Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

Gość gosiaczek76
Jak sie w ogóle czujecie dzis dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano właśnie tak myslałam, ale jak wiedziałas czy juz jestes po owulacji? mierzyłas temp? czy moze testami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podle. Spadla tempka i jest @. Porażka. Chyba fasolka nie jest mi pisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Joanka . Jak podnosi Ci się tempka( u mnie z reguły opada 3-4 stopnie i potem nagle na drugi dzionek się podnosi o jakieś 2 stopnie u mnie to wiem ze była owu. I za 2 dni biorę dopiero dupfaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej Czarna! Wiem że to przykre. Sama tez juz czekam i powoli łapie dola. Ale nie przejmuj się ! Nie jesteś sama!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Czarna to dopiero Twój 4 cykl? To nie jest źle, mój 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.mam okropny dzień.Mój mały nie chce jeść i nie mogę podać mu lekarstwa.Wymyślam różne zabawy ,latam za nim jak warjatka a on nic.Wiem że tęskni za przedszkolem,więc wymyślam różne zabawy w których uczestniczę(dlatego nie piszę zbyt często).Wczoraj kazał sobie wykręcić numer do babci i powiedział że będzie u niej spał w sobotę.Cieszę się bo trochę dychnę i z mężem idziemy do znajomych. Joanka27 ja też ma problemy z okresem ale lekarz nigdy nie przepisywał mi duphastonu,luteina mi wystarczała.Mam jej całe opakowanie i jeżeli się spóznia @ to ją zażywam.On nigdy nie faszeruje mnie tyloma lekami.Powiedział mi że jeżeli urodzę dziecko i przestanę go karmić to znowu przepisze mi tabletki antykoncepcyjne i wszystko wróci do normy.@ co 28 dni .Dlatego ja zastanowiłabym się nad tym lekiem.To moje zdanie,możecie się z nim nie zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem sama co mam robić , nie myśłam ze wszytsko będzie takie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Joanka a czemu dostałaś duphaston i luteinę na wywołanie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej dziewczynki na razie was przepraszam bo muszę wziąść się do roboty. Na razie!!!Trzymajcie się !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna-tak mi przykro......to takie niesprawiedliwe,że niektóre wpadają,są załamane itd,a my czekamy,staramy się,stajemy na głowie a tu ciągle nic...Ale myślę,że następnym razem się uda,jest ciężko,ale przecież nie będzie beznadziejnie,i w końcu się uda! Mnie ciągle jajniki pobolewają,i myślę,że nic z tego nie będzie,martwię się coraz bardziej,do @ jeszcze pewnie długo...Nienawidzę niepewności!!! Trzymajmy się dzielnie!!!Nosy do góry..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duphaston
dokładnie tak - po stwierdzonej owulacji, progesteron podany już w I fazie zahamuje owulację, z reguły ginekolodzy dają go na II fazę, ale i ja osobiście spotkałam się z innym dawkowaniem. musiałam brac luteinkę od 5 dc do prawie samego końca - do 25 dc. dopiero jak nauczyłam się stwierdzać kiedy mniej więcej mam owu (po śluzie i bólu), to czekam około 4-5 dni i dopiero zaczynam brać duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duphaston
sprostuję, że najpierw dostałam luteinę, a potem duphaston - lepiej go znoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek my staramy się szósty cykl, a miesiac 4. Powiem, ze jest mi coraz ciężej. wydaję mi się ze jestem za stara na dziecko (mój mąż jest mlodszy ode mnie o 4 lata) i mam poczucie winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna- a jak Twój humor , poprawił sie? ja zamiast pracowac to cały czas sie zastanawiam nad tym duphastonem? moze powinnam najpierw wykonac jakies badania, i w ogóle nie weim czy będe go brała, bo jak wezmę przed owulacja to nici z fasolki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke się poprawil. Ja Ci w kwestii dupastonu nie pomogę nie orientuję się, ale moze któras będzie wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dołączę w smutku do zdołowanych - OBALAŁAM egzamin :( Nie wpisał szmaty, ale w poniedziałek muszę znowu zaliczać, a nauka mi się piętrzy :( bbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuu....... joanka27 - Ja też brałam Duphaston. Na torbiel(czynnościową), przez 3 cykle. Też od 16 dnia cyklu. Ale dobrze mi zrobił, bo miałam za krótki cykle, i unormował mi w miarę... Czrna31 - przykro mi, wiem co czujesz, u mnie 8 dzień cyklu a ja dalej mam doła po @.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 co u ciebie? 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.co u ciebie? 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 co u ciebie? 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............6...........1-3.03.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........14.02.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-co u ciebie? 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........05.02.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........10.02.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........6.............06.02.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........4 .........02.02.2006r no ja niestety tez musialam zmienic tabelke... no ale coz probuje dalej i trzymam za Was wszystki kciuki :) buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej dziewczyny, wpadłam na chwilę. Ja czuję się dobrze, tzn nie boli mnie nic, ani cycki ani brzuch tylko jestem trochę poodenerwowana. Dziwne to u mnie bo zawsze były na kilka dni przed @ takie objawy. To chyba "wina" zbyt małego progesterony, jak myslicie? Dwa m-ce ostatnie jechalam właśnie na duphastonie a ten juz nie może dlatego takie zamieszanie w organizmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Dziewczyny jeszcze chciałam zapytać o wasze @. jakie są krótkie czy długi? Mi ginekolożka powiedziała że 6 dni to skrajnie za długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek76 nie mam pojęcia... Ale jak porównuję sobie moje samopoczucie i różne \"pobolewania\" w organizmie podczas brania Duphastonu a po, to lepiej się czułam jak brałam... A w ogóle to najlepiej było jak jechałam na tabletkach :p Nic mnie nie pobolewało, nie ciągnęło, regularny cykl co do godziny... A bez kiepskawo to wygląda. Do owulacji jest ok, po owulacji mam wrażenie że w brzuchu rewolucja jakaś... I zawsze myślę, że to na dzidzię , a to na @ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z co do @ to wcześniej przed braniem tabletek miałam długie, do 7-8 dni (mój rekord to 14 dni, musiałam brać tabletki na zatrzymanie krwawienia... :p ). A teraz 5 dni, w czym 5 to końcówka w postaci plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie@ trwa 7-8 dni,przy pczym 1 lub 2 ostatnie to plamienie...trochę długawo,ale lekarka nic nie mówiła.... czekanie mnie wykańcza....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
JANA ja mam tak samo przed@ mam takie bulgotania i przelewania w brzuchu. Ja myślę że u mnie te bóle to moga świadczyc tylko o @ chociaż teraz nic takiego nie czuję a @ juz niedługo. To chyba mój organizm" przyzwyczaił się" za bardzo do duphastonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Reniol a ty jak się czujesz jak na @ czy fasolkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki:) również nalezę do tego grona starajacych sie o dzidzię!to juz ponad 4 miesiace beskutecznych prob. Na początku myślałam ze nam się szybciutko uda, naczytalam się objawów jakie sa w pierwszych tygodniach ciazy i wydawało mi się ze ja wszystkie mama, niestety narobilam sobi i mezowi niepotrzebnie zludnych nadzieii. Taraz troche ochlonelam, ale za kazdym razem jak ma przyjsc @ludze sie ... Chcialm swiadomie sie przygotowac do macierzynstwa, chodze do ginekologa i walcze z uplawami:( moj ginekolog twierdzi ze wsyztsko jest u mnie ok mam brac folik i sie starac. Nie dal mi żadnych skierowań na badania, na obecność cial przeciw tokspolazmie, itp. Czy to normalne?czy moze powinnam zmienic lekarza. Wczoraj siedzac i czytajac wasze wypowiedzi dotarlam na stronke gdzie opisane byly testy plodnosci i zastanawiam sie czy nie powinnam z nich skorzytsac. Z moich pomiarów temperaturki wychdzi ze mam owulacje. Cykle mam prawie z eidealne czasami tylko przy wiekszym stresie sie przesuwaja, a tak co 28 dni. Chyba w tym cyklu skorzystam z testow owulacyjnych zobacze co wykarza. maz twierdzi z enie powinnismy o tym myslec i nie rozmawiac a ja tak jakos nie moge przestac.Tak bardzo chcialabym mies ta upragniona dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×