Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Witam wieczorkiem🌻 Dominisiu nie wybralam jeszcze szpitala,sama nie wiem czy rodzic w innym miescie? Ciezko bedzie pozniej rodzinie przyjechac do mnie:( Dlatego bede zmuszona rodzic w swoim miescie,chyba ze sie cos zmieni.Mam troche czasu jeszcze:):):) A jak co to jak piguly beda chamskie to i ja sie odezwe. Przezyc tylko te 3 doby i do domciu zmykac:D Co planujecie na Dzien kobiet? Ja nic szczegolnego,ide odebrac wyniki z dzisiejszej glukozy:P:P:P Pozdrawiam was wszystkie i dobrej nocki zycze😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natko ja jestem z Więcborka i opinia o naszym szpitalu i traktowaniu w nim tez nie jest za dobra,ale powiem ci ze mnie teaktowano bardzo bardzo dobrze,na kazde pierdniecie byli przy moim łózku,takze ja bez obaw,zobaczysz bedzie dobrze A jak ty sie kobietko w ogóle czujesz nic nam tu nie piszesz,chcesz dostać ochrzantus czy co??!! Na dzień kobiet nic nie planuje bo ide sprzedawac do cukierni na pare godzin ,bo meżulek w pracy a dziecko z ciotka na spacer pojdzie,takze nie ma rewelki:) Kobietki❤️ wszystkiego❤️naj ❤️ na ❤️te❤️nasz❤️dzien❤️kobietek❤️ robie papatki bo mały mi piszczy o kaszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam byłam wczoraj u pani dr i kazała przysuszac wiec linnomag nie za bardzo bo jest tłusty WSZYSTKIEGO NAJ DLA WAS WSZYTSKICH!!!! mała miała dzis spokojną noc podkarmiłam ja o 24 a później obudziła sie o 5 wiec super znów mam problemy by zasypiała w łożeczku sama ale to przez gości troche sie rozstroiła.. bedzie ok co ja dzis planuje jedziemy do szwagra na kawke i tyle pewno troche sie osób przewinie przez domek z kwiatami i tak minie dzionek pozdrawiam raz jeszcze acha mam diete eliminacyjna zero nabiału itd :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :-) 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 pozdrawiam was kochane goraco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła już na jakimś topiku rozmawiałyśmy chyba , ja z Podgórza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, a juz myślałam, ze kolejna torunianka...nie zapamiętałam twojego nicka....:)a jakiego pediatrę masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła miałam taką fajną młodą panią Rogalska a po męzu Rayzacher ale wyjechała na 3 miesiące i jest jakaś nowa młoda nieznam jej nazwiska , mam nadzieję ze tamta wróci bo moją Julcią wiecznie do niej chodzę bo mam z nią małe problemy a Ty jak się czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dobrze..niewyspana:) mały ząbkuje, ma infekcję powypadkową i smarczy..wiec troche marudzi, ale daje sie znieść:) a tej pediatry to nie znam..myślałam, ze na podgórzu to moze na stawki do dr bach chodzisz..bo ją znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, sa tu moze dziewczyny z bydgoszczy które chodza na chrobrego do gin albo mieszkaja w okolicach multikina ??? hmmm... pytam chyba z ciekawosci :) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że wszyscy wstawiaja te serduszka i kwiatki a nikt mi nie powie jak to zrobic :/ moja mała spi doatała dzis pierwsza dawke leku i chyba dlatego jest taka zmorzona- na alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek to nic trudnego,aka znajde ta stronke z tymi obrazkami to ci ja podam np.kwiat robisz z [ takimi nawiasami przed i po wyrazie ] i serce tak samo pozdrawiam i uciekam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 🌻 cos mi sie własnie wydawało ze to sie tak robi ale nie chciałam odwalic jakiegos babola hehhe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 czerwca Anka -------> ja z bydzi jestem, ale nie mieszkam kolo multikina :-) z tego co wiem to na nakielskiej ma prywatny gabinet dr petrus, ale ja go nie lubie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w bydgoszczy byłam u profesora Szymanskiego ale nie pamietam ulicy... gdyby była potrzebna poszukam ale wspomienia mam takie sobie, jedyne co miłe wspominam że odkrył mój pęcherzyk ciązowy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu Czuje sie dobrze choc wczoraj odebralam wyniki i mam malo hemoglobiny:( norma jest od 12 a ja mam 11,5 wiec nie duzo mam za malo. Od jakiegos czasu zauwazylam u siebie take cos jak uplawy,bezbarwne.Sluz mam bialy i lekarz na ostatniej wizycie stwierdzil,ze wszystko dobrze.To skad to sie bierze? W pierwszej ciazy czegos takiego nie mialam:O:O:O Pozdrawiam was wszystkie i postaram sie czesciej do was zagladac.🌻😘🌻😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich i podnosze temacik zeby tematy tego \"Pana\" - bluzgatora spadły na ostatnia strone ..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin
witam wszystkie mamuśki, Fajnie się czyta wasze wypowiedzi , dołączam się do grona młodych mam.Sama mam córeczkę 4,5 roku .Swietnie i zdrowo sie chowa Pozdrawiam z Turku Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na cześć i spadam:)byłam dziś z tobim na kontroli u kardiologa, kolejka godzinna-ale wszytsko ok. Potem jeszcze na uczelnię pojechaliśmy, maly zrobił furorę:DWszstkie laski się zachwycały, jaki ładny, a ja puchłam z dumy. Dobrego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin
Do Asiulek 27 nie obawiasz się , że jakieś tam "leki "na alergię mogą zaszkodzić twemu bobaskowi? Sa to jakieś mocne lekarstwa czy raczej naturalne? pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście ładne
hejka, jestem z Torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×