Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Szczerze powiedziawszy tamto forum w ogóle mi nie odpowiada proponuje albo pozostac tutaj albo zalozyc temat na jakims innym forum gdzie mozna umieszczac suwaczki i zdjecia dzieciaczkow np. http://noworodek.pl/phpBB2/viewforum.php?f=1&sid=bfb134721128b3465c01b3ba227c0b75 http://www.forum.tik-tak.pl/viewtopic.php?pid=339319#p339319 aha jeszcze jedno chyba tamto forum jednak nie jest prywatne bo ja nie logujac sie i nie zakladajac konta moglam spokojnie odczytac wypowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26pozanań
Cześć kochane mamusie!!! Nie możemy sie rozstać więc zdecydujmy na jakim forum piszemy a osobami które sie wtrącają nie przejmujmy sie poprstu. Ja mam nadzieje że gdzieś nasze forum odżyje i że jak tylko z robi się troszku cieplej to sie wszystkie spotkamy. Dziewczynki mi szczerze mówiąc jest obojętne które to forum choć szczerze powiem ze na tym w gazecie nie mogę sie połapać. Czekam na wasz odzew i decyzje co robimy wrazie co podaje mój adres zychlaska@wp.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum na gazecie jest bleee...:( nie podoba mi sie. przyzwyczailam sie pewnie do tego tutaj.. ja bym byla za tym zeby nie uciekac stad i olewac glupie texty, w koncu dlaczego mamy ustepowac... przez to zamieszanie juz prawie przestalysmy pisac:( a szkoda. wiadomo ze czasem jest gorszy czas ( ja nie wlaczalam kompa chyba z 4 dni bo w kazdej wolnej chwili spalam,tak sie przeziebilam,jeszcze mnie meczy, kurna...:( ) ale czasem przeciez wszystko ladnie dzialalo:) co wy na to? pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok orisha:) też tęsknię za wami:) jak chcecie, to zostajemy tutaj:D buziaki julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzja należy do was... ja tylo chciałam się pozbyć niechcianych gości. Ja tez tam nie mogłam się za bardzo połapać trochę to dziwne wszystko było. Ale może kiedyś na kafe założą takie fora prywatne. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej To zostajemy tutaj :) bardddzo sie cieszę :) Julia, Orisha kiedy spacer ? moze jutro ? byłam dzisiaj z Krzysiem w tym lesie na Łokietka przez 3 godz a buty to miałam tak brudne ze aż mi było wstyd jak przyszłam do siebie na osiedle ale było warto pogoda super Krzysiu spał od 12 do 14:30 i nawet to ze wróciliśmy do domu o 13:40 go nie obudziło :) a ja mogłam podziwiac na spacerze biegajace wiewiórki było super a w powietrzu już czuć zbliżającą sie wiosnę uwielbiam takie dni człowiek ma ochotę do życia :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie wiem czy zauważyłyście ale na Kafe pokasowali mase topików i między innymi mój wrześniowy :( mam nadzieję ze go przywrócą bo tak sie zwiazałam emocjonalnie z tym topikiem że aż mi smutno co prawda nie pisałam tam ale chociaz mogłam poczytać :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️ dziś mam kolonoskopię, więc spacer nie bardzo wchodzi w rachubę:( podobno od weekendu będzie cieplej, więc może spotkamy się w przyszłym tygodniu? (w połowie marca ma być już ok. 15\'C) przepraszam, ale nie mam dziś humoru, boję się przed badaniem:( napiszę może później albo jutro papa j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Julia trzymaj się dzielnie a spacer dzisiaj chyba i tak odpada bo jest bardzo zimno nawet ja zrezygnowałam dzisiaj bo u mnie wieje pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poznianianki:)🖐️ qrcze, nawet nie wiecie, jak się cieszę,że jesteśmy tu z powrotem, tak jakoś dziwnie było i chyba za bardzo nie podobało mi się:( no i za ażdym razem jak tam zaglądałam, nikt nic nie pisał:( więc dobrze że znowu z powrotem tu, a głupie pomarańczowe teksty trzeba olewać i tyle!! u nas wszytsko ok , młoda rośnie i zabiera się za raczkowanie choć na razie ciągle chodzi jak prawdziwy rak- do tyłu:) zęby ciągle się nie pokazuja ale moze na razie to i dobrze bo mnie nie pogryzie:) teraz właśnie zasnęła, bo cos ciężka nocka dzis była, ostatnio Majka budzi się koło 5 rano i ryczy, jak ją wezmę do nas do łóżka to jest ok ale jak ją zostawię w łóżeczku to włącza od razu autoalarm i dziś tak ryczała ponad godzinę:( jakaś masakra, byle minęła szybko!!! pozdrowionka dla wszystkich mamusiek!!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i Julia trzymaj się, bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez poznanianka!!! No to teraz w telegraficznym skrucie :-) jestem od roku mamuska małej Lenki, mieszkam na piatkowie na Śmiałego może którs z was mieszka obok to może na jakieś spacerki byśmy sie umówiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nową koleżankę poznaniankę:) napisz coś więcej o swojej księżniczce:)ja niestety z Lubonia ale może jak się zrobi trochę cieplej, tomoże wszystkie się jakos umówimy na spacerek:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie doczekałam sie odezwu :-) trza ruszyc jakos to forum!!! szkoda że tak pózno was znalazłam :-( ok....nadrobie, Moja córa Lena jak wspomniałam ma rok i miesiąc, chodzi coś tam po swojemu gada, spiewa a jej ulubiona bajką są.....UWAGA......teletubisie :-( a ja tej bajki nie znosze :-( Coś o sobie skrobne.......mam 26 lat:-( mężatka :-( narazie jestem z Lenka w domu cho od września planuje oddac małą do żłobka a sama bede szuka pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollka, u mnei sytuacja podobna, też siedzę w Mają w domku, choć coraz częściej pojawiają się myśli, żeby w końcu zacząć szukać pracy:( na razie wizja oddania młodej do żłobka jakoś mnie przeraża ale chyba bedzie trzeba się do niej przyzwyczaić.Niestety u mnie żlobków brak:) więc w grę wchodzi tylko jakiś poznański żłobek, chociaż słyszałam, że nie tak łątwo o miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee........ja byłam w żłobku sie pytac o miejsca to nie ma problemu, kazała pani przyjśc w kwietniu/maju po formularz.....a jak jej wspomniałam ze przyszłam w cześniej bo słyszałam ze jest cięzko z miejscem to pokreciła głową i powiedziała ze są. a ile latek/miesięcy ma twoja córcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Maja ma prawie 9 miesięcy, tzn kończy 29 choć w tym miesiącu chyba nie skończy bo nam się miesiąc na 28. kończy:) hmm to w sumie nie jest tak strasznie z tymi żlobkami, myślalam, że trzeba miesiącami na miejsce czekać!a tu niespodzianka! tylko cholerka, boję się trochę chorób w żłobku, choć to pewnie nieuniknione, no i na razie cięzko mi wyobrazić sobie, że miałabym ją zostawić bo o tej pory byłam z nią non stop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze do wrzesnia jeszcze troche czasu a dzieci szybko rosna, pewnie teraz tez bym lenki jeszcze nie zostawiła, ale we wrześniu bedzie starsza o tyle miesięcy, ze pewnie jakos sie zaaklimatyzuje. co do chorob to tak jak piszesz....sa nieuniknione.....:-( troszke was poczytałam i troche nas jest poznanianek...fajnie bedzie z kim pogadac...........a pomarańczowymi nie ma sie co przejmowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a u nas sie trochę wypogodziło więc zaraz chyba się wybieremy na spacerek:) a gdzie cała reszta? buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ollka fajnie, że nas znalazłaś widzę, że krąg sie nam zawęża ja mieszkam na Wichrowych więc zabieramy Orishe, Julię i oczywiscie każdą chętną i wybieramy sie na spacer !!!!!! tylko kiedy ? Ja też siedze z synkiem w domu i nie wyobrażam sobie, że miałabym go zostawić ale kiedyś to i tak będzie musiało nastąpić póki co cieszę sie z każdej chwili z nim spędzonej bo wiem, że to sie kiedyś skończy :( ale teraz staram sie o tym nie myśleć. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha teletubisie to moja ulubiona bajka i sama nie wiem dlaczego bo czasem mam wrażenie ze jest tak głupia ze aż fajna (przepraszam wszystkich wielbicieli ) a widzę że to ulubiona bajka wiekszosci dzieci :) niedługo ja też zacznę ogladać :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jak najbardziej za tym spacerkiem, ach....juz sie wiosny nie moge doczekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lalunie nawte nie wiecie jak sie cieszę że wróciłyśmy tutaj. U nas nadal w miare spokojnie Laura jest słodziudka w poniedziałek skończy 3 miesiące już.Pojutrze ide znią do szczepienia już dugiego mam nadzieje że wszystko oki będzie Jedno mnie niepokoi toże mała bardzo krótko ssie cyca :-( 5 minut i koniec nie wiem co sie jejdzieje. Co do spaceru to ja tez chetna tylko jak troche cieplej bedzie. AAAAA i witam cie olka fajnie ze do nas dołaczyłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - ja moja córke miałam rok na cycu i moge tobie napisac ze jesli twoja mała ssie piec minut to widocznie tyle jej wystarcza i nie musisz sie martwic, moja tez tak krotko ssała i wyrosła z niej ładna i duza dziewczyna, a jak zaczniesz dopajac butelka to zaniknie tobie pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu mój Krzysiu też tak szybko sie najada kiedyś czytałam taki artykuł że im starsze dzieci tym szybciej jedzą bo doskonalą technikę jedzenia wiec sie tym nie martw jeszcze przed toba etap \" wszystko jest ciekawsze niż jedzenie\" ja teraz żeby małemu dać jesć to musze utrafić w taki moment że włąśnie sie wybudza ale jeszcze oczka nie są otware i wtedy jak go przystawie to super je ale jak tylko ktoś idzie lub pies przebiegnie to juz po jedzeniu a czasem ma tak że piersi nie ale jak zrobie mu kszki mleczno- ryżowej to sie npije dlatego też ja nie chcę rezygnować z nocnych karmień bo wtedy naprawdę jestem zadowolona z jego jedzenia :) i wiem ze nadrobi to to w dzień nie wypije pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej mamuśki:) meldujemy się i my:) Aniu, nie przejmuj się tym czasem, tak jak pisały dziewczyny już lepiej ssie i może tyle jej starcza, moja MAja też ma czasem tak, że ssie tylko kilka minut ale widocznie tak musi byc:) skoro jej wystarcza to jest ok! ollka, a moze jakieś fotki byś nam podsłała bo jeszcze nie wiemy jak wyglądacie, a może macie jakąś stronkę na bobasach czy coś podobnego...? a teraz zmykam do mojej królewny na podłogę a potem na jakiś spacer będzie trzeba lecieć:) buziaki!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloł:D ola🖐️ wiatam cię w naszym skromny, ale za to poznańskim gronie:D tyle czasu nie miałam z kim chodzić na spacerki, a jak się wyniosłam ze śmiałego- ty się zgłaszasz😭 nic straconego, teraz mieszkamy przy hotelu naramowice:classic_cool: aniu🌻 co do karmienia piersią- niestety nic nie pomogę, bo nie karmiłam w ogóle i nic na ten temat nie wiem:( ewa🌻majeczka jest rozkoszna:D piękna dziewczynka:) minimisiu❤️ wszystko wiesz😘-dla mojego ulubieńca:D buziaki julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was mamusie. dobrze że sie nieprzeniosłyście bo niemogłabym nawet od czasu do czasu was popodglądać. U mnie bez zmian, nadal nie mam dzidziusia, choć go bardzo pragne. zaczełam robić testy owulacyjne, badałam prolaktyne, ale jeszcze nie mam wyników . w piątek idę do gina to może się coś dowiem konkretniej co mi jest. Aha, jakbym miała córeczke to też chciałabym Lenke - tak jak jedna z was ma. Śliczniutkie imie. Pozdrawiam gorąco i całuje i śćiskam wasze perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Na wstępie witam nową mamusię - Olka witaj w naszym poznańskim gronie ;) Kukusia nie martw się będzie wszystko dobrze. Napisz co ci powie gin i jaki wynik prl :) buziaki Agusia - kawka? Jutro? Daj znać czy ci pasuje :) Co do karmienia piersią też wam za wiele nie pomogę bo karmiłam krótko :( Przepraszam że dawno się nie odzywałam ale miałam maly sajgonik. Załatwiam pewną sprawę - jak mi wyjdzie to wam sie pochwalę - narazie nie chcę zapeszać :) Julia jak kolonoskopia?????????? Mam nadzieję ze ok. Buziaki dla was A co do teletubisi to ja też ich nie znoszę ale moje dziecko je uwielbia!!!! Nie wiem co tam fajnego ale to jest akurat na ich poziomie i im się to podoba więc niech oglądają sobie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×