Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Ja tylko na chwilkę, Mały poszedł spać i ja też chyba się położę. Cały czas nie najlepiej się czuje:( Trzymajcie sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Facelia, wyglada na to ze twoj synek robi sie coraz bardziej samodzielny. Ja zaraz uciekam na ten kurs, bylam dzis u okulisty, podczas badania mialam zakropione oczy i rozszerzyly mi sie zrenice. Jeszcze teraz mam problemy z dojrzeniem liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj robi sie samodzielny, ale musi chciec. Bo jak mu sie odwidzi to taki bidulek z niego, od razu nic sam nie umie. :-D W niedziele urodzinki, tyle mam roboty. Moze w sumie samej pracy nie jest tak duzo, ale jestem nieco wolniejsza i dlatego martwie czy wszystko zdaze zrobic. Tort na szczescie zmówiony , wiec chociaz tort bedzie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie mam siły nawst pisać, cały czas trzyma mnie choróbsko. Całe szczęście Mały juz lepiej się czuje i lepiej śpi. Facelia nie przemęczaj sie, napewno wyrobisz się ze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka :-) Mam nadzieje ze dam rade. A Ty sie kuruj. Widze ze nikogo nie omija choróbsko. My na szczescie juz po... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facelia kuruje się ale jakoś słabo mi to wychodzi:( a teraz na dodatek jeszcze męża cos łapie (On ma jeszcze gorzej bo musi chodzić do pracy). Może macie coś co NAPRAWDE działa na takie choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tym to ciezko. Ja to ostatnio leczyłam sie herbata z cytryna i sokiem malinowym+ tantum verde. Mąz to głownie upsarin C , rutinoscorbin i cholinex.Ewentualnie sok z cebuli. Ale to raczej nic specjalnego. Ale tak sie leczymy jak nic powazniejszego sie nie szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc widze ze temat chorob na tapecie jest. Mi na szczescie nic nie jest, ale za to moj maz rozchorowal sie na dobre i troche sie boje zeby Patryk nic od niego nie zlapal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam hej dziewczyny a gdzie wy sie podziewacie. Chyba wam lacza nie zamarzly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A jednak mojego męża dopadło do końca, wczoraj nie poszedł do pracy i cały dzień pocił się w łóżku; nawet nie miałam chwili spokoju żeby usiąść przy kompie, bo Mały był tak zajmujący. Dzisiaj mąż poszedł już do pracy bo musiał:( Chciał zarejstrować się do lekarza to powiedzieli mu że nie ma już miejść, a potem żeby przyszedł (ale dopiero po południu) to może gdzieś się \"wepchnie\":/ Ja, na szczęście, już sie lepiej czuje, jeszcze tylko katar i ból głowy ale mam nadzieje że i to niedługo minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nas na szczescie nie skasowali... Jestemy pewnie za mało popularne. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z łaczmi ok, ale szykuje sie na urodzinki i dlatego troche mniej mam czasu na kompa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widze, że w weekend życie rodzinne jest bardziej aktywne:) Ja też tu tylko na chwilkę, zaraz idę \"myj myj\" Małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cały czas w biegu. Szykuje urodzinki. :-) Pozdrawiam serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tez nie mialam czasu na kompa, moj mezus jest chory i wszystko na mojej glowie. na szczescie ja i Pat czujemy sie dobrze. Facelia czyje to urodzinki. Zycze udanej imprezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek konczy 3 latka. :-) W sumie to konczy we wtorek ale robimy jutro zeby wszystkim pasowało. Zycze zdrówka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i kolejny tydzien przed nami. Facelia i jak tam imprezka, udala się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja tylko na chwilke, powiedzieć \"cześć\". I zaraz znikam bo troche za późno usiadłam do kompa a zaraz mąż z pracki wraca;) Po weekendzie już prawie po chorobie. Jutro idę z Małym do lekarza na kontrole. Facelia jak impreza, udała się? Synek zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Oj zadowolony strasznie. Duzo dostał, nie wiem czy nie za duzo. :-) Dwa zesatwy lego duplo z serii zoo, gre krokodyl u dentysty, pieniazki, swietny koplet od chrzestnego : sztruksy, koszyla w kratke, do tego pulower-wyglada w tym superancko.I jeszce posciel z Kubusiem Puchatkie, klocki, baczka, i full słodyczy Mówie Wam , wcale tyle nie było potrzebne, ale co zrobic. ;-) Ja tez sie ze wszystkim wyrobiłam,na szcescie moja mama pomogła mi w kuchni i na koniec ze sprzatanie, bo tak to byłoby mi ciezko. Naprawde super. Dobrze ze u Was z chorobami juz dobrze albo prawie dobrze, Ciesze sie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. mam do Was pytanie .. jestem z Bydgoszczy i potrzebuje lekarza, który poprowadzxi mnie przez ciążę i bedzie przy porodzie .. jako , ze Wy juz macie swoje pociechy więć pewnie macie jakieś namiary na dobrych gin-położ .. polećcie mi którego ś .. dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Kurcze nie chodze do takiego lekarza co byłby przy porodzie. Ale postram sie zorientowc, moze którazs z moich kolezanek cos bedzie wiedziec. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłabym Ci wdzięczna .. mieszkam w Bydg od 3 mies ... i nie bardzo sie orientuje w tutejszej słuzbie zdrowia.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dynia ja Ci nie potrafie pomoc, bo nie jestem z Bydgoszczy. Ja na miesiac przed porodem przenioslam sie do mojego rodzinnego miasta, (400 km od miejscowosci w ktorej obecnie mieszkam) i tam rodzilam. Bo tutaj tez mieszkam od niedawna i sie troche obawialam. Teraz jest tak ze mozesz sobie wybrac szpital w ktorym chcesz urodzic i musza Cie przyjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dynia, ja też nie nie potrafie Ci pomóc, bo \"mojego\" lekarza nie było przy porodzie. Ale z tego co słyszałam to dobry jest Wasilewski (kiedyś pracował w Bizielu). Facelia - widzisz wyrobiłaś się ze wszystkim i syn zadowolony - ciesze sie, że wszystko sie udało:) Tynka Ty zawsze na posterunku już przed 7:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka Ja z reguły mam czas przed pracą i poźniej wieczorkiem, w dzień to róznie bywa i rzadko tu zagladam, mały ma takie pomysły że trzeba mieć na niego cały czas oko. W niedziele wyjal wszystko z szuflady w przedpokoju i sam do niej wszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka - u nas Mały ma świetną zabawę jak wchodzi do szafy, zamyka sie i siedzi cicho - trzeba wołać \"gdzie jesteś? gdzie się schowałeś?\" i wtedy On odsuwa drzwi i śmieje się w głos:) Kiedyś ( jak byliśmy u rodziców) siedział za zasłonką prawie 5 minut, już mi sie znudziło Go wołać, a jaki był wtedy zadowolony że Go nie znalazłam:P. Nieraz naprwade dziwne pomysły mają te nasze dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale u Was wesoło. Ja jestem teraz na etapie budowania klockami, szczególnie tymi nowymi. Wogóle mu sie nie nudzi, ze mna gorzej. A jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas juz prawie po chorobach, jeszcze tylko Mały ma trochę katarku. Gdyby jeszcze (już ) wiosna się \"robiła\" to było by fajnie:) a tak przy takiej pogodzie to nawet na dwór nie można wyjść bo co chwila pada, a na zakupy to prawie biegiem dzisisj byliśmy żeby nas tylko deszcz nie złapał. Facelia - rozumiem, że Ty oczywiście cały czas musisz uczestniczyć w budowlach klockowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×