Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

ale dziś przepięknie było, pogoda wymarzona na spacerki:) aż się nie chciało do domu wracać:) a ja głupia ubrałam młodą w kurtkę zimową i do tego w śpiworek w wózku, i tak szybko jak ją ubrałam, to musiałam ściągać śpiworek bo gorąco było:) super, byle tak dalej, to w końcu pożegnamy sie z grubymi ciuchami i zimowymi kurtkami, bardzo sie cieszę, już wiosnę chyba w powietrzu czuję:) 🌻Aniu, mój mail iguana00@wp.pl więc czekam na fotki Laury:) a tak przy okazji, skoro masz działkę na Świerczewie, to zapraszam do mnie na kawkę lub mały spacerek, tylko mały myk przez most nad autostradą i już jesteś w Luboniu:) 🌻Paula, u nas z nocnikiem jakoś gładko poszło, nie bała się go i od razu dzielnie siedziała, zdjecie na bobasach akurat jest z jej pierwszego w życiu posiedzenia:) może musiałabyś zaznajomić najpierw Patryka z nocnikiem, żeby traktował go jak zabawkę i potem spróbować go sadzać:) idę dalej przeglądać foteliki na allegro, może w końcu się na coś zdecyduję! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia1
Witam, dowiedziałam sie o tym miłym Klubie Mamus z Poznania dopiero niedawno. Jestem mamą dwulatki, coreczki pełnej energii. Chcialabym dołączyć dio waszego grona jesli mnie przyjmiecie. Pozdrawiam poznanskie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia1
Nie napisałam, że jestem ze Swierczewa, tak więc poznam chetnie mamy z moich okolic, również z Lubonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻no to witam Lucia:) ja jestem z Lubonia więc cieszę się, że dołączył ktoś z okolicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucia-1 witam i zapraszam do pisania 🌼 Ewa jak widać równowaga w naturze musi być i ty też doczekałąś sie mamuś z twojej okolicy :) Aniu przykro mi ze nie możesz całować swojego skarba ale niestety nic na to nie poradzisz Paula jak patryk odkrył pełzanie to nawet sie nei obejrzysz jak będzie zasuwał po mieszkaniu ja pamietam jak Krzysiu zaczął to na początku powoli powoli a teraz o jak tylko cos mu sie spodoba to juz tak pędzi i podnosi pupkę do góry i robi taki mostek próbuje prawdziwego raczkowania ale jak zegnie kolanka to nie umie sie jeszcze tak poruszać a jak sie przy tym złości że mu nie wychodzi !!! ale wszystko powoli jak to mowia na wszystko jest czas 🌼 Na szczepieniu ok wreszcie przystopował z wagą i aktualnie waży 8600 sprawdzała jak siedzi a on próbował sie czegoś schwycić, żeby sie podnieść :) i pytałam pediatry czy to nie zaszybko dla niego a ona stwierdziła, że jak sam sie podnosi to jest ok ale żeby mu w tym nie pomagać :) U mnie też siedzenie stało sie dla niego nudne więc ja kłade go na podłodze i sobie pełzakuje :) Pogoda się troszkę popsuła ale jak nie będzie padać to wyruszam na spacer ale niestety nie tak długi jak zamierzałam :( Paula na spacer chodzę do lasu na Łokietka :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucia witaj wśród nas:) Aniu dziękuje za fotki, wielka szkoda, że do tej pory nie udało nam się spotkać, ale pogoda robi się piękna i mam nadzieje, że niedługo nadrobimy :) Wczoraj było tak cieplutko, że już też nie ubierałam Wojtusia w zimowy kombinezon, bo zagrzałby sie chłopak. Od kwietnia jeśli znajdzie się miejsce planuje znowu chodzić na basen:) Poszukuję wózka parasolki, jakbyście widziały gdzieś promocję to dajcie mi znać, chodzi mi o taki najzwyklejszy, najlżejszy i najtańszy :P Pozdrowienia i dużo uśmiechu w Dniu Kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisiu no widzisz zapomniałam pochwalić wyczyny mojego synka :P coraz częściej robi sztywne nóżki i chce stać, ja mu pozwalam tylko kilka sekund aby kręgosłup nie był za bardzo obciążony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha o mleku nic mi nie powiedziała co bym nie wiedziała stwierdziła, że mozna mu zaczać juz wprowadzać ja narazie chce tylko do kaszki przed spaniem bo już trudno mi ściągnąć tyle mleka zwłaszcza jak karmie go o 17 to potem już tyle się nie produkuje a moze przez to ze będzie miał inne mleko z kaszką to chociaż jedno karmienie nam odpadnie :) zobaczymy wczoraj dałam mu próbkę bebiko 2 i nawet mu smakowało chociaz ja musze powiedzieć, że mi mniej :) ale trudno kiedyś musi przyjść ten moment. I stwierdziła, że chyba mu idą zabki na górze i ta druga jedynka na dole bo ma podpuchniete :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane😘 ewa🌻 z fotelikiem poczekaliśmy, aż jaśmina skończy 10 m-cy i kupiliśmy jej chicco max 3 s: http://www.allegro.pl/item169233392_nowe_foteliki_chicco_max_3s_9_36_kg_nowa_cena.html i naprawdę jesteśmy z niego super zadowoleni:) jest to fotelik, który później przerabia się na tę podkładkę pod pupę, kiedy dziecko jest starsze, więc starczy na naprawdę dłuuugo:) poza tym ma regulowany zagłówek oraz jest lekki (jeżeli nie zostawiasz fotelika w samochodzie, to to jest spory plus). jaśminkowy ubiór na spacer zależy od humoru mylady;) tzn- ile zdołam na nią założyć:D zwykle body z długim rękawem, rajstopki (cieńkie), sweter, sztruksy i kurtka (+czapka i szalik). do tego wymóg konieczny - wygodne buciki - mała pędzi jak szatan:D osobiście najbardziej zadowolona jestem z bucików firmy bartek i cool club (produkują też ciuszki dla \"smyka\") aniu🌻 ja także bardzo ładnie poproszę o zdjęcia laurki:) juliankka@gazeta.pl :) lucia🖐️ witaj wśród poznanianek:) bardzo nam miło, że kolejna mama dołącza do nas:) napisz coś o sobie i swojej córeczce! jak ma na imię i z jakiego jest miesiąca:) rzeczko🌻 dla ciebie również nie tylko z okazji dnia kobiet wszystkiego naj;) słyszałam, że coneco produkuje ładne i niedrogie wózki, może spójrz na allegro? agunia😘 popołudniu zapytam dr w, co z tym mleczkiem dla mojego ulubieńca:classic_cool: hehhehe paulinko🌻 na twoim miejscu baaaaardzo poważnie bym się zastanowiła, zanim kupiłabym małemu chodzik... nie chcę cię pouczać ani się wymądrzać, ale chodziki powodują, że dzieci nieprawidłowo stawiają stopy, obciążają biodra i kręgosłup - zastanów się naprawdę... poza tym może zmotywuj patryka do raczkowania, a nie pozwalaj mu już chodzić, przecież on nie ma jeszcze roku. chcę pochwalić moją córkę- po pierwsze pozbyłyśmy się definitywnie smoka :classic_cool:, po drugie przedwczoraj wyszedł jej ostatni ząbek:) chyba najwyższa pora na wyprowadzenie panienki z naszej sypialni, do niej do pokoju:) orisha🌻, a ty gdzie przepadłaś????? zmykam do mojej pannicy rozbójnika:D buźka julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️ u nas noca znowu tragiczna:( młoda znowu ryczała, tym razem od 2-30 wiec jesteśmy niewyspane jak cholera:) a dzis idziemy na basen, mam nadzieje, że młoda da rade! Rzeczko, popatrz za wózkami na allegro, tam chyba znajdziesz coś w dobrej cenie, choć ostatnio dużo spacerówek widziałam w promocji w auchan, ale nie pamietam dokładnie jakie to były:) Aguś, ja już mojej tez próbowałam dawać kaszki, myślałam, że to dobry sposób przed noca, bo będzie syta ale to moja pipeczka jak tlyko poczuje kaszkę, to ma odruch wymiotny, więc niestety odpadają, choc próbuje co jakiś czas, a nuż się jej gust zmieni;) wielkie cmoki dla nas wszystkich, w koncu dzień kobiet!!!!!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny dzień. Julia i ewcio zdjęcie zaraz prześle. {kwiatek] Rzeczko ja tez mam nadzieje że uda nam sie znów wreszcie spotakać na spacerku.Co do basenu to teraz nie pójde bo ten nosek ale zastanawiam sie czy nie iść do hery musze zadzwonić i sie dowiedzieć może razem by udało sie iśćpoczekałabym bo laura by bardziej kumata w kwietniu a razem zawsze rażniej. Witam też nową mamusie Lucia zapraszamy jak najcześciej. Z noskiem małej byłam u lekarza i dostałam maść z antybiokiem no i zobaczymy co dalej. Dziewczyny powiedzcie mi czy wasze pociech tez tak szybko chciały siedzieć i stac bo Laurze inne pozycje nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewa to mozemy sobie podać łapke z tymi nockami :) kaszki mój maluch lubi nawet bardzo najbardziej malinową i bananową chociaż ostatnio kupiłam mu morelowa i też pije ale słyszałam o dzieciach które nie chca kaszki i nic na to nie poradzisz poprostu taki jej urok :) Aniu próbowanie siadania to naturalny etap mój próbował jak miał 3,5 m a siedział jak go sposadziłam jak miał 5,5 m stawać próbuje teraz tzn. raczej podnosi się oczywiscie jak go wezmę na stojaco to stoi ale uważam że to zawcześnie i nawet nie chce mu pokazywać że tak też można wiec pozostaje mu podnoszenie a ja tylko pilnuje żeby sobie krzywdy nie zrobił. Ciesz się że Laura wykazuje chęć bo jak dziecko próbuje samo to znaczy, że jest już gotowa 👄 dla Laury Paula 🌼 a ty chyba masz coś dla mnie :) Właśnie przed chwila widziałąm przez moment druga dolna jedynke :) tylko widać białe a nie wiem czy sie przebiło czy nie bo Krzysiu nie pozwoli zobaczyć pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu nie wręcz przeciwnie podobało mi sie ale narazie nie mogę iśc ze względu na nosek no i przepadnie mi moje miejsce a tak pozatym to juz nie było miejsc wolnych dl;atego mówiłam ze w herze moze bedzie wolne od kwietnia bo na awfie dopiero nowe grupy od września będa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia1
Dziękuje za takie miłe powitanie. Dzisiaj byłam troche zajęta, więc nie zawsze mam możliwość sprawdzania na bieżąco forum. Ale myslę, że co jakis czas mi sie to uda. Ja to Dorota, 39 lat, narazie nie pracuję, a właściwie pracuje dorywczo, jak mam możliwość to korzystam, żeby podreperować domowy budżet. Moja coreczka Asia skonczy za miesiąc 2,5 roku. Jest juz dużą dziewczynką, szykuje sie do przedszkola od wrzesnia. A właściwie to ja bardziej sie nastawiam na przedszkole niż ona. Ona to chyba sobie jeszcze nie bardzo zdaje sprawe. Ja to bym chciala zeby poszla, ale Asia się chyba jeszcze nie bardzo nadaje. Nie mialaby problemu z zostaniem czy zabawą z dziecmi, ale z toaletą. Przede wszystkim. Nie bardzo bawi ja siedzenie na nocniku, a właściwie to zupełnie nie chce na nim siedzieć. Narazie chodzimy na zajęcia Akademii Malucha 2 razy w tygodniu po godzinie. Jest swietnie, mała zadowolona, przygotowanie do przedszkola na całej linii. Miałabym pytanie z innej "beczki" - jak wstawiacie te kwiatki i inne elementy dekoracyjne? Ja też bym chciala ale nie widze możliwości. Mam nadzieje że pogoda wroci do formy wczorajszej i juz nie będzie padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poznanianki z samego rana. My juz wyspane Laura dzis od dawna spała pierwszy raz w łózeczku no i tak jej sie dobrze i smacznie spało że spała aż 9 goddzin bez jedzonka. Teraz leży włózeczku i bawi sie grzecznie zabawką dała mamie czas na kafe. hehe Lucia z rób sie na czarno możesz to zrobić wchodząc w zakładke preferencje na górze strony je masz. A co do kwiatków to jest jedna strona ale nie pamietam gdzieale postaram sie znaleść. Zapowiada sie ładna pogoda wiec miłego dnia i przyjemnych spacerków wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia1
Dziekuje Aniu. Spróbuje pożniej skorzystac. Myśle że dzisiaj będzie spacerkowy dzień i my sie właśnie wybieramy na spacerek połączony pewnie z zakupami. Chociaż nie lubie chodzic z małą na zakupy bo zbyt wiele ją interesuje. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Trochę spóźnione ale dostałąm od koleżanki i bardzo mi sie spodobało > Z okazji DNIA KOBIET najlepsze życzenia: > Zdrowia...pieniędzy... i powodzenia... > Lubię Was wszystkie: i WIEDŹMY i JĘDZE > No i NIEWIASTY ( bo te to są wszędzie)... > Ale nie pora dzisiaj na morały... > Zawiążmy związek - NA WIEKI WYTRWAŁY... > Trzymajmy się razem - tak będzie wygodnie.... > Niech chłopom na nasz widok opadają spodnie... > Niech im się w porach to i owo wznosi... > Nośmy głowy w górze; niech to ON poprosi, > Niech nam się spełnią najskrytsze marzenia... > Niech akcje podskoczą nie do pomyślenia... > Niech na nasz widok drży męska połowa... > Niech od oglądania się za nami boli chłopów głowa... > Niech nam Pan Dyrektor da podwyżki duże... > Niech każda z Was dzisiaj dostanie róże... > Tego Wam życzy...Na chłopów nie liczy... > Wasza koleżanka... (co ma też punkt słaby) > TRZYMAJCIE SIĘ BABY ! >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianki co znowu tu tak puściutko. Pogoda sie poprawiła to pewnie wszystkie mamy gdzieś wybyły wszystkim życzymy razem z Laurą miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuniu gdzie to wasze
nowe forum? byłam, czytałam, a potem komp mi padł i uciekło mi z zakładek... buuuuuuu 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piękna pogoda dzisiaj aż miło spojrzeć przez okno oby już tak zostało :) Myśle, że już czas zaczać planować wspólny spacer !!! co Wy na to ? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej no właśnie, za oknem piękne słoneczko, więc dzis będzie kolejny dzień spacerkowy:) aż się bardziej chce żyć przy takiej pogodzie! czy Wasze maluchy tez budzą się wcześniej przez to, że już jest tak jasno:) moja ostatnimi czasy postanowiłą wstawać około 7 rano i jakoś chce mnie tym wykończyc:) bo przyzwyczaiłam się, że śpimy do 8-9, no ale cóż, będzie trzeba zmienić nawyki łóżkowe!! myślałam, że coś wiecej napisze ale słysze jakieś dziwne jęki dobiegające z pokoju, chyba mnie już wzywa:) całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaai jeszcze mialam dodać, że bardzo dziękuję za fotki Laury! słodka z niej kobitka, no i niezła modnisia:) buziaczki dla niej!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa mój Krzysiu też budzi sie wcześnie dzisiaj np. o 6.40 !! i o 7 już wstaliśmy a pogoda dzisiaj piękna właśnie wróciłam na obiad z Cytadeli jest cudnie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻my też przed chwilą wróciłysmy na obiadek i potem znowu na dwór bo jest super!!!!!!!!!! szkoda w domu siedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Musze się pochwalić moim nowym nabytkiem :P od wczoraj mam autko Forda Fieste :) nareszcie będę bardziej niezależna, bo nawet jeśli chodzi o zawiezienie Wojtka do lekarza to musiałam się bardzo prosić...a tak teraz sama sobie dam radę :P tylko wiecie co taka zdolniacha jestem, że w pierwszej godzinie posiadania autka miałam bliskie spotkanie ze słupem i pozbyłam się lusterka i zarysowałam bok :P mąż miał niezły ubaw porobił fotki i wszystkim teraz pokazuje, nigdy we mnie nie wierzył jeśli chodzi o prowadzenie pojazdów, no ale cóż twarda jestem i się nie dam zniechęcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie sie ktos pojawił:-D:-D:-D:-D:-D Madzie 🌼 gratki z powodu samochodu a jesli chodzi o prowdzenie mój mąz mówił tak samo dopiero kiedy zaczełaam być przydatna jako kierowca mnie docenił hehe. Pogoda dzis była rewelacyjna.Byłysmy z Laura dziś na spacerku w nowej części Starego Browaru otwrli tam kika fajnych sklepów dla dzieci.Noi małej oczywiście skapnął sie mały prezencik w postaci sukienki. Jestem jak najbardziej z a wspólnym spacerkiem dziewczyny PROSZĘ SIE O WSTAWIENIE NA FORUM I PODANIE DATY KTÓRA BY ODPOWIADAŁA. Mojej niuni nosek sie już zagoił i odnisła swoje pierwsze sukcesy śpi juz w swoim łóżeczku i zasypia sama no i śpi koło8-9 godzin. Takiego dziecka życze wszystkim naprawde nie mam na co na nia narzekać hehe. A wiec czekam na termin spaceru i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć poznańskie pyzunie:D witam was po grypie żołądkowej, która przegalopowała przez całą naszą rodzinę (zarazę morową z wojska przyniósł wielce szanowny mąż :classic_cool: ) - uprzejmie donoszę, że żyjemy wszyscy troje, tylko szczuplejsi lekko jesteśmy (mi to akurat nie zaszkodziło:P ) aniu 🌻laura jest śliczna i wystrojona, że o la la!!:) wiem, że urodziła się duża, ale i tak muszę powiedzieć, że dałabym jej spokojnie pół roczku:D gratulacje z powodu spania:) a tak w ogóle, to masz znajomą buzię:) i tak się zastanawiam, skąd się możemy znać:D rzeczko 🖐️jak ja marzę o prawie jazdy... mam już nawet auto:P stare cinquecento mojego dziadka przypadło mi w udziale- dzidzo stwierdził, że już nim i tak nie jeździ, to mam je sobie wziąć... jeno jak zdobyć upragniony dokument skoro brak mi samozaparcia w dojściu na egzamin 😭 kurs zrobiłam z 4 lata temu, jak nie więcej, więc spokojnie musiałabym go powtórzyć:o zmobilizuj mnie plizzz - a tak w ogóle, to ja wierzę w twe zdolności \"kierownicze\";) i na pewno za jakiś czas będziesz śmigać jak szalona:D ewa:D dla majeczki😘 co do spania- jak mamy opuszczone rolety, to w biały dzień mogę się o własne nogi zabić, więc jaśminy światło słoneczne nie obudzi za nic,ale za to pies ludzi mieszkających nad nami- i owszem:o dziś np. o.40.... moje dziecko jak go słyszy zaczyna w łóżeczku wołać \"ał,ał\" czyli - w razie gdybym nie usłyszała psiego wcyia-już mam pewność- piesek szczeka:P aguniu❤️ wszystko wiesz😘 dla mojego ulubieńca:D reszta mam poznańskich wyfrunęła na loferki;), ale i dla nich po 🌻-ku z prośbą o zameldowanie się u nas:D papapap julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o 6.40:) coś mi się klawiatura zacina:D jeszcze raz 😘 🖐️ j:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×