Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

a ja jestem juz prawie 10 miesiaczkow po slubie i mam nadzieje ze w nasza 1 rocznice bede miala dobre wiesci...same wiecie jakie dla mojego mezulka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... Agapa, śluz miałam biały,gęsty... Emilcia26 witaj ja też z Elbląga jestem... życzę powodzenia Czarna 31 jak działania? Mąż wrócił z pracy zmęczony czy miał jeszcze siłę??? ;) Gosiaczek 76 ja mam 5 letniego synka, wtedy byłam po odstawieniu pigułek i po 2,5 m-cach zaszłam, tyle, że wtedy ażn tak nie pragnęłam, po prostu chcieliśmy mieć dziecko i się nie zabezpieczaliśmy, ale myślę, że teraz wiek mnie przycisnął i różnica wieku między dziećmi i dlatego teraz pragnęłam o wiele bardziej dziecka. Luiza jabędę miała w tym roku 6-tą rocznicę ślubu, a z mężem to w ogóle jestem już od ponad 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewiczek ja w sierpniu będę mieć 5 rocznicę ślubu a z mężem jestem juz,prawie 13 lat.Znajomi mówią na nas stare dobre małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) a ja ze swoim mężczyzną jestem prawie 4 lata razem a ponad rok zaręczeni:) ,slub planujemy na sierpień 2007:) ...😘 słodkich snów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! ja to z mezem znalam się bardzo krótko przed ślubem - 8miesiecy. A oswiadczyl mi sie trzy tygodnie po poznaniu:):) Ewiczek oczywiście ze dopadlam wczoraj męża, byl troszkę zmęczony ale stanąl na wysokosci zadania. Prawdę mówiąc niewiele go musialam zachęcać ;) :):):):):) Moja tempka nadal wysoka, czyli albo owulacja byla albo mój organizm zwariowal. Chyba spiszę ten cykl na straty.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!! Ewiczek miło spotkac tu kogoś ze swojego miasta, powiedz mi do jakiego ginekologa chodzisz? dziś obudziłam się z lekkim bólem gardła i z katarkiem ale temperatury nie mam jejku żebym tylko nie była chora. Dziewczyny słyszałyscie coś, że objawy wczesnej ciąży czasami bywają grypo podobne? gdzieś to czytałam kiedyś ale nie pamiętam gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza ja tez mam w sierpniu 5 rocznicę slubu, a bedzie to również 10 lat jak jestesmy razem na dziecko zdecydowaliśmy sie teraz bo mamy wreszcie wieksze mieszkanie i oboje stała prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dokładnie jak agapa! :) I nie wiem co z ślubem... :( Jakbym zaszła w ciążę to wzięlibyśmy cywilny. Chciałabym mieć wesele, ale uparłam się że koszty mają iść równo na obie rodziny a moja rodzina ma problem z kasą (a ja jeszcze nie pracuje) więc chyba musimy czekać aż zacznę pracę... bo nie chce żeby za wszystko płacił mój facet... :( Małe wesele chciałam ale nawet małe kosztuje... Wszystko kosztuje nawet rozwinięcie głupiego dywanu w kościele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana---🌻 a mnie brzunio dziś boli jakoś tak dziwnie..oby tylko nie na @...a wogóle to juz nie wiem co to było za krwawienie 23 dnia cyklu..?/??? i jeszcze teraz te dziwne bóle brzucha..???pozyjemy zobaczymy;) miłego dnia kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa mnie też boli brzuszek tak dziwnie i do tego doszło przeziębienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj zły dzień.Wczoraj wkurzył mnie mąż,nie posprzeczaliśmy się ale seksiku nie było,nie mam zamiaru do niego się odzywać.Mój mały nadal choruje,ma bardzo powiększony węzeł chłonny,lekarka kazała zrobić badanie na mononukleoze,wyniki dopiero 16 lutego.Dzisiaj idę z innymi.Nie będę pisała o tej chorobie bo trochę się naczytałam o niej i teraz się boję.Te wyniki które mam wyglądają dobrze,nie znam tylko jednego więc lekarka mi powie co i jak .Jego węzeł chłonny zaczyna już maleć więc mówię sobie że jest wszystko dobrze i tego się trzymam.Mam nadzieję że ten dzień skończy się dobrze.Narazie kończę odezwę się póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kolezanki ;) wlasnie umowilam sie do lekarza na dluzsza pogadanke... juz tyle naczytalam sie o roznych problemach jakie maja kobiety starajace sie o dziecko, ze chcialabym sobie to wszystko poukladac... zawsze na tydzien przed oczekiwana @ ma taaaaakiego dola, ze mi sie wszystkiego odechciewa... niby staram sie nie nakrecac i tlumacze sobie ze ciaza pojawi sie w najmniej oczekiwanym momencie... ale sama siebie oszukuje, bo tak naprawde czekam bardzo na te 2 kreski ;-) @ ma byc ok 14.02 i juz mnie streca ze zlosci i mysle sobie ze pewnie zowu nici z malenstwa ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiecie moze po jakim czasie od zaplodnienia lekarz moze stwierdzic ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz wiem :-) po 4 tygodniach od zaplodnienia, oczywiscie mysle o badaniu USG no no widze ze sama ze soba rozmawialam... juz mowilam ze dziwne rzeczy sie ze mna dzieja przed spodziewana @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem ;) ale jak bede jutro u lekarza to pewnie bedzie mnie badala, a gdybym byla w ciazy to dopiero od tygodnia, stad moje pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak testy ciąże wykryją szybciej niż usg ale ja to nie wierzę że już po 6 dniach najlepiej wydaje mi się zrobić test w dniu spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
yogazone to jak czegoś ciekawego się dowiesz to daj znać. A tak w ogóle to cześc dziewczynki! Ja tylko przypominam o swoim istnieniu bo mam totalnego doła i w tych starankach jestem już teraz na etapie zniechęcenia. To bedzie już teraz mój 7 cykl i zastanawiam się jak długo jeszcze będę czekać. Wszystkiego mi się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------>gosiaczek 76 ja tez mam dola... jak zawsze tydzien przed @ Zycze Nam wszystkim duuuuuzo cierpliwosci...... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Ja jestem w trakcie@ ale już mnie nic nie cieszy; inaczej sobie wszystko "wykombinowałam"; chciałam zajśc w ciąże, odejść z pracy a tak to muszę pracować i siedzieć w durnej robocie zamiast z dzidziusiem w domciu. Nic mi się nie chce a do tego boli mnie głowa a roboty mnustwo...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie pracujesz? bo to chyba ciężko jak sie nie lubi swojej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku nie martw się. Idziemy leb w leb ja tez siódmy cykl się staram. Zobaczysz ze nam się uda,a do tego w tym samym cyklu (czyli obecnym) i będziemy się wirtualnie opijać ze szczęscia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki,właśnie wróciliśmy z nartek:)Słowacja,wielka racza-PIERWSZA KLASA:) ZACZNĘ od przyjemnych spraw: 1.Gratulacje dla misi!!!!!!też czekam na fluidki:) 2.witam emilcię i busię-fajnie że jesteście:) a teraz sprawy mniej przyjemne......................................... przyszła.......wczoraj........... miałam taką niesamowitą nadzieję...nawet mój mąż miał... a tu nici....popłakałam,ponarzekałam,a teraz mam nadzieję,że będzie lepiej i że w tym cyklu się uda. W żadne symptomy już nie wierzę,na nic nie czekam,po prostu-przytulańsko w dni płodne i czekanie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niestety-kopiuję tabelkę..............: NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7........... 20.02.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.UDANE 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9.joanka27........Asia.....27....Łódź...............3..........ok.10.03.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06-ODEZWIJ SIĘ !!!! 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............7...........1-3.03.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........14.02.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........01.03.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........05.03.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........7.............05.03.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........7.........25.02.2006r 24.asiulka25..Asia.........25.....Jelenia Góra....4............1.03.2006 25.agapa....emi............22....okolce wawy......3...........12-16.02.06r 26.busia_24....Martka.....24...Zielona Góra.....2...........27.02.06 i niech cholera już do nas NIE PRZYCHODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powodzenia życzę wszystkim:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,a z mężem znamy się 5,5 roku,po ślubie 2,5 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Pisałam Wam ze mam torbiel??? mam i to w sumie 2 :( W poniedziałek do szpitala (Poznan) i beda mnie kroic i wycinac to cholerstwo!!! Mam nadzieje ze bedzie Ok a pozniej bez problemu zajde w ciaze. Te torbiele własnie były przyczyna nie zachodzenia w ciaze... boje sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, trzymaj się, bądź dzielna a będzie dobrze! Emilcia 26 ja chodzę do szpitala wojskowego do dr.Osadowskiego, prowadził mi pierwszą ciążę to i drugą też niech prowadzi, nigdy mi nie szkodził, wręcz przeciwnie, gdy pojawiały się problemy to zawsze reagował na czas. (i w ciąży, gdy miałam niewydolność szyjki i gdy pojawiła mi się 3 gr. cytologii w zeszłym roku i miałam pobierane wycinki). Zresztą mam też do niego sentyment, bo to był pierwszy ginekolog do jakiegokolwiek w życiu poszłam ;) A Ty gdzie chodzisz? Agapa, nie myśl tyle tylko czekaj, a może się miło zaskoczysz. Czarna31 więcej optymizmu :) Ja też nie wierzę w testy po 6 dniach od zapłodnienia ... Reniol witamy po feriach szkoda, że w podłym humorze .Głowa do góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewiczek--mam taka nadzieje:)....cholercia oby...;) słokdich snów moje kochane;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Nadal trwam w oczekiwaniu na dni plodne, normalnie bym się cieszyła, że wolne tak się ciągnie ale teraz byle do 13.02. Zaczynam miec już pierwsze objawy, śluz, troszkę się chyba temperaturka podniosla. No zobaczymy co z tego bedzie (oby wiadomo co). Co do zaległego tematu o stażu małżeńskim, tudzież narzczeńskim, to jestem 5 miesięcy po ślubie, a znamy się dokładnie 8 lat 8 miesięcy i 8 dni :) (no dobra dziś bedzie 9 :) ) a oświadczył mi sie po 5 latach, na pieknym dziedzincu pałacowym :) Mam wielką nadzieję, ze w tym miesiącu sie nam wszystkim uda :) Pozdrawiam cieplutko !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×