wczoraj pójść przekazać obowiazki i jeszcze dzisiaj idę wczoraj myślałąm ze zajmie mi to ok dwie godziny a byłam tam cały dzień i jestem zła z tego powodu bo ja już chcę odpocząć a ta nowa osoba miała być znająca sie na systemie a teraz sie okazuje że ona nic nie pamieta bo miała rok przerwy a pozatym chciałam żeby znależli już kogoś w tamtym tygodniu a oni oczywiście wszystko na ostatnio minutę ale dostałąm umowę na trzy lata z podwyżką :) bo umowa kończy mi się 31.12.06 więc jeszcze bedę na macierzyńskim i już teraz dali mi kolejną umowę żebym \" była spokojniejsza\" o moją przyszłość w tej firmie a ja jeszcze nie wiem czy tam wrócę po urodzeniu małego ale zobaczymy pozatym mam sie bronić za miesiac a z moją pracą magisterską mam jeszcze sporo do zrobienia :( a co do spotkania to może w czwartek o ....... np. Na starym Rynku ? godzina jest dla mnie obojętna bo myśle ze już będę na prawdziwym zwolnieniu :) inne propozycje mile widziane :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ze tak dlugo sie nie odzywalam, ale widze,ze paula wszystko wam przekazywala:) od soboty jestesmy w domku, tylko konczylam prace mgr, bo wczoraj rano ja oddawalam:) aga-spotkanie w czwartek, na starym- jak najbardziej, ale ja proponuje godziny okolopoludniowe, bo przybede z jasminka:) nie moge sie doczekac kiedy was wszystkie wreszcie poznam:D:D:D trzymajcie sie cieplutko:) do pozniej j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Mi równiez pasuje czwartek!!! I tak jak Julia pisze godziny około południowe. Julia a my się zgadamy co do godziny autobusu to razem przyjedziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć godzina mi pasuje a czy będziecie jechać może autobusem 74 :) bo ja też mogę nim pojechać Julia super że przybędzie także Jaśminka już nie mogę sie doczekać kiedy ją uściskam ale będę mogła wziąść ją na ręce? bo ja musze jeszcze czekać 3 misiące aż wezmę mojego małego na ręce a tak strasznie lubię to robić :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś - tak będziemy jechac busem 74 :) Czyli o której? 12 pasuje? Jeśli dobrze pamiętam 12.05 jest u mnie na przystanku przy rondzie przy castoramie. Julia, Aga - pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:D aga🖐️ jeżeli jesteś w stanei udźwignąć 9 i pół kilo mojego szczęścia- to proszę cię bardzo uprzejmie:D:D:D ona uwielbia być na łapkach:) właśnie wpierdziela chrupki, aż jej się uszka trzęsą:):):) paulinko🌻 też mi się rai, że ten autobus jest o 12.05 u ciebie, więc zapraszamy do niego całą wesołą gromadkę:D:D:D czyli koło 12.15-30 spotykamy się na starym z resztą naszych miłych pań:) która się jeszcze zgłasza?? buziaki j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to super spotkamy sie o 12 na przystanku koło castoramy a tak pozatym to bardzo blisko mieszkamy od siebie ja mieszkam na wichrowych w 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga zaraz chyba padnę:P z tego co pamiętam, to paulinka mieszka na wichrowym 2 lub 3:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mile panie ja tylko na chwilke,bo bardzo chcialabym sie z wami spotkac,ale niewiem czy dam rade,bo czuje ze cos nie tak jutro wyjdzie na wizycie u gin.od wczoraj wieczorka mam uczucie klucia szpilka w @,i brzuch mi sie ciagnie na dol,moze to normalne nie mam pojecia mam nadzieje ze z moja mala wszysstko oki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś a na którym piętrze? Bo ja też w 3 na piętrze 9. Ale jaja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko - będzie dobrze - zobaczysz - nie martw się na zapas. Jeszcze przybiegniesz do nas na Stary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytko 🌻 kochanie mam nadzieję, że wszystko będzi ok... pewnie chujesz skurcze braxtona-hicksa, czy jak one się tam nazywają... melduj nam od razu jak będziesz coś wiedziała, a z zuzią 🌻 NAPEWNO WSZYSTKO JEST OK!!!!! paulinko👄i agusiu 🌻- sąsiadeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×