Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość anula77
ta hurtownia jest na smoluchowskiego ale nie pamietam nazwy- to jest taka hurtownia odzieżowa - w niej kupicie te z rzeczy dla siebie. Co do namiarów na Bambini - to wydaje się ze to też fajny sklepik, duzy wybor ubranek po przystepnej cenie, ciekawe tylko jakie sa jakosciowo i jak z wykonczeniami. Juz nacielam sie pare razy ze jak cos bylo tanie to wykonczenia byly koszmarne i szybko sie cos pruło lub wyrywalo. No nic musze zajac sie malym bo zamiast spac po kąpieli to zaczal bawic sie w najlepsze :) Przypominam ze fajnie byloby gdyby ktoras z was miala jakies info na temat opiekunki kolorowych snow zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula77
zapomnialam przedstawic wam mateuszka :) www.bobasy.pl/anula77 www.anula77.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo hallo. 🌼 Witam dwie nowe mamusie. Dziewczyny powiedzcie jak zrobi stronke na bobasach bo ja guła jestem. Anula witaj moja imienniczko ja ma córeczke łaure która tez niedługo skończy 4 miesiace no i tez ieszkam na ratajach na Piastowskim wiec bardzo chetnie wybiore sie na spacerek. Rossa co do sklepów mogę ci powiedzieć ż opłaca sie kupować w różnych sklepach dużo fajnych ciuszków jest np. w auchanie i tesco. Fajny sklepik jest tez w Tesco na opieńskiego.co do sklepu na dziadoszańskiej to nazywa sie Dada i tez mają dużo towarów.I bardzo fjny sklpiek otworzyli w Pajo w Luboniu. Moja niuńka bardzo kochana nadal coraz wieksza gaduła sie z niej robi no i pokazuje jak potrafi rzadfzic hehe. Pozdrawiam wszystkie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Aniu, zakładaj stronkę, będziemy na biężąco oglądać Laure:) wchodzisz na bobasy.pl, klikasz DOŁĄCZ i już dalej wszytsko jest napisane co i jak:) jak ja lubię takie wieczory, młoda śpi a ja mam chwilę wytchnienia:) szkoda tylko, że na razie żadnego browarka wypić nie można za bardzo! buziaki na noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Zuzi i Piotrusia
Cześć od 2 miesięcy jestem mamą pareczki. Mieszkam na Wildzie i chętnie poznam mamy z mojej okolicy. A tak poza tematem SZUKAM DZIAŁKI DO WYNAJĘCIA NA CAŁY LIPIEC ŻEBY WYRWAC SIĘ Z DZIEĆMI. Jeśli znacie kogoś kto chciałby zarobic wynajmując to dajcie znać. Miejsce nieważne byle blisko Poznania i cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula77
jak fajnie ze zglosiła się jakas mamcia z rataj :) Aniu to moj nr telefonu 503-36-50-20 - jak tylko zrobi się wreszczie ciepło to z ogromną checią przewietrze mojego brzdaca. Jesli mialabys ochote na towarzystwo z checia zglaszam swoja kandydature hihi Zawsze to fajnie wymienic jakies spostrzezenia na temat wychowania maluchow i w ogole poplotkowac :) pozdrawiam i caluje serdecznie wszystkie mamusie i ich dzidziusie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka dla wszytskich nowych mamuś:) fajnie, że jest nas coraz więcej! mamo Piotrusia i Zuzi- napisz coś więcej o sobie, jak dajesz radę z bliźniakami? pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Zuzi i Piotrusia
Wczoraj pisząc maila juz bylam zmeczona i przez przypadek wprowadzilam w bląd nie mam bliźniaków (całe szczeście) Zuzia ma 3 latka i STRASZNIE GADA chyba nigdy nie jest zmęczona , a Piotruś ma 2 miesiące. Nie moge narzekać ale wieczorami marze o ciszy. KOńcze właśnie kulturoznawstwo i jestem w trakcie pisania pacy mgr ale ostatnio idzie mi strasznie wolno - co usiąde to wyskakuje albo Piotruś płacze albo Zuzka ma mi właśnie coś waznego do powiedzenia. Tak jak teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeść:D mam zapalenie gardła:O wczoraj wieczorem była u nas lekarka, przy okazji obsłuchała małą - jaśmina ma kaszel ze spazmem, ale jest on prawdopodobnie na podłożu alergicznym:( a tak w ogóle, to serdecznie witam KOLEJNĄ mamę:D mamo piotrusia i zuzi (jak masz na imię???) też jestem z wykształcenia kulturoznawcą:) studiujesz na uam-ie? jaką masz specjalizację?? ja skończyłam kulturę audiowizualną:) podziwiam cię, że z dwójką dzieci masz jeszcze siłę na studia!! dla mnie ten ostatni rok (na szczęście miałam zajęcia tylko w poniedziałki i czwartki), to była niezła szkoła życia.... plus pisanie pracy mgr nocami w szpitalu, bo jaśmina bardzo zaczęła chorować.... anula- masz ślicznego synka:D kiedy moja pannica była taka mała...;) ewa🌻 kojec super sprawa:) aczkolwiek teraz już rzadko jaśmina w nim bywa, był okres, kiedy się baaaardzo przydawał:) aniu🌻 jak już stworzysz galerię laurki na bobasach -dawaj na nią namiar:D agunia😘 dla mojego ulubieńca:D spadam grzać stare kości:classic_cool: buziaki julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeść:D mam zapalenie gardła:O wczoraj wieczorem była u nas lekarka, przy okazji obsłuchała małą - jaśmina ma kaszel ze spazmem, ale jest on prawdopodobnie na podłożu alergicznym:( a tak w ogóle, to serdecznie witam KOLEJNĄ mamę:D mamo piotrusia i zuzi (jak masz na imię???) też jestem z wykształcenia kulturoznawcą:) studiujesz na uam-ie? jaką masz specjalizację?? ja skończyłam kulturę audiowizualną:) podziwiam cię, że z dwójką dzieci masz jeszcze siłę na studia!! dla mnie ten ostatni rok (na szczęście miałam zajęcia tylko w poniedziałki i czwartki), to była niezła szkoła życia.... plus pisanie pracy mgr nocami w szpitalu, bo jaśmina bardzo zaczęła chorować.... anula- masz ślicznego synka:D kiedy moja pannica była taka mała...;) ewa🌻 kojec super sprawa:) aczkolwiek teraz już rzadko jaśmina w nim bywa, był okres, kiedy się baaaardzo przydawał:) aniu🌻 jak już stworzysz galerię laurki na bobasach -dawaj na nią namiar:D agunia😘 dla mojego ulubieńca:D spadam grzać stare kości:classic_cool: buziaki julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Zuzi i Piotrusia
czesc Julia jestem Sylwia, studiuje w wyzszej szkole nauk humanistycznych, zarzadzanie instytucjami kultury ale prace pisze o przesądach w kulturze. Na UAM studiowałam Jezykoznawstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Julia, tak mi się przypomniało, bo ostatnio oglądałam fotki Jaśminki i patrze a tam znana mi osoba, czyli ciocia Czesia:) - pochodzimy z tej samej miejscowości:) jednak świat jest mały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo sylwio🖐️ językoznawstwo!!! jeden z moich najbardziej traumatycznych egzamów:P heheheheh a na wsnh wykłada mnóstwo ludzi z uam-u :D ewa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! ciocia czesia to jest najukochańsza przyjaciółka mojej mamy!!!!!!!!!!!!!!!!! pochodzimy stamtąd, ale od wielu lat mieszkamy w p-niu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dawaj swoje gygy!!!!!!!!!!!!!!! albo lepiej, mój nr: 5210078

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, troszke sie nie odzywałam, ale to dlatego ze moja Lena zachorowała i tydzień mam wyjety z kalendarza. Dopadł ja jakis wirus: biegunka, wymioty, mała tak schudła ze zostały tylko skora i kości, na szczęście zaczyna powoli wracac do zycia!!! Widze ze sa tu mamy z kulturoznastwa...mój mąż tez jest po kulturoznastwie na UAM a ja jestem po resocjalizacji tez na UAM. ale mamy paskudna pogode....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć poznanianki. W ten zaśniezony wiosenny dzień.Ładnie nas zasypało. Dziewczyny wreszcie udało mi sie zrobić stronę na bobasach hura hura:-D Tak więc zaprzaszam wszystkich na odwiedzinki. Dziewczyy Laura sie tak zaczęła ślinić nie mam sił już jest non stop mokra nie wiem czy to te zęby czy coś innego. Laura narazie spi ja zamiast wziść sie za sprzątanie siedze na kafe więc zmykusiam sprzątac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już byłam laurki:P co za słodki bobas!!!!!! pozdrawiamy j&j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam do was napisać z kalwiaturą na kolanach ale mi wszystko skasowało się :( i teraz nie wiem co chciałam. Odezwę się jak złożymy meble i znikną mi z kompa kartony. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie fajnie tak jak nas przybywa :) Julia biedactwo 👄 dbaj o siebie i \"szatana\" :P Ewa kojec z pewnością wam sie przyda ja kupiłam ostatnio łózeczko turystyczne główie z myślą o lecie na działce ale teraz testuję go w domu i jestem bardzo zadowolona Krzysiu ma tam zabawki i sie bawi a jak sie znudzi to go wypuszczę na podłogę żeby sobie popełzał anula- masz ślicznego synka ollka ostatnio słyszałam, że dużo dzieci ma biegunkę i wymioty 🌼 dla ciebie szkoda mi twojego maleństwa Aniu Laura ślini się z pewnością na zęby tylko możesz jeszcze na nie czekać kilka miesięcy a gryzie wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam to na forum wrześniowym wg badań dzieci, które regularnie chodzą na basen, mogą być bardziej podatne na alergie wziewne jako dorośli-alarmują naukowcy z Niemiec.O 74% są bardziej narażone na alergie, gdyż związki chloru uszkadzają wyściółkę płuc i ułatwiają kontakt z alergenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Zuzi i Piotrusia
Dziewczyny basen jest rewelacyjny dla dzieci , moja Zuzka miała 3 miesące jak zaczęłyśmy chodzić na zajęcia - FREGATALIFE na Wildzie gdzie woda jest ozonowana. Wcale mi nie chorowała, i bardzo szybko się rozwijała, dzis ma 3 latka i pływa w motylkach, absolutnie nie boi się wody Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja to wkleiłam jako ciekawostke :) a dzieci uwielbiaja wodę - mój zreszta mały też zresztą te badania były robione w Niemczech a przecież wiadomo, że to nie to co Polskie baseny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu przypatrzyłam sie twoim zdjęcim na bobasach i wiesz chyba byłam na zajęciach w tej samej grupie co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam 27 lat i jestem w 10 tygodniu ciąży. Fajnie, że jest taki lokalny temat :) Przygarniecie i nas? Pozdrawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Migotka pewnie że przygarniemy zaprazamy częściej. Dziewczyny a wy co wywiało was meldować mi sie pokoleji o to już. Moja niuńka własnie spi a janna kafe sobie siedze.Pogoda nie zabardzo więc na spacerek nie można iść.Niech sie wreszcie ładnie robi bo tra wreszcie sie wszystkie spotkać. Pozdrawiam i całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula77
czesc mamcie!!! znow nas przybylo - :) Tak trzymac. Moj kruszynek wlasnie probuje usnac ale jakos mu nie idzie...Na dworze plucha, ja jestem chora wszystko jakies takie szaro-bure. dobrze ze juz piatek- mezus troche zajmie sie malym wiec moze znajde wiecej czasu zeby cos skrobnac. Sluchajcie jak jest z tym basenem na wildzie slyszalam ze trzeba zapisac sie duzo wczesniej bo takie tlumy. to prawda? Macie jakies namiary i godziny otwarcia. Moze tez wybiore sie z moim malcem Przypominam ze szukam niani- moze macie kogos... pozdrawiam Was wszystkie papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Migotka 🌼 fajnie, że jesteś zapraszam do nas bo wsumie to jako jedyna (narazie) jesteś w ciaży a chyba wszystkie wspominamy ten czas z rozrzewnieniem więc pisz o wszystkim jak sie czujesz? pamietaj ciesz sie z każdej chwili bo nim sie obejrzysz to dzidziuś będzie z tobą :) a na kiedy masz termin ? Anula trzymaj się ciepło w tą brzydką pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziekuję wam bardzo za namiary na hurtownie 🌻 Dziekuję za takie serdeczne powitanie :-) Namiary bardzo mi się przydadza bo kompletujemy wyprawkę. Może jako doświadczine mamusie doradzicie mi co warto kupić a czego nie? Mały ma sie urodzić pod koniec maja.❤️ Zaczelismy kupowac rzeczy mamy na razie parę spioszków r56 i pare 62 do tego koszuli w tych samych rozmiarach... Opłaca się na lato kupowac pajacyki? JAkie pieluchy kupowałyście na początek są takie z wycięciem na pepek Bella. POzdrawaim was serdecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula77
Hej Roosa Mam wolną chwilkę wiec szybciutko napiszę co mi się przydało Ubranka: zdecydowanie rozmiar 62, 56 raczej nie bo dzidzia bedzie tego uzywac doslownie chwilkę. śpioszki jakies 4-5 par, do tego 7 body na dlugi rekaw, 7 na krotki ( az 7 bo ja nie lubie prac co 2 dni wole az uzbiera mi sie chociaz pol pralki hihi) kaftanikow raczej nie polecam-moga sie podwijac i ugniatac dzidzie a poza tym nie trzymaja pieluszki. Pajacyki tez sie przydadza chociazby na noc kiedy nie jest az tak cieplo- jesli boisz sie ze przegrzejesz dzidzie decyduj sie raczej na bawełniane niz na welurowe (chociaz te sa zdecydowanie ładniejsze) Welurowe mniej oddychają i są grubsze nadaja sie bardziej na wyjscia na dwor niz do domku - chociaz ja rodzilam w grudniu i korzystalam z takich ajk bylo zimno. Poza tym pajacyki sa dosc wygodne. Nie kupuj bawelnianych czapeczek wiazanych pod szyjną - duzo lepsze sa zwykle smerfiki bez zadnych troczkow. Na pewno kup z 2 pary bawelnianych rekawiczek- przydadza sie juz w szpitalu. Moje malenstwo mialo dlugie paznokietki i czesto drapalo sie po buzi a jak zalozylam rekawiczki byl spokoj. zrezygnujesz z nich jak nauczysz sie juz obcinac paznokietki. Nam bardzo przydał sie rozek. Maly bardzo lubil w nim spac-jak go otulilam to czul sie bezpiecznie- tera rozek robi za kolderke bo maly juz sie w nim nie miesci (4 miesiace). Wanienke na poczatek kup najzwyklejsza a nie jakas profilowaną. My kupilismy taka i skonczylo sie na tym ze maz lecial do sklepu kupic normalna. Profilowana sprawdza sie teraz jak maly jest juz sztywny i nie fika az tak nozkami. Ja nie mam głabokiego wozka (gondoli) tylko spacerowkę z wkładką w postaci wyjmowanego nosidełka- nosidło przez pierwsze 2,5-3 miesiace rewelacyjnie sprawdzalo sie jako miejsce do spania w trakcie dnia-mozna je bylo postawic wszedzie co nie jest bez znaczenia. Maly czul sie w nim bezpiecznie bo bylo troche jak u mamy w brzuszku. Jesli masz gondole to pewnie z niej skorzystasz. My mlodego tylko na noc do lozeczka kladlismy. Przydadza ci sie z 2 kocyki, moze jeden jakis bardziej cienki- zeby latem maly sie nie zgrzal na dworze. Co do pieluch to nie ma sensu kupowac jakis z wycieciem na pepek - my kupilismy i absolutnie sie nie sprawdziły- kup zwykle na poczatek dobre sa Hugissy maja taka fajna siateczke ktora dystansuje kupke od ciala- pozniej przeszlismy na pampersy. Oj ale sie rozpisalam - ale z grubszych rzeczy to chyba wszystko, moze przydac ci sie jeszcze pare 3-4 pieluchy flanelowe i kilka tetrowych. uffff to chyba wszystko Jakbys miala watpliwosci pytaj buziale anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×