Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

:) Oj Ewiczek, ale Ci zazdroszczę!! Też tak chce :) Jal dlugo się staraliscie. Bo ja już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna31 zaszłam w ciążę w 3 cim cyklu. Cieszę się , że mi się tak szybko udało ale wiecie co. Trochę wyluzowałam po 2 pierwszych miesiącach starań. Może to coś pomogło. Podejdźcie do tego bardziej na luzie.Wiem, że łatwo tak mówić, ale ja tak zrobiłam i udało się.... Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba po prostu zrobię tak: kupię test i zrobię go przed @,i będę miała spokój,nie będę się dłużej denerwować.Tylko napiszcie czy to ma sens,czy taki test pokaże coś?Podobno są takie co pokazują 5-6 dni po zapłodnieniu,wiecie coś o tym?A może lepiej poczekać?Zaraz wskoczę na jakąś stronkę i sprawdzę. Ewiczek,dzięki za fluidki,mam nadzieję,że wykorzystamy je w 100% Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Reniol też nie wiem czy testować. Jutro ma przyjść @ ale temka nie spada- wysoka. Już bym chciala wiedzić ale się boję. A Ty co testujesz?? Trzymam kciuki. A kiedy masz mieć @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej Reniol i Czarna! Widzę że jestescie niespokojne(haha). U mnie wszystko roztrzygnie sie wtym tygodniu. Powinna przyjść@. Ja mam w domu test bo mąż kupił w tamtym m-cu Działa na mnie uspokajająco kiedy wiem że w każdej chwili moge zrobić Ja jeszcze nie testuje za duzo razy nic z tego nie wyszło, nie chcę robić sobie nadziei. Co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Czasami zastanawiam sie co ze mna jest nie tak .Do poradni nie zapisałam się jaszcze. Nie wiem czy sie zdecyduje. Chociaż tam zrobią badania, sama nie wiem................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a której mierzycie sobie temperaturę? Godzina jest ważna(tzn wiem że rano) czy ważne jest żeby nie wstać z łóżka? Bo ja w sumie nie wiem o której mierzyć, bo różnie się budzę i różnie chodzę spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złapałam dzisiaj mega - doła. Czasem długo udaje mi się wmówić sobie że jest ok, mam kupę czasu, młoda jestem i nic się nie stanie jak poczekam sobie i inne tego typu duperele, ale to jest tylko spychanie smutku w podświadomość, a on i tak któregoś razu wypłynie na wierzch.... Właśnie mi się to zdarzyło... :( Wkurza mnie też to że lekarz na bank będzie kazał czekać z badaniami aż rok upłynie, bo rok to norma... :( Wszytkich dzisiaj dołuje :( Przepraszam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide dzis do gin jak mi poradziłyście, bo juz sie zaczełam martwic że to moze byc oznaka jakieś choroby, zobaczymy co powie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
hej JANA! u mnie to tez juz są nieprzelewki. Widze że starasz sie juz 5 cykl. czemu lekarz nie chce Ci dać skierowania?Pytałaś go o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Lekarze z tego co wiem nie czekają tyle tylko musisz poprosić "stanowczo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytałam się jeszcze, bo dopiero w tą sobotę do niego idę. Do niego trzeba się zapisywać z 3-4 miesiace wczesniej... Ale wydaje mi się, że stwierdzi, że to jeszcze króciutko. No tak, ale to nie on ma co miesiąc niechcianą @.... i nie on płacze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
hej Joanka nieźle sie opuźniasz może jednak to TO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż generalnie to bardzo dobry ginek :) Wyleczył mnie kiedyś z dziwnego krwawienia i torbieli :) Więc nie powinnam na niego narzekać (ale na kogoś trzeba pomarudzić... :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
JANA co to za lekarz skoro takie kolejki? "cudotwórca"? musisz mieć częstszy kontakt z lekarzem, moze wybierz innego? Mi po 4 nieudanych cyklacgh chciała dać skierowanie ale ja nie chciałam bo musiałam brac duphaston ze względu na krótkie@ myslałam ze pomoże.......ale nie załamuję się, bierz za mnie przykład!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
A jeśli chopdzi o temp. to przed wstaniem z łóżka, najllepiej jak położysz sobie go koło łóżka i po przebudzeniu po prostu sięgniesz i zmierzysz.Ja mierzę o 7 rano. i tylko w czasie kiedy ma byc owu.później mi się juz nie chce Chociaż ja się dowiedziałam ze skok temp. to nie jest pewny an 100 proc oznaka owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dla pewności zrobiłam jeszce jeden test i wyszło ze jednak nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek76 dzięki za słowa outchy :) Ja też brałam duphaston, bywały u mnie nawet 21dniowe cykle. Ale teraz wszystko wróciło do normy (no prawie, bo cykle mam dalej nieregularne, ale nie krótsze niż 25 dni) A mój ginekolog faktycznie jeste dobry i do tego sympatyczny, więc pewnie dlatego tyle ludzi do niego się zapisuje. Szukałam juz innego, ale koniec końców i tak zapisuję sie do niego bo jakoś na lepszego trafić nie mogę. A raz byłam u baby-smoka, może i specjalista ale tak koszmarnie niemiła i niedelikatna że nie dziwię się, że żadnej kolejki u niej nie było (weszłam tego samego dnia jak się zapisałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana teperaturke musisz mierzyć o tej samej godzinie codziennie, ja mierzę albo leżac albo jak wstanę to wtedy. Ważne aby bylo o tej samej porze bo potem tempka siekilkakrotnie w ciągu dnia zmienia i zafalszuje ci wyniki. Co do badań Gosiaczku to idź zrób, ale dziewczynki lekarze mają trochę racji, sześć cykli to malo jak na dlugość starań. O poczęciu decyduje wiele czynników: stres, wiek. CZasami dochodzi do poczęcia ale komórka obumiera bo miala jakieś wady. To jest naturalna selekcja aby się nie rodzily dzieci z wadami. Więc spokojnie. Ja się staram 4 miesiące i moja gin też mówi żeby spokojnie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Spójżcie wyżej co pisze Ewiczek! I ma rację trzeba wyluzować nie ma innej mozliwości psychika robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Czarna testowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to umnie typowe 36.6 Nie mierzę w takim razie aż do owulacji. Ale nie uda mi się o tej samej godzinie, bo jak mam okazje dłużej pospać to wolę spać. Ale u mnie to nie ma różnicy. Przed owu przed wstaniem i tak zawsze mam 36.6 bez względu na godzine. Po wstaniu się zmienia dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku nie testowalam, poczekam do jutra, zobaczę czy przyjdzie @ jeśli nie to będę testować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do stresu i wieku to nie zmienie ani jednego ani drugiego :( Akurat wiek jest ok... A stres? Nerwowa jestem ale taki mam charakter, nie zmienie tego tak łatwo :( Zawsze wynajde sobie powód do nerwów, a jak nie mam powodu to go wymyślam... :p Powinnam pomyśleć JAK OSZUKAĆ WŁASNĄ PSYCHIKĘ? Czarna31 dobrze że czekasz. Lepiej poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana bądź dobrej myśli, ja też jestem nerwowa i wszystkim się przejmuję, ale doszlam do wniosku że tak nie mogę bo to tylko powoduje ze nie mogę zajść w ciąze. Więc za kazdym razem powtarzaj sobie nie denerwuję się bo jestem w ciąży i w koncu bedziesz:) Wiara czyni cuda PAMIĘTAJ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:)oczywiście jak wyjeżdżam z miasta to tyle wpisów...musiałam wszystko dokładnie przśledzić:) Czarna-nie mierzyłam się,bo ja jeszcze do terminu @ mam min.tydzień,tylko ten ból jajników mnie tak zdziwił,choć nie wiem czy słusznie,bo miałam nawet 36 dniowy cykl,więc to chyba mogła być owulacja i tyle...już sama nie wiem.A pytałam w aptece czy są testy wykrywające ciążę już po tygodniu od zapłodnienia to się babka na mnie dziwnie spojrzała i powiedziała,że raczej nie-a wczoraj na necie przeczytałam że są-CLEARVIEW HCG II -wiecie coś o tym??? J_A_N_A-godz.mierzenia jest bardzo ważna,i musi być DO 8.30,bo potem już jest jakaś inna i nie można na niej polegać-tak wyczytałam.A jak chcesz dłużej pospać-wiem coś o tym:) , to nastaw budzik,zmierz i śpij dalej.No i warto mierzyć przed @-wtedy wiesz czy przyjdzie (spadek) czy nie-pozostaje wysoka. Moja gin mi powiedziała tak: pierwsze 3-4 mieisące wogóle się nie badać,nic nie zapisywać-pełny spontan,wtedy najlepiej \"wychodzi\",jak się nie uda,to następne pół roku badać temp. i obserwować śluz-i współżyć tylko w czasie około owulacji,a jeśli przez rok się nie uda,to wtedy się zastanawiać co dalej-rok to podobno norma.Więc może jeszcze trochę dziewczyny poczekajcie z tymi klinikami,choć wiem że to nie łatwe.... J_A_N_A - też tak sobie tłumaczę-młoda,studia itd,ale jak mnie czasami dołek złapie,to ja dziękuję....:( Dziewczyny-musimy być dobrej myśli!!!!!!!!!!!! Powodzenia Wam i sobie życzę:) ale się rozpisałam...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana ja mierzylam od początku, chyba niepotrzebnie jestem nadgorliwa:( No i dzisiaj tempka spadla. Mam dola okropnego. Nie wiem jakdotrę do pracy i preztrwam caly dzien. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj u gin i dostałam luteine, mam ja brac 5 dni a na pózniej duphaston od 16dc przez 10 dni-czy któras z Was tez to bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie doczytałam ,ze tan duphaston moze spowodowac brak owulacji, więc co jeżeli u mnie do 16 dc nie wystapi owulacja, bo mam cykle ponad 30 dniowe. Teraz znów sie zaczynam martwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej Joanka27. Duphaston bierzesz dopiero po owu. Bo brany p[rzed jeśli nie było owu. hamuje ją. Ale jak dobrze bierzesz wspomaga zaplodnienie. Przeczytaj sposób dawkowania. Jest tam napisane że 16 dnia cyklu ale z reguły owu jest wcześniej dlatego tak jest podane. Ja brałam dopuiero jak wiedziałem że jestem po owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×