Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!! Super ze juz po wszystkim, juz sie nie moge doczekac zdjec i twoich dalszych relacji z pierwszych dni zycia malego aniolka. Buziaczki dla was 😘 😘 😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veroniko GRATULACJE 🌼 na pewno jestes teraz najsczslisza mloda mama ;-) dziki za opis - juz mi lzej, mam nadzieje, ze tez w przyszlosci tak szybko sie uporam ;-) choc w ciazy jeszcze nie jestem ;-) bylas dziela ;-) Gratulacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Veronika, niech maleństwo się zdrowo chowa... Aniszcza trzymam kciuki zeby wszystko sie udalo... Pozdrowienia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ DUZO MILOSCI DROGA MAMO ABY SYNEK BYL ZAWSZE ZDROWY I USMIECHNIETY ABY PRZYNOSIL WAM TYLKO RADOSC I ABY OTACZALIY GO ZAWSZE TYLKO KOCHAJACE OSOBY GRATULUJE PRZEDE WSZYSTKIM I ZAZDROSZCZE ZE PO RAZ PIERWSZY W SWOIM ZYCIU W MAJU BEDZIESZ MOGLA OBCHODZIC DZIEN MATKI !!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczynki :) Tak wiec macie moje slowo-troszke bolu a potem wielka milosc. wlasnie karmie i pisze jedna reka. a wiecie z czym najwiekszy problem mialy mamuski w szpitalu/ z karmieniem piersia.ja na szczescie mam duzo pokarmu i na razie maly nie nadaza jesc.A tak poza tym nic nie jest straszne.Oby tylko dziecko bylo zdrowe. Fakt balam sie tego porodu,ale podobno to strach poteguje bol.Wiec przyszle mamuski nie bojcie sie niczego!A latwiej zniesiesie wszystko. Jestem troche nie wyspana i brakuje czasu. Aniszcza uwazam,ze bardzo dobrze zrobilas! Dobra spadam,narazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniszcza- masz dzielnego meza i sama tez dobrze zrobilas. Musisz dbac o siebie. Nie wolno dawac sie wykorzystywac. Twoj Maz naprawde mi zaimponowal ze tak sie za Toba wstawil!!! Wiesz czasem sie daje komus palec to chce cala reke. Zawsze trzeba okreslic granice. Majena- dzieki za wyjasnienie sytuacji. No, no, czeka Was masa zajec. Strasznie madra z Ciebie kobiszcza- doktorat itp. A nie chcieliscie zostac we Wloszech jednak czy sie nie da? Dlaczego akurat Stany wybieracie? Z powodu pracy? Czy chcecie juz na 100 % na stale osiedlic sie zagranica czy tylko czasowo? Przepraszam ze jestem taka ciekawska, ale taka jestem :) Wlasciwie interesuje mnie bardzo jak na poczatku radzilas sobie z jezykiem w pracy, czy mialas jakies nieprzyjemnosci z tego powodu ze np, nie wladasz perfekt wloskim? A teraz w Stanach to znow angielski? Napisz mi prosze o tych jezykowych perypetiach jesli je masz. Ja potrzebuje jakiegos podniesienia na duchu. Musze Wam napisac o moich ale to juz nie dzisiaj, umieram ze zmeczenia, i brzuch mi peka od bolu przez ten cholerny okres. Bardzo zle go przechodze zawsze. I humor mam do kitu. Az sie poklocilismy... :( Nie wiem jak to bedzie od 3 dni mamy zle dni :( :( Nie mam czasem sily choc kocham go bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronisiu gratulacje!!! Aniszcza bardzo dobrze postąpiłąś i twój mąż też. A ja zdałąm tą nieszczęsną matmę :D a tu coś nowego dla was wpisujcie się: login...........imię......miasto.....lat........dzieci ......praca........studia blondi 23......Ania......Elbląg...... 23......Maciuś......wł.firma......finanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leni przykro mi, ja też tak czasem mam z moim mężem, zresztą dziewczyny wiedzą nie raz im się żaliłam. Ale to przechodzi, ja wczoraj pokłóciłam się ze swoim po ponad 2 miesięcznej przerwie (oczywiście o firmę). A co do miesiączek to też takie miałam dopóki nie urodziłam Maćka. Współczuję wiem jak to jest. Nie dość, że człowiek się źle czuje to jeszcze mąż przyjdzie i się pokłóci. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tabelki jak chcecie to coś dodajcie, ja akurat taka wymyśliłam, chociaż mógłby jeszcze być KRAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika 🌻 gratuluję jeszczze raz bardzo serdecznie :):):):) U mnie wszystko oki choć dawno nie pisałam, mam trochę rzeczy które leżą mi na wątrobie i muszę sobie z tym poradzić :) ale już jest lepiej. Dalej czekamy na pozwolenie na budowę, poza tym niedługo przeprowadzamy się do teściów co nie nastraja mnie zbyt dobrze :( do tego ta długa zima :( koszmar ale idę na urlop więc będzie dobrze trochę odpocznę i więcej poprzebywam z Miskiem to smutki przejdą no i może więcej popracujemy nad naszym potomkiem:) odpisuję na post Blondi :) login --- Anu-La imię --- Ania kraj --- Polska miasto --- Olsztyn lat --- 28 stan cyw. --- mężatka dzieci --- brak praca --- tak studia --- biolog, audytor wewnętrzny systemów jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok raz uzupełnię ale dalej dziewczyny kopiujcie :D login...........imię......miasto.....lat........dzieci ......praca........studia blondi 23......Ania......Elbląg...... 23......Maciuś......wł.firma......finanse Anu-la.........Ania......Olsztyn....28.......brak........tak........biolog, audytor wew.sys.jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
login...........imię......miasto.....lat........dzieci ......praca........studia blondi 23......Ania......Elbląg...... 23......Maciuś......wł.firma......finanse Anu-la.........Ania......Olsztyn....28.......brak........tak........biolog, audytor wew.sys.jakości Aniszcza......Ania......Jaworzno...... 28......nie:(......tak + wł.firma......rachunkowość + marketing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
login......imię....miasto......lat...dzieci....praca.....studia blondi 23..Ania.....Elbląg.....23....Maciuś....wł.firma..finanse Anu-la.....Ania.....Olsztyn....28....brak......tak.......biolog,audytor wew.sys.jakości Aniszcza...Ania......Jaworzno..28....nie :(....dwie......rachunkowość,marketing troche poprawilam, ale efekt zobacze jak wysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veroniko, gratuluje!!! tak sie ciesze, ze wszystko jest w porzadku, ze Malutki i Ty jestescie zdrowi, az sie lezka w oku kreci...:) Aniszcza, trzymam za Ciebie caly czas kciuki, zebys i Ty jak najszybcie wrocila do zdrowia pozdrawiam Was wszystkie baaaaaaaaaaaaardzo goraco, ja caly zcas siedze i pisze prace, wiec nie mam kiedy nawet wpasc na topik. Poza tym, mezus na okraglo zajmuje komputer z siecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi same anie ja napisze pozniej spadam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
login......imię....miasto......lat...dzieci....praca.....studia blondi 23..Ania.....Elbląg.....23....Maciuś....wł.firma..finanse Anu-la.....Ania.....Olsztyn....28....brak......tak.......biolog,audytor wew.sys.jakości Aniszcza...Ania......Jaworzno..28....nie ....dwie......rachunkowość,marketing alku.......Magda....Lubin......27....nie.......tak.....ogrodnictwo, studium pedagogiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
login......imię....miasto......lat...dzieci....praca.....studia blondi 23..Ania.....Elbląg.....23....Maciuś....wł.firma..finanse Anu-la.....Ania.....Olsztyn....28....brak......tak.......biolog,audytor wew.sys.jakości Aniszcza...Ania......Jaworzno..28....nie ....dwie......rachunkowość,marketing alku.......Magda....Lubin......27....nie.......tak.....ogrodnictwo, studium pedagogiczne dodotka.....Dorota......Susz.....26.....1......tak.....pedagog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
login......imię....miasto......lat...dzieci....praca.....studia blondi 23..Ania.....Elbląg.....23....Maciuś....wł.firma..finanse Anu-la.....Ania.....Olsztyn....28....brak......tak.......biolog,audytor wew.sys.jakości Aniszcza...Ania......Jaworzno..28....nie ....dwie......rachunkowość,marketing alku.......Magda....Lubin......27....nie.......tak.....ogrodnictwo, studium pedagogiczne dodotka.....Dorota......Susz.....26.....1......tak.....pedagog Majena..Marzena..Trieste..28 stuknie pod koniec roku;-(..nie..tak..biotechnolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leni, troche Ciebie nie bylo na forum przez ostrtanie miesiace kiedy to pisalam ze nigdy do USA a , a potem si okazalo ze wlasnie praca bedzie w USA ... ;-) w kazdym badz razie krocotko streszcze co i jak i dlaczego ... wiec pierwsza i najwazniejsza rzecz to fakt ze CHCEMY WROCIC DO POLSKI, tak szybko jak to mozliwe.... czyli maxymalnie za jakies 10 lat, ale mamy nadzieje ze uda si wczesniej.. zalezy to od mozliowcsi pracy w naszym kraju. dlaczego koniec z wlochami - bo wszystko co moglismy sie titaj nauczyc juz sie nauczylismy .. chcemy zmieniac kraje , osrodki naukowe, zmieniac perace aby miec ROZNE DOSWIDCZENIE , nie checmy cale zycie \"przezyc\" w jednej pracy .. bo te czasy juz sie skonczyly .. teraz trzeba miec rpozne doswidczenie ... np moj maz powoli mysli aby sie przekwalifikowac ... bo co z tego ze ma super wiedze z GMO, co z tego ze w przyszlym tygodniu bedzie na knferencji kolo wenecji przez tydzien i bedzie dawal seminarke, co z tego ... bo jak pojedziemy do stanow, to tam GMO wszyscy maja w nosie i nikogo to nie obchodzi ... wiec trzeba szukac nowych mozliwosci ... byc otwartym na propozycje .... a dlaczego nie zostajemy w itlaiansku... bo i ja i maz obecnie juz nie uczymy sie nowych rzeczy a raczej wchodziny w rutyne.... bardzo dobrze znamy nasz temat .. wiec czas nauczyc sie czegos nowego ... dlaczego stany ? bo idziemy tam gdzie jest praca .... przy czym latwiej jest znalesc prace dla jednej osoby .. trudniej dla 2 w tym samym miejscu .. wiec wybieramy stany, bo tam mam propozycje pracy a z drugiej strony jest to duzo skupisko uniwersytetow, osrodkow badawczych , wiec jest wieksze prawdopodobienstwo ze maz znajdzie prace w tym co lubi, niz jakbysmy zaryzylkowali prace w europie. aczkowliek preferujemy prace w europie .. ale takie male doswidczenie w USA tez sie przyda.... chyba odpowiedzialam na wszystko .... bu .... acha ! odnosnie jezyka - studiuje po angielsku, w pracy/na studiach po angielsku; wlsoki nauczylam sie bo po=trzebowalam - zreszta jak sie zyje we wloszech glupota byloby nie uczyc sie tego jezyka...zrezsta swoja droga z czerwcu bedzie y robic certyfikat miedzynarodowy z wloskiego ;-) niesteyy poniewaz jescze sie nie obronilam, musilam ztezygowac z wyzszego poziomy , na nizszy, poniewaz prawdopodobnie obrona o angielku i egzamin z wloskiego mniej wiecej beda w tym samym czasie , a czlwiek sie nie rozdwoi... Napisz konicznie czy czy wszystko jasne ;-) acha ! no i jak Ty sie znalazlas w australii i gdzie poznalas Meza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha. mam nadziej, ze te moje wypociny nie zabrzmaily strasznie dumnie ... tak naprawde nie mam zadartego nosa , bo to co robie - lubie robic ,ale wiem ze sa lepsi ode mnie , a ja traktuje to jako prace , a nie jako szczeble mojej kariery... bo najwaznjesza jest dla mnie rodzina ... maz .. i dzieci o ktoer sie staramy .. wiec choc praca jest zalatwiona w USA , caly czas sie staramy o beibiszcze ( jakby to pouewidziala Aniszcza ;-) ) i jezeli sie pojawi to wtedy wracay do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ juz mnie normalnie roznosi jak patrze na ta zime, chce wiosny, juz przegladam pisma ogrodnicze i zastanawiam co i gdzie podasze w ogrodzie, chce sloneczka i ciepelka!!! dzisiaj chyba juz ostatni raz ide na lyzwy i koniec zima. Mielismy wczoraj isc pojezdzic ale wybralismy sie na obiad do knajpy i tak sie obejedlismy ze o zadnym jezdzeniu nie bylo mowy, wrocilismy do domu i ucielismy sobie drzemke ktora trwala 4 godziny!!! tzn do 21!!! a o 22,20 juz bylam znowu w lozeczku i grzecznie spalam do 6 a problemy ze wstawaniem mialam jak zwykle ;-) Majena ja cie rozmumiem, w polsce szanse na dobra prace sa raczej marne a o dobrych zarobkach to mozna raczej pomarzyc, mam nadzieje ze wam sie poszczesci. Veronica co u ciebie? przeslalas jakies foty malego?? dawno poczty nie sprawdzalam wiec nie wiem :-D ale dzisiaj to nadrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku - ja tez spiaca na maxa.... w niedziele spalam do 12 , pozniej od 19 do 20 i poszlam spac o 22 ... juz myslalam ze to pierwsze objawy ciazy ;-) a tu nad ranem zaczelo sie ... bole miesiaczkwe ;-( tak asenna ta zima ... u nas tez zima na maxa, ciagle okolo 6 stopni, czasem tylko na 1 tydzien pogoda sie zmini do 12 - 14 i ponownie zimno... w nocy spada temperaturka do 0 czyli jak na nasz warunki to jest bardzi bardzo zimno.... ale powoli pierwiski juz zakwiotaja ( w lesie ;-) ) wiec mam nadzieje ze wiosna zawita juz niedlugo ....nigdy nie meilsimy tak zimnje zimy w italiansku... lyzw zazdroszcze ;-) i zabieram sie za siebie ... meza w przyszlym tygodniu nie bedzie , wiec bede cwiczyla, chodzila na przystanek autobusowy ( a nie jezdizla do pracy samocodzikiem), robila z siebeie bostwo, a jak przyjedzie ... bedzie mial mile powitanko ;-) no nic, wracam do pracy , buziaki dla wszystkich , milego weekendu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku ja też mam dość zimy choć dziś słońce świeci u nas baaaardzo wysoko:) a jeśli chodzi o to co posadzic w ogrodzie :) to zamierzam na naszej działce posadzic wiosna żywopłot :p a co niech sobie rosnie a domek po woli będzie sobie rósł w górę. A w aktualnym numerze muratora jest fajna płytka z rzewami i krzewami, polecam Ci Alku bo pięknie jest wszystko tam opisane nawet z uwzględnieniem stref klimatycznych w jakich roślinki najlepiej rosną i jakie nasłonecznienie preferują. 🖐️ Już niedługo zaczyna się weekend, a ja id na urlop na 6 dni roboczych :) ale fajnie !!!!!!!! a w weekend jedziemy do moich rodziców. Pozdrowienia papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula dzieki dzisiaj postaram sie kupic Muratora :-D A z obsadzaniem dzislki to swietny masz pomysl, im wczesniej tym lepiej bo jak juz sie wprowadzicie do domku to to nie bedzie pusto w ogrodzie, a jak sie zakoncza najbardziej balaganiarskie prace zwiazane z budowa domy to bierz sie za zagospodarowanie jak najwiekszej czesci ogrodu, ja nie rozumiem ludzi, ktorzy najpierw buduja dom a dopiero na sam koniec zabieraja sie za ogrod no ale coz to takie moje male zboczenie zawodowe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
login......imię....miasto......lat...dzieci....praca.....studia blondi 23..Ania.....Elbląg.....23....Maciuś....wł.firma..finanse Anu-la.....Ania.....Olsztyn....28....brak......tak.......biolog,audytor wew.sys.jakości Aniszcza...Ania......Jaworzno..28....nie ....dwie......rachunkowość,marketing alku.......Magda....Lubin......27....nie.......tak.....ogrodnictwo, studium pedagogiczne dodotka.....Dorota......Susz.....26.....1......tak.....pedagog Majena..Marzena..Trieste..28 stuknie pod koniec roku;-(..nie..tak..biotechnolog Veronica M...Weronika...Warszawa...25...1...nie....rachunkowosc Alku zdjecia wczoraj przeslalam .Mam nadzieje,ze doszly. Majena podziwiam Cie,jestes ambitna kobietką.Tak trzymac!!! Ja tez ciagle spiaca,mowie sobie,ze zaraz pojde spac,poki maly spi,ale zawsze cos jest do zrobienia.Dzis pierwsi goscie beda ogladac malego.Oczywiscie nasi rodzice i rodzenstwo juz malego widzieli,a teraz kolejni czlonkowie rodziny :) Ide cos zjesc lekkiego na obiad(kurcze kiedy ja zrzuce te zbedne kg???😠😡 a potem krotka drzemka. AnuLa oby czas podczas urlopu wolno Ci plynal,bys nabrala duzo sil.Bo wiesz,teraz o przesilenie wiosenne nietrudno.Mam nadzieje,ze mnie to ominie :P Milego i dlugiego weekendu zycze🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge sie doczekac kiedy obejrze zdjecia, ma nadzieje ze jak przyjde do domu to o tym nie zapomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronika widzialam Przemka ;-) przesliczny est wasz synek !!!! super fotki !!!! widze ze ma cala buzie uchachana ;-0 i ciemna oczka , sama slodycz ... oj, w tym miesiacu ponadrabiam z mezem ;-) moze tez nam sie uda zrbic takie sliczne dzieciatko ;-) az zazdroszcze ;-) jak patrze na Prezmka to juz e mnie sie budzi instyntk ...a co dopiero u Ciebie ;-) GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Omka co się dzieje z synkiem, przecież było wszystko dobrze. Napisz coś więcej>Pozdrawiam i powodzenia. Dla Was wszystkich oczywiście tez gorące pozdrowienia a dla naszej mamuśki i Przemusia dodatkowo uściski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×