Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

Reniol mój synek w maju skończy 4 latka więc jest odchowany.Nieraz daje popalić ale jest kochany.Odpoczywam jak chce iść do teściów spać wtedy z mężem mamy weekend dla siebie i nie możemy się sobą nacieszyć.Ja byłam 2 raz w ciąży ale w pażdzierniku poroniłam .Odczekaliśmy 3 miesiące bo tyle trzeba i staramy się znowu.Mój synek już chce ,zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nieprzespanych nocy to było tak przez pierwsze 2 miesiące,wstawałam co 4 godziny potem co 7 więc nie jest tak żle a cierpliwości to się nauczyłam na nowo przy dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki luiza za odp-strasznie Ci syneczka zazdroszczę!Ale na pewno też mi się uda-a Tobie drugi dzidziuś też na pewno się szybko pojawi.No to zmykam,życzę udanych starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno .Podobno drugie dziecko chowa się łatwiej i jest inaczej.To się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kochane, trochę się wczoraj przestraszyłam, bo po południu zaczęłam plamić, zadzwoniłam do lekarza, kazał wziąć nospę forte, uspokoić się, odpocząć i po 19:00 przyjechać na oddział i on mnie zbada i jak coś to mnie położy do szpitala. Zaznaczył, że jak będzie to krwawe plamienie to mam od razu przyjechać. Zbadał mnie i macica jest mocno napięta, ale nie objawów poronienia. To już 8 tydzień. Zrobił mi USG, dzidzia ma 1,3 cm długości od główki do końca krzyża. :) Łożysko w porządku, nie odkleja się. Tylko przez te skurcze macicy pęcherzyk płodowy zamiast być okrągły, jest w kształcie półksiężyca. Mam też rozwarcie na pół opuszka palca (ok.0,5cm). Muszę dużo odpoczywać, dostałam luteinę (progesteron) na podtrzymanie ciąży i scopolan na rozkurczenie mięśni macicy. We wtorek idę do kontroli do gabinetu i zrobią mi dokładne USG. Boję się. Objawy powtarzają się takie jak w pierwszej ciąży tylko,że wtedy dużo później, bo po 22 tyg. i bez plamienia. Lekarz 2 tyg. temu wspominał mi, że jak pojawią się pierwsze objawy niewydolności szyjki to założą mi szwy. Dziś już nie plamię na szczęście, ale czuję skurcze w podbrzuszu. Powiedzcie mi czy jak ssiecie tę luteinę, to jest Wam też tak okropnie niedobrze??? Ja normalnie mam odruch wymiotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam
odruch wymiotny, zawroty i bóle głowy. Teraz mam Duphaston, on nie daje takich objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko odruch wymiotny, ale to chyba przez ten smak specyficzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Cześc dziewczyny! Widzę że jestem tu dzieś pierwsza na topiku. Jak tam czujecie się "przyszłe mamy'? U mnie jakoś spokojnie tylko nerwy mam straszne. Staram się być spokojna bo moja córka nie lubi jak sie denerwuje ale czsem nie wychodzi. Słyszałyscie że znowu mają przyjśc jakieś mrozy? BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika76
Hej Wam. Dawno nie pisalam, bo jakos nie mialam nastroju zbyt dobrego. Mam takie anomalie hormonalne (pewnie przez zbyt "duze chcenie " dzidzi) ze wszytskiego mi sie ostatnio odechciewa. Niestety @ przyszla wczesniej wiec zmieniam tabelke. NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7........... 20.02.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.co u ciebie? 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 co u ciebie? 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........1-3.03.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........14.02.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........01.03.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........10.02.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........6.............06.02.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........4 .........02.02.2006r 24.asiulka25..Asia.........25.....Jelenia Góra....4............1.03.2006 Mam pytanie do Asiulki25 o testy na płodność. Napisz prosze cos wiecej na ten temat, gdzie mozna je nabyc? Pozdrowienia dla wszyskich przyszlych i obecnych mamus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Mam pytanie do Zabajonej o tą wizyte w klinice, jak było? Ja jeszcze się nie zapisałam. Czy 6 cykli to faktycznie nie za krótki czas? Zabajona odezwij się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
I jeszcze jedno pytanie do Ciebie o jakich komplikacja w swoim cyklu mówisz? Jestem ciekawa tej Twojej wizyty więc napisz szybciutko coś o tym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewiczek trzymaj się mocno i niezałamuj,musisz być dzielna.Wiem co czujesz tylko u mnie to się inaczej skończyło.Ale wiem że tobie się uda,Będę czekała na wieści od Ciebie i wiem że będą one dobre.Jestem myślami z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewiczek nie martw sie z tym plamieniem, jak przeszło to jest ok. ALe jak się zdarzyło to lepeij na siebie uważaj, poleż może może więcej czy coś... Lepiej nie ryzykować.. Mi w tym cyklu temperatura skacze, pewnie przez stres. Mierzę przed wstaniem z łóżka, przed 9.00 (wstać wcześniej nie daje rady) Raz jest normalna a raz wysoka. Czasem się zastanawiam jak już zajdę w ciążę i urodzę, to jakich środków zabezpieczających bedę używać. Do tabletek już nie wrócę, a nic innego mi nie pasuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_a_n_a są jeszcze plastry antykoncepcyjne ,ale jak dla mnie są jeszcze za drogie no i zastrzyki ,ale moja koleżanka po nich strasznie przytyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza - no tak, ale to jest po prostu inna forma tabletek, a ja chce zrezygnować z nich, bo miałam przez nie za dużo problemów (torbiele, krwawienie między cyklami i zerowe libido) :( Wiec nie wiem.... Prezerwatywy wychodą drogo, metody naturalne u mnie nie zadziałają, spirala zbyt niebeapieczna... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może tabletki miałaś żle dobrane? To chyba został Ci celibat-------żartowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celibat :D miałam najpierw diane, potem Cilest a potem Jeanine. Z każdymi coś nie tak. A libido przy wszystkich do niczego. Więc rezygnuję.... Jak się okaże że jestem bezpłodna to się już nie bedę musiała zastanawiać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Poprawiam tabelke bo u mnie to bedzie teraz juz 7 cykla stran. Tylko w tym mies. chyba nic z tego nie bedzie bo byłam dzis na usg i okazało sie ze mam duzo torbiel na jajniku- 9 na 7,5cm. Boje sie jak cholera! mam nadzieje, ze uda sie to bezproblemowo wyleczyc! NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7........... 20.02.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.co u ciebie? 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 co u ciebie? 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............7...........1-3.03.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........14.02.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........01.03.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........10.02.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........6.............06.02.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........4 .........02.02.2006r 24.asiulka25..Asia.........25.....Jelenia Góra....4............1.03.2006 🌻 PODRAWIAM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Moluś! :( To okropnie duża torbiel! A ginekolog mówił Ci jakiego jest rodzaju? Jak czynnościowa to nie powinno byż problemu, ale jak inna to już gorzej... Moja miała tylko 4 na 4 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na usg byłam z innego powodu a przy okazji wyszła ta torbiel. Do gina ide w poniedziałek bo dzis miał wolne. Duzo jest i to strasznie- widziałam na ekranie i mam jej zdjecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też widziałam to na USG - takie jajo.... Staraj się za dużo teraz nie biegać bo Cię będzie boleć.. Ale drugi jajnik masz w porządku? Z okresem też możesz mieć teraz rewolucje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_a_n_a jak możesz tak pisać.Jeszcze będziesz mieć dzieci i to gromadkę.Zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś będzie dobrze trzeba w to wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry pomylilam się Mialo byc: Kika 76:) a te testy są do nabycia w aptekach. Chidzi mi o te owulacyjne, bo co do tych drugich, tzn. płodnosci to jeszcze nie sprawdzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) dziś 25 dzień cyklu,czyli jeszcze 3 do 10 dni czekania i niepewności:( w niedzielę jedziemy na narty na Słowację,mam nadzieję,że się odstresuję lub,że @ nie będzie tak bolesna i będę mogła troszkę na nartach poszaleć:)) J_A_N_A, może skoro miałaś takie problemy po pigułakch to moze warto nauczyć się metod naturalnych? Ja stosuję i nie jest aż tak ciężko... ale wybór oczywiście zależy tylko od Ciebie. jajniki pobolewają......mokro......:( do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
reniol a jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Mam pytanie do Zabajonej o tą wizyte w klinice, jak było? Ja jeszcze się nie zapisałam. Czy 6 cykli to faktycznie nie za krótki czas? Zabajona odezwij się!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hej Zabajona! co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7........... 20.02.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.co u ciebie? 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 co u ciebie? 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............7...........1-3.03.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........14.02.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........01.03.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........10.02.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........6.............06.02.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........7.........25.02.2006r 24.asiulka25..Asia.........25.....Jelenia Góra....4............1.03.2006 Poprawilam tabelke - niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek76 - ja jestem bardzo za metodami naturalnymi, szczególnie że jeakbym miała \"wpadke\" to tylko bym się cieszyła :D tylko, że to nie jest dla mnie bo mój organizm za bardzo wariuje, tzn. nie mam regularnych cykli to raz, dwa - temperatura zmienia się jak sinusoida, wystarczy że później pójdę spać albo czymś się zdenerwuje, o wyjeździe za miasto nie wspominając.... Więc u mnie byłaby to bardzo zawodna metoda. Poza tym miewam bardzo krótkie cykle i czas współżycia w cyklu mógłby być bardzo krótki... chyba ani ja ani mój facet nie umiemy aż tak się powstrzymywać :D więc jestem za tym gdy CHCĘ zajść w ciążę. Jak nie będę chciałą to muszę wymyślić co innego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×