Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

sorki dziewczynki ten post powyzej to do innego forum... mam jakis glupi system w komputerze, ktory zapamietuje wszystkie hasla i weryfikuje je za pomoca lini papilarnych na palcu i jakims cudem wrzucil ten post sprzed kilku tyg i wyslal zamiast tego ponizej :o eh ta technologia :O zdjecia zostaly wyslane :) mam nadzieje ze nie zapchalam wam nimi skrzynek :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sie własnie zastanawialam komu odpisujesz i czy moze jestem nie w temacie ;) Zdjecia zaraz bede ogladac... Ale dzis piekna pogoda, Jula wreszcie mogła sie dowoli wybiegac na dworze :) Ciekawe co u reszty dziewczyn, Veronica jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez bylo pieknie... mam nadzieje ze jutro bedzie rownie piekny dzien... i pojutrze tez i popojutrze :D pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ! JA PO SWIETACH OBZARTA,na wage nie staje zeby sie nie przestraszyc ;) U nas sliczna pogoda dopiero teraz,padal snieg,potem wychodzilo slonce,cisnienie skakalo,ja padalam.Wychodzilam z Przemkiem dotlenic sie nawet w ten sypiacy snieg :)mlody byl w swoim zywiole ;) Chodze senna :( Wczoraj bylam u ginekologa,zrobila mi cytologie.Za ponad 2 tygodnie pierwsze badanie USG i znowu w kolko badania krwi i moczu.Idzie sie przyzwyczaic. Ale niech ta sennosc minie w koncu!😠 Ide zobaczyc zdjecia Kasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia sliczne zdjecia :) oderwalam sie calkowicie od rzeczywistego swiata ;) Ach ja bym chciala tez tak gdzies daleko sobie pojechac i zeby bylo bardzo cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Aniu 🌻❤️👄 Z okazji urodzin życzę Ci: chwil beztroskich, jak podczas zabawy na łące, doznań gorących, jak w samo południe słońce, odnalezienia drogi, którą pragniesz kroczyć, sił i wytrwałości aby z niej nie zboczyć, uśmiechu na twarzy, kiedy rano wstajesz, radości, kiedy komuś swoją dłoń podajesz, odkrycia dobra w każdym człowieku, braku kożucha na porannym mleku, dreszczyku emocji na karuzeli, słodkiej błogości, gdy śpisz w pościeli, spadającej gwiazdy ujrzenia, wszystkich pragnień i marzeń spełnienia! 🌻 ps. I pociechy z synkow tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow..jak cisza...czyżby forum padło :( Ja sie nie odzywałam , bo niestety dopadł mnie rotawirus i komputer kompletnie dla mnie nie istnial, teraz powoli wracam do sił...ale co z reszta dziewczyn??mam nadzieje, ze wszystko u Was ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale tu pusto, no ale sama obecnością tutaj nie grzeszę, na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle że nie miałam kompa bo mąż wylał na niego kawę ;) U mnie wszystko OK mały zdrowy rośnie jak na drożdzach za 2 tygodnie kończy 4 miesiące, wreszcie robi się ciepło i możemy chodzić na długie spacery, postaram się wpadać teraz częściej. Wielka buźka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja ;) Alku jak dobrze,ze wpadlas tu :) Jak ten czas leci,Macius ma juz 4 m-ce? Wow!Pokaz nam swojego skarba :) U nas po staremu.Czas szybko leci...Ja prawie cale dnie na podworku lub na spacerze(korzystam poki jeszcze mam sily ;) )na kompa brak czasu(no chyba ze leje tak jak dzis 😡 ) Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Zaginęłam pod stosami notatek, sesja w toku i jutro egzamin z matmy-strasznie się go boję Z mikro zaliczyłam na 4 z czego jestem bardzo dumna, bo bałam się tego przedmiotu tak jak matmy. Trzymcie kciuki, a szybko do was wrócę. Ostatni egzamin 21 czerwca. W ten weekend dwa examiny, ale w międzyczasie ewentualne poprawki, choć mam cichą nadzieję, że nie będzie to w moim przypadku konieczne. Pozdrawiam ps ostatnio nie mam od was żadnych zdjęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Blondi trzymam mocno kciuki ! Co tam u Was slychac? Ja teraz zyje poszukiwaniem sukienki na wesele za tydzien ;) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, ale ty straszliwie pusto :-( no ale co tu kryc ja tez sie do tego przyczynilam, w domu mi ostatnnio internet nie dziala. Od wczoraj jesteśmy nad morzem - trzeba dojodować malucha. Maciek rośnie jak na drozdzach, moj kochany urwisek, dzisiaj zmeczony atrakcjami juz spi. Ja tez sie dotlenila i zrobilam sie senna. Trzymajcie sie dziewczynki kochane. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Od marca jedna strona :-( smutno.Mnie wkurza mój internet bo z domu nie mogę się połączyć, teraz jestem u rodziców i jest OK u nas wszystko OK Maciuś cudny i zdrowy. Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna co tu się dzieje tzn wiedzę że tu nic się nie dzieje!!! Szkoda tak fajnie się kiedyś gadało :-( U nas ok tylko ciągłe problemy z netem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz pajacu do psychologa
chcialabym dodac swoje trzy zasrane grosze najlepsze ksiazki pisze zycie ale czasem sa nudne jak flaki z olejem wiec nie zawsze zycie sprawdza sie jako pisarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na na na
ło matko! ludzie powymierali czy co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo ja też jestem, ale rzadko tu ktokolwiek zagląda. Co u nas?? właściwie brak większych zmian. Pracuję, zaczęłam 3 semestr studiów, dzieci rosną-Maciuś skończy w grudniu już 4 latka, as Kubuś ma ponad dwa latka (26 miesięcy ;) ) w kwietniu lub maju idzie do przedszkola. Czas leci, ale na naszej stronce chyba się zatrzymał :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! I ja jestem 🖐️ Jeszcze 2 w 1. Juz za kilkanascie dni bede przezywac drugi porod,mam nadzieje,ze wszystko bedzie oki. Blondi widzialam zdjecia na n-k,chlopaki naprawde szybko rosna. Alku Twoj MAcius tez. Kasiulena a Ciebie gdzie wcielo? Aniszcza skrobnij cos wiecej. AnuLa jak Dominisia? NAsz topik juz stary ale moze go wspolnie odswiezymy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście czas się tutaj zatrzymał. Szkoda. Wera nie wiedziałam że jesteś w ciąży!!! Gratuluję i życzę szczęsliwego rozwiązania. Buziaki dla wszystkich dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello z ciekawosci zajrzalam :D ciesze sie ze jestescie :) Weronika grayulacje... znasz juz plec malenstwa? A jesli juz urodzilas to wyslij mi jakies zdjecia na meila Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Na n-k widzialam juz malenstwo Weroniki, śliczne!!! Pozdrowienia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w sumie nic nowego wam nie napiszę dziewczynki ino to że w ciązy wreszcie jestem HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×