Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Widzę że wszystkie zapracowane, nie mają czasu. Pozdrawiam w takim razie i informuję że cały czas obserwuję nasze forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki ja was przepraszam, ze nic nie pisze ale przygotowuje sie do egzaminu, nawet w pracy jak dam rade i dlatego nie zagladam na strony :) nadrobie w poniedzialek, bo w sobote mam te poprawke i chce ja tym razem zdac, a kodeksy sa niestety opasle :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzylam sie na meza, nic mi sie nie chce, nawet spac mi sie odechcialo, siedze przed kompem i nie mam co robic, zycze milej nocki, spadam, do jutra napewno mi przejdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) ja jestem zakochana w moim synku i chociaż jestem na bierząco z forum bo zaglądam to nie bardzo mam kiedy odpisać- mały jest głodomorkiem a ja mam mało pokarmu więc karmienie zajmuje nam większość dnia:) karmię godzinę a mały przesypia pół:) jestem jednak baaaaaardzo szczęśliwa chociaż trochę zmeczona:) Pozdrawiamy Was mocniście i idziemy karmić dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja.. szkosa ze nie weszam na forum wczorakj w ieczore, bym Ciebie Alku na duchu podniosla ;-) siedzialam w pracy do 22 z minuatmi, a jak wyszlam to bylo tak slicznie bielusko od sniegu ( pierwszy raz w italiansku w 2006 roku ) ze najpierw byl a z mezem bitwa na kulki, a potem ulepilimsy superastego balwana przed intytutem ... no i o 23 powrot do domu , i teraz ponownie w pracy ..... ojojoj.... Omka super sie slyszy o twoim synku .... ale na pewno jest to tez meczacy okres .... malo snu .. ale na pewno warto ;-) Aniszcza trzymam kciuki ;-) acha, wczoraj prtzejzelusmy plan festivalu i od czwrtku bedziemy dzien w dzien w kinie .. swietne fimy , zrobilsimy sobie wczorajw lozku liste filmow ktore chcemy zobaczyc.. ( sa tez 2 krotkometrazowki polskie i jak even spacial jest Solidarnosc , Slidarnaosc - z 2005 a o tym juz chyba pisalam ... albo i nie ..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, juz jest lepiej ale zobaczymy, wczoraj wkurzylam sie o to ze nie poszlismy na lyzwy bo niby mezus mial duzo pracy i musial popoludniu posiedziec nad mapami a potem cale popoludnie i wieczor gral na kompie w jakas gierke 😠 no i oczywiscie dzisiaj podobno tez nie mozemy isc bo znowu ma tyle roboty ale juz mu nie wierze i mam nadzieje ze sie poslizgam. Ogolnie w tym tygodniu mnie rozpiea energia. W zeszlym tygodniu nic nie robilam i popoludniu spalam i bylam nieprzytomna a w tym to mnie rozsadza i wczoraj sprzatalam, odkurzalam itd, chociaz normalnie tego w tygodniu nie robire tylko w soboty latam z odkurzaczem az sama siebie zadziwilam. Omka buziaki dla ciebie i synka Aniszcza ucz sie pilnie, trzymam kciuki Majena u mnie tez napadal sniezek w nocy bo stary juz zaczynal znikac a teraz znowu jest slicznie i bialo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem zeby tu sie dostac.Juz wkurza mnie takie polaczenie z siecia😡 Zebym miala stale lacze,to mialabym non stop okno na swiat,i nie zawieszalby sie moj komp😠 Chyba czeka nas przerobka,bo dalej tak byc nie moze😡 Alku jesli mozesz idz sama poslizgac sie,pokaz ze bez niego swiat sie nie zawali ;) (Mam nadzieje,ze ten wpis przejdzie,bo jak nie to wywalam komp za okno!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam dziewczynki przepraszam że sie nie odzywałam ale mam dużo pracy no a w domu ciężko mi sie dopchać do kompa. Teraz mamy problem bo ostatecznie już podjęlismy decyzję o buowie domu i robimy kosztorysy i zalatwiamy formalnosci... to już jest koszmar a dopiero początek. Dobrze że Misiek ma do tego głowę i cierpliwość no a ja już aranżuję wnętrza :p szybka jestem ale nie mogę się powstrzymać już przegladam gazety i wyobrażam sobie jak będzie wygladał mój dom :) już gdy patrzę na projekt to widzę dom stojący na działce z pięknym ogrodem ach :) ale się rozmarzyłam... a teraz czas wracać do pracy... 🌻 dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Byłąm wczoraj na łużwach i dzisiaj wcale nie jestem mocno obolała. tylko tak troszeczkę ale jest OK, może dzisiaj sie znów wybiorę. Życze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) wpadlam sie tylko przywitac, ba mam dzis ksiedza i musze troche posprzatac po domku:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u pusto ostatnio:( wszyscy pewnie zjęci ... dziś u mnie było -21 st. brrrrrrrr zimno okropne no ale już siedzę w ciepłym biurze na szczęście 🖐️ miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przedwczoraj pisalam projekt - kupe roboty ... no a od wczoraj chodze do kina na ten fesriwal co wam wspominalam...... tylek bolo od siedzenia od 20: do 1 w nocy na zaproszenie specajne , poza konkuresm byly 2 swietne filmu .. z tytulow balam sie bedzie \"grobwy wieczor \" ( jeden mail tytul: od groba do groba - produkcja Slowenko-chorwacka, drugi : czlowiek nie pochowany - produkcji wegiersko-polkso-slowakiej ) ,ale filmy bylly swietne.. tylko w drodze do domu z mezem sie poklocilam.... ;-( , nie mowie, swietan nie jestem, i czasem moje zachowanie jest karogodne.. ale mezczyzni swoimi zachowaniem \"dziecka\" ktore raz na jakis czas im sie przypomina, po prostu wyprowadzaja mie z rownowagi .... mam nadziweje, ze jeszcze przede kafffka o 10 sie pogodzimy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety dziewczyny zasypiam a powodem tego jest to ze czytam ustawe o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, jak ktos ma problemy ze snem to polecam jakakolwiek ustawe i sen murowany - koszmar, normalnie oszaleje, spac mi sie nie chcialo a le jak przeczytalam 2 strony ustawy to oczy mi sie zamknely ale na szczescie albo na nieszczescie weszla jaks pani o cos zapytac i wyciagnela mnie z letargu, o matko czeka mnie ciezki dzien. Majna napwewno sie pogodzicie w koncu musicie wieczorem isc wspolnie obejrzec kolejna porcje filmow. Katie jak po wizycie ksiedza? Do nas ksiadz przychodzi w sobote ale nas nie bedzie bo jedziemy dzisiaj do Poznania :-P Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak mnie nie ma tzn.ze nie mam lacznosci z netem(czyt.ze swiatem). Ale dzis jakims cudem dostalam sie tu :) Pralam ubranka dla malucha i tak sie zmeczylam,ze lepiej nie mowic.Czyli kondycja zerowa :( :P Zaraz bede sprzatac,bo wczoraj mielismy przemeblowanie w pokoju.Zrobilismy miejsce na lozeczko,w konsekwencji ciasno sie zrobilo :( Nie wiem co to bedzie w przyszlosci... U nas ksiadz byl w ubiegla sobote,wiec juz dawno po koledzie :P Katie mow szybko co sie u Ciebie dzieje.Wpadlas powiedziec,ze mezulek wyjechal i ...konieec.A ja ciekawska jestem. Alku zazdroszcze Ci,przez Ciebie lyzwy snia mi sie.A z ta ustawa to nieglupi pomysl,bo ostatnio nie moge spac :( Majena opowiedz chociaz o jednym filmie-o czym opowiada,bo tytuly nawet ciekawe :) AnuLa nie chce Cie straszyc:P,ale czeka Cie niemaly zamet.Wbrew pozorom wybudowanie domu to nie tylko koszt,ale nerwy,totalne zaangazowanie.Jednak dom z ogrodkiem to wielka satysfakcja i spelnienie marzen.Spokojnie,maluymi kroczkami dopniecie celu,tylko cierpliwosci.Tego Wam zycze. No to ide sprzatac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety Veronica ja bym chciala miec taka kondyzje zerowa jak ty, przeciez masz tyle sily zeby sprzatac, prac przemeblowywac itd. ze szok. Fajnie by bylo gdybys podeslala jakies zdjecie z okraglastym brzuszkiem, strasznie jestem ciekawa jak teraz wygladasz. Katie po co ta glodowka, nie przesadzaj, jeszcze stracisz przytaomnosc albo cos, ja bym sie glodzic nie mogla bo by mnie tak glowa bolala ze nic bym zrobic nie mogla. Ciesze sie na wyjazd do Poznania bo idziemy jutro do biura podrozy z ktorego uslug od 2 lat korzystamy wybrac jakas fajna oferte na wakacje i juz ja wykupic bo im wczesniej tym taniej ;-) Dzwonilam juz do nich i mowialam zeby cos dla nas przygotowali a my cos z tego wybierzemy, oni juz nas zdaja wiedza co nam sie podoba i jakie mamy na to fundusze i jak narazie jestesmy zadowoleniu z ich uslug. Zazwyczaj sami wybieramy wycieczke a oni nam tylko doradzaja ale w tym roku nie udalo nam sie samemu nic sensownego znalezc wiec zdamy sie na nich, w zeszlym roku super nam doradzili chociaz my sami wybralismy hotel oni nas przekonali na inny, tanszy ale w duzo lepszym standardzie i nie zalujemy. Buziaki jakby mnie tu juz dzisiaj nie bylo to zycze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadam zyczyc wszystkim milego weekendu, nie ma mnie bo jak pisalam jutro egzamin wiec zakuwam lekko :P zobaczymy co z tego wyniknie. Pozdrowionka. Napisze wszystko w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniszcza trzymam kciuki POWODZENIA!!!!!!!!!!! Do poniedzialku dziewczynki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Gdańsku w poradni prenatralnej Invicty , widziałam na monitorze moje 6cm maleństwo jest cudne, szaleje jak Maciek nie chciał usiedzieć spokojnie żeby można je było obejrzeć dokładnie, ale jak przez chwilę lekarz nie poruszał tym czujnikiem to widziałąm jak wyciąga rączkę w kierunku gdzie był czujnik, prawie się popłakałam jak to zobaczyłam. A taki wielki ten monitor był jak telewizor 21 calowy więc widok świetny, no i Marek pierwszy raz miał okazję widzieć na USG maleństwo. Na razie niewiele wiadomo, wiem że serduszko zdrowe rozszczepu kręgosłupa nie ma, mózg dobrze zbudowany, ale to dopiero pierwsze testy jeszcze 4 zostały i zdjęcie też dostałam tzn mój mąż dostał, lekarz tak poważnie do niego powiedział: nie chcę pana martwić, ale muszę to panu powiedzieć , wiem że pan tego nie chce, ale........ i tak pan dostanie zdjęcie dzidzi. Uśmiałam się. Można wszystkiego się dowiedzieć, lekarz chętnie odpowiada na pytania, nie siedzisz Bóg wie ile pod gabinetem, przychodzisz na konkretną godzinę i wchodzisz z marszu. Jest super mam jak najlepsze wrażenia, tylko zapomniałam zapytać o USG 3d/4d. Jutro mam 3 egzaminy i nie czuję się przygotowana, boję się co będzie-narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U mnie jakoś pomału leci (dosłownie:D). W pracy mam tyle roboty, że coraz częściej biorę ja do domu ale cóż takie są uroki pracy i ostatnio zauważam że coraz częściej tak jest nie tylko u mnie:( ale najważniejsze że jest praca. U nas dziś taki mróz że mieliśmy problem z autem (stoi na dworze) mąż miał jechaź do Olsztyna na szkolenie ale niestety bał się, bo jak juz zapalił to były obawy co bedzie po szkoleniu w Olsztynie:( dlatego zrezygnował. Martwię się co to będzie w poniedziałek jak ma być -30 w nocy:( Majena fajnie masz ja już nie pamiętam kiedy ostatnio byłam w kinie, chyba wiosną na premierze Karola...... a tak chciałabym iść na jakiś dobry film:) Pozdrawiam i życzę miłego odpoczynku dwudniowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!! Już decyzja podjęta--- budujemy nasz dom. Weronika ja wiem co to znaczy bo jak jeszcze byłam młodsza to mój tata rozbudowywał nasz dom rodzinny i to dopiero bylo... a jeśli chodzi o zaangażowanie to wszystkiego będzie pilnował mój teść bo my pracujemy i nie mamy na to zbyt dużo czasu. Na czas budowy przeprowadzimy się to moich teściów żeby zaoszczędzić na stancji więc na budowę też będziemy mogli oprócz kredytu przeznaczać bierzące pieniądze. Cieszę się z tego wszystkiego ale i mam obawy no ale kto nie ma przy takim wyzwaniu. Pozadrawiam papa miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Ja z okazji dnia Babci podrzuciłam mojego Skarba na 3 godzinki i pojechałam z mężem do kina na Opowieści z Narnii- jesssu jak dobrze było wyjśc na trochę z domu:) Babcia była dzielna i synek też- dostał jeść przed wyjściem więc chrapał słodko do naszego powrotu:) Zazdroszczę budowy domku:) my planujemy za parę latek się budować:) Pozdrawiam cieplutko i zmykam do syncia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Ja z okazji dnia Babci podrzuciłam mojego Skarba na 3 godzinki i pojechałam z mężem do kina na Opowieści z Narnii- jesssu jak dobrze było wyjśc na trochę z domu:) Babcia była dzielna i synek też- dostał jeść przed wyjściem więc chrapał słodko do naszego powrotu:) Zazdroszczę budowy domku:) my planujemy za parę latek się budować:) Pozdrawiam cieplutko i zmykam do syncia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi takie badanie to super przezycie zazdroszcze :-) W sobote bylam u fryzjera no i jak tam dojechalam okazalo sie ze nie ma mojej fryzjerki bo wyjechala na szkolenie bylam zla ale stwierdzialam ze nie mam czasu zeby czekac az wroci a moje wlosy nie wygladaja najlepiej no i pozwolilam sie dotknac dziewczynie ktora ja zastepowala w swej naiwnosci sadzac ze tak jak tamata zrobi mi sliczny delikatny balajage i to byl blad. Chociaz tlumaczylam i pokazywalam co mam na glowie (chociaz z odrostem) ze chce tak samo , delikatnie tylko takie refleksy to niestety :-( gdyby nie to ze po 15 minutach powiedzialam ze ma mi juz zmyc farbe bo juz mialam zle przeczucia to i tak jestem blodnynka 😠 nie wiem co by bylo gdybym trzymala ta farbe tak dlugo jak ona chciala, potem wsciekla powiedzialam ze samam sobie wysusze wlosy a o scinaniu nie ma mowy, jako wymowke podalam ze bardzo sie spiesze bo mi troche bylo zal dziewczyny bo ona chyba dopiero zaczyna prace no ale to za brdzo jej nie tlumaczy zwlaszcza ze widziala jakie mam wlosy i co chce miec zrobione. Terez to na glowie mam dziwny blond i nieobciete wlosy, poczekam jeszcze tydzien albo dwa i pojde do mojej starej fryzjerki niech mi teraz zrobi brazowe pasemka moze sie da moje wlosy uratowac. W sumie maz i rodzina mowia ze nie jest tak zle ale to nie to co chcialam i bede miala paskudny odrost a potamtych pasemkach prawie nie bylo widac odrostu. Zycze milego i cieplego ( u mnie -19) dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja w weeken postanowiłam przemeblować trochę mieszkanie i zaplanowałam kupno kilku obrazów i szafej (komody i regały). A dziś okazało się że mam znowu anginę 3 raz w ciągu miesiąca:( I znowu zwolnienie:( U nas -28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko k, wczoraj byl ladny dzien tzn 11 stopni ( na plusie |0 a le juz teraz jest okolo 0 I tak ma sie utrzymywac przezn najblizsze dni ; ale to dla was pestka, skoro slysze o -28 stopniach? Anula, bardzo sie ciesze ze budujece wasz domek ? cale zycie mieszkalam w domku jednorodzinnym, podobnie maz I gdy teraz wynajmujemy miezkanie w kamienicy . bloku - przezywamy katusze ? kiedy wrocimy na stale do POlski , to tez albo si epodudujemy albo znajdziemu jakis aly domek ;-) pewnie bedziesz mogalk sie wymieniac doswiadczeniami z Aniszcza, ktora o ile dobrze pamietam , tez zaczela poruszac ta sprawe do przodu, a ! ciekawe jak jej poszedl ten egzamin ;-) Blondi.. ciesze si ze te badania wyszly ok ? mam nadzieje, ze nastepne ktore masz przejsc tez beda takie pozytywne , acha, I lekarz mial fajne poczycie humoru ;-) Alku . zdradz tajemnice gdzie sie wybieracie , albo o czym myslicie , jakie kraje sa na liscie ;-).. my na pewno przez najblizszy roczek nigdzie nie wyjedziemy , wiec niechs ei ciesze twoim wyjazdem ;-) wrezc juz nie ge sie doczekac jak troche opiszesz propozycje wyjazdow, nad ktorymi sie zastanawiacie ;-) Omka, supre zemielismy chwile dl asiebie ;-) Dodotka ;-) cos o tekj pracy wiem.. wczoraj miedzy jednym filmem na festwalu a drugim, maz robil papierkowa robote do pracy , a ja musze czesto si euczyc pop racy w domku ?. no i zdrowiej nam, zdrowiej zaraz napisze o festowalu, ale ju w nowym poscie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majena a wiec tak: na poczatku planowalismy Maroko, potem stwierdzilismy ze moze w tym roku cos innego nieafrykanskiego ;-) Potem napalilismy sie na Grecjei z ta mysla poszlismy po katalogi po kilku dniach przegladania stanelo na Turcji bo taniej :-P a potem jak sie zaczelam sie wczytywac w ta Turcje to sie napalilam i Grecja zeszla na dalszy plan. Wczoraj po 2 tygodniach poszukiwan chyba udalo nam sie znalezc konkretne miejsce i hotek ale to jeszcze moze sie zmienic wiec nie podaje szczegolow, wazne jest dla nas to zeby mozna bylo z tego miejsca robic jakies fajne wyceczkia nie tylko siedziec w hotelu, wiec zobaczymy, decyzje mamy podjac do konca tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!:) rany, alku, nie jedzcie do turcji! tam ta ptasia grypa szaleje, a w TV bylo, ze jakas fransuska wrocila wlasnie z turcji zarazona ptasia grypa. ja wlasnie wrocilam od rodzicow, juz sie nie moge doczekac przyjazdu mezulka:) a taeraz przechodze na windowsy, bo tam nie moge grac w gry, ktore mam na linuxie, na windowsach to tylko pisac moge;) ale o to chodzi:) Zycze Wam wszystkim zdrowka i ciepelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Alku !!! zrobilam pol roku temu plan wycieczki ( w glowie ) na turcje 3 tygodnie - samochodem .... ( oczywiscue nie bylsmy ,a le samo planowaie , i czytanie przewodnika juz mnie vcieszy ;-) mozesz uwierzyc ze mamy grubu przewodnik Pascala o turcji przeczytany od deski do deski ;-) ) Turcja jeste REWELACYJAN , i na moje oko , choc nigdy nie byl am , lepsza od Grecji ( w ktora widzialam ) albo przynajmniej podobna, a cenowo tansza na pewno .... bardziej zachodnie wybrzeze ( troja pergamon itp) czy zachodnio-poludniowe ? ojeju .. rewwelacja !!!! juz sie ciesze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×