Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

gosiaczek-właśnie najgorsze jest to że nie wiem jak się czuję......... zazwyczaj mam cykl 28-30 dniowy a jajniki mnie bardzo bolały w 20 dniu,więc dziwnie,za późno na owulację.........więc przyszła cholerna nadzieja........że to zagnieżdżenie...straszna,nie mogłam spać...... ale teraz sobie myślę:miewałam też cykle 26 dniowe-i to mógł już być ból na @;ale miewałam też 36 dniowe-i to wtedy mogła być dopiero owulacja..........no więc już sama nie wiem. Jajniki mnie codziennie trochę pobolewają,wydaje mi się że trochę inaczej niż zwykle,ale to pewnie tylko takie moje nadzieje.............. NO JA JUŻ NIC NIE WIEM!!!!!!!!DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,no i uczucie wilgoci,dość intensywne,nie wiem na co to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sobie dziewczyny pomyslałam ze jak bedziemy tak wszystko analizować i zastanawiac sie nad kazdym najmniejszym symptomem to chyba zwarjujemy! musimy o czymś zabawnym pisac! moze któraś z was jest fanka serialu \"gotowe na wszystko \" jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
aniulka25 wpisz się do tabelki, zapraszamy.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
sorry, asiulka25,pomyliłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Nie, ja ogólnie mam cały dzień wypełniony po brzegi;rano na 8 do pracy po pracy do domciu ugotawać obiad,posprzątać,pokręcić się potem wieczorne czytanie z córką Kubusia Puchatka i lulu. Nie mam czasu za bardzo o tym mysleć ale jak ja to mówię instynkt woła zwłaszcza że piętro niżej szwagierka w 7 m-cu ciąży.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Zdaję sobie sprawe że wzsystkie chcemy tego samego ale ja wierzę że na wszystkie przyjdzie czas. Organizm to nie robot, nie mozna go zaprogramować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol uczucie wilgoci to u mnie zawsze na @ a co do owulacji to wiem że mnie płata figla dlatego się nie wypowiadam. J_a_n_a przykro mi że oblałaś egzamin wiem że Ci ciężko.Zyczę Ci szybkiego zdania i to na 5 Ulijanka życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Mam pytanie do Zabajonej o tą wizyte w klinice, jak było? Ja jeszcze się nie zapisałam. Czy 6 cykli to faktycznie nie za krótki czas? Zabajona odezwij się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , hej :) ja w końcu wybrałam się do porzadnego ginekologa - chodzę od dwóch tygodni co 4 dni bo robi mi monitorowanie cyklu - i co się okazuje , że oprócz wysokiej prolaktyny mam podejrzenie policystycznych jajników. Jestem na etapie robienia badań różnych hormonóm . Lekarz jest super - wszystko mi rzetelnie wyjasnia. Oj, chyba długa droga przede mna - ale wierze ze wszystko bedzie OK. @ chyba ok 20 lutego to mnie dziewczynki dopiszcie do tabelki Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek76 moja koleżanka starała się o 2 dziecko prawie rok ,kiedy prosiła że chce zrobić badania to lekarz powiedział że ma już pierwsze dziecko więc jest płodna.I że powinna zająć się czymś a nie myśleć tylko o ciąży.Pamietam że tego lekarza przeklinała że tak ją potraktował ,chciała go nawet zmienić ale spadło trochę na nia nieszczęśc ,nie myślała o ciąży i zaszła .Czyli musi coś wtym być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TeZ o tym slyszlam, zeby przestac myslec o dzidzi, tylko nie jest to takie proste, w mojej podswiadomosci zawsze (czyt. przynajmniej raz dziennie pojawia sie to pyt: czy ze mna wszystko ok, cyz bede miala wkoncu swego upragnionego bobaska?????) Moze to wynika z faktu, iż siedze w domku, koncze pisac prace mgr. i mam zbyt duzo wolnego czasu. Meżuś wraca do domciu bardzo poźno,a ja przez caly dzien siedze w domku sama:( Narazie mam @ ale w tym cyklu postanowilam poeksperymentowac z tymi testami owualcyjnymi moze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza - dzięki :) asiulka25 - ja mam teraz niezły kołowrotek na uczelni, nie siedzę w domu, a jak siedzę to zakuwam, a też nie ma dnia, żeby chociaż przed snem, czy w łazience podczas mycia, czy jadąc autobusem nie pomyśleć - kiedy bedę w końcu w ciąży? Lub czy kiedykolwiek bedę? A jak mam dobry humor to - będę na bank niebawem w ciąży - ciekawe jak będzie wyglądać moje dziecko...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ja to znam...Czasami jak niemoge spac wyobrazam sobiejak to bedzie jak pojawi sie nasz szkrabek:)Ostatni snil mi sie nawet porod!!!to chyba obsesja! i zamist skonczyc pisac ta prace siedze juz 2 dni przed netem i czytam wszystkie informacje.W tym tygodniu kupie testy owulacyjne i zobacze co wykarza. Bo skoki temeratury nie zawsze oznaczaja przeciez możliwosć zajscia w ciąze. a Jesli sie nie uda to w przyszlym miesiacu kupie testy na plodnosc podobno sa w miare wiarygodne zoabcze czy nie powinnismy poszukac kliniki nieplodnosci, bo ztymi lekarzami to roznie bywa. Chodze do takiej pani ginekolog, ktora ciagle jezdzi na jakies szkolenia, kursy, itp. a wydaje mi sie ze powinna mi chocby nawet zaproponowac monitoring owulacji, a nie czekac rok, czy 1,5 r.??A mam pytanko: czy i kiedy dostalyscie skierowanie na jakies badania hormonow,itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Asiulka ja nie dostałam na razie żadnych, pewnie jak się zarejestruje do tej kliniki w Olsztynie to tam od razu mi zrobią ale mi się tam nie spieszy.chociaż nie wiem, nie jestem pewna juz teraz niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!!!!!!!nie zalamywac sie glowa do gory!!!:) to początki starań, nieraz czytal wypowiedzi par, ktore od 10 lat sie starają - oni to dopiero musza byc wytrwali:)i wkoncu im sie udaje:) Zobaczycie ze nam wszystkim tez sie uda. ponoc tylko 3 procent naszej populacji jest calkowicie bezplodna.Sęk w tym zeby znależć dobrego lekarza a nie wluczyć się po ginekologach, ktorzy chca tylko wydrzec z nas kase!Jeśli wczesnie trafimy do odpowiedniej kliniki i zajmą się nami profesjonaliści to wierze w to ze wszytko będzie ok. Zobaczycie... troche wiecej optymizmu i luzu musimy sobie dac!!!!Wierze w to ze wkocu będizemy mieć z mezem naszego szkrabka. W ostatecznosci jestem zdecydowana na adopcje, bo serce mi peka jak widze te malenkie istotki w domach malego dziecka.Dziewczyny glowa do gory i wiecej optymizmu!!!!!!!Wkrótce przyjdize wiosna i przylecą do nas bocianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 co u ciebie? 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.co u ciebie? 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 co u ciebie? 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........1-3.03.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........14.02.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-co u ciebie? 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........05.02.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........10.02.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........6.............06.02.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........4 .........02.02.2006r 24.asiulka25..Asia.........25.....Jelenia Góra....4............1.03.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulijanka dostrzegłam już wcześniej że Ciebie nie ma ,ale myślałam że gdzieś wyjechałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza----a no nie wyjechalam,cos tak ostatnio zamilklam,zreszta nie mialam czasu,a teraz jestem chora... i tak sobie mysle czy jest sens sie teraz starac jak chorobsko mnie bierze??? zamowilam testy owulacyjne na allegro i tak sie teraz zastanawiam czy zaczac je uzywac czy czekac do nastepnego cyklu??? jak myslisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 co u ciebie? 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.co u ciebie? 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 co u ciebie? 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........1-3.03.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........14.02.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE :) co u ciebie? 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........05.02.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........10.02.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........6.............06.02.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........4 .........02.02.2006r 24.asiulka25..Asia.........25.....Jelenia Góra....4............1.03.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam tabelke bo przecierz Ewiczkowi sie udalo:)i trzeba to koniecznie zaznaczyc;) ja zmykam juz,musze sie polozyc zagladne jak sie lepiej poczuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy też wchodzicie na stronki z wózkami itd i czytacie topiki kobiet w ciąży???Czy ja jestem jakaś dziwna:(( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulijanka nie czekaj ,staraj się a nóż teraz zajdziesz,przeciesz idą Twoje urodzinki i może spełni się Twoje marzenie.Staraj się a z testami owulacyjnymi wstrzymaj się bo jak jesteś przeżiębiona to mogą nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol topików nie czytam,ale oglądam ciuchy dla kobiet w ciąży.Wózek,ubranka,łóżeczko mam po moim synku,ale nie raz oglądne.Wcale nie jesteś dziwna to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza-dzięki serdeczne,trochę mnie uspokoiłaś................. ja mam po prostu taką jakąś straszną naidzieję w tym cyklu,i tak sobie myślę jak to by było fajnie powiedzieć kochanemu mężowi że się udało, i wrócić po "feriach" na studia i powiedzieć mojej kochanej grupie:Słuchajcie-jestem w ciąży!!! ojojojoj,ale pewnie z tego napięcia nic nie wyjdzie,jeszcze tydzień czekania..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7........... 20.02.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.co u ciebie? 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 co u ciebie? 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........1-3.03.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........14.02.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........05.02.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........10.02.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........6.............06.02.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........4 .........02.02.2006r 24.asiulka25..Asia.........25.....Jelenia Góra....4............1.03.2006 Kijanka prosiła o wpis to zrobiłam i poprawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka25 fajnie że do nas dołączyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza,a jak to jest?masz synka i starasz się o kolejne dziecko,tak?nie jesteś zmęczonam tym pierwszym?nie chcesz odpocząć?pytam,bo też chcę mieć 2-3 dzieci i czasami się martwie czy starczy mi sił, cierpliwości itd.Ale z drugiej strony myślę,że miłość w tym wszystkim chyba najbardziej pomaga. Jak z nieprzespanymi nocami? No i wogóle -jak się z tym wszystkim wyrabiasz? Serdecznie pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol życzę ci aby się udało a tydzień zleci tak szybko że nawet nie zauwarzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×