Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Ej gdzie tam jesien? Do mnie przyszlo lato!!! hip hip hurra :D :D :D :D A ter\\ dramatgyczna zmiana nastroju... buuuuuuuuuu :( CZemu tylko ja zadnych zdjec nie dostaje :(:(:(:(:(:(:( Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! Juz sroda jeszcze dwa dni porannego wstawania i lenistwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dni leca a do urlopu coraz blizej Alku ;) Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kasiulenko czy ty mowisz o tych kilku stopniach powyzej zera w Anglii???? :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakich kilku stopniach? Dzisiaj mamy 24C, co prawda jest pochmurnie ale przyjemnie cieplo? :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ocieplilo sie troche,nawet na dlugim spacerze bylam :) A po drodze musialam sobie kupic tusz do rzes.Nie sprawdzam juz zadnych innych,pozostalam przy takim,ktory mnie kiedys zachwycil. Upieklam sernik,ale za duzo wlalam aromatu :-0 Mam nadzieje,ze da sie zjesc. Kasiulena nie dostalas np.moich zdjec? Alku jak sie czujesz?Brzuszek rosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika nie dostalam :( A na jaki adres wyslalas? Bo ten onetowy od kilku mieisecy jest juz nieaktualny... usunelam konto :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Najpierw zalegle zyczenia wszystkiego naj, naj, najlepszego dla Kasiuleny z okazji rocznicy!!! Ja tam nie wiem, ale u nas tez jesien :( Zimno, wietrznie... Czy tylko ja tak mam, ze ciagle nie moge sie wyrobic :) Czy taka niezaradna jestem :) Aniu ja Cie z Twoja dwojka podziwiam, ja przy jednej Julii mam czasami dosc :) A teraz pokazuje juz humorki, potrafi walczyc o swoje, wymusza placzem jak cos sobie wymysli, ze chce...Ale ogolnie jest cudowna i straszny przytulasek :) Tez musZe sie wreszcie wziasc za siebie bo waga coraz wiecej pokazuje niestety, za bardzo sobie dogadzam slodyczami :) a efekty widac... Zdjecia dzieciaczkow cudowne, Aniu- Kubus i Maciek przefajni, Kuba juz calkiem spory, chyba przerosl Jule, Veronica - Przemek tez super. Jak bedziesz miala chwile to zerknij do skrzynki, napisalam maila z pewnym zapytaniem :) Pozdrawiam wszystkich! PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg28 Wiem ze jestes zalatana wiec tylko krotko powiem DZIEKI za mile zyczenia :) Serdecznie pozdrawiam Ciebie i Julke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Meg!!! Fajnie ze wpadlas do nas. Weronica brzuszek podobno rosnie ja tego nie zuwazam ale inni tak. U mnie tez jesien, mam nadzieje ze nad morzem bedzie choc troche sloneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejusia :) czesc Meg dawno nic nie pisalas :) więc milo slyszec :) Tak sobie mysle ze my tu juz prawie razem 3 lata klikamy. Bo od czasu kiedy zaczelismy topich o \"mlodych mezatkach\" to mnie prawie 3 lata od slubu minelo :) a niektorym juz pociechy rosna :P:P:P:P i tak mi sie z tej okazji milo zrobilo :D Pozdrowionka i buziaki :):):) Kasiulena moja sis jest w Londynie i jest zalamana pogoda wiec tak sobie kpie z tych kilku stopni powyzej zera ;););) A zegarek sobie tyka i coraz blizej wakacji :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja sie odmeldowuje na dwa tygodnie. Dzisiaj jade do Poznania a jutro do Kolobrzegu. Trzymajcie sie cieplo i dopoklikania po urlopie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udanego urlopu Alku. My to sie poczytamy dopiero w X bo jak wrocisz to ja pojade :) Milego weekendu wszystkim. A ja od srody na 3 etatach i mam dosc. Dziekuje Bogu ze pt mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki Weronica Przemuś prześliczny-jeszcze troszkę jak bobasek, ale widać, że to już taki chłopak się robi :) ANiszcza nie zazdroszczę ci tych 3 etatów-u mnie październik zbliża się wielkimi krokami a ja coraz bardziej boję się powrotu do nauki-żeby nie moja chora ambicja to zostawiłabym to w diabły. Kasiu to upał macie-u nas dziś tylko 16 stopni-jesienną kurtkę wyciągnęłam taki ze mnie zmarźlak. Alku miłego wypoczynku ci życzę i dbaj o siebie, bo pogoda teraz jest zdradliwa ❤️ Czekam na fotki z urlopu :) Meg jak opisywałaś Julkę to wypisz wymaluj mój Kuba-dziś wymyślił sobie, że ja będę wieszać pranie, a on będzie je sciągał-jak mu nie pozwoliłam to położył się na podłodze i zaczął wyć jakby go ze skóry obdzierali i tak jest codziennie. Wieczorem jak chło[pcy się kąpią to właśnie od najwięcej szalej i co rusz odkręca wodę Z tymi słodyczami to i ja mam problem, ostatnio przed miesiączką sobie pofolgowałam i dziś waga wskazywała 68 kg :( oj trzeba uważać z tym dogadzaniem sobie. Dziś Kubuś dostał szczepionkę na świnkę odrę i ospę a za 6 tygodni razem z Maciusiem dostaną na pneumokoki i jeśli będzie to też grypę. Przy okazji zmierzyliśmy i zważyliśmy tego kolosa: waga 13,8 kg i wzrost 78 cm, przy czym Maciuś na bilansie dwulatka ważył 13,6 kg i mierzył 95 cm :O Faktycznie Kuba mógł juz przerosnąc Julcię ;) Wczoraj u pani pulmunolog ZALECONO nam szczepienia na grypę i pneumokoki szczepionką PREWENAL (kosztuje 300 zł). Przy okazji kolejki do pani doktor rozmawiałam z jedną mamą, której dziecko wiecznie chorowało i pani doktor zleciła właśnie szczepienia przeciw grypie i pneumokokom, poza tym mały dostał też zastrzyki uodparniające i ta mama stwierdziła, że od tamtej pory mały już nie choruje na zapalenia płuc, a to było nagminne schorzenie. Czuję się tym bardziej przekonana do tego typu szczepień. Niestety badania wykazały u Kubusia podwyższony poziom Ig i dostał Flixotitle (lek wziewny) na stałe:( Jedno dobre, że chlorki ma niskie, no i jeszcze zakończyliśmy rehabilitację-pani doktor powiedziała, że Kubuś bardzo ładnie chodzi :) Moja firma rusza od 1 września, ale juz złożyłam większość dokumentów-został mi ZUS i przygotowanie pod względem BHP dokumentów kadrowych. Miałam tylko ubaw jak pani w US zapytała się mnie, czy ja sama będę wykonywać te budynki powaliła mnie normalnie. Oni myślą chyba, że z głupkami mają do czynienia. Przedszkole zmieniło na lepsze mojego Maciusia, ostatnio nastąpił przełom- zaczął wreszcie załatwiac się na nocnik a nie w majtki juuuuuupppppppiiiiiiiii teraz sam leci do łazienki i wyciąga nocnik bez proszenia. Jeju a już myślałam, że nigdy się nie przekona. Za to w aqua parku narobił mi wstydu. Ogólnie bawiliśmy się super-dzieci się wyszalały i my też-jak nastolatki Ale w chwili kiedy podeszliśmy do kafeterii na basenie po kawkę MAciek odstawił numer. Ja trzymałam Kubę na rękach a Maciek stał przy Marku-nie zauważyliśmy kiedy się ulotnił i w ostatnim momencie zauważyliśmy jak stoi na brzegu basenu, gdzie jest taki krąg z prądem unoszącym pływających. Nie macie pojęcia co on zrobił?????!!! Stał i sikał na ludzi!!!!! Matko kochana, myślałam że pod ziemię się zapadnę, szczególnie kiedy podeszła do mnie pani ratownik i zapytała czyje to dziecko wstyd, wstyd, wstyd!!!! Wzięłam Maciusia na rozmowę umoralniajacą, zobaczymy za jakiś czas, czy dała efekty bo póki co jak zachce mu się siusiu i jest na powietrzu (lub jak w tym przypadku na basenie) to nie patrzy na nic tylko ściąga gatki i sika dobra spadam biorę się do roboty bo marnie mi to dzisiaj idzie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No to faktycznie Kuba przerósł Julkę, bo ona waży niecałe 11 kg, a mierzy 77 cm. Wiem, że nie powinnam, ale roześmiałam się czytając historię z basenu ;) Ale wierzę, że wstyd musiał być spory, choć to przecież jeszcze dziecko i trudno mu wszystko wytłumaczyć, chce akurat to robi... Veronica dzięki za pomoc... Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek :) za 3 tyg mam juz moje egzaminy i jestem nimi bardzo przejeta. Chcialabym byc juz po i miec je pozaliczane ... Trzymajcie za mnie kciuki - please :D Pozdrawiam i milego dnia zycze ( u mnie dzisiaj slonecznie wiec humor dopisuje :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez bylo slonczko ale juz zrobilo sie ciemno i nie wiem czy nie bedzie padac :( Kasiulena podaj nowy adres,bo ja chyba mam Twoj stary . 3 tygodnie to full czasu,zdazysz sie dobrze przygotowac.Ale oczywiscie trzymamy mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc po weekendziku Wera dziekuje za zdjecia. Sama z checia poszlabym na wesele :D co do mnie to nadal piastuje 3 stanowiska i nie wiem w co rece wlozyc. Takze uciekam do pracy :( Papapa A odliczanie trwa :P:P:P:P juz tylko 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika dzieki za zdjecia :) Jestem pod wrazeniem Twojej krwostej sukienki :) SLicznie wygladalas. Panna Mloda tez miala ladna sukienke (ladna koronka). No i oczywiscie nie zapominajac o Twoim Przemku przystojniaku - rosnie jak na drozdzach. Oczko w glopwie mamusi :D Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronica dzięki za zdjęcia, fajne, Przemek, ale dorośle już wygląda :) Trzymajcie sie!!! Biegne dalej bo nadrabiam zaleglosci w sprzataniu jak Jula spi... P.S. Kasiulena ja bede trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzieki za komplementy :) Aniszcza ja na weselu nie bylam rowne dwa lata!!Nawet nie wiesz,jak bardzo tego potrzebowalam:)Bo picie z babami w pubie czy w domu to jednak nie to samo ;) Mialam zaproszenia slubne w ciagu tych dwoch lat ,ale w ciazy nie mialam na to ochoty,a potem jak urodzilam to juz nie bylo takie proste.... U nas zimno bylo wczpraj jak w listopadzie,wiec zeby nie siedziec samej,pojechalam w odwiedziny do kolezanki i zahaczylam tez o rodzicow ;) Milo dzien spedzilam.A dzis czekam na ciepelko i moze na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja tylko na chwile by powiedziec Wam dzien dobry i wracam do roboty... a dzisiaj po poludniu mam rozmowe z szefami na temat moich polrocznych osiagniec... trzymajcie kciuki :) Podzrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki wlasnie wpadlam na nasze forum :) popijajac winkiem rozdraznienia i smuteczki :P:P:P:P (no musialam znalezc przyczyne) a tu pustki. Kasiulenko :) oczywiscie trzymam kciukoryyyyyyyyyyyyyyyyyy i na pewno wszystko bedzie dobrze. A ja mialam ciezki dzien dzisiaj. Mialam stluczke nie z mojej winy. Kobita przede mna stojaca na skrzyzowaniu wlaczyla wsteczniaka i bez obejrzenia sie do tylu normalnie we mnie przygrzala. Na cale szczescie nic sie nie stalo ani mnie ani jej ani samochodom :D ale humor mi z rana zepsula. A byl juz i tak zepsuty pogoda. Bo u nas strasznie leje :( Ale winko leczy wszelkie smutki :D choc to dopiero 1 lampeczka. CHyba na niej skończe :P:P:P:P:P Aha no i ciagle odliczam :D *** 11 ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniszcza dobrze ze Ci sie nic nei stalo.... Uwazaj na siebie :) A ja rowniez dolacze do grona smutasow... rozmowa z szefami nie poszla tak gladko jak sie spodziewalam i teraz sie zastanawiam czy wogole mam w tej pracy zostac... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka w piatek :D Kasiulena a cos sie stalo konkretnie czy tylko tak ci sie wydaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien ladnie sie zaczal-slonko i dobry humor.Ale juz ciemno sie zrobilo i musze wypic kawusię :P Aniszcza to super,ze obylo sie bez szkody! Kasiulena przytulam bardzo mocno😘Nie smuc sie! Ja wierze,ze bedzie dobrze! Objadlam sie nektarynkami i nie mam sily wstac :-0 Jutro weekend :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ci powiem Kasiu, ze jestes w nieciekawym miejscu dla ciebie. W sumie to ja sie nie dziwie ze sie zastanawiasz nad pozostaniem. Jestes jak w jaskini lwa :( :( wspolczuje ci bardzo. przemysl to i dbaj o kazdy swoj ruch. Nie chce cie martwic ale najgorsi sa z reguly ci najblizsi, z ktorym masz powiedzmy dobre \"uklady\" (choc chodzi mi wlasciwie o zrozumienie). Tacy najczesciej wbijaja noz w plecy. Najpierw cie oblaskawiaja a potem cios w samo serce. Sprobuj przenanalizowac swoje otoczenie w pracy a przede wszystkim \"najlepsze\" kolezanki w pracy. Wyczujesz kto to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×