Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Hej Wisniowa no ja niestety nie , to moja druga ciaza i pod opieka innej pani doktor. Zamierzam rodzic w dwójce i mysle zeby wziac połoza do porodu. :-) ale jak bedzie...czas pokaze Olka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej:) Wiśniowa ja też nie byłam pod opieką tej pani doktor. Co się dzieje z Tynką że wogóle tutaj nie zagląda? Facelia, czyżbyśmy zostały tylko my dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A SKORO JUZ ZAPYTALAM..TO I DALEJ BEDE PYTAC..:) JAK JEST Z TA POLOŻNĄ..KIEDY NAJLEPIEJ SKONTAKTOWAC SIE..I WYBRAC TA ODPOWIEDNIA...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Faktycznie troche mnie tu nie bylo ale mialam powody.Otoz niestety ten kaszel u Patryka skonczyl sie pobytem w szpitalu. Zrobilo sie z tego zapalenie krtani i trafilismy do szpitala. Potem jeszcze przyplatalasie biegunka,ale teraz juz jest wszystko dobrze. \\Facelia doskonale \\Cie rozumiemjezeli chodzi o igly imale dziecko,mojemu tez pobieralikrew izostawili mu weflon w raczce tak na wszelki wypadek, jakby jeszcze konieczne bylo podawanie lekow dozylnie,ale jego to \"cos\"na raczce bardzo denerwowaloi sobie wyciagnal i oczywiscie wszedzie bylo mnostwo krwi. \\Juz nigdy wiecej nie chce odwiedzac szpitali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka.... :-( Wspólczuje przejsc. Wisniowa ja bede miała namiary na połozne, ale do nich dzwoni sie dopiero miesiac przed terminem. Ja jeszcz nie wiem dokładnie jaka i ile to kosztuje, ale słuze pomoca jak bede wiedziec. Olka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny witam z samego rana, moj maluch ostatnio sie przestawil i wstaje codziennie rano przed siodma. Zastanawiam sie czy to juz tak na stale, czy moze za jakis czas mu sie zmieni. A jak jest u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tynka nareszcie jesteś:) Współczuje pobytu w szpitalu, całe szczęście, że już jest wszystko dobrze. U mnie Mały budzi się teraz około 8 (częściej przed 8), a jeszcze jakiś czas temu spał prawie do 9:) Nie wiem czemu ale jak jesteśmy na wsi zawsze budzi sie przed 7:( Wiśniowa - ja nie miałam wybranej wcześniej położnej, \"zorganizowaliśmy\" położną już w trakcie porodu;) Pierwszy dzień wiosny a taka okropna pogoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie dobrze sie dzieje, nikogo tu nie było od wczoraj:( Denerwuje mnie juz taka pogoda:/ Ja chce już wiosny! ale takiej prawdziwej, słonecznej i ciepłej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem. Ale taka pogoda ze nic sie nie chce..brzydko i ponuro. Czekam na jakies promyczki słonca. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzisiaj tylko na chwilkę. Znowu mnie nie będzie, tym razem do środy:) Więc miłego weekendu:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja juz na nogach, u nas znowu przyplatala sie jakas infekcja, przez caly weekend walczylismy z goraczka (czopki nie pomagaly) , ale juz jest dobrze. Ten marzec jest jakis pechowy dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Teraz troche ładniej to szkoda czasu przed kompem nie ? Własnie zaraz sie wybieramy na mały spacer, bo młody w domu to czsami jest nie do wytrzymania. Ciagle by chciał zeby sie z nim bawic... A pomijajac mój stam, to ile mozna zeby w głowe nie dostac???? Tak wiec niech chociaz wyskacze sie troche na dworzu to ja tez odetchne. Pozdrawiam !!!!! Tynka zdrowiej nam szybko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja juz w Bydgoszczy. Następny wyjazd dopiero na Święta:) Fajnie dziewczyny, że zaglądałyście tutaj. Pogoda teraz faktycznie nie sprzyja siedzeniu w domu tak więc będzie nas tu bardzo mało:( U mnie dzisiaj Mały SAM siedział pół godziny w piaskownicy:))) Pierwszy raz nie ciągnął mnie ze sobą, może teraz częściej będzie bawił się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka a Ty z którego kranca Bydgoszczy Jestes? O ile to nie tajemnica. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Ale mamy piękną wiosne, aż nie chce sie do domu wracać ze spacerów. Jak mi się nie chce brać za sprzątanie:( Facelia - nie jest tajemnicą:) teraz mieszkam na osowej, ale jescze rok temu mieszkałam na wzgórzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osowa to mąz pracuje w tych rejonach a bartodzieje to tescie mieszkaja ja jestem z wyzyn. :-) Wisniowa fajnie ze czasami do nas zajrzysz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Oj jakie pustki tutaj:( W tak słoneczne dni nikomu nie chce się siadać do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Niedobrze sie tu dzieje:( ale w sumie nie ma się co dziwić - był weekend. Tylko zebym sama do siebie nie musiała pisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Olka Dzis bylismy sprawdzic czy mały dostał sie do przedszkola. I dostał sie. W sumie przyjeli ok 23 dzieci. Ok 10 nie przyjęto... :-( Na razie nic wiecej nie wiem bo były tylko listy przyjetych i zadnej informacji, ale bede tam czasami zagladac to moze czegos dowiem sie wiecej. W sumie do wrzesnia daleko. A co U Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Facelia ciesze się że Twój synek dostał się do przedszkola. Czyżbyśmy już tylko we dwie zostały Facelia? Niestety od jutra będziesz chyba musiała pisać sama bo ja już dzisiaj wyjeżdżam na Świeta:))) Tak więc wszystkiego co najleprze na Święta; dużo zdrowia, słońca i radości:) WESOŁEGO ALLELUJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka dzieki !!! No nie sama do siebie nie będe pidac.. :-P Poczekam az wrócisz. :-) Wesołych Swiat wtedy !!!! A moze Tynka sie odezwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Już jestem:) Ale tutaj pustki, mam nadzieje że teraz już będziecie się dziewczyny odzywać, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olka W sumie nie pisałam, bo czekałam az wrócisz. :-) Ja jutro mam wizyte z połozna z Dwójki...bardzo jestem ciekawa jak bedzie no i ile ta mał przyjemnosc ma mnie ksztowac. ;-) Połozna wydaje sie spoko kobitka. :-) A jak po swietach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! My po Świętach pochorowani:( Mały miał rewolucje żołądkowe (w same Święta) ale na szczęście już przeszły, a został mu jeszcze troche kaszel. A ja też jeszcze troche mam kataru i kaszlu (najgorzej było oczywiście w Święta jak nie mogłam prawie nic mówić tak mnie złapało). A tak wogóle to Święta zleciały nam strasznie szybko, bo niestety w poniedziałek w południe musieliśmy już wracać do domu bo mąż musiał iść do pracy (awaria:(((() No i nie wspomne pogody świątecznej:/ A jak u Was po Świętach? Mam nadzieje że nie były tak chorowite jak u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo no witam po bardzo długiej nieobecności ,mam nadzieje ze wróciłam już na stałe.Pózniej ostaram sie nadrobi wszystkie zaległości w czytaniu i pisaniu. Witam serdecznie nowe jeszcze mi nieznane klubowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dominisiu witaj! Brakowało nam Ciebie. Mam nadzieje, że nie będziesz już opuszczać tego topiku:) Masz racje bez Ciebie było tu smutno i pusto. Pisz co u Ciebie, jakieś zmiany przez tak długi czas u Ciebie zaszły? My niestety musimy wybrać się dzisiaj do lekarza bo Mały coraz mocniej kaszle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×