Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

Gość gosiaczek76
a propo stomatologa to można normalnie chodzic i nawet znieczulenie mozna brać. Wiem bo moja szwagierka chodzi i jest w 7 m-cu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, jak zrozumialam starcie się 6 miesięcy, ale to przecież niedlugo, po co od razu do kliniki nieplodności??????? Chociaż jak Ci tam zrobią badania to może od razu wyjdzie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Tak, właśnie chodzi mi o te badania. Już sama nie wiem co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek glowa do góry, zrobią badania dowiesz się czy wszystko jest ok ( a na pewno jest) Nie martw się niedlugo będziesz nam pisać ze zobaczylaś dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Najgorsza jest ta niepewność. A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co gosiaczek? Ja właśnie w tym tygodniu też mam wizytę w tej samej poradni co ty ... Olsztyn (mówimy o szpitalu wojewódzkim?) Tez staramy się pół roku (kończymy 7 cykl) i ginka już złożyła broń, bo zamiast się poprawiać, to się pogarsza i dochodzą nowe komplikacje w moim cyklu i dała mi skierowanie. Czekałam miesiąc na rejestrację i od rejestracji do wizyty też miesiąc. Więc nie czekaj i juz dzwoń, bo potem może zabraknąć \"wolnych terminów\", a jak raz si załapiesz, to na następne wizyty sami będą cię umawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła małpa bleeeeeeeee ......................... równiutko jak w szwajcarskim zegarku ........... ryczeć mi się chce ! Zmieniam tabelkę - mam nadzieję że to już ostatni raz ......... Boże pomóż.......... NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06- 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........05.02.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........10.02.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........6.............06.02.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........4 .........02.02.2006r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula75
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 co u ciebie? 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.co u ciebie? 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 co u ciebie? 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........25.01.06 co u ciebie? 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 co u ciebie? 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-co u ciebie? 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........05.02.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........10.02.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........6.............06.02.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........4 .........02.02.2006r Dziewczyny dlaczego się nie odzywacie? Może przeszłyście na stronę "Macierzyństwo" ? Dajcie znać.Podzielcie się wiadomościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) po raz pierwszy na wizycie u dentysty pani doktor tylko przejżała mi ząbki i nawet nic a nic nie dłubała....ale fajnie,siedziałam na fotelu 5 min:) kurcze-narobiłam sobie cholernej nadziei przez ten bolący brzuch...oby to było zagnieżdżenie...ale z drugiej strony wmawiam sobie,że na pewno nie,że przecież brałam leki,więc pewnie nic z tego-może potem rozczarowanie @ będzie mniejsze? no dziwczyny się coś dziś nie odzywały,może jakieś ważne zmiany? pozdrawiam,miłego wieczoru,spokojnych snów a może coś z dzisiejszych starań komuś przyniesie dzidziusia? do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znów jestem jedyna? no więc z niecierpliwością czekam na (brak)@ i mam baaardzo dużą nadzieję... zobaczymy co z tego wyjdzie...a co u was? pozdrawiam:) i tak jak pisze jula75 - co z innymi-dużo z Was miało termin @ w styczniu,więc co teraz?Czyży spełnienie marzeń? Czekamy na info od Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! W 35 dc wczoraj przed połnoca pojawiła sie wstretna @ ! :( NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 co u ciebie? 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.co u ciebie? 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 co u ciebie? 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........1-3.03.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........16.01.06 co u ciebie? 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-co u ciebie? 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........05.02.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........10.02.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........6.............06.02.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........4 .........02.02.2006r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny długo mnie nie było bo mialałam zapalenie oskrzeli i leżałam w domu a cos ze mna nie jest tak jak powinno, @ do tej pory nie mam - dwa testy ciążowe wyszły negatywne i nie mam zadnych objawów ciążowych martwie sie czy to nie jakas choroba bo to juz ten cykl ciągnie sie 50 dzień a zazwyczaj trwały 33-35 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,kończy mnie się okres więc za niedługo nowe sraranka. Joanka27 powinnaś się zgłosić do ginekologa.Mój lekarz zawsze mnie powtarzał że jeżeli mam już 45 dzień i nie ma widoków okresu a nie jestem w ciąży to mam przyjść do niego.On przepisał mi Luteina 50,są to tabletki pod język,zawiera progresteron oraz substancje pomocnicze.Bierzerz je przez 5 dni i po następnych 5 powinna pojawić się@ jeżeli nie to przepisze Ci lekarz zastrzyki .Nie powinnaś zwlekać z wizytą takie duże opóznienia dla naszego organizmu nie są zdrowe.Ja te tabletki mam i mogę powiedzieć że pomagają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za błędy,ale mój mały jest jeszcze chory i przeszkadza w pisaniu.Wymyślę mu zabawę i jeszcze napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej Zabajona! Dzięki za odp. ja juz nie wiem czy te 6 czy 7 m-cy to nie za krótko na ta klinikę. Jak myslisz? A to Twoja pierwsza wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za rade , wiem chyba sie jutro wybiore a czy wiecie co to moze powodowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Zabajona a co jeszcze u Ciebie jest nie tak? U mnie w sumie oprócz braku ciąży i powracajacej w miare regularnie @ nic. Mam jeszcze prawie cały czas takie mleczne białe upławy. Ale moja lekarka powiedziała że to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Zabajona nawet widzę że mamy podobny termin@................ Masz dzieci? Ja mam juz córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie szósty miesiąc starań w trakcie. Ale mój gin pewnie mnie szybko na dodatkowe badania nie wyśle, bo po drodze miałam przygodę z torbielą... Czasem mam wrażenie, że los robi mi na złość, że jako jedyna nie zachodzę w ciąże (choć wiem że tak nie jest).... Już nic mi się nie chce... A tu trzeba wracać do robienia zadania z mechaniki kwantowej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiecie jak to jest ze śluzem jeśli doszło do zapłodnienia?czy coś się zmienia?jest jakiś inny czy taki jak zazwyczja przed @? Kurcze...nie wiem czy Wy też tak macie,ale ja,jak sobie narbię nadziei,to sobie zawsze wyobrażam,jak powiem o TYM rodzinie,przyjaciółce no i oczywiście mężowi,normalnie wszystko sobie dokładnie wyobrażam.....czy to tylko ja tak mam?może to już jakaś obsesja? w każdym razie za ok 10 dni wszystko MOŻE będzie jasne... powodzenia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniol ja też tak mam :) U mnie będzie jesne za 22 dni :p albo i więcej... Ale , cierpliwość cnotą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej reniol. To niejest obsesja. Ja tez snulam różne wyobrazenia ale na razie są troszkę z dala odemnie. A jaki masz śluz? Podobno jest biały a le ja mam taki prawie cały czas. Moja ginekolożka powiedziała że taki śluz to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Ja bym po śluzie nic raczej nie domniemała bo z tym -akurat u mnie - bywa różnie. W ogóle jakis czas temu widziałam u siebie mnóstwo różnych objawów ciążowych ale z tego nic nie wyszło i dlatego ja już siebie w tak wnikliwy sposób nie obserwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 20 dniu cyklu miałam taki śluz jak w dni płodne,nawet taki lejący,a to za późno na płodne,no chyba,że mam jakiś bardzo wydłużony cykl.Zresztą nie wiem jak to było przedtem,bo po płodnym już na śluz nie zwracałam uwagi, więc może to nic.Boję się mieć nadzieję,a z drugiej strony ciągle oglądam jakieś stronki ciążowe ze zdjęciami itd......Podziwiam wszystkie,które już dużo dłużej się starają i jeszcze są silne i mają nadizeję, tak trzeba,ale czy jak tak będę umiała? trudne to wszystko..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej reniol! ja staram się ju ż 6 cykl. Mi jest lżej, chociaż trochę bo mam jedno dziecko. Ale mimo wszystko instynkt juz mnie wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! U mnie ostatni intesnywny okres oczekiwania. W czwartek ma przyjsć @, oby ją szlak trafił:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera,jak tu wytrzymać te 10 dni??? ferie,nuda,męża nie ma -siedzi w pracy...nic mi się nie chce... Czarna-mocno trzymam kciuki!!! Na pewno @ nie przyjdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie. Na początek wysyłam jak zwykle fluidy ciążowe, żeby Was zarazić. Reniol trzymam za Ciebie kciuki. Wierzę, że po kolei jedna po drugiej dołączycie do mnie. :) Życzę Wam tego z całego serca. U mnie w porządku. Żadnych objawów poza okropnie bolesnymi piersiami, ale już się powoli przyzwyczajam. ;) Wyniki z moczu mnie niepokoją, bo pojawiły się ciała ketonowe, coś czego nie ma u zdrowych ludzi, tylko przy źle leczonej cukrzycy, ale poziom cukru mam w normie no i w moczu też nie ma cukru. Więc nie rozumiem, będę na kontroli w przyszłym tyg. to mi lekarz wyjaśni. No i mam nadzieję, że w końcu zrobi to USG, bo to już 9 tydzień będzie. Tak bym chciała zobaczyć tę małą istotkę która we mnie rośnie. Ma już 2-4 cm :) Duża nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×