Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

ooo zaczełam nową stronke mam nadzieje że sie wpiszecie na nią ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no asiulek jak zwykle pierwsza :)) u nas wszystko oki pisze tak w skrocie ,bo jak zwykle nie mam zbytnio czasu,zaraz jade do połczyna po mojego tescia Krzysiu ok,wczoraj postawił samodzielnie swoje pierwsze dwa kroczki,ale jestem z niego dumna pozdrawiam pa 🌻 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupa zjedzona i mala na spacerze z babcia ale sie wściekłam ....... ufff mówie troche przewietrze mieszkanie, patrze przez okno a moja mama mała posadziła pionowo bo na spacerach jest albo w pozycji leżacej albo pół leżącej i odkryła ja by sobie ogladała szlag mnie trafił po pierwsze juz raz miala uczulenie na słonce i czerwone place na Twarzy a po drugie no gdize ja tak sadzac moja mama najchetniej dała by jej juz wszytsko do jedzenia pomijając fakt że mala jest alergikiem i wogóle co mala by chciała wiec skoro nie chce leżec to po co ma leżec kiedys tez juz mi ja z wózka wyciagneła bo chciała sobie ponosic a mala później mi płacze a ja niewiem o co chodzi niewiem jak mam z nia rozmawiac ale chyba powiem jej dzis pare słow jeszcze sie nasiedzi w tym wózku ale mnie nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) asiulek nie denerwuje się ,powiedz mamie ze ona jest za mała żeby jeszcze siedzieć :) kurcze wkurzam się bo net mi raz chodzi raz nie , strony sie po 2 godziny łądują 😡 widzę ze nikt już tu nie zaglada i asiulek dziś nic nie napisała , pewnie sobie darowałyście a szkoda :( moze któraś zajrzy to pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zagladam czytalam rano co napisałam wczesniej wiem mówiłam jej ale ona powiedziała mi: wiesz ale ona ciekawa była wiesz jak na wszystko patrzyła ?? :) juz taki urok babci, ze chce swiata uchylic własnie powiesiłam pranie brrr ale zimno strasznie miałam gołe nogi bo w domu chodze w spódnicy i strasznie przemarzłam a teraz zajadam sie ciasteczkami złotokłosymi - owsianymi a mala spi ale zaraz bedzie jadła ziemniaczka z dynia zobaczymy jak jej pójdzie hihih wczoraj nawet troche tej kaszy popiła a dzis rano miała kupke i nawet nie taka ciezka jak ostatnio :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek tak to jest że babcie od małego bardzo rozpieszczają swoich wnuków :) Twoja córunia pewnie rośnie jak na drożdzasz i jej menu robi się bardziej bogatsze :) szkoda że tu nikt więcej nie zagląda :( nawet założycielka topiku na innym się udziela a tu wpada raz na jakiś czas :( a teraz zmykam bo zaraz do szkoły po synka lece :) miłego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek ja tez mam podobne problemy z moja mama,Krzysiu jeszcze nie miał zebow to juz mu zaczeła wpychac do buzi twarde krakersy,ktore trzeba najpierw pogryzc zanim sie je połknie,normalnie to az niebezpiecznie jest i lepiej z takimi babciam dziecka sam na sam nie zostawiac ,bo to nigdy niewiadomo jestin a ty co ,jak darowałysmy sobie,nic sobie nie darowałysmy,ja zagladam i pisze jak czesto moge a staram sie codziennie zajrzec i jak najwiecej pisac,to forum musi zyc rozumiesz babo jedna i ty tez czesciej zagladaj ok ;)) asiulek ja daje ziemniaczka z dynia ,Krzysiu bardzo to lubi i jak ci moge podpowiedziec to ja jeszcze do tego dosypuje odrobine cukru dosłownie pare ziarenek to wtedy nie jest takie mdłe a synus zajada sie ze ho ho dzis juz mam zrobiony obiadek dla rodzinki i ugotowana zupke dla Krzysia,2 wielkie prale wyprane,ale czym tu sie chwalic jak bałagan nieziemski w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem ide zaraz sie myc i kłade sie spac troche zajełam sie tym moim nowym blogiem wiec zajmuje mi to sporą cześc czasu zachęcam do odwiedzin www.tynusia.corcia.pl- w sumie nie mam pojęcia o Tworzeniu stron internetowych ale jakos sobie radze, a mój mąż powiedział że to dla takich osób co nie mają co robic, wiem że zajmuje to sporo czasu zwłaszcza gdy sie chce troche te strone upiększyc ale mysle że warto. Dominisiu bede miala dla Ciebie to mleczko na sobote moze jakos mogłabym Ci podrzucic jak cos to daj mi znac na gg lub maila jeszcze sie upewnie Nan 2 tak? jak chcesz moge dorzucic ta dynie z ziemniaczkiem bo mala chyba jej juz jesc nie bedzie zauwazyłam że ona ma smaka takiego jak ja jak cos mi smakuje to i jej dobra uciekam papap dobrej nocy Mała od tej dyni z ziemniaczkiem az sie wzdrygała a mine miała niekiepską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mala spi a ja przy tej sposobności troche pobuszuje w neciku dzis czekaja nas zakupy musze kupic cos dla mojej *mamy,chyba kupie jej cos ze srebra bo widze że zaczeła sie lubowac ale kupuje sobie rózne te pierscionki kazdy w innym stylu a to troche kiczowato wyglada *dla mojej przyjaciólki bo wczoraj miała urodzinki ale że wpadła na chwilke a ja w ostatnim momencie sobie przypomniałam to teraz bede leciała szybciutko po prezencik wiec troche latania jest no i jeszcze zakupy na obiad dzis zrobie pomidorowa a teraz juz uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Ja mam dobrze z mamami, bo teściowa NIGDY NIE ODWAŻY SIĘ ZROBIĆ cokolwiek wbrew mi, a moja mama mieszka daleko, ale i tak zawsze szanuje moje zdanie. Poza tym najlepszy patent to \"na alergika\"-ktoś chce małego czymś poczęstować, mówię, ze jest alergikiem-i od razu problem z głowy:) Jestin, czy mój mail doszedł???Daj znać, co Ty na to;) Pozdrawiam i zmykam-jutro dziewczyny niektóre z nas po raz pierwszy będą obchodzic dzień matki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zegnam dobrej nocy acha zamiesciłam nowe zdjęcia na WWW.TYNUSIA.CORCIA.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam asiulek moze tak od razu nie odrzucaj tej dyni,sproboj dac ja malenkiej jeszcze raz lub dwa,moze jej zasmakuje,moze miała akurat zły dzien albo ochote na cos innego,ze nie chciała ci jesc??!! ja mam dzis pomidorowa-mniam mniam;)) asiulek jeszcze jedna sprawa,byłam na bobasach i wiesz co,zdjecia znikły,nie wiem co jest a tak chciałam was sobie obejrzec?? :( ❤️dzis dzien mamy❤️dzis dzien mamy❤️tak to ja dzis po raz pierwszy obchodze to swieto❤️i zycze sobie i wszystkim mamcia,by dzieciaczki dzisiejszego dnia były bardzo radosne i grzeczne❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wystarcy troche pomarudzić a tu proszę ile wpisów :D pogoda dziś do bani , mąż na służbie i sama dziś musze się wszystkim zająć planowałam wyjść z nimi na plac zabaw kawałek od nas , tam są slizgawki a chłopcy zresztą Jula też uwielbiają się ślizgać , no ale raczej dzisiejszy dzionek trzeba spędzić w domku :( pszczółko email doszedł jestem za . a może wpadłabyś do mnie na kawkę bo na spacer jak pójdziemy to sobie dużo nie pogadamy bo już pisałam jaka jest Julka , a ze mam spacerówkę laskę taką starą która niema paska żeby ją przypiąć to ona co chwilę mi ucieka a ja muszę ją ganiać , proponuję kawkę u mnie :D narazie spadać musze skończyć robic kulki rafaello , robię pierwszy raz i są nawet dobre , dzieciaki będą miały co wcinać :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaabbbbbbbbbb
czy mozecie mi poradzić, który szpital w Bydgoszczy wybrać na poród? oczywiscie z uzasadnieniem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaabbbbbbbbbb
i jeszcze jakiego ginekologa do prowadzenia ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin...u mnie na odwrót z kolei-jak w domu będę z małym, to sie raczej nie nasiedzę:Obo urwis musi być cały czas w ruchu-ale czasem jak są inne dzieci, to się dobrze sprawuje. Tak czy siak, trza spróbowac:D Myślę, ze w przyszłym tygodniu jak najbardziej, a pasuje ci w godzinach miedzy 13 a 16??Wtedy kursuje 29, a dla mnie jest to błogosławieństwem, bo nie znoszę przesiadać się z wózkiem:OJuż się nie moge doczekać:) Asiulek, Dominisia🌻dla Was z okazji waszego pierwszego Dnia Matki. Jestin, tobie również🌻, ale Ty to zostaniesz zasypana laurkami pewnie;) Wszystkim innym mamusiom najserdeczniejsze życzenia w dniu Waszego święta🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wpadłam na chwilke zobaczyc czy w ogole ktos sie zjawił :) pozdrawiam🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miałam wejsc od rana ale mąz przyszedł z mala i prezencikiem i musiałam im czas poświecic acha nowe zdjecia sa na www.tynusia.corcia.pl z tego co wchodziłam na bobasach sa zdjecia ale nie uzupełnione wiec musze zasiąść wieczorkiem i uzupełnic braki do tego musze złozyc gazetke szkolna bo jak pracowałam to sie tym zajmowałam wiec jak siedze w domu moge to równiez zrobic choc niewiem czasami sie zastanaiwam czy takie gesty sa doceniane przez szkołe bo przez dzieciaki i redaktorki wiem że tak Zycze Wam dziewczynki z okazji dnia Matki zdrówka Waszych dzieci przespanych nocy i radości na ich buziach ta to moje pierwsze swieto tak samo jak dominisi :) jak miło juz wyobrazam sobie jak mala kiedys przyjdzie do mnie z laurką kurcze ale sie rozpłacze ja juz tak mam dzis sie tez rozpłakałam a zdjecia kwiatków i małej jak wspominałam sa na www.tynusia.corcia.pl fajnie macie że możecie sie spotkac tez chetnie bym sie z Wami spotkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczólko musimy sie umówić mi wszycho pasi :) ja dziś miałam mały wypadeczek w domku , Kacper pszyklaszczył Julce paluszka tak że nadawał się do zszycia:( byłam w szpitalu z nią założyli jej takie plasterki bo jest za mała na szycie , znieczulenie itd. ale była dzielna prawie wcale nie płakała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin, akurat wczoraj gadałam z mężem, że niedługo będziemy mieli wydeptaną ścieżkę do szpitala dziecięcego (mieszkamy bardzo blisko), przy temperamencie Tobiasza...Jak byłam z nim oststnio n apogotowiu, to zszywali chłopca chyba ok. 4 lat, który tyłkiem siadł w szybę od drzwi balkonowych:O Rowek rozcięty wzdłuż po obu stronach:O:O:O Trzeba mieć stalowe nerwy do dzieci. Asiulek, ja bym powiedziała raczej, że prowadzenie bloga to zajęcie nie dla tych, którzy się nudzą, ale którzy pragną robić coś kreatywnego:D Bo niestety-praca w domu nie jest zbyt kreatywna-chyba że gotowanie obiadów, jeśli ktoś się przykłada do wymyślania rozmaitości. Ale ile można kreatywnie gotować??;)Tak, ze prowadź bloga, zajmuj się tym, co Ci daje radość, bo inaczej zwariujesz!!! Dobrego weekendu!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaabbbbbbbbbb
szkoda, bardzo mi zależy na opiniach osób, które rodziły w Bydgoszczy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła ja też bywam częso w szpitalu dziecięcym , teraz w poniedziałek z Julą na kontrol z paluszkiem :) trzeba mieć oczy wkoło głowy jak się ma dzieci :) a dziś wzięłam się za porządki , powiesiłam posciel na balkonie w własnie zaczęło padać 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze że od rana sie rozgadałyscie - jak miło :) ja od rana zajmuje sie mała niestety mam coraz mniej czasu bo mala ciagle by chciała siedziec jak siedzi to sie przewdraca i tak w kółko pewno jak bedzie siedziec bedzie chciałana nózki itd :) wczoraj troche posiedziałam i małej porobiłam troche tego bloga nawet musze stwierdzic że mi sie udało i jestem z siebie zadowolona bo troche tam rysuneczków nawklejałam i mysle że jest teraz fajny, dzieki że uważasz pszczółko że to dla osób kreatywnych bo ja naprawde bez netu bym chyba padła w domu sie wykonczyła zajmowanie dziecikiem daje mi wiele satysfakcji ale czasami bywa męczące i troche psychicznie mnie dołuje zwłaszcza ze ja lubie cos robic jak pracowąłam w szkole rózne rzeczy dzieciakom wymyslałam choc musze stwierdzic że jedna klasa była zachwycona a druga kicha nic nie chcieli mi wykonac ale to juz teraz taka młodzież- dodam że uczyłam w szkole sredniej zaraz jak mala sie obudzi bedziemy jadły zupke i spadamy do mojej mamy a tak wogóle wczoraj dałam jej srebrny pierscionek i wisiorek i była zadowolona :) teściówka dostała suszarke na balkon, i tez była zadowolona obie dostały to co chciały choc prezenty rózne u nas pogoda taka sobie troche sie chmurzy i troche swieci słonko ja uciekam jeszcze pranie powiesic i wstawiam zupke dla małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulwek teraz juz wiem ,komp nam nawala i sie stronki nie otwiereja dlatego nie moge obejrzec waszych zdjec na bobasach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Zycze wszystkim mamusia i ich rodzinka miłej niedzielki u nas leje-3dzien niestety :(( a mały dostał katarek :(( jak mu sie do jutra nie poprawi to pojdziemy do pani doktor po jakis syrepek na katarek pozdrawiam acha jestem w szoku ze zdazyłam dzisiaj przed naszym asiulkiem;)) i jestem pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow już 32 stronka :D jak na taka garstę mamuś to super :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×