Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gingingin

RZESZÓW- ginekolodzy!!!!

Polecane posty

Gość aina81
Ja chodzę do dr Jachim-Pająk i jestem zadowolona. Przy każdej wizycie robi USG, nie spieszy się i jest bardzo miła. Jestem w 16 tyg ciąży i jak narazie odczówam dobrą opiekę... może ma ktoś jeszcze jakieś doświedczenie związane z ta Panią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia76
Ja długo próbowłam zajść w ciążę więc mam doświadczenie w temcie - NIE W RZESZOWIE! Tu nie ma specjalistów godnych zaufania. Prosto do Białegostoku jedźcie! Ja po tylu latach płaczu i rozczarowań zaszłam w ciążę po miesięcznym leczeniu u prof. Sławomira Wołczyńskiego w Białymstoku. W Rzeszowie tak sobie na mnie eksperymentowali np Marek Janicki. Oj mam mu za złe że pogorszył mój stan nieodpowiednim leczeniem. A wcześniej Jadwiga Rychlec. TO był koszmar już zupełny. Wiarę w lekarzy pomógł mi odzyskać w Rzeszowie Jacek Śliwa, który prowadził moją ciążę. Jaki to miły człowiek! Bo że jeden z najlepszych specjalistów od USG to wiadomo. I wiecie co? Nigdy bym go nie zapytała o cesarkę za kasę bo by mi było głupio. On taki jakiś ...szlachetny :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolamar
Ja mam termin porod na 19-12-2008 i jest to moja druga ciąża. Córka ma cztery lata. Pierwszą ciążę prowadziam i dr Jachim i byłam bardzo zadowolona, drugą też mi prowadzi. Za każdą wizytą robi USG, odpowiada wyczerpująco na moje pytania, szkoda tylko, że nie pracuje już na rycerskiej, miejsce porodu mam zawieszone w próżni. Czas pokaże, gdzie urodzi się dzidziuś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina81
Mi Pani dr Jachim powiedziala ze bedzie pracować na Lwowskiej i ze tam spotkamy sie w lutym, bo wtedy mam termin porodu...narazie kazala mi sie nie martwic wiec mysle ze bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolamar
Fajnie by było, żeby zdążyła do grudnia przed moim porodem, bo dzidziś zapowiada się duży i trochę się boję, że znowu będą komplikacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milorzab4
Jestem w 21 tygodniu ciąży. Prowadzi mnie dr Dymkowska i nie narzekam mimo, że czytałam nieprzychylne opinie na jej temat. Miałam problemy z ciążą przez pierwsze 4 miesiące bardzo ładnie mnie wyprowadziła, chodzę do niej bardzo często, ciąża stale monitorowana (nie prywatnie), leki idealne (nie za dobrze znoszę ciąże). Dr Pająk - Jachim - słyszałam sam dobre opinie sama tez byłam na wizycie - bardzo pozytywnie. Jeżeli to prawda że dr Jachim Pająk będzie już na Lwowskiej to myślę, że tym bardziej warto tam się wybrać ze względu na dobrych specjalistów. Jeżeli chodzi o wszystkie 3 szpitale (Rycerska, Szopena, Lwowska) to o każdym z nich słyszałam jakieś dobre opinie, narazie nie słyszałam nic negatywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia343
witam mam taie pytanko czy znacie jakas pania ginekolog fajna i dobra w rzeszowie i ile kosztuje wizyta dzieki pozdro dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka866
kobieta ginekolog to najgorsze co mozesz wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia343
a dlaczego nie do kobiety??????????/ jakos do faceta sie wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolamar
Chodzę do kobiety gin. i jestem bardzo zadowolona. Jest to Jolanta Jachim-Pająk przyjmuje na Jałowego 8a, w pon i śr, ale niestety tylko prywatnie. Poszukaj sobie opinii na jej temat do porównania. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona, prowadzi już moją drugą ciążę, przychodzi do niej wiele pacjentek, zawsze trzeba się oczekać pod drzwiami bo niestety nie zapisuje na godzinę (a szkoda). Ma czas dla pacjentki, robi na miejscu cytologię i USG (dość dobry sprzęt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia343
aha a ile bierze za wizyte tzn ja w ciazy nie jestem tylko chce tak pojsc aby mi tabletki antykoncepcyjne przepisala a wykonuje ona badania hormonalne a niewiesz ile kosztuja ??????? dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolamar
Za wizytę bierze 100 zł, w tym robi USG czy badania hormonalne niewiem, nie robiłam i nie słyszałam, ale tabletki jak mi przepisywała to po ustaleniu ktre i sprawdzeniu jak na mnie działają dostawałam recepty na 6 opakowań tak, że nie trzeba potem przez pół roku chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia343
aha dziekuje a zna jeszcze ktos jakas inna pania ginekolog w rzeszowie?????????? piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina81
Jolamar pewnie juz slyszalas ze Pani Jachim pracuje od pazdziernika na Lwowskiej? Tylko nie wiem czy w przychodni tylko czy rowniez ma dyzury na oddziale polozniczym, jutro ide do niej wiec sie spytam...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolamar
Dzięki ania81, nie słyszałam, ale to dla mnie bardzo dobra wiadomość. Ja mam wizytę dopiero 20 lub 27 październikia. Bardzo się cieszę, że tak się stało, żeby jeszcze była na porodówce. Jeśli mogłabyś to zapytaj jak będziesz u niej wcześniej ode mnie Zawsze to przyjemniej jak się kogoś zna. Pozdrawiam Jolamar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebiera
a co myślicie o dr ciebiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka000000000000
od dwoch lat staram sie nieudolnie zajsc w ciaze, prosze polecie mi jakiegos lekarza w sprawach nieplodnosci, wybieram sie do Słowika co o tym myslicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina222
DO agnieszka000000000000 ! Polecam klinike macierzynstwa w Medicorze. dr. Magoń. ja borykam sie z tym samym problemem i co lepsze widze juz swiatełko ze bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka00000000000000000
paulinka, a co myslisz o Slowiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina222
Do agnieszka00000000000000000 prawde muwiąc nie mam zdania na temat tego lekarza. wydaje mi sie ze ten którego poleciłam bedzie najlepszy. to jest miejsce gdzie wykonasz wszystkie niezbedne badania masz fachową opieka która wie co robi. jeden munus to to ze to prywatna klinika i płacisz za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka00000000000000000
Ja juz po wizycie rzeczywiscie doktor bardzo spokojny, ale konkretny ja nawet zaczelam zartowac u niego to sie smial. Zaraz na wejsciu dalam plame bo przewrocilam mu wage mam zdiagnozowane PCO i pojde za 2 miesiace na hsg+laparoskopia w jednym bylam ostatnia i sama rozmowa trwala chyba z pol godziny jestem jak najbardziej zadoolona wkoncu ktos mnie wysluchal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina222
agnieszka00000000000000000 szkoadaze nie wiem o którym lekarzy muwisz jedynie sie domyslam. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkowa
ja polecam dziewczyny dr Łozińskiego bardzo mi pomógł leczyłam endometriozę,miałam poronienie itp.ogółem wiele przejść.Dziś jestem mamuską ,mój bobasek własnie śpi kiedy ja klikam.dr Ł.przyjmuje w klinice ul. Podpromie 8a (Profamilia),wizyta kosztuje 100 zł,konkretny,miły,mogę podac blizsze namiary.Niestety przyjmuje tylko prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm....Paulina
koleżanki mam pytanie! czy nie orientujecie się gdzie w rzeszowie można urodzić w prywatnej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka177
Dziewczyny..co sądzicie o szpitalu na Lwowskiej i szkole rodzenia tam organizowanej..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka177
do hmm....Paulina też zastanawiałam się nad tym - ale z tego co się dowiedziałam to w Rzeszowie nie ma takiej możliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka177
hej...jeśli chodzi o ginekologów to polecam Dr. Z. Parkota Z mojego punktu widzenia jest to świetny specjalista..jestem jego pacjentką już 8 lat...natchnęłam się na niego jeszcze w szpitalu na ul.Rycerskiej, gdy niestety straciłam pierwszego mojego dzidziusia - byłam zrozpaczona, gdyż mój ówczesny lekarz zapewniał mnie że wszystko jest w porządku a okazało się że od miesiąca chodziłam z martwą ciążą i dostałam krwotok....i tak trafiłam na ul.Rycerską...Dr Z.Parkot delikatnie mi wyjaśnił co się stało i co czeka mnie dalej...interesował się też po zabiegu - jak się czuję - mimo że wcześniej nie byłam jego pacjentką - i nic mu nie płaciłam...Zdobył moje zaufanie i zaczęłam chodzić do niego na wizyty prywatne... Dr Z.Parkot ma świetnie wyposażony gabinet, udziela fachowych i rzeczowych informacji w przystępny sposób, stwarza przyjazną atmosferę a pielęgniarki w recepcji chętnie służą pomocą i informacją. W tym gabinecie jest możliwość wykonania większości fachowych badań ginekologicznych, więc nie muszę biegać gdzieś indziej - wszystko na miejscu - i nie uważam aby ceny mieli wygórowane w porównaniu z innymi gabinetami prywatnymi..Specjalistyczna opieka i wiedza ma swoją cenę. Nadmienię jeszcze że obecnie Parkot prowadzi moją ciążę - jestem w 12 tygodniu - mimo że miałam problemy z zajściem w ciążę - dr Parkot jak się zdecydowałam znów spróbować zalecił wszystkie niezbędne badania - łącznie z genetycznymi... Hmmm ktoś może powiedzieć że problemem jest to że: Nie pracuje w żadnym szpitalu - uważam że nie ma to większego znaczenia - bo gdy przyjdzie czas porodu to i tak niewiadomo na jaką zmianę się trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×