Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Hej Kukusia nie martw sie zawsze trzeba byc dobrej myśli wierze że wszystko dobrze sie skończy :) Paula 👄 dla Patryka bo dziś mija 9 miesięcy odkąd jest na świecie a mojemu Krzysiowi 6 miesięcy sto lat dla naszych maluchów aż się dzisiaj popłakałam jak sobie przypomniałam, że pól roku temu chodziłam po korytarzu szpitala \" pomagając\" wyjść na świat mojemu skarbowi :) ah jak ten czas leci A o której są te teletubisie ? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie nasza brzydka mary
izunia? nie ma laptopika jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mój mały nie będzie wielbicielem teletubisiów bo o tej godzinei idzie spać :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, weszłam gościnnie na waszą stronę i mam prośbę. Czy mogłybyście podać mi adresy sklepów z ciuszkami ciążowymi w Poznaniu?Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!! Aguś dzięki za pyszną kawkę :) Patryk dopiero zasnął wieczorem o 19 i tak już spał do rana. A dzisiaj obudził się już o godzinie 6. Oglądał teletubisie ale zasnął na nich hihihihi Zaraz ci podeślę fotki naszych zbójów :) Elżwira sklepy z ciuchami ciążowymi są na: - ul. Polna - osiedle Na Murawie jak sobie jeszcze przypomnę to ci napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula mój zbój wczoraj poszedł spać o 15 i spał do 17:30 oczywiście o 16 go karmiłąm ale spał dalej więc odłozyłam go do łóżeczka przyznam szczerze, że nei spodziewałąm sie tak długiego spanioa a dziś też mnie zaskoczył więc poszedł spać o 9:40 i wstał o 11 a potem zaraz poszłam z nim na spacer i usnął znowu o 12:10 i spał do 14:10 byłam w cieżkim szoku a teraz znowu śpi ale narazie pół godziny :) wsumie to sie cieszę ale mam spokój Elżwira fajny sklep z ciuchami ciażowymi jest na garbarach kiedyś nazywało sie to Happy Mum mają nad wejściem teraz chyba duzy napis Ciążowy czy cos takiego aha i jest na rogu i jeszcze koło szpitala na Polnej widziałam chyba dwa sklepy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki. Muszę sie wam pochwalić dziś jestem po pierwszej wizycie z mała na basenie. Czy któraś z was chodzi moze na basn AWF???? Laurze sie podobało a teraz padła iśpi 3 godzine.Jest najmłodsza w grupie ale mam nadzieje że sybko sie przyzwyczaji. Jak któras jest chetna to wysle zdjecia z basenu. Pozdrawiam i gdzie podziewa sie reszta Rzeczka , Mama julki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czy wszystkie poznanianki padły na bronchit??;) meldować się:D pa j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jestem :) Aniu mogę zobaczyć zdjęcia aga.t8@op.pl :) Czy wiecie moze gdzie kupie mieso z królika :) oprócz makro bo nie mam karty :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tradycyjnie pustki :( wracać szybko podpisać liste !! Aniu śliczniutka dziewczynka z Laury a jaki z niej pączuś śliczna ale śmiem stwierdzić, że chyba bardziej podobna do taty :) a jak sie jej podobało na basenie ? Paula co słychać ? jak Patryk? Orisha 🌼 ollka🌼 Ewa 🌼Isabelle 🌼Ania 🌼 Rzeczka🌼 wracać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki🖐️ właśnie się melduję:) trochę nas nie było ale w weekend trochę imprez było więc niestety brak czasu na kompa- ledwo dałam radę bo chyba już uzależniona jestem a tu całe 2 dni bez włączania kompika:) do tego Maja coś zaczyna zmieniać swój cykl dnia, tzn ostatnio budzi się około 7 rano i muszę wstawać, buuuuuuuuuuuuuuu:( normalnie spałyśmy do 8-9 a tu nagle takie zmiany, więc musiało trochę minąc zanim się pzrestawiłam, za to teraz ślicznie śpi a ja mam czas na kawkę i kafe:) 🌻Aniu, ja też poproszę o fotki Laury!! pewnie już urosła. My też chodzimy cały czas na basen ale Studio Hera na Wildzie, więc niestety nie spotkamy się w wodzie:( 🌻Julia, dziękujemy za wpis:) odwdzięczymy się oczywiście:) ale musze Ci powiedzieć, że regularnie oglądamy fotki Jaśminki i mam wrażenie, że ostatnio bardzo się zmieniła, \"wydoroślała\" dziewczyna:) fajna już z niej kobitka!! właśnie, coraz cieplej na dworze, może już niedługo rzeczywiście uda się spotkać na jakimś spacerku czy coś podobnego!!!! całuski!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduję - ostatnio trochę żadko ale nadrobię to :) obiecuję poprawe hihihii U nas b.z. chodzimy codziennie na spacerki nad Rusałkę i już trochę mi się znudziło. Dzisiaj chyba zrobimy wypad do Parku Sołackiego ;) Aniu ja tez poprosze o fotki!!!!! My mamy zamiar iść z małym na basen ale w ten weekend albo w nastepny. Jestem ciekawa jak zareaguje ;) Agus macie może ochotę wyskoczyć razem z nami do Kozigłów??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny, mogę się już wam pochwalić. Kupilismy działkę rekreacyjną w Sierosławiu. 750 m2 Domek typu BRDA (jesli któraś wie o co chodzi) W bardzo dobrym stanie, zadbany. W przyszłym tygodniu jedziemy podpisac dokumenty i po klucze :) Nawet nie wiecie jak się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula gratuluję zakupu ja już nie mogę sie doczekac pieknej pogody i też wyprowadzam sie na działke juz kupiłam Krzysiowi łózeczko turystyczne zeby mógł sie w tym bawić i spać a ja ostatnio zaopatrzyłam sie w mase kwiatów i nasion wiec teraz czekam na pogode Paula dzieki ale nie pojedziemy na basen bo nie mam kiedy :( a w weekend to juz wogóle odpada teraz jak tylko zrobi sie ładnie to wybywamy na działke a tam mase pracy :) ale teraz to i ty będziesz miała taką zabawe :) Ewa mój też sie budzi o 7 bo już jest jasno ale w ten weekend jest podobno zmiana czasu wiec moze sie troche przestawi :) bo kiedyś też spał do 8-9 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś - szkoda :(. Patryk tez się budzi między 6-7 ja juz chwilami padam na pysk. Przestawił sie po szpitalu, a wcześniej spał do 8-8,30. Masakra. Wczoraj zrobił nam pobudke o 5 a dzisiaj o 6 ciekawe co będzie jutro ;) Właśnie rozglądam sie za chodzikiem dla Patryka. Już mi powoli siada kręgoslu od ciągłego prowadzania go za ręce. Non stop chce chodzić, a jak go posadzę na dywanie żeby chwilę odpocząć to jest ryk. Ale tak przebiera tymi girkami ze ja za nim nie nadążam. A najlepeij mu wychodzi jak goni kota po domu. Kot przed nim ucieka a ten ma radochę ze może za nim podiegać, a jak go dorwie to radość na całego :) Byłam ostatnio w tym sklepie na Polenj - mają ogromny wybów wózków, krzesełek do karmienia, chodzików!!!! wszystkiego mnóstwo. To jest ogromne. Ma chyba ze 3 wejścia!!!! No nic kończę idę spać - wykorzystam okazję i może sie wyśpię 🖐️ papapa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę sami działkowicze:) My też jak tylko zrobi się cieplutko przenosimy sie na działkę :) Mamy w okolicach Smochowic, a w Sierosławiu ma działkę kuzynka męża, więc tam tez niekiedy bywamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorową porą:) ale macie dobrze z tymi działkami:) Paula gratuluję bo to już konkretny zakup!!!!!!!! a gdzie to jest?:) bo nie znam tych okolic! ja za to, jak zrobi sie ciepło, będę chyba stacjonowac u rodziców, bo chociaż ogród jest lub u tesciów na działce:) więc też nie będzie źle! dziewczyny, mam pytanko, czy kupiłyście już kolejne foteliki samochodowe dla małych bączków, bo właśnie jesteśmy przed zakupem i jakoś cięzko się zdecydować na konkretny model. Julia, moZe masz większe doświadczenie bo Jaśmina już duża więc może mozesz coś więcej powiedzieć na ten temat:) całuski na noc!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewa jeszcze nie kupowałam nastepnego fotelika ale już pomału sie rozgladam Paula kupiła fajny kilka stron wcześniej powinien być link. Zamierzamy kupić dopiero w okolicach maja bo ja mam teraz ramatti a on jest troche wiekszy wiec mały sie mieści ale wystaje mu już głowa i nózki chociaż nóżki bardziej :( Paula nie chce ci radzić ale nie wiem czy chodzik to dobry pomysł u mojej siostry to wogóle są zakazane bo udowodniono że może uszkadzać kręgosłup dziecka ja w każdym razie nie kupuje Dzisiaj ide na ostatnie szczepienie hurrrra !!! i spytam jakie mleko następne zacząć mu wprowadzać bo powoli zamierzam go oswajać z nowym mlekiem a w okolicach czerwca czyli jak skończy 9 m zamierzam wogóle odstawić go od piersi. Idzie mu druga jedynka bo juz jest mocno napuchniete dziąsełko i noce są rózne chociaż dzisiaj było i tak super !!!!!ale wstał o 6.50 ja myślałam że na karmienie a to się okazało że koniec spania :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko spojrzałam na zdjęcia Wojtusia i jak on ślicznie stoi poprostu cudo zuch chłopak mój podnosi sie w łóżeczku ale tak ładnie nie stoi a mamie groże palcem bo nie pochwaliła synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa a jak Maja sprawuje sie na nocniku ? nie boi się ? musiałam zajarzeć także na jej zdjecia :) i też groże palcem :) a jak sie zmieniła widać, że to już duża dziewczynka i nie muszę dodawać, że śliczna :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Aguś, przepraszam poprawię się;) my, tzn Majka na nocniku już dokłądnie od 15 stycznia i idzie jej całkiem dobrze, nie boi się wcale i chyba nawet się jej podoba, bo czasem nawet obiadek wciąga na posiedzeniu, siuśków raczej nie ąłdpiemy bo jeszcze nie potrafimy ale konkrety to już ida głównie do nocnika, i nawet nie wiesz, jaka to ulga, bo koniec tego mozolnego czyszczenia dupeczki:)tzn mycie oczywiście jest le to już inna bajka..:) właśnie, musimy znowu kolejne fotki dodać na bobasy ale ciągle nam czasu brakuje. aha, no i żeby nie było grożenia palcem:)) to chwalę się, że od zeszłego tygodnia mój rak ruszył do przodu, na razie z małą nieśmiałością ale idzie i dochodzi, gdzie tylko chce, a najbardziej lubi wyprawy do stolika i ściąganie gazet:) uciekam do niej, bo pora deserku się zbliża:) całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mam pytanie, w związku z tym, że pogoda coraz ładniejsza, czy juz ubieracie lżej maluchy na spacer i czy jeszcze w wózkach macie śpiworki zimowe. Ja jeszcze wczoraj miałam śpiworek ale dziś jest tak ciepło, że już nie wiem czy wyciągać czy nie, właśnie mam na termometrze 28 stopni, co prawda w słońcu ale jest:) i cieplutko jest aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam ze spaceru i nóżki mi wchodza do tyłka ale jutro robie jeszcze dłuższy wymarsz i nawet biorę obiadek ze sobą bo planuje tak od 11- ? może i nawet 15.30 pogoda jest super i też u mnie pojawił sie problem w co ubierać małego i dzisiaj doszłam do wniosku, że już nei ma co zakłądać kombinezon tylko trzeba pomyśleć o kurteczce a pod spód tylko body z długim rekawem oczywiście kurtka musi być jeszcze z tych ciepłych ale myślę, że pomału można zacząć lżej ubierać maluchy oczywiście w zależności od pogody Ewa u mnie najwiekszą atrakcja są kable od komputera i modem :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochaniutkie. Zdjęcia wysłane do tych które chciały niestety ewa nie mam twojego maila musiał sie mi gdzieś zapodziać ale proszę o adres i zdjęcia prześle. My dziś znowu u lekarza bylilśmy bo Laura dostała jakąś opryszke na nosku i njagrosze jest to że przezemnie czyli przez moje cholerne pryszcze.No i mam zkaz całowania mojego dziubka:-( Na basenie było super choć mała jeszcze była w szoku lekkim w końcu to wszystko jest nowe dla niej. Fajnie macie ztymi działeczkami. 🌼 Paula gratki zpowodu działki Ja też mam działke ale w poznaniu na świerczewie ale zawsze też troche inaczej niż w blokach. Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ale dzisiaj miałyśmy piękna pogodę - z Patrykiem byliśmy prawie cały dzień na dworze z małą przerwa na obiad. Ja tez już małego lżej ubieram. Nie zakładam mu kombinezonu tylko kurteczkę jesienną i przykrywam kocykiem. Co do fotek na bobasach to obiecuję że jak tylko się zbiorę w sobie to powrzucam. Cały czas czekają w aparacie na zgranie, a już się trochę tego uzbierało. A musze się wam pochwialić - Patryk odkrył ze po ziemi można pełzać i przez to złapać np. pilota ;) ciężko mu to jeszcze idzie ale powoli powoli dojdzie do wprawy hihihi Aguś co do chodzika to jak wiadomo a różne opinie. Ja tez się wychowałam na chodziku i jest u mnie wszystko ok. Mi poprostu przy Patryku kręgosłup odpadnie - ile można chodzić z dzieckiem po całym mieszkaniu goniąc kota???????? Porażka. A spróbuj go posazdić to jest taka złość że szok!!!!! A jak szczepienie? I co ci lekarka powiedziałą o mleku? A gdzie idziesz jutro na spacerek? Ewa ja już kupiłam fotelik małemu firmy coneco i jestem z niego bardzo zadowolona. Płaciłam 329 zł na allegro. Co do nocnika to Patryk się go poprostu boi i nie wiem co mam robić :( nie chce siedziec a jak mu pokazałam pozytywkę to się rozpłakał. Jaka jest na to rada? Jak ci się to udało? Aniu dzięki za fotki - Twoja niunia jest prześliczna :) Szkoda że znowu coś jej wyszło na tej buźce :( A tobie te pryszcze po czym wychodzą? Może jakąś maść albo płyn żeby szybko zeszły???? Rozmawiałaś z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×