Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gingingin

RZESZÓW- ginekolodzy!!!!

Polecane posty

hmm...Paulina, ja się zastanawiam nad tym samym,. Powiedziałam, że nie urodzę dziecka do momentu kiedy w okolicy nie będzie prywatnej kliniki. Niestety nic się nie zapowiada. Najbliższe znane mi są w Lublinie i w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggybrown
Witam a czy któraś z Pań była u Pana doktora Chruściela?? lub też u Pana doktora Kluza a nie Kluz , gdyż jest dwóch dokotrów o prawie identycznym nazwisku...?? czekam na Wasze opinie :) Pozdrawiam Cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm....Paulina
okokokokokokoko dziekuje ci za odpowiedź! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelasiaasa
Czy któraś z Was chodzi do Piękosia na Czackiego?Wybieram się do Niego, bo słyszałam że już nie przyjmuje na Górce w 2-ce.Ile kosztuje wizyta i czy jest dobrym gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodziłam.............
do piekosia i nie polecam-chodzilam przez cala ciaze-prywatnie oczywiscie(przyjmuje na czackiego w pon.16-18)trafilam na oddział akurat wtedy gdy on mial dyzur i...........nawet nie podszedl.......szkoda kasy na niego wydawac-znajdz innego bo mozesz sie rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggybrown
Hey to znowu ja :P Wczoraj byłam u Pana doktora Tomasza Kluzy na mazowieckiej prywatnie.Byla to moja wogole wizyta ginekologiczna. Musze przyznac ze zanim weszlam do gabinetu bylam cala roztrzesiona tak ze szok. Wczesniej pisano tutaj ze Pan doktor nie ma podjescia do pacjenta. No i tu nie moge przyznac racji. Jestem jak najbardziej zadowolona. Pan doktor widzial ze nie potrafie w zaden sposob sie rozluznic i probowal jakos odwrocic moja uwage pytajac mnie o rozne rzeczy co porabiam czym sie interesuje naprawde bylam pod wrazeniem. Nie spodziewalam sie takiego podejscia gdyz wiele kobiet z mojej rodziny chodzi do niego i tez mi mowily ze nie jest za rozmowny. Jestem jak najbardziej zadowolona i polecam. Niestety na tym sie nie konczy mam jakies zmiany na praewym jajniku :( Wiec nasteopna wizyta w styczniu.... Buziaczki dla wszystkich i milego dnia zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggybrown
POMYLKA !!!!! Miałam na mysli Pana doktora Romana i to u niego bylam myslalam o nim a napisalam ze dr.Tomasz ..... Wic prostuje ze bylam u Pana doktora Romana Kluzy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze ide do dr.Dorskego na wizyte dobry to lekaz?Prubuje zajsc w ciaze ale mamy z mezem moze dobra rada jakas gde mam udacsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któraś z Was słyszałam o dr BOGDAN OBRZUT?? bardzo chciałabym się dowiedzieć czy przyjmuje prywatnie lub na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaa
gdzie moge dokonac aborcji w rzeszowie zna ktos takiego lekarza prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggybrown
Aborcja???? zastanów sie milion razy dziewczyno... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1701
Karolka! Nie suwaj ciąży!!!! jak nie chcesz tego dziecka to go tylko urodź ...Wiesz ile malzenstw czeka na malucha???? jak chcesz pogadac to napisz ja ci podam swojego meila. nie rób tego! naprawde sa inne wyjscia! Nawet jak teraz ich nie widzisz. trzymaj sie i nie podejmuj tej decyzji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1701
kochane ! czy znacie moze jakiegos naprawde dobrego gin z rzeszowa, ale któy zajmje sie leczeniem przewlekłych stanów zapalnych pochwy na tle bakteryjnym. mecze sie juz całe lata, " zaliczyłam' juz wielu lekarzy i nic. ..A bardzo mnie boli. No jeden z gin stwierdzil , że to niemozliwie zeby az tak mnie bolało....Zmienił zdanie jak zobaczył stosy badan- wszystki złe... Szkoda,ze jego zona tego nie przezywa, moze wtedy zanim by cos takiego palną to by 2 razy pomyslał!... proszę o pomoc...! a czy ktos cos słyszał na temat dr rogozińskiego?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggybrown
Pan doktor Roman Kluza, ktory przyjmuje prywatnie na ul. mazowieckiej jest naprawde dobrym lekarzem. Wszystkie kobiety z mojej rodziny sie u niego leczą. Co prawda bierze 100 zlotych za wizyte ale jest swietnym specjalista. Moja mam ostatnio była w szpitalu i zająl się nią wyjątkowo dobrze. Jest on lekarzem, ktory dba o swoich pacjentów. Dokładny a przede wszystkim zna sie na rzeczy. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie kto jak
przyłączam się do pytania 1701 - chodzi o stany zapalne tylko nie wiem na pewno czy bakteryjne tylko czy grzybicze, bo ja już nie mam siły:/ co chwila mam jakies globulki i raz na to raz na to i dalej nic:( szukam kogoś kto będzie wiedział jakie bad. itp zrobic, i który zna się na leczeniu tych stanów zapalnych - najlepiej jeśli byłaby to kobieta i niekoniecznie prywatnie, no ale jak znacie kogos dobrego a nie jest kobietą bądź przyjmuje prywatnie to też piszcie , please, gdzie w Rzeszowie moge kogoś takiego znaleźc..........bo ja co chwila słysze "niewielki stan zapalny" i "to powinno pomóc" i dupa z tego ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1701
gdzie kto jak ! podaje ci moje gg - napisz -2626668

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...ONA
czesc dziewczyny! odnoścnie stanów zapalnych lub bakteryjnych polecam doktora Tomasza Magonia który przyjmuje w Medikorze. według mnie jest super. Przedewszystkim zanim zacznie leczyc zleca wykonanie sterty badan a nie przepisuje nic na " pałae"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie.
hmmm...ONA - a orientujesz się może ile trzeba czekać na wizytę??na razie jeszcze nie dzwonie dlatego pytam tutaj, bo szukam różnych inf o lekarzach, no ale chyba rzeczywiście do Niego w końcu pójde, skoro mówisz że te bad. przepisuje itp... i czy przyjmuje zawsze prywatnie??( bo gdzieś znalazłam inf. że też na kase, ale nie wiem czy to nie jakaś stara inf), no i ile kosztuje taka wizyta , czy te wszystkie posiewy itp sa w cenie,?znalazłam też inf że przyjmuje w Proi-famili na Podpromiu,ciekawe czy drożej czy taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm....ONA
prywatnie wizyta kosztuje 80 zł a posiewy dodatkowo komplet ( wymaz i pisiewy na 3 rodzaje bakteri 180 zł prywatnie) a jak jest z badaniami na kase chorych to nie wiem ale w medicorze napewno jest mozliwa wizyta na kase okres oczekiwania o.k 3 tygodni ale naprawde warto a co do pro.... to nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie.
ojc 260 zł za jednym razem to strasznie drogo:( no nic bede kombinowac, wydaje mi sie ze bardziej u mnie to chyba grzybica, chociaż cholera wie:/ wiem że np. chlamydi nie mam bo sama sobie robiłam z krwi 2 mies temu , ciekawe czy ta chlamydia jest np. w tym "zestawie zawarta" i czy jak tak to czy moga byc wtedy niższe koszty, no ale pewnie tak we wszystkim to sie nie orientujesz? i pewnie sie dowiem jak pójde, o ile kase wykombinuje, dzieki w każdym razie za inf;) A mam jeszcze jedno pyt: bo wiem że czasem robi się wymaz, czasem posiew, czasem jeszce jakieś bad. bakteriologiczne, czym to się różni, ?? Pytam dlatego, bp np. kiedyś tam jak gdzies miałąm zrobiony posiew to na wyniki trzeba było czekac tydzień, a na niektórych forach czytałam że podczas wizyty gin. brała jakby pod mikroskop i już było wszystko wiadomo, czy u Niego też jest coś takiego, czy na te wszystkie wymazy trzeba kilka dni czekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjola
a znacie dr Lewandowska z Pro-familia?? co o niej powiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna12
chodziłam do niej jak jeszcze pracowała w Kolbuszowej - nie polecam - na wizytach strasznie się spieszy, robi wszystko chaotycznie, nie potrafi wyjaśnić wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm....ONA
tak hlamydia też sa wiecmożesz juz odliczyc sobie 30 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkah
czesc wszystkim!!!! jestem we wczesnym stadium ciazy.Wlasnie szukam lekarza do jej prowadzenia.Duzo pozytywnych opini slyszalam na temat doktora Tomasza Kluz ale zdarzaly sie i mniej pozytywne. Mozecie mi napisac cos wiecej na jego temat boc polecic kogos naprawde dobrego. Zalezy mi tez aby mial umowe z NFZ. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggybrown
Do Ela_la Szczerze mowiąc jestem zaszokowana ym co napisałaś.....I watpie zeby to było prawdą...zwłaszcza nie wiem dlaczego sie dziwic ale na oddziale ginekologicznym na Szopena wizyty są zakazane!! i jest to napisane wielkimi literami na drzwiach!! nawet w holu nie mozna przebywac bo jest to przejscie z oddziału ginekologicznego na blok operacyjny.... wiec nawet jesli Panu doktorowi zdarzyło sie upomniec w niedelikatny sposob niektore osoby ze nie ma odwiedzin to nic dziwnego bo ile mozna glupim ludziom powtarzac w kolko i to samo ze nie ma odwiedzin kartka wisi a ludzie i tak łażą jak bydło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
Witam ,chciałam się poradzić do którego lekarza ginekologa (szczególnie kobiety) najlepiej się udać w Rzeszowie ? Jakie opinie macie Państwo o dr Drożańskiej i czy przyjmuje ona prywatnie czy na kasę chorych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogda
doktor dariusz śliwa z...ł moje dziecko nie idż do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogda
ostrzegam nie idż do pseudo doktora D.Śliwy on wykończył mi nienarodzone dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzioreczek21
Witam, jestem w 15-tym tyg. ciąży,to moja pierwsza, jestem na etapie zmiany lekarza, bo z poprzedniego nie byłam zadowolona, proszę o pomoc, czy możecie mi coś powiedzieć o Andrzeju Skręcie, czytałam różne opinie na jego temat, słyszałam że to bardzo dobry fachowiec. Chodzi mi żeby poprowadził ciążę do końca i dał zwolnienie lekarskie, bo pracę mam nieciekawą, za dużo stresów, byłam u 2-óch lekarzy, ale żaden z powodu wysokiego ciśnienia, nerwów jakie mam w pracy nie widział podstaw do wypisania zwolnienia, dopiero jak poszłam prywatnie i zapłaciłam 80zł to się lekarz (dr Hrycelak z Medicoru) wysilił na 2 tygodnie zwolnienia, zapisał jakieś leki na nadciśnienie, których w ciąży się nie powinno brać i kazał przyjść za dwa tygodnie, ale mam w nosie co dwa tygodnie przychodzić i płacić po 80zł. Wiem, że Skręt też prywatnie przyjmuje, ale może jest bardziej kompetentny i wyrozumiały od innych, z którymi miałam do tej pory do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafasolkowana
hej dziewczyny poszukuje dobrego ginekologa. przeczytalam wszystkie opinie i nie znalazłam nic na temat dr Chruściela, a słyszalam o nim dobre opicie. czy zadna z was nie prowadzila u nigo ciązy? nazwiska ktore wymieniacie to m.in. : Piękoś, Dorski, Szklarczyk, Warchoł, Skręt, Słowik, Śliwa-którego aktualnie polecacie? i jakie są obecnie ceny wizyt prywatnych i czy jest wogóle mozliwosc zeby chodzic za darmo? dzieki z gory za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×