Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

Witam znowu jako pierwsza kolejnego dnia. Ja się pogubilam z tymi dniami plodnymi już wogóle nie wiem czy je mam czy nie. Od wczoraj tempka spadla czyli ten przedwczesny skok to byl raczej jakiś psikus, bylam lekko podziębiona wiec moze dlatego. No nic bedziemy dzialać i czekać jak się sytuacja rozwinie. Dziewczynki kochane BEDZIEMY MAMUSIAMI ZOBACZYCIE JUŻ NIEDLUGO NASZA TABELKA MAMUŚ ROZROŚNIE SIĘ NIEBOTYCZNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!! ewiczek mi pierwszą ciążę prowadził dr Filipkowski. Z opieki pod względem medycznym to byłam zadowolona Jednak zrezygnowałam z niego ale nie chcę pisać na forum dlaczego. Od jakiś 2 lat chodzę do dr Pasiecznego jest to naprawdę super lekarz interesuje się bardzo moim zdrowiem i to nie tylko pod względem ginekologicznym tylko jego naprawdę interesują wszystkie dolegliwości. A Twój lekarz dr Osadowski był przy moim pierwszym porodzie w porządku lekarz ale chyba najbardziej ze szpitala wojskowego to mi odpowiadał dr Zaryjewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ostatnio mało się odzywam, bo cały czas zakuwam (jakby w czymś to mi miało pomóc... :( ). U mnie 15 dzień cyklu ale jeszcze nie było skoku tempki, a więc owulacji dlatego chyba @ będzie trochę później niż się spodziewałam. Ale śluz płodny wczoraj już był, więc może na dniach mi tempka podrośnie. Nigdy nie mam wątpliwości co do skoku bo w I fazie mam równo 36,6... Zaczynam naukę o godzinei 8.00 i założyłam sobie 1 zadanie na godzinę czyli do 14.00 powinnam się wyrobić ze wszystkimi zagadnieniami... Eh, zobaczymy co z tego wyjdzie... Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Joanka27 ja lubę swoją pracę ale mam dość czegokolwiek jak pomyślę sobie że mogłabym siedzieć z dzidziusiem w domu i to mnie dobija bo jak miałabym siedzieć bezczynnie w domu to bym na pewno nie wyrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Czarna31;ja teraz kończę @ i mam oczywiście nadzieję. Dzisiaj zerejetrowałam się na kwietnia do kliniki na badania. Mam nadzieję że do tego czasu będę już w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) a może powinnyśmy sobie wmawiać,że wcale nie chcemy mieć dzieci,to wtedy nie będziemy się tak bardzo starać i mieć nadziei...nie wiem już jak do tego podejść:( łatwo powiedzieć,trudniej wykonać. Czarna,dzięki za słowa wsparcia-BĘDZIEMY MAMAMI!!!!!I TYLE:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie łatwo tak sobie mówić, ale co sie czuje w srodku to sie tak łatwo nie da zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moluś! nie martw sie tak ta torbiela dzis mija tydzien jak usuneli to paskudztwo mojej siostrze, troche dluzo z tym zwlekala i torbiel byla peknieta, mial tez pare innych ognisk endometriozy. Lekarze powiedzieli jej ze teraz dostanie hormony zeby przez 3 miechy nie miec okresu a potem ma się starac o dzidziusia.A jeka metodą bedziesz miala robiony zabieg laparoskopem czy normalne OP? nie boj sie siostra tydzien temu miala zabieg a dzis poszla juz na egzamin!bede trzymała kciuki i zobaczysz ze wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co kobitki, wysłałam wkoncu swoja prace mgr promotorowi i teraz mam za duzo wolnego czasu i zeby nie myslec o zblizajacej sie owulacji robie generalne porzadki w domciu, dzis bede myla okna:)i staram sie wogole nie myslec o dzidzi, zobaczymy co przyniesie ten miesiac?a moze akurat bede miala farta:)tak bym chciala:)!!!!!!!! a dziewczyny mam pytanko:nie iwecie czy badania hormonlane sa płatne czy moze koszty pokrywa NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przyszło mi na myśl , że może moglismy starac sie o dziecko zaraz jak odstawilam tabletki, bo wtedy podobno sa większe szanse, ale moja pani gin jak jej powiedziałam ze nie chce więcej recept bo zaczynam myślec o dziecku to powiedziała ze trzeba 3-4 miesiace odczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.Dziś mam dobry dzień.Lekarka na wyniki mojego małego powiedziała że są w normie ,trzeba czekać na ten jeszcze jeden wynik i wtedy zobaczymy.Jutro idę z nim do kontroli. Joanka27 ja żałuję jednego ,że nie postarałam się o drugie dziecko po roku od urodzenia pierwszego.Ale co by było gdyby.... Moluś trzymaj się będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ! dawno się nie odzywałam :( musiałam się wyluzowac :classic_cool: ostatnio nie byłam w najlepszym nastroju ..... ulijanka ----- jak zdrowie i staranka oczywiście ? JANA -------- zakuwaj zakuwaj - już niedługo będzie po wszystkim i odetchniesz ........ Asiulka - jeśli dostaniesz skierowanie na badanie hormonalne od rodzinnego lekarza albo innego specjalisty u którego leczysz się nie prywatnie to nie płacisz za nie....... U mnie 11 d.c. - staranka pełną parą !!! i znów czekanie ..... JA dziewczyny wierzę w testy po 6 dniach................. i dlatego mój portfel na tym cierpi ... :-( Pozdrawiam Wszystkie Starające się i te którym się już udało Ewiczek i Misię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam Was dziewczęta... Na początek wysyłam fluidki ciążowe, dla tych które wchodzą w cykl dni płodnych... ;) wielu owocnych starań i równie wiele przyjemności Emilcia26 mi Filipkowski robił cesarkę. To zrobił dobrze, ale w 26 tyg. ciąży nie założył mi szwu na szyjce, nafaszerował mnie lekami, puścił do domu po tygodniu leżenia w szpitalu, \"bo szyjka się wydłużyła\", a po tyg. miałam kontrolę i znów to samo, a wtedy już było za późno na szew i resztę ciąży przesiedziałam w domu na lekach. Nawet mój doktor na niego klął okrutnie :) O Pasiecznym słyszałam że dobry...ale zostanę przy Osadowskim :). Zaryjewskiego nie miałam przyjemności poznać. J_a_n_a kuj, kuj.... na pewno się uda Ew-ka powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Ewiczek za odpowiedz na moje pytanko, jeszcze troszke poczekam z tymi badaniami. Życzę poprawy nastroju - a zmiana nastroju w czasie ciazy to norma!tez bym tak chciała wiec łapie te fluidki, które przesyłasz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pierwsza jestem-śpiochy:) chyba katar jakiś łapie,muszę to szybko \"chwycić\" i nie dopuścic żeby się rozwinęło,bo znów coś stanie na drodze fasolce.... kończy mi się przerwa na studiach....tak strasznie się wyleniłam,nie robiłam zupełni NIC :)))żadnej książki,nic do pracy,kompletna LABA :)))jakie to przyjemne,ale od poniedziałku kociołek od nowa...będzie ciężko,ale dam radę!!!może studia trochę moje myśli odciążą (a może zaciążą? :)) ) i wszystko się tym razem uda??? mam nadzieję,i za was trzymam kciuki:) no i do komputerów,trzeba ten topik dźwignąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny na studiach najfajniejsze były przerwy i długie wakacje, a i mozna było sobie pospac dłuzej jak zajęcia zaczynały sie pozniej ale szczerze mówiąc juz bym sie nie chciała wrócic do tamtych czasów a wczoraj sobie tak myslalm jak szybko może sie zmienic to czego pragniemy, jeszce kilka miesiecy temu w ogóle nie mysłalm o dziecku a jak juz myślałam to raczej kojarzyłam to z przyszłościa, a teraz niczego bardziej nie pragne i znowu mam watpliwosci czy to w tym miesiacu sie wreszcie uda czy dalej trzeba bedzie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanka27 - też bym chciała myśleć o studiach w czasie przeszłym :) Dzisiaj napisałam 3 pytania na 4 (2 na zaliczenie) więc licze na te 3 chociaż.... (mechanika kwantowa) Dalej nie mam owulacji :( Cykl mi się pewnie przedłuży... Poprawiam tebelke, wczoraj miałam urodziny :) i zmieniłam sobie termin @ bo jak jeszcze nie mam owulacji to pewnie później bedzie. NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7........... 20.02.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.UDANE 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9.joanka27........Asia.....27....Łódź...............3..........ok.10.03.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06-ODEZWIJ SIĘ !!!! 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............7...........1-3.03.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........14.02.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....23.....Zielona Góra....5...........26.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........01.03.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........05.03.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........7.............05.03.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........7.........25.02.2006r 24.asiulka25..Asia.........25.....Jelenia Góra....4............1.03.2006 25.agapa....emi............22....okolce wawy......3...........12-16.02.06r 26.busia_24....Martka.....24...Zielona Góra.....2...........27.02.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z okazji urodzin spełnienia tego największego marzenia!!!!!! i innych oczywiści też!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej dziewczynki! Odzywam sie i przypominam... Szkoda że wczoraj nie miałam dnia płodnych bo przytulanko bylo w deskę.......... A tak w ogóle to udało mi się zarejestrować do kliniki. Jadę w kwietniu i robię badania. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! co wy wolne macie w ten weekend, zadna sie nie odzywa zadnych nowych interesujacych wiesci!!!rozumiem to przedwalentynkowe nastroje i zajecia:)ja tez zaczynam juz swietowac robie pyszniutki obiad a mezus ma zadbac o romantyczny nastroj... moze ten Świety Walenty da nam jakis prezencik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeziębiona jestem...:(( mam dość choróbsk!!! ale będzie dobrze i tyle:)) pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej reniol, wcinaj czosnek i nozki do goracej wody:)pij duzo goracej herbatki z soczkiem malinowym, a zobacyzsz, ze jutro wstaniesz zdorwiutenka:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo zrob sobie tak: 3 kiwi zmiksuj, dodaj miodu i sok z całej cytryny. Jedz ta miksturke co 2-3 godz. po łyzce stołowej. Zrobiłam to wczoraj mojemu mezulkowi bo sie tez rozchorował tez a dzis juz mu o niebo lepiej! :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny Od dwóch dni czytam Wasz topik z zapartym tchem. Gdy dobrnęłam do końca miałam wątpliwości czy ten topik nie umarł... ostatni wpis ponad dobę temu. Ale zwalam to na weekend - niektóre z Was studiują - może macie egzaminy, a inne może właśnie się przytulają do swoich mężów i działają. Mam nadzieję, że ktoś się tu pojawi. Teraz kilka słów o mnie. Mam na imię Sylwia, mam 30 lat, jestem z Bełchatowa. Mam już małego łobuza w domu, teraz staram się o malutką królewnę (ale drugiego łobuza przyjmę równie chętnie). Jestem już po 3 cyklach starań o dzidziusia i w tej chwili czekam na @, a właściwie na jej brak. Tak jak większość z Was wpadam w wielkie doły gdy dostaję @. Mam nadzieję, że tym razem mi się uda. Pozdrawiam Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki kochane-serdeczne dzieki za rady,na pewno skorzystam:) cześć Peppetti-miło że do nas wpadłaś,zostań na dłużej i dopisz się do tableki:) ja już wczoraj zaaplikowałam sobie MaxFlu-takie musujące tabletki-bardzo skuteczne,ale wchłaniam też czosnek(mąż się nie chce do mnie zbliżać-nie cierpi czosnku:( ) i cytrunkę i różne takie:) Już mi lepiej:) no i @ się kończy-spróbujy z mężkiem wyczekać z przytulańskiem aż do dni płodnych,ale coś czuję,że będzie ciężko-to jueszcze duuużo czekania..... w każdym razie-nowa nadzieja:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Peppetti tu na weekend zawsze pustki :) A ja faktycznie się uczę. Ale wiecie - sesja jest dobra na odchudzanie - już mi brakuje 2 kg i 3 cm w obwodzie ud :D Nie mam owulacji, chyba ten cykl będzie na straty. To już 17 dzień cyklu (jak się nie pogubiłam...) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Faktycznie pustki tutaj. Ja bylam na szkoleniu i dopiero dzisiaj się oddzywam Podobnie jak u Ciebie Jana u mnie też na razie brak owulacji a tu 11 dzień cyklu, więc najwyższy czas. Też spisuje już ten cykl na straty zwlaszcza że jestem przemęczona i rozdrażniona a tempka mi wariuje.Witamy Cię Peppetti. Fajnie że jsteś. Będzie nam raźniej. Trzy cykle to malo, skoro mas zjuż jednego bobasa to na pewno przyjdzie i drugi. Musimy si ę wspierać .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!u mnie jak narazie brak owulacji szkoda;( bo przytulansko bylo i to nie tylko raz!!!:) witaj Peppetti, wpisz sie do tabelki i bedziemy razem czekaly na ta cudowna chwile:)czyli brak @ oraz 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Witaj Pepetti! Wpisz się szybciutko do tabelki. Jesteśmy równolatkami i pewnie mamy duuuuuuuuużo współnych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za tak miłe przywitanie. Coś czuję, że ten Wasz topik szybko będzie Naszym topikiem. Na początek wpisuję się w tabelkę. NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa..Asia......28........Sosnowiec.......0 ......??? 3. kijanka....Gosia.....29....... Kraków..........7.......20.02.06 4. brednie....Monika...24.......Bydgoszcz.......3.......27.02.06 5. misia.......Monika...25.......Kalisz.............4.......24.01.UDANE 6. aga1979...Agnieszka..26....NIemcy...........1.......19.02 7. ulijanka....Ula........23.......Kraków...........3.......??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24.Siedlce............1.......06.01.06 co u ciebie? 9.joanka27...Asia.......27......Łódź...............3.......ok.10.03.06 10 Kalineczka....Inka..30.......Ostrów...........6........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona..Sylwia....29......Olsztyn...........7.......07.02.06-ODEZWIJ SIĘ !!!! 12. Moluś......Asia......29.......Koło...............7......1-3.03.06 13. yogazone.Asia......27......Warszawa........2......14.02.06 14.Ew-ka......Ewka.....29......Krynica...........3.......24.02.06 15.karina_77.Dorota...28......Słupsk............4.......18.02.06 16.J_A_N_A...Joanna...23......Zielona Góra.....5.......26.02.06 17.Ewiczek....Ewa......27......Elbląg.............3.......09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia...30.. ....Opole............4........01.03.06 19.jula75.......Agnieszka..31...Elblag............6........22.02.06 20. reniol.......Renia...22.......Katowice........3-4......05.03.06??? 21.gosiaczek76..gośka..30.....Morąg...........7.........05.03.2006 r 22.Luiza........Karolina...28....Chrzanów.......2........????????? 23.Czarna31 ..Beata ..31 ......N.Sącz ..........7........25.02.2006r 24.asiulka25...Asia.....25.......Jelenia Góra....4........1.03.2006 25.agapa.......emi......22.......okolce wawy....3.......12-16.02.06r 26.busia_24....Martka...24.....Zielona Góra....2.......27.02.06 27.Peppetti....Sylwia...30.......Bełchatów......4.......20.02.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×