Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

brawo jestin brawo masz racje ze jest nas mało ale i tak duzo piszemy asiulek a ty gdzie sie podziewasz,kochana my tu za toba tesknimy dziewczeta odzywac sie pszczółko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie bylismy z mezulkiem na działeczce po swiezutka rzodkieweczke,zmoklismy ze nie było na nas suchej nitki,ale za to jaka radosc z jedzenia jest ;)) asiulek gdzie jestes,zaczynam sie martwic twoja nieobecnoscia,a moze założyłas swoj topik i masz nas gdzies hi hi hi hi ;)) pszczółka tez dzisiaj nic nie pisze komp mi co chwile sie resetuje,jak jutro nic nie napisze to znaczy ze u nas awaria na całego uciekam na allegro pozdrowionka pa pa pa ps.cały czas leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie bylismy z mezulkiem na działeczce po swiezutka rzodkieweczke,zmoklismy ze nie było na nas suchej nitki,ale za to jaka radosc z jedzenia jest ;)) asiulek gdzie jestes,zaczynam sie martwic twoja nieobecnoscia,a moze założyłas swoj topik i masz nas gdzies hi hi hi hi ;)) pszczółka tez dzisiaj nic nie pisze komp mi co chwile sie resetuje,jak jutro nic nie napisze to znaczy ze u nas awaria na całego uciekam na allegro pozdrowionka pa pa pa ps.cały czas leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzis niema asiulki ?????? dziewczyny co z Wami ??? pogoda do bani to tym bardzie się powinnyście tu udzielac , bo w taki dzień psa by z domu nie wygonił a tymbardziej na spacer by nie wyszedł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, sorki, ze pisze po dłuzszej przerwie:) Do Aaaaaaaa: ja rodziłam w bizielu, mimo tych wszystkich nagrod i wyroznien dwójka nie zasługuje na miano\"rodzić po ludzku\", bedac tam na patologii w 8 miesiącu troche sie napatrzylam i zmienilam zdanie! Chodzilam do 2 lekarzy, ale zaden z nich nie pracuje w szpitalu. Gdyby co to polecam klinike Victoria i dr Sarapa! Wiecie dziewczynki, ja Was podziwiam, ze macie czas i jakos koordynujecie wszystko. Moze dlatego, ze Jula jest mała, jeszcze nie ma 6 tyg ale mi jakos ciezko. Czasami tak mi zorganizuje dzien, ze sie nawet nie uczesze i nie pomaluje. Pogoda dzis dalej fatalna ale wyjde w koncu na spacer, bo przez te wiatry to Julka nie była kilka dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis drugi dzien katarku Krzysiaczka,ale moge napisac ze jest na szczescie lepiej niz wczoraj dzis tez malenki nie pojdzie na spacerek,pogoda bylejaka ,przepaduje co chwila i wiatrzysko jest lece obiad robic do wieczorka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem jestem ale jak miło że komus mnie brakowało :)) cos pochrzanilismy z netem i sie odłączylsmy z mezem jak sie okazało wtyczka była źle włączona a ja juz załamana ze nie moge do Was napisac ja dzis dzwonie do kablówki i z pretensjami a facet mi mówi co mam zroic i opiepsza ze sami sobie psujemy itd hehe a wiec jestem :) dzis moja mala miała ciezkie spanie bo tao w weekend przezyczaił ja do bujania i sama nie chciała zasnąc ale bardziej mnie martwi jej szyjka bo zeszło jej po tej kali ale ma takie ranki czerwone i jakby troche zółte wiec musze cos zaradzic by sie to pogoiło :( cały czas robie swój blog a w przyszłym miesiacu dam Wam znac bierzemy udział w konkursie fajna mina czy cos takiego ze zdjęciami małej na tym koncze bo musze jej dac zupke i nam obiad przygotowac mam nadzieje że u Was wszystko ok acha na katar dobrajest woda morska my czesto dajemy małej w aptece mozna kupic sterimar sie nazywa choc jest troche droga bo ok 20 zł naprawde warto buziaki odezwe sie póxniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam odzywam sie teraz bo wczoraj wróciłoam ok 23 wiec juz pogadałam chwilke z mezem i poszłam spać nocka niestety nie za ciekawa gdyz mąz nie spał calą noc bo źle sie czuła ja sie ciągle budziłam że go nie ma jestem wiec padnieta mala zasneła a ja zamiast odpoczywac to kafeteria ale cóż wczoraj kupilismy małej na dzień dziecka nowe krzesełko do karmienia mam nadzieje ze jej sie spodoba i bedzie chciała w nim siedziec odezwe sie później apapa zaprasza na blog www.tynusia.corcia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) dziś pogoda ciu lepsza to może uda mi się wyjść z Julą na spacer :) Wczoraj bylismy w szkole , JUlka była w swoim żywiole , biegała i wściekała się jak szalona , ogólnie było dość miło najpierw występ poyem kawa i ciacho i laurki dla MAM . Teraz kolejna impreza to bal syna na koniec podstawówki , potem tylko zebranie klas 0 i 1 i wreszcie WAKACJE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis bylismy na krociutkim spacerku,katarek nadal nie ustepoje ale tez sie nie zwieksza ,zobaczymy jutro,uciekam spac pozdro pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam siedze z mała wiec nici z dłuzszego pisania życze miłego dnia odezwe sie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! a ja wpadłam na sekundę liste podpisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez liste podpisuje napisze wieczorkiem,teraz uciekam i miłego dzionka ,zecze u nas dzis znow beznadziejna pogoda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzis padam nie mam na nic sił, mała jest marudna spi po pół godziny i ciagle chce na rękach albo siedziec i przy niej siedziec.... jak tego nie otrzyma to płacze i marudzi teraz zasneła mi po zupce a mi głowa peka i zaraz chyba tez sie połoze do tego jest mi słabo i boli mnie cały dół brzucha ak tak dalej bedzie to ja nic w domu nie zrobie , dobrze że dzis mam obiad od teściowej moze u małej ząbki choc nie ma opuchnietych dziąselek a moze musze jej zrobic badania moczu mam nadzieje że Tam bakterii nie ma :/ pozdrawiam Was buziaki jak bede miała siłe odezwe sie póxniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek mała może przez tą pogodę tak marudzi a może faktycznie na ząbki :) tak to jest niestety że nieraz mamy lepsze a nieraz gorsze dni , wtedy wszystko jest do bani i myślimy że zycie niema sensu oby tych dni było jak najmniej u Was lepiej cieszyć się życiem , kazdym jego dniem bo nigdy niewiadomo co może się przytrafić , cieszmy się że mamy zdrowe piękne dzieci i że jakoś w miarę to życie się układa :) co niedzielę chodzę do kościoła modlę się i dziękuje Bogu za zdrowie dla mnie , mojej rodziny i najbliższych bo myślę że to jest najważniejsze wiadomo że każde dziecko nie jest okazem zdrowia , są jakies tam małe problemy np moja Jula wiecie że ma co jakiś czas złe wyniki moczu ale to na szczęscie raczej nic groźnego mimo że też ma jakiś zastój w nerce a synek z kolei ma łysienie plackowate też jest leczony i różnych dziwnych lekarzy , ogólnie jest fajny chłopak :) dlatego cieszmy się tym co mamy 🌼 ale mi się zebrało na wykłady ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide juz spac miałam robic gazetke do szkoły ale robiłam małej bloga kurcze ile mi to czasu zabiera... a przy okzaji polecam zajrzec www.tynusia.corcia.pl tylko cos pochrzaniłam i jak chcecie zobaczyc zdjecia tomusicie wejsc na komentarze pod kazdym moim wpisem i wtedy moja galeria, wpisac sie tez mozecie jestin tak napisałas że chetnie bym Cie przytuliła :) ja tez sie modle o zdrowie dla naszej rodzinki Wiem że Bóg ja nam dał w momencie którym sie nie spodziewalismy i chciał bysmy stworzyli dla niej rodzinke i kochali sie i tak jest i niech juz zostanie uciekam kochane kolorowych snów jutro dzien dziecka w koncu i nasze świeto hihi ale głownie naszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że dziś wszystkie mamy z kuj- pom obchodzą dzien dziecka wiec i ja dołaczę sie z życzeniami dla Was i Waszycvh pociech: Dla Was: Życzę Ci aby każdego dnia potkało Cię coś zaskakującego. Powinno to być coś, co wprawi Cię w zadumę. Nie tylko wielkie sprawy wywołują zadumienie i zachwyt, najczęściej wystarczą małe, powszednie rzeczy i wydarzenia: taniec motyla, rozkwitający pączek, śpiew słowika nad polami. Dla Waszych maluchów: Ja życzę wszystkim dzieciakom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze, beztroskie i aby trwało jak najdłużej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w przelocie, pragnę zawiadomić z niejakim żalem, ze uszczuplam prawdopodobnie grono mamuś z kujawsko-pomorskiego:( Sprzedaliśmy kompa i jutro wysyłamy go w siną dal. Nie wiem, kiedy wrócę, więc życzę powodzenia i do zobaczenia kiedyś:D Jestin, daj mi na maila proszę jakieś namiary na siebie , tzn. telefon, odezwę sie w najbliższym czasie, co z naszą kawką;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w przelocie, pragnę zawiadomić z niejakim żalem, ze uszczuplam prawdopodobnie grono mamuś z kujawsko-pomorskiego:( Sprzedaliśmy kompa i jutro wysyłamy go w siną dal. Nie wiem, kiedy wrócę, więc życzę powodzenia i do zobaczenia kiedyś:D Jestin, daj mi na maila proszę jakieś namiary na siebie , tzn. telefon, odezwę sie w najbliższym czasie, co z naszą kawką;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_007
witam, są jeszcze zapisy do klubu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaabbbbbbbbbb
do Agnes_Byd Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła o nie , jak to bez kompa będzie ????:(:( czy to konieczne ? zaraz jadę do szpitala na sciągnięcie plasterków z palca małej , ale potem napisze coś do Ciebie :) pozdrwiam wszystkie mamusie [kwiatek asiulek 🌼 pszczoła🌼 Dominisia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam musze sie przynać ze czym mala starsza tym mniej mam czasu... jestem padnieta przez cały tydzien nie wychodziłam z domu a dzis długi spacer ufff ale sie umęczyłam kurcze szkoda że pszczółka odchodzi :( mam nadzieje ze jeszcze wróci mała już sama siedzi czasami sie kiwa na boki ale juz długo sie sama utrzymje, dzis dostała zupe krem z dyni i niestety nie smakuje jej za bardzo juz kolejny raz odrzuciła dynie dzis kupiłam troche rzeczy i kurde wszystko tyle kosztuje, kupiłam małej dziś tareczke do jabuszek wiec od jutro wprowadzam jabuszka zobaczymy jutro dostanie kilka łyżeczek :) pozdrawiam wszytskie mamy i zapraszamy nowe choc te starsze równiez mile są widziane spowrotem a teraz sie najadłam i opiłam i brzuch mi wysadziło jak u hipcia :) a no i pół nocy nie spałam bo moja mama tak mała rozbawiała że w koncu sie popłakała i była strasznie w nocy niespokojna, oczywiście dałam jej juz dzis wykład że dziecko potrzebuje troche spokoju ale niewiem na jak długo to starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_007
cześć dziewczyny, nawet nie macie pojęcia jak wam zazdroszczę maluchów, ja płaczę tylko po nocach, wyobraźcie sobie 5 tygodni okres mi się spóźniał, umówiłam się na wizyte, zrobiłam badanie krwi ... w dzień wizyty obudziłam się z niespodzianką na prześcieradle, a moje wyniki gdzieś w ośrodku zagubili i teraz wyjaśniają to z laboratorium - dopiero w poniedziałek będę wiedziała co w końcu się dzieje, jestem zmęczona i tylko pozostało mi czytać wasze radosne komentarze i głęboko przy tym wzdychać, pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzidziusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka Karolinko zrób sobie czarnego nicka :) zeby nikt sie pod Ciebie nie podszył z tego co sie domyslam jestes kobietka starająca sie o baby?? bedzie dobrze nie płacz my z meżem tez długo nie mielismy nadziei i przyszła w nieoczekiwanym momencie a tez było duzo utrudnien moje ZPJ i wiele innych czynników. dzis pod wieczorek odwiedziła nas rodzinka - Marcina kuzynka i dała nam zaproszenie na slub wiec pod koniec lipca mamy imprezkę :) acha no i wczesniej idziemy na wesele do marcina kolegi a dokładnie 24 czerwca - ciekawe czy bede jeszcze karmiła ... odebrałam dzis małej wyniki moczu jest ok na moje oko ale mysle że jak do dr Jankowskiej zadzwonie tez to potwierdzi. moja znajoma tez u niej była i tez jest zadowolona wiec buziaki 🌻 Jestin dla Ciebie za namiary wiecie mam mały problem, wczoraj jak pisałam byłam zła na moja mame bo za bardzo mi mała rozbawiła i dzis dzwoni i mówi że chce jej kupic buciki czy cos tam mowie no dobra ok a mówi do mnie co robisz? ja mówie że odpoczywam a ona no tak wiem że mala nie spała poprzedniej nocy. dlatego tez juz dzis nie przyszłam, słuchajcie przychodzi do nas juz prawie codziennie ja nidgy nie miałam z nia extra kontaktu a mąż ją w miare lubi ale odkąd jest mala jej gadanie troche go wkurza i do tego jak sie jej zwróci uwage to sie obrazi i nie przyjdzie przez miesiac wiecie ale było mi wczoraj strsznie przykro bo ja mówie do mojej mamy zeby nie brała małej bo mała jest zmeczona i niech sobie u mnie na kolanach posiedzi a ona na siłe mi ja wzieła to było dla mnie okropne. wiecie poczułam sie jakby to co mówie było za przeproszeniem gówno warte :( duzo by o tym mówic ide spac mala juz spi i mąż tez i Wam życze spokojnej nocki w poniedziałek mała konczy 6 miesiecy kurcze jak to mineło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam dodac odnośnie mojej mamy- ona tez przed teściami to juz taka babcia że hoho az mnie wkurza i żal mi tesciówki bo boi sie by małej nic nie zrobic i ją sztywno trzyma a moja mama szaleje z mała i to jej sie podoba i bardziej moja mamę lubi. ale nie ma co gadac 🌻 dla Was wszytskich ja to ten po srodku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Karolinko tak jakos głupio napisałam teraz przeczytałam i mi troche głupio.. napisałam wczesniej ....nie płacz... wiem to takie troche zbagatelizowanie problemu, poprostu wierze że każdego to szczeście dosiegnie i dlatego tak napisałam. pozdrawiam i uciekam znów troche porobiłam zmian na www.tynusia.corcia.pl jesli macie ochote zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi miałam juz nic nie pisac ale tak sie zawsze ciesze że nowa stronkę otworze że nie mogłam sie powstrzymac :-D:-D:-D teraz juz naprawde uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×