Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

nie tylko asiulek ale wszystkie skromne sa bardzo ostatnio-nawet ja ale ja to z braku czasu tak ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to bardzo skromnie skoro do dzisiaj zadna sie nie odezwała ale asiulek juz jest przy kompie bo widze ja na gg a reszta gdzie ?? uciekam sprzetac odezwe sie jak skoncze pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe dopołudnia mam kompa właczonego ale tylko czasami podchodze czasu brak przy naszje zywotliwej małej:) zreszta troche mi smutno bo od wczoraj a własciwie od dzis przestałam karmic i troche jestem rozbita :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie deszczyk :) a tak wogóle dzis zaczełam brac bromergon i w miare sie czuje choc mialam gorzej. mala tez bedzie musiała sie przyzwyczaic że cycusia juz nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek a zobaczysz dopiero jak twoja malenka zacznie chodzic ile czasu bedziesz ja pilnowac-juz ci mowie-cały dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia z wakacji zapraszam na www.krzysiaczek.bobasy.pl jutro niestety nic nie napisze bo jestem cały dzien w pracy dobranoc wszystkim nieobecnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Jestem akurat u teściowej gdzie jest internet, więc korzystam :-) W domu jeszcze nie mam internetu i nie wiem kiedy będę miała, bo w pracy trochę się skomplikowało i nie wiem, czy będą pieniążki, żeby opłacać. W dalszym ciągu mam wolne. Do pracy wracam 16 sierpnia. Wtedy będę tu częściej zaglądała. W trakcie mojego urlopu Filipek nauczył się grać na zabawkowej trąbce oraz leżąc na brzychu pełzać do tyłu :-) Zaczęłam sama gotować mu obiadki, które uwielbia. Zresztą jest wielkim żarłokiem :-) Daję mu też chrupki kukurydziane. Chyba muszę kończyć, bo kawa czeka na stole (i ciasto :-) ) Jak uda mi się przed końcem urlopu dorwać do internetu, to jeszcze zajrzę. Pozdrawiam 🌻 Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Strasznie długo tu nie zaglądałam i widzę, że mamy z k-p są bardzo aktywne ;) Ja od tygodnia jestem mamą słomianą, bo córka u dziadków we Włocławku bawi się świetnie, a my w Tucholi usychamy z tęsknoty... Cóż, dziecko się usamodzielnia. Tak brakowało mi wolnego czasu, czytania książek, wypadów na miasto, a teraz brakuje mi codziennej krzątaniny i ciągłego paplania małej. Na szczęście za kilka dni to się zmieni. Mam jeszcze kilka dni urlopu do wykorzystania , ale gdzie jechać w taką pogodę? Chyba zostaną tylko wycieczki do lasu na grzyby :) Pozdrawiam ciepło. PA PA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) wpadłam podpisac listę :) synuś dostał gorączki 40,3 :( takiej to nigdy nie miał a najgorsze ze nie wiadomo od czego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciesze sie mamuski ze sie odezwałyscie tylko smutno mi z powodu tej temperaturki :( moze piszcie i zagladajcie czesciej,bo nieraz tu jest tak ze nie ma do kogo klawiatury otworzyc ;) my dzis jestesmy po nieprzespanej nocce,bo Krzysiaczka mocno bolał brzuszek ale teraz jest juz ok dzis wybieramy sie na wielkie przedremontowe zakupy,wiec uciekam i miłego dnia mamulki ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Was dzis mielismy ciezka noc mala w ciagu nocy teskni za piersia i tylko moje przytulanie jej pomaga mąz ja bujał ale dała sie okrutnie a ja tylko wziełam na reke i juz dziecinka spała budziła sie co prawda kilka razy ale za kazdym razem dawałam jej dawke :) przytulenia i zasypiała takze od 2 do 6 spała juz spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam iz głównie piersia karmiłam ją w nocy praktycznie tylko popiła ale uspokoiła sie i spała dalej. wczoraj dałam jej butle z mleczkiem to zjadła 20 ml wiec głodna nie była a mnie potrzebowała :) to takie przyjemne mam nadzieje że w ciagu kilku dni przyzywczai sie do tego że nie ma juz cycusia takze w nocy a tak wogóle ma zielona kupke i to mnie troche martwi - zielona jak trawka :(ale mysle ze moze własnie w wyniku odstawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie na obiad kotlety z piersi kurczaka z ziemniakami,jak ktos głodny to zapraszam[mniam mniam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wsas tu dzisiaj mnogo my niedawno wrocilismy ze spacerku pogoda choc lekko deszczowa to super sie spacerowało jutro niestety nici ze spacerku z mamusia ale za to bedzie cały dzien z tatusiem czas na mała kolacyjke pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka ale dzis dzien cięki mniej wiecej od południa zaczełam sie gorzej czuc i gorzej widziec .. tak jakbym widziała połową oka .. nastepnie było mi niedobrze i zaczeła mi drętwiec reka a póxniej buzia i język dosłownie tragedia i na koniec ... wymioty byłam u nas w przychodni ale kicha lekarze to u nas bez kometarza a wiec pojechalismy do Lipna do mojej gin ale był tylko jej ojciec zbadał mnie i juz czułam sie lepiej ale troche miałam stracha, tym bardziej ze z mala w domu sama w zwiazku z tym odstawiłam bromergon i narazie zobacze jak bedzie mi to mleko nabierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny troche mnie tu nie bylo, jakos zaganiana ostatnio bylam i juz czasu mi na nic nie starczalo. Moj Pat dzisiaj nabil sobie pierwszego guza, bo zlapal sie za gore lozeczka i wstal na nogi. I oczywiscie za chwile sie przewrocil i uderzyl glowka w szczebelek. juz go teraz nawet w lozeczku samego na chwile nie mozna zostawic i ochraniacz tez nie zdaje rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynko znam to nasza na etapie- juz sama wsteje i siada czasem jej raczka poleci miedzy szczebelki i troche sie obije ale juz w miare bezpiecznie ma ochraniacz i tam gdzie nie ma dookoła kocyk ale guzy dopiero przed nami wierz mi:) Dzis juz czuje sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis ciezki dzien mam dzisiaj,zmeczona jestem i strasznie senna,chłopaki smacznie spia wiec chyba sie do nich przyłacze pozdro..pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak tu mnogo sie zrobiło,dziewczyny nie piszcie tak duzo i tak czesto bo oczoplasu7 dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanm mam dzisiaj doła,zajrze pozniej pogoda do kitu,leje deszcz ale i tak na spacerek wyskoczymy pozdro 🌻 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjo
jestem mamą, wiiam wiec! super stronka. jest tam ktoś teraz? Puk, puk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×