Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

a ja Kasiulenko to pracuje w logistyce :) do 15 a od 15.30 w ksiegowosci :) a obecnie to jescze jestem sekretarka ;) jednym slowem uniwersalna ze mnie kobiszcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U nas ciemno ,mglisto i zimno. Nareszcie Kasiulena sie pojawila :)🖐️ Aniszcza narobilas mi smaka z tymi gorami.Jak na razie marze realistycznie,czyli o lyzwach.No jak na razie nie moge,ale jak urodze to juz mi wszystko bedzie wolno :):) Alku no chyba rzeczywiscie lakiernik maluje pedzelkiem :D:D:D Majena dzieki za adres,za rok na pewno wyrusze w gory :) AnuLa fotki przesliczne :)DziekuWokol mnie tez mnostwo lasow,ale takich ladnych widokow nie ma :( Oszalalam na tle tej piosenki-niby malo popularna ale tak mi wpadla w ucho. http://teledyski.onet.pl/0,866113,0,2,teledyski.html piosenka pt.\"Say Hello\" Wiecie co?Zatesknilam za szkola i chcialabym isc na mgr.Ale raczej od marca nie zaczne,wiecie dlaczego zreszta.A boje sie,ze w pazdzierniku nie bede miala juz zapalu. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omeczka :) no to ladnie taki maly a sie buntuje :) Cieszy mnie twoj powrot do formy :) trzymaj sie i ucaluj Wiktorka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronica ja w tym tygodniu wybieram sie na lyzwy ale poki co wybrac sie nie moge moze dzisiaj sie uda ale w tym tygodniu napewno sprawdze swoje umiejentnosci (raczej marne) na tafli. Jak bylam mala to non stop jezdzialm na lyzwach, wylewali wtedy lodowisko prawie na kazdym boisku szkolnym i we ferie codziennie smigalam, ale potem te czasy sie skonczyly, lyzwy przelazaly ladnych pare lat w szafi w zeszlym roku wlozylam je po raz kolejny ale tylko niestety raz bo takie zakwasy mialam ze mi sie odechcialo, teraz pewnie bedzie podobnie ale mam nadzje ze sie nie zniechece, nawet moj mezus kupil sobie w tym tygodniu lyzwy wiec checi i sprzet sa oby woli nie zabraklo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo-zawsze z niecierpliwoscia czekalam na zime i lodowisko przy szkole :)Potem kupilam sobie rolki,ale to nie to samo jednak.Lyzwy sa lzejsze i chyba bezpieczniejsze(bo na rolkach mozna jezdzic na ulicy,na chodniku jest niewygodnie). Tylko uwazaj,zebys nie miala siniaczkow i ubierz sie na cebulke,zebys nam nie kichala przed kompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis pechowy dzien wiec uwazajcie.Ja juz wylalam herbate-zalalam stol,i o malo nie polamalam polki w biurku :-0 Katie a o czym piszesz prace mgr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 wszystko zdarzyć się może, 13 świat w różowym kolorze :) Nochale do góry bo to jest szczęśliwy piątek i już:) Synuś mój spał dzisiaj jak zabity i jestem wyspana:) A teraz pędzę zrobićjakieś śniadanko:) Moc słonecznych buziaków na ten cudowny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omka🌻Wiesz czego najbardziej mi zal bedzie gdy urodze? Tego,ze pewnie juz nie bede spala jak zabita przez 10 godzin :) Ale pewnie do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic :) Omka jak z karmieniem?Mam nadzieje,ze nie ma problemow. Dziewczyny pamietacie jeszcze LENI ??? Napisala mi e-maila,ze wkrotce sie tu odezwie. Zaniedbala net,bo chodzi do szkoly i nie miala czasu zajrzec. Jest nadal zakochana w mezu,milosc kwitnie:) wszystko jest ok i prosila ucalowac kazda z Was😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana nie wiem czy to cisnienei takie czy po prostu odreagowuje caly czas egzaminy i stres z nimi zwiazany -(spalam sobie dzisiaj smacznie cale 11 godzin i nie powiem zeby bylo mi za duzo) Spedzam sobie caly weekend z mezusiem i sie ciesze- jakas odmiana od Wyspy. Ale pogoda tez tu nijaka. Przyjezdza tez do nas kolega M ze swoja nowa dziewczyna- mam nadzieje ze weekend bedzie udany i sie troche zrelaksuje przed nadchadzacym nawalem pracy. Troche gadam od rzeczy.... No nic, lece przygotowac jakis obiadek- a wam wszustkim zycze szczesliwego piatku 13 Caluski dla wszytskich (zwlaszcza dla oseska Weroniki -ps kiedy masz termin?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety co tu tak pusto??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bylam wczoraj na lyzwach udalo sie!!!!!!!!!!!!! Bylo super oj wrocily wspomnienia z dawnych lat, dzisiaj nogi mnie bola ale co tam jak tylko przestana ruszam znowu!!! Blondi uwazaj na siebie nie pracuj tak ciezko, pamietaj o malej fasolce :-) Sciskam was i zycze udanej niedzieli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja na lyzwach nie bylam a tak sie czuje.Bylismy w supermarkecie i nogi w tylek mi weszly.Oj to chyba ostatni raz,bo juz na nic nie mam sily. Kasiulena,termin mam na 20 lutego ale lekarka mowi,ze pewnie wczesniej.Bedziemy wiedziec wiecej 6 lutego. Wczoraj bylismy u starych znajomych.Nie widzielismy sie 8 m-cy. Kurcze teraz zeby z kims sie spotkac trzeba planowac 2 tygodnie przed.Kazdy taki zapracowany , zaganiany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) my bylismy na termach .. ale tylko basen z jacuzzi , zadnych masarzy itp zabiegow... dzis sie czuje jak nowo narodzona i zabieram sie do pracy ;-) tzn czytania, czytania i czytania ;-) acha, w piatek spedzislimy wieczor z nowa Polka co zawitala w naszej miescinie ;-) bardzo sympatyczna ... chemik nieorganik, takze mamy wspolne tematy i ja i kumpela fizyk i moj maz ;-) bardzo wygadana i sympatyczna pani (juz ) doktor. j jak dobrze zw nasza POlonia sie powieksza ... acha , nie wiem czy pisalam wczesniej o tym jak Pan Prezydent robi porzadki ;-) pamietacie jak narzekalam na ambasade w Ljublianie ? o tym ze bylismy poraktowani prawieze jak intruzy przyjezdzajac na glosowanie ... co wiecej, nasze pytania dotyczace wynikow posialy strach i nerwowa atmosfere , a przeciez to normalne ze poszczegolne obwody musza wykazac ilosc glosow itp .... a tydzien pozniej jak przyjechalismy i zazadalismy wynikow, liczba osob w komisji zgadzala sie z glosami oddanymi na SLD ( oczywiscie nikt tu nikogo nie posadza .. ot, taki zbieg oklicznosci) w kazdym badz razie na pewno slyszeliscie o odwolaniu 17 ambasadorow ze stanowisk przez naszego Lecha ;-) ... min zostal wydalony ten z Ljubliany , z czego osobiscie baaaaardzo sie ciesze ;-) ( tym bardziej ze facet byl na tyle glupi ze na swoje stronie internetowej jako ambasador wpisal lata pracy dla Rosji ..... szczyt glupoty ambasadora... ) ok , zaraz ide na kawunie z brioszka i do lekturki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Piszecie jakbyście się obijały nieładnie :) My w niedzielę byliśmy na giełdzie w Pruszczu poszukać lusterek do mojego mesia bo tu sobie życzą po 150 zł od sztuki a tam prawe kupiliśmy za 20 zł. Niestety lewego nie dostałam, ale jeszcze poszukam. Za to Marek kupił sobie dwie pary butów zimowych bo już nie ma w w czym do pracy chodzić i taka elektromaszynę do szlifowania ścian gipsowych. Zaoszczędził razem z 80zł tak się handlował i w nagrodę zaprosił nas do chińskiej restauracji na obiad. Maciuś troszkę zmarzł bo było -11 stopni ja zresztą też wzięłam go do samochodu bo płakał, myślałam że jest głodny, ale jak wsadziłam go do fotelika to zaczął mi pokazywać na nóżki. Zdjęłam mu buciki i zaczęłam rozgrzewać stópki, a on się tak zaczął chichać i nogi mi podstawiał żebym na nie chuchała :) biedactwo paluszki mu zmarzły. Nie wiem czy warto teraz kupywać nowe buciki. Kapcie mu ostatnio wzięłam nr 22 a te buciki ma 21, a jeszcze mrozy zapowiadają więc chyba muszę kupić nowe, bo w takich ciasnawych butach to gożej się marźnie chociaż niby ma jeszcze sporo luzu. Powiedzcie dziewczyny jakie wy macie buciki dla maluszków bo nie wiem jakie mu kupić. Ja mam takie zapinane na rzepy powyżej kostki, ale wydają mi się za wąskie, bo ze skarpetą już ich nie włoży. A w tej chińskiej restauracji to miałam śmiechu. Ja zamówiłam kurczaka na ostro, a Marek wziął wołowinę(koniecznie chciał pikantną) wiec kelnerka poleciła mu taką potrawę super ostrą. Dał mi trochę posmakować to aż łzy mi poleciały, a on to zjadł tylko że wziął dwie porcje ryżu i duże piwo, gdyby nie to to by nie zjadł. Stwierdził tylko że na razie ma dość chińszczyzny. A Maciek wsunął całą pierś (chyba mrozik go tak wygłodził). Naśmiałam się też jak podrywał panią kelnerkę. Co przechodziła to się za nią oglądał i uśmiechał do niej, w koncu dziewczyna nie wytrzymała i parsknęła śmiechem, a Maciek oczywiście aż podskoczył z radości, że zwróciła na niego uwagę (mały podrywać ;) ) Dzień dla Maćka zakończył się o 18-tej oglądał z nami film i padł a dziś wstał o 7.30 prawie 14 godzin spał :D niemożliwe Uff ale wypracowanko wam napisałam. Ale to tak na zaś bo w tym tygodniu mam 3 egzaminy więc muszę zakuwać. Papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Oj długo nie pisałam - chorowałam,jeszcze nie czuję się całkiem zdrowa ale czas wracać do pracy, ciężko, tyle roboty, zaległej w dodadku i sprawozdania roczne, muszę się uporać z tym do piątku. Od soboty mamy w domu dwa żółwie wodne, Antoś jest przeszczęśliwy, ciągle woła do nich kankin czyt. franklin, Jest taki szczęśliwy, próbuje rozmawiać z nimi, może dzięki nim mauczy się szybciej mówić:) No Blondi to miałaś miły dzionek, pełen wrażeń:) ale uważaj na siebie żebyś się nie przeziębiła i nie przemęczaj się teraz potrzebne Ci zdrowie, spokój i malo wysiłku. Veronika, a Ty też uważaj, już czas zacząć się oszczędzać i to na dobre, zbieraj siły bo po porodzie będą potrzebne:) No a Omka, gdzie ona jest, pewnie cieszy się swoim synkiem a każdą wolną chwilę odpoczywa, (mam nadzieję że tak jest). ciekawe jak karmienie, pewnie już wszystko dobrze. Wszystkim które planują dzieci mówię, że chwile, które poświęciłam synkowi i karmieniu wspominam bardzo miło, i żałuję że to było tak krótko, bo to są chwile bardzo bliskiego kontaktu z dzieckiem, które sa tak istostne...... Pozdrawiam wszystkie i do następnego razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodotka - super stopka ;-) super napisalas .. mam nadzieje, ze podobnie bede wspominac swoje pierwsze miesiace z dzieckiem ;-) co prada jeszcze nie zdazylo sie zagniezdic na tym swiecie .. ale moze juz niedlugo ;-) obecnie mam zawrot glowy w pracy , a do tego szykuje sie festoval filmowy za pare dni ( min jako \"special event\" ma byc film Solidarnosc Solidarosc z Wajda i Zanussim... , a w konkursie sa tez 2 filmy polskie ) wie caly tydzien spedzi,y w kinie ;-) Balondi -zdjecia fajne ;-) acha , i widze ze masz sprytnego meza , moj jak cos gdzies kupi taniej zawsze sie smieje ze \"znow zarobilismy na jakis drobiazg dla zony \" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja dzis jestem nieprzytomna, bo moje kochanie juz pojechalo, nie spalam do 4 dopoki mi nie dal znac, ze idzie spac, i wsz. w porzadku. Jutro napisze wiecej, bo jede zaraz do rodzicow. Buziaki dla wszystkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Brzuszek mnie pobolewa :( W dodatku wyspac sie ostatnio nie moge,bo za nasza dzialka robia kanalizacje(w te mrozy,bo wczesniej kurcze nie mogli?? 😡 ) Od rana halas i jak Dodotka tu zbierac sily? Odpoczne na emeryturze :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×