Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Witam :-) Mój synek ma już 4 ząbki, a lada dzień pewnie będzie 5 :-D Trochę dziwnie mu zaczęły wychodzić. Najpierw były dwie dolne jedynki, a teraz wyszła prawa górna jedynka i prawa górna dwójka (niebawem wyjdzie lewa górna jedynka). Trochę mnie zdziwiła ta kolejność, bo myślałam, że po dolnych jedynkach wychodzą górne jedynki. A u Filipka wszystko pomieszane :-D W ostatnim tygodniu młody siedział w domku, bo był chory :-( Brał antybiotyk, ale na szczęście już jest dobrze :-) W tym tygodniu będę sama z synkiem bo mąż wyjeżdża na szkolenie do Warszawy :-( A co tam u was mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swobinka U mojego Patryka najpierw pojawily sie dolne jedynki a dwa miesiace pozniej gorne jedynki. I na razie na tym stanelo. Ja jutro rano musze jechac na szkolenie, wroce dopiero w sobote rano, troche sie denerwuje, bo to pierwswzy raz jak zostawie moje malenstwo same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jeśli chodzi o temat ząbków to mój Bąbel ma ich już 10, i chyba idzie kolejny. A dziś jaka fatalna pogoda, u mnie prawie cały czs pada i niestety nie moge z Małym wyjść na dwór:( Faktycznie beż Dominisi jest tu strasznie cicho. Mamusie chociaż kilka słów napiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie Pierwsze dziecko urodziłam majac latek 24. Teraz mam 26 i na przyszły rok urodzi sie drugie.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie z mdłosciami nieco lepiej...zaczał sie 11 tydzien, mam nadzieje ze to koniec tej przypadłości ... :-) Na rzazie mam przerwe w pracy- własnie z powodu tych wymiotów i mój synek niezmiernie jest szczesliwy ze mame ma w domu non stop Dla mnie to tez niesamowite przezycie byc z nim tak codziennie. tyle rzeczy umyka jak chodzimy do pracy...ale takie czasy ze ciezko wyzyc nie razi z dwoch pensji nie mowiac o jednej.. Z drugiej strony nie wiem czy umiałabym juz nie pracowac tak w ogóle...chyba nie lezy to w mojej naturze... przydały by sie dłuzsze macierzynskie, co nie? Nie mysle tu o tych obecnie dodanych 2 tygodniach- chociaz i to dobre, ale naprawde ciezko zostawiac takiegio 4-5 miesiecznegi szkraba... no nic takie tam małe przemyslenie przy poniedziałku. ;-) pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Filipek ma już 5 ząbków. Wczoraj znalazłam prawą dolną dwójkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziewczyny co jest? Czemu nie piszecie? Zabrakło Dominisi i jej temat zaraz zaniknie. Chociaż kilka słów skrobnijcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Olka_ masz racje , Dominisi nie ma i jakos nic tu sie nie klei. Ja ostatnio bylam na szkoleniu, w sumie nie bylo mnie przez 4 dni, to byl pierwszy raz jak zostawilam Patryka na tak dlugo, bo do tej pory rozstawalam sie z nim tylko w momencie jak szlam do pracy. Myslalam ze gorzej to zniose, ale w sumie to na tym szkoleniu bylam tak zajeta ze nie mialam czasu tesknic (tylko ze przegapilam przez to dwa zabki ktore mu wyszly w miedzyczasie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tynka:) To Patrykowi chyba w rekordowym czasie wyszły te dwa zęby - pewnie chciał zrobić Mamie niespodziankę. Ja Małego tylko raz zostawiłam (prawie na tydzień w czerwcu) i strasznie za nim tęskniłam już pierwszego dnia, tym bardziej że ja nie pracuje i cały czas spędzam z Małym. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W końcu jakiś ruch się tu zrobił :-) Jeśli mowa o ząbkach to Filipek ma ich już 6, a niebawem pewnie wyjdzie siódmy :-) Ostatnio ząbki wychodzą u niego bardzo szybko. Ja się cieszę na każdy nowy \"kiełek\", tylko chyba trochę przeszkadzają Filipkowi, bo wiecznie je bada a to językiem a to paluszkami :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mój Pati już ma w tej chwili siedem zabkow, ale tez mi sie wydaje ze niebawem mu ten osmy wyjdzie. Dzis akurat konczy 11 miesiecy, jak to szybko minelo. Olka jak wyjezdzalam to on ciagle te palce wkladal do buzi, tylko ja bylam przekonana ze najpierw powinny mu wyjsc gorne dwojki i sprawdzalam na gorze , a akurat wyszly na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz mam inny problem z Patrykiem, nie chce mi pic mleka z butelki, tylko na spioco udaje mi sie mu je dac. jak nie spi to nie ma szans zeby wypil. Nasza lekarka twierdzi ze to wlasnie przez zeby oczne tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tynka - ja również słyszałam, że dzieci tracą apetyt jak im wychodzą ząbki. Filipkowi natomiast wyrzynające ząbki nie przeszkadzają w jedzeniu. On jest takim żarłokiem, że jak się kończy mleko w butli albo jakieś inne jedzenie to jest wrzask. Wczoraj odbierałam młodego ze żlobka później niż normalnie, bo musiałam zostać dłużej w pracy :-( Kiedy w końcu zaczęłam ubierać Filipka, żeby zabrać go do domu, włączyło mu się gadanie (oczywiście w swoim języku :-) ). Wyglądało to tak, jakby się skarżył, że musiał tak długo na mnie czekać. Może zajrzę tu jeszcze później Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tybka_78
Czesc swobinka z moim Patrykiem to jest tak ze ma bardzo dobry apetyt, bo z reguly nie jest wybredny i wszystkie zje co mu sie alurat podaje ale jak zobaczy mleko to jest wrzask. mleeka z butelki nie chce pic a soczki i herbatki to pije bezproblemowo. Wlasnie dalam mu na sniadanie kaszke i zjadla wszystko bez problemu. Stwierdzialam ze na jakies 2-3 dni odstawie mu mleko a potem sprobuje czy bedzie pil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wczesniej to tez pisalam ja tylo mi sie zle litera wcisnela. Jeszcze spie bo akurat moj zaklad ma dzis wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziś leniuchujesz? ;-) A twój Patryk pije przez smoczek czy może już z kubeczka? Zastanawiam się kiedy zacząć podawać z kubeczka. Boję się trochę że jak za długo będzie pił przez smoczek to będzie miał krzywe ząbki. Co prawda raz dałam Filipkowi soczek z kubeczka (jakieś dwa miesiące temu), ale trochę mu nie szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daje mu z butelki. On jak pije z kjubka to bawi sie nim i pomimo ze jest to niekapek to i tak potrafi sie cały pooblewac. A potem jest problem bo po tych ciemnych soczkach te plamy nie chca schodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zasnał. Buszował dzis od siodmej rano i w koncu sie zmeczył. wiec moge spokojnie gotowac obiad i przy okazji posiedziec przy kompie, bo z nim to nie da rady bo bardzo lubi bawic sie klawiatura. Juz nam jedna popsul, dalismy mu ja do zabawy, ale cwaniak i tak siega po ta nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jesli chodzi o kubki niekapki, to jedyne dobre są z aventu. Trochę kosztują (ok. 20 zł), ale naprawde jakośc pierwsza:D mamy w domu tez jakiejś innej firmy niekapek i nie korzystam z niego, bo maly się cały oblewa. Ja używam niekapka odkąd mały skończył 8 miesięcy i ciesze się, ze juz nie pije z butelki. Naprawdę polecam avent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoła, ja wlasnie tez mam ten problem z oblewaniem. Chyba posłucham twojej rady i kupie z aventa, ja mam w domu dwa, ktore dostal w prezencie i z kazdego sie oblewa (canpol i babyono)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny ja też polecam kubki z Aventu, miałam 2 inne (nie pamiętam firm) i niestety kapały. Przy kubkach z Aventu (nie wiem czy wiecie) można wymieniać same ustniki; ja ostatnio wymieniałam z miekkiego na twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olka dzieki za rade. Chyba warto zainwestowac w ten kubek z Aventu. w wolnej chwili wybiore sie do sklep[u i go kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczy6ny piszcie cos, bo jka wroci Dominisia to bedzie jej przykro, ze tu takie pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki mój szkrab potrafi juz sam wejsc na wersalke, taki z niego spryciula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Myślałam, że po weekendzie będe miała co czytać a tu taka cisza. U mnie wczoraj Mały dostał gorączki - prawie 39 stopni:( Zastanawiam się od czego, nigdy nie gorączkował tak przy zębach (wychodzi mu teraz górna czwórka), ma też lekki kaszel, albo to trzydniówka? Może Wy wiecie jak ona przebiega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a tu znowu pustki. U mnie sprawa wyglada tak, ten moj maly uparciuch obrazil sie na mleko i nawet na spiaco nie jestem w stanie go nakarmic. Zostaly nam na razie tylko kaszki z lyzeczki to zje wszystko. Stwierdzilam ze poczekam jeszcze troche z tym mlekiem, to moze za jakis czas za nim zateskni. Akurat wczoraj moj Patryk sam wszedl sobie na wersalke, bez zadnej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka moj patryk mial juz trzydniowke, u niego goraczka trwala przez poltora dnia, dochodzila do 38,5 stopnia, innych objawow nie bylo. Dalam mu paracetamol i jakos powoli mu przeszlo. Tylko ze po trzech dniach na calym ciele pojawila mu sie dziwna wysypka. Wtedy moj maz poszedl do lekarza i okazalo sie ze byla to trzydniowka. Ta wysypka oznacza juz koniec choroby. Dawalam mu potem juz tylko wapno dla dzieci. Teraz to jest taki okres ze latwo zlapac jakas chorobe, moj tez troche pokaszluje, daje mu dwa razy dziennie syrop prawoslazowy i tantum verde w aerozolu. Na razie chyba mu sie nie pogarsza wiec nie panikjuje, ale jak to dluzej potrwa to chyba wybiore sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×