Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Hello! U nas wreszcie zima :) Ale samopoczucie raczej kiepskie :( Tym bardziej,ze procz Kasiuleny nikt nie zaglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronica ja jestem :) u nas dziś też biało ale mrozu nie ma, chciałabym w tym roku pójść z dzieckiem na sanki :) alku co u Ciebie ??? Już się rozsypałaś? Podeślij jakoweś swoje zdjątka w ciąży ciekawa jestem jak wyglądasz :) u mnie nic ciekawego, mała zdrowa na szczęście nic się nie dzieje mamy termin szczepienia tylko gorzej z zarejestrowaniem się do przychodni :/ no ale może po niedzieli się uda poza tym byłam 2 x na solarium :) humorek mi się poprawił a w piątek jadę do koleżanki do Mrągowa zrobić sobie pazurki. Wyobraźcie sobie że bardziej mi się opłaca 70 km jechać niż zrobić u siebie w mieście bo tak wysokie są u nas ceny. Jak zrobię foty to wstawię :) dla Was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnULA😘dobrze,ze jestes :) Powiedz jak tam nauka korzystania z nocnika?Myslalas o tym czy przeszliscie do czynu? :) U nas masakra jednym slowem-na widok nocnika histeryzuje,placze.... Tez chcialabym wreszcie uzyc sanek,jak na razie sniegu tyle co kot naplakal. Kasiulena jak poszukiwania pracy? I co cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukiwania trwaja :) W piatek ma 2 inteview ale nie chce zapeszac ... opowiem Wam co i jak gdy juz bedzie po wszystkim :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Poprawiłam sobie wczoraj humor fryzjerem :) Pierwszy raz w życiu mam takie ciemne włosy-miał być ciemny blond, ale wyszły raczej brązowe. Zawsze chciałam mieć taki kolorek, ale bałam się tak dużej zmiany. Maciuś wczoraj mnie nie poznał i się rozpłakał jak odbierałam go z przedszkola, a Kubuś się zdziwił i zaczął głaskać mnie po włosach jakby sprawdzając, czy prawdziwe :D Tylko marek na mnie focha strzelił, bo on lubi blond :P Poza tym wszyscy wokół mówią mi, że to korzystna zmiana :) A dziś popuściłam trochę i na śniadanko zjadłam razowy chlebek z masłem i dżemem :D też mi to humor poprawiło :D Kasiu trzymam kciuki za pracę:) Weronika u nas Maciuś nocnik zaakceptował dopiero jak miał 2,5 roku, a Kuba teraz z niego ucieka. Aniu ;) Alku czekamy na wiadomości:) Całusy dla wszystkich 😘 Idę wysłać kilka zdjęć włącznie z moimi \"nowymi\" włoskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Wygladasz super :) Bardzo podoba mi sie Twoj kolor. I wygladasz korzystnie :) A chlopcy jacy duzi... nie wiedzialam ich pare miesiecy... jestem w szoku ze juz tak podrosli :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dzieci oglądają bajkę na Polsacie :) jak fajnie kiedy zajmują się sobą. Kasiu bardzo dziękuję za komplementy odnośnie moich włosków :) Kurcze, ale na prawdę dobrze czuje się w tym kolorze :) No dziewczyny, co robicie w weekend, bo do mnie przychodzi koleżanka na drinka :) Miłego weekendu pomimo brzydkiej pogody :) i podnośmy troszkę nasz topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi nie wiem o co chodzi Twojemu mezowi,ladnie wygladasz w ciemnych wlosach,a poza tym braz jest teraz trendy ;) Chlopcy bardzo sie zmienili, rosna jak na drozdzach :) Ja dzis lecze malego kacyka :-0 Byli wczoraj u nas znajomi a teraz mamy efekty :( Nic mi sie nie chce robic, pada deszcz,pogoda wstretna,na spacer nie mozna wyjsc,buuuuuuuuuu :-( Wczoraj napisali w necie,ze taka pogoda jaka mamy w tym roku to nie zadne anomalia,taki klimat mamy i nic na to nie poradzimy.Ale nie pamietam,zeby styczen byl bez sniegu :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Blondi popieram dziewczyny, bardzo fajnie wyglądasz w tym kolorze...Ale te twoje maluchy rosną, Kuba to juz w ogole... A u nas dzis wieje strasznie, dopiero przed chwilą włączyli prąd...najgorsze to, ze w taka pogode nie ryzykuje wychodzenia na dwor i skazane jestesmy na siedzenie w domu, a wtedy Jula szaleje na calego, chwilami nie moge za nia nadazyc :) Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku się rozsypała :) Maciuś boski ❤️ czekamy na więcej szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Alku :) 🌻 A ja przeszla przez 1 etap rozmowy kwalifikacyjnej i jutro mam 2-gi. Takze poprosze o kciuki od 12 :) ALe nawet jesli dostane oferte to nadal bede aplikowala do innych firm bo bardzo bym chciala dostac prace zwiazana z konsultingiem albo Business Inteligence :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Bylam na tym interview (1.5h) i wymaglowali mnie tak ze leb mi peka. oprocz pytan dotyczacych mojego CV zadawali mi rozne pytania na temat ubezpieczen i zadali kilka zadan matematycznych do rozwiazania w pamieci. Nie wiem kiedy dostane odpowiedz, ale tez nie jestem przekonana ze poszlo antyle super bym dostala pozytywna odp. Niemniej jednak ciesze sie ze tam poszalm poniewaz zapoznalam siez innymi technikami przeprowadzania rozmowy kwalifikacyjnej i przy nastepnej okazji bede o te doswiadczenia madrzejsza. Serdecznie pozdrawiam PS Aniu dzieki za zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chciałabym się pożegnać na......weekend. Na pewno będzie bardzo romantyczny-jutro wyjazd. Jestem niesamowicie podekscytowana, jak w za nastolatki przez wyjazdem na obóz harcerski Alku Gratulacje 😘 Kasiu tobie tez gratuluję :D Do napisania po powrocie ps. mam nadzieję, ze będę miała tu co czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJEEEEEEEEEEEEE ALKU i kolejny bobasek juz na swiecie :) Jak fajnie :D Ja wracam do roboty. Niecierpie poczatku roku, jest normalnie do zarypania :( Pozdrawiam was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to juz piatek wiec Aniszcza nie przejmuje sie :) Przed nami weekend!!! yupi!!! Slonecznie pozdrawiam... jeszcze tylko 7h i do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam dzis kaca moralnego,poszlo sporo paczkow.To byl chyba najbardziej tlusty czwartek odkad pamietam ;-) No nic,dzis trzeba to spalic cwiczeniami.czekam,az Przemek zasnie i do dziela :) Pogoda marna,pije druga kawusie. Fajnie,ze dzis piatek,jutro mam zamiar wybrac sie z mezem do kina(wreszcie). Blondi hmmmmmmm,oj to bedzie sie dzialo :D Milego weekendu😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co Weroniko idziesz do kina? TEz bym sie na cos wybrala ale nie wiem zupelnie co graja? Moze cos mi polecisz? Tylko cos takiego coby i mojego meza zainteresowalo. A sama badz z dziewczynami poszlabym na romansidlo " ps i love you" cztyalam ksiazke i poplakalam sie ze wzruszenia. Ciekawe czy i film jest dobry? Serdecznie pozdrawiam i milego weekendu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis dopiero podjeclismy decyzje na co idziemy..no wiec \"Lejdis\"(mam nadzieje,ze nie usne a tym bardziej moj maz) :P Tesciowa z malym zostaje a my sie troche rozerwiemy ;) Jak wroce to powiem CI Kasia czy warto,a tymczasem ide ,zebym sie mogla wyrobic ze wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) bawcie sie dobrze :D z niecierpliwoscia oczekuje na relacje :) Chociaz pewnie w ten weekend sie nie wybiezemy bo moj M ma grype zoladkowa i caly dzien spedzil w sypialni... pozdrawiam k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! mam nadzieję żej zdjęcia do was dotarły, mam straszny problem z wejsciem do neta nie mowiac juz o wysylaniu zdjec. Rozpakowalam sie 14 stycznia o 4.05, poszło szybko od samego poczatku do konca - 5,5 godziny. Macius jest cudny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Alku super,ze sie pojawilas :) i buziaki dla Was😘 Domyslam sie brak Ci czasu na net, przy maluszku czas plynie jak szalony :) Kasiulena mezowi zycze szybkiego powrotu do zdrowia i z czystym sumieniem moge polecic film Lejdis-jak dla mnie zarabisty :D Dawno sie tak nie usmialam.I o dziwo mojemu mezowi tez sie podobalo :) Zaluje,ze nie ogladalam Testosteronu,tez jest fajny. Film trwa 2 godz 15 minut,plus 15 minut reklam😠 jeszcze do KFC zajrzelismy i bylismy po 20.Przemek strasznie stesknil sie za nami,a babcie niezle wymeczyl ;-) Milego odpoczynku w niedzielę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku - serdeczne gratulacje -caluski i usciski dla calej wszej trojki 😘 🌻 :D Vera 🌻 dzieki za recenzje - moze w nastepny weekend sie wybiore :) Moj M czuje sie juz niezle - caly weekend spedzilam dogladajac mojego meza :) - to chyba tak jak z dzieckiem (;) no moze nieco wiekszym niz wy macie :) Takze mam juz obcykane gotowanie marchewki i jablka i robienie z nich przecieru.. o dziwo smakowalo mu to bardzo... chociaz z drugiej strony nic dziwnego jak sie biedaczek wyglodzil to sklonnym byl wszytsko zjesc co mu pod nos podsune :) Zarezerwowalismy sobie tez weekend wielkanocny w Lisbonie - juz sie nie moge doczekac - mam nadzieje ze do tej pory znajde prace :) Musi byc dobrze, nieprawdaz? No nic - serdecznie pozdrawiam i do napisania (moze juz jutro?)/ Ciekawe co tam sie dzialo u Ani? Jak jej minal wekend? Z niecierpliwoscia czekam (na niezbyt szczegolowe ;)) relacje :D caluski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×