Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gingingin

RZESZÓW- ginekolodzy!!!!

Polecane posty

Gość pelasiaasia
Cześć Kobietki.A co powiecie o dok.K.Piękoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelasiaasa
Słyszałam że jest dobrym gin. znajoma mi go poleciła.Staramy się z mężem o dzidziusia i mam nadzieję że On nam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelasiaasa
Słyszałam że jest dobrym gin. znajoma mi go poleciła.Staramy się z mężem o dzidziusia i mam nadzieję że On nam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginrkolog Dariusz Śliwa - znacie go? z rzeszowskiej dwójki. czy jest godny polecenia czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutturut
Witam Ja jestem w 20 tygodniu ciąży i chodzę od początku do dr Parkota, który przyjmuje prywatnie razem z Dorskim i Ciebierą w Medicomie. Najpierw było fajnie.. ale jest coraz gorzej. Ostatnia wizyta to porażka, być może dlatego że miałam w karcie ciąży notatkę z wizyty u doktora rodzinnego z funduszu? Parkot był na urlopie a ja miałam jakieś niefajne upławy więc poszłam zobaczyć co jest grane. Z usg nic mi prawie nie powiedział i tak siedzę właśnie miesiąc i się denerwuję, postanowiłam pójść jeszcze raz z mężem. Zobaczymy. Koleżanka mi go poleciła, wiedziałam, że nie będzie go przy porodzie. Także dla mnie wybór szpitala też jest bardzo trudny. Rozbawiła mnie natomiast ksywa dr. Łozińskiego - Cesarz ;) Idę prawdopodobnie do niego na usg 4d za 2 tygodnie do nowej kliniki na Podpromiu. Czy któraś z was dziewczyny już była na takim badaniu tam? Mówię o Pro-familii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLGA rz
Hej dziewczyny, czy ktoras wie ile kosztuje cc na zyczenie u dr jacka sliwy?, czy on w ogole zajmuje sie tym, wiem ze niektorzy od razu odmawiaja, ze niby nie ma "czegos takiego" w publicznych szpitalach, bardzo zalezy mi na szybkiej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliczee
Dr Parkot kilkanascie lat temu chciał mi amputowac piers.. mialam lat 16, pierwsze zmiany nowotworowe i załamanie nerwowe, do tego jakby było mało bliskiej mi osobie z powodu pekniecia szyjki przy porodzie po nieudanym leczeniu zaproponował usuniecie .... obydwie byłysmy zalamane. ale dzieki Bogu nasza ciotka zabrała nas na klinike do Krakowa do nieżyjącego cudownego lekarza dr. Wójtowicza . Mnie wyleczył zupełnie tylko lekami, ją równiez. Ja mam piers zachowana, ona szyjke i moze do dzis zostac matka. Pamietam jak wtedy kiedy USG i biopsja było nowoscia .. zdzierał z nas ogromną kase za dodatkowe badania.. jak sie okazało potem na klinice czesc była niepotrzebna. Wtedy jeszcze przyjmował w medikorze na pilsudskeigo ale szybko sie go pozbyli. Juz kiedy wracałysmy z kliniki z Krakowa pojechalysmy prosto do medicoru zeby wykrzyczec mu w twarz ze chcial z nas zrobic kaleki.. juz go tam nie było. Odradzam, jest tylu swietnych ginekologow ze szkoda sie nabierac tylko na piekny gabinet i droga wizyte w zamian nie dostaje sie nic wiecej. Dla mnie to karierowicz i cwaniak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella7
hej dziewczyny!!! jestem w 16 tygodniu i chodzę do dr Młynarczyka, nie ma o nim słowa na forum czy ktoś chodził do niego?? Będę wdzięczna za jakieś info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulekkkk
Piszac o tym czy innym lekarzu wszystkie prawie mowicie ze jest mily i uprzejmy a na koniec dodajecie ze przyjmuje prywatnie tu i tu. Lepiej oceniac lekarzy ktorzy są mili i delikatni i dobrzy w tym co robia ale takich ktorzy sa tacy nie prywatnie....Jak sie komus zaplaci to wiadomo ze bedzie mily i uprzejmy ;/ Dajcie mi liste ginekologow w rzeszowie ktorzy sa tacy jak powinni byc ale nie prywatnie tylko tak normalnie ...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 23
Ja od początku ciąży chodzę od dr Jacka Śliwy.Jest w porządku. Mam pytanie do dziewczyn czy któraś ma jakieś doświadczenia z porodem u Niego?Iczy można z Nim załatwic cc? Ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picolla
ojeju, dziewczyny!! jak tak poczytałam o Waszych przypadkach i spotkaniach z lekarzami to aż mnie strach obleciał... ja na prawdę chyba mam w takim razie szczęście, że trafiłam na wspaniałego gin - położnika i przede wszystkim człowieka i ojca!! co prawda jestem teraz w Krakowie i tutaj udało mi się w szpitalu MSWiA dostać do tego specjalisty, ale na poród zdecydowałam się wrócić do rodzinnego Rzeszowa - no cóż i jednych i drugich rodziców mamy daleko... Dzięki za opinie n/t położników!! ja co prawda już jestem zdecydowana na dr K. Piękosia (z Lwowskiej), moja sąsiadka bardzo gorąco mi go poleciła i mam nadzieje, że okaże się godny tego słowa;) a co do porodu to pewnie z tej racji wybiorę szpital na Lwowskiej... nie mam niestety większego rozeznania na temat naszych placówek, jak traktowane są kobiety rodzące i później świeżo upieczone mamusie, ale chyba z doświadczenia zawsze, w którymś znajdą się takie osoby, którym coś nie będzie pasowało... bez komentarza... Mam tylko jeszcze prośbę odnośnie porodów rodzinnych na Lwowskiej! Jeśli któraś w Was wie, czy jest taka możliwość??? bardzo mi na tym zależy, mimo nawet wątpliwości czy mąż z Krakowa zdąży na ten czas dojechać:D:D ...dlatego proszę Was bardzo o jakiekolwiek informacje na ten temat! słyszałam poniekąd, że jest taka możliwość i mąż nie musi uczestniczyć wcześniej w kursach prowadzonych w szkole rodzenia... pozdrawiam Was i dziękuje za wszelkie informacje!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaaas
a co powiecie o dr Obrzucie z Chopina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka4
Ja chodzę do dr Jacka Śliwy i prawdopodobnie bedę miała poród na Lwowskiej( cesarkę) , może któraś coś powie na temat tego szpitala, czy da się tam "przeżyc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo pochwalam doktora Jacka Śliwe .przyjmuje w szpitalu na lwowskiej.Bardzo miły i kompetentny lekarz ,cesarke tez mi robił ,potrafi okazac swoje zainteresowanie!! gorąco go polecam .wiem ze przyjmuje prywatnie w asklepiosie.pozdrawiam milutkaczarnulka.Dodam jeszcze że na kazdej wizycie wszystko szczegOlowo tłumaczył .Duzy plus !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ANETKA4!!! ja rodziłam na lwowskiej ,jestem zadowolona i nie narzekam,nawet dzieckiem po cesarce się zajmowali ,pisze to bo wiem ze na szopena od razu dziecko przywoza-a jak tu sie zajmowac jak cięzko sie ruszyc?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weretka
Ja miałam cesarkę na Chopina i zajmowali się moim dzieckiem dopóki chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka4
Dzięki za info milutkaczarnulka.Na razie jestem po pierwszej wizycie. Dostałam od niego "skierowanie" na usg(Przeziernośc karkowa) do szpitala na Lwowską, chyba tam musi być lepsza aparatura. Na razie jestem zdowolona. Z pierwszą ciażą( którą poroniłam ) chodziłam do Batora( Nowe Miasto), moze i jest miły , ale on moim zdaniem do ciąż sie nie nadaje( prowadzenia). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona80
A co myslicie jesli by porównać dr. Jacka śliwę/ ewentualnie dr. Małgorzatę Kogut i dr.Warchoła. Każdy ma dyżury w innym szpitalu i zastanawiam się kogo wybrać. Od tego zależy gdzie będę rodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tronika
Dla Picolli ja pierwsze dziecko rodziłam na Lwowskiej i był to poród rodzinny.Lekarz zaznaczył tylo na skierowaniu do szpitala że taki ma być. Nikt nie miał nic przeciw temu żeby mąz był przy porodzie. Był do końca ,nawet ja mnie uspili do szycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtkaaa
ja jestem w 37 tyg ciąży i ciaze prowadze u dr.Teresy Wójcik...Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona80
Szukam dobrego ginekologa położnika z lwowskiej, który poprowadzi moją ciążę iitd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutturut
Tronika też byłam na tym usg w Pro Familii i też się trochę zawiodłam. Zapłaciłam 200 zł, bo nie byłam jeszcze pacjentką, teraz już jestem i czekam oby szczęśliwego końca. 34 tydzień - wybór padł na szpital na szopena, choć ostatni tydzień tam jest mocna jazda, strasznie dużo dziewczyn rodzi, masę cesarek i tłok jak na lotnisku. położne jak zwykle mówią, że rodzących nie odsyłają a sama mam przykład na przyjaciółce najbliższej którą o 2 w nocy odesłali gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po moich ostatnich przykrych doświadczeniach odradzam Tomasza Kluza, gościowi chodzi tylko o kasę o nic więcej!!!! ostatnio 5 min wizyty ani usg ani ktg (jestem juz przy koncu 8 miesiaca ciazy) nic nie zrobil...a 100zl wziął bez mrugnięcia okiem ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahihihi
najlepszy dr MŁYNARCZYK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia////
co sądziecie na temat dr Jachim-Pająk czy to dobry lekarz, w ktorym szpitalu pracuje , pomóżcie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska28
dziewczyny dajcie mi namiary na jakąś fajną kobietę ginekologa w Rzeszowie.Idę pierwszy raz,takie podstawowe badania,ale do faceta nie bardzo chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIVKA86113
Witam wszystkie kobitki serdecznie! Ja równierz z pytankiem odnośnie lekarza ginekologa. Ja chodziłam do Tomasza Kluza i był dla mnie O.K. ale niestety nie wiem czy przyjmuje gdzieś nie prywatnie. według mnie jes fachowcem ale moge się mylić. mam problemy z zajściem w ciąże i chciała bym prośić was o POMOC w znalezieniu kogoś kto sie na tym zna. Mam nadzieje ze mni pomożecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula86
Kto słysza/l lub był u dr Magoń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinka_
Polecam dr Młynarczyka, złego słowa nie można o nim powiedziec:) Pierwszą ciąże prowadził i obyło sie bez żadnych problemów. Teraz też prowadzi drugą ciąże. Może trochę zapracowany:) Ale bardzo dobry lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×