Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

kNo Babeczki ja jestem lekko zdezorientowana niby mam dni plodneale to coś za dlugo jak na moje cyle, temka kompletnie zwariowala (ale to chyba z nerwów) ostatnio mam bardzo nerwowoe dni. My poszaleliśmy wczoraj:) i nie wiem czy na noc walentynkową starczy nam sil;) Wczoraj po przytulanku naszla mnie taka myśl: \"Wlasnie zostalaś mamusia\" i aż się do siebie uśmiechnęlam. Oby to byla prawda:) CZekam na same dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Zyczę wam udanych walentynek i bardzo miłego dnia oraz nocy. Czarna31 przestań myśleć o tych dniach płodnych itp.Szalej cały czas a nie tylko kiedy wychodzą dni płodne i zobaczysz że wtedy Ci się uda. Dziewczyny za rok to my będziemy mamami i będziemy śmiać się z tych naszych wypowiedzi.Ja wto wierzę I jeszcze raz szczęśliwych,całuśnych i nie tylko walentynek wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza cudnie by bylo!!!!!:)ale się rozmarzyłam:) biegne zaraz do ginekologa na cytologie moze będize dzis miala pani doktor wiecej czasu i zapytam sie jej o to czy nie zrobilaby mi usg wkoncu dzis 13. dzien mojego 28 dniowego cyklu wiec moze cos zauwazy??? kobitki wszytskiego najlepszego z okazji walentynek spełnienia tego najwazniejszego marzonka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No już lepiej, dostałam 4+ więc z glowy jeden egz, zostala jedna popraka i dopytka. Nie ma owulacji, pewnie juz nie bedzie, ale to nic. Jedno w tym dobrego - nie czekam juz na dzidziusia. To dziwne uczucie kochac sie bez zabezpieczenia i byc pewnym ze nie bede w ciazy. A wiem, bo nie mam owulacji. I czuje sie co dziwniejsze lepiej!! Tak jakby mnie to staranie juz meczylo i ten miesiac moge sobie na luzie odpoczac... :) Czuje sie jakbym sie juz wcale miala nie starac i tak mogloby zostać. Jak sie uda to sie uda. A jak nie to mam kupe czasu, gówniara jeszcze jestem :p Nawet zaczęłam planować wakacyjny wyjazd z moim facetem. Mamy troche kasy odłożonej. Chciałabym pojechać do Londynu. Już tam byłam i uważam, że to fantastyczne miasto...! :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dostalam @... wiec uaktualniam tabelke NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7........... 20.02.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5.misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.UDANE 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9.joanka27........Asia.....27....Łódź...............3..........ok.10.03.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06-ODEZWIJ SIĘ!!!! 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............7...........1-3.03.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....23.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........01.03.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........10.02.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........7.............05.03.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........7.........25.02.2006r 24.asiulka25..Asia.........25.....Jelenia Góra....4............1.03.2006 25.agapa....emi............22....okolce wawy......3...........12-16.02.06r 26.busia_24....Martka.....24...Zielona Góra.....2...........27.02.06 27. emilcia26...Emila......26....Elbląg..............2............13.02.2006r 28.Peppetti....Sylwia.....30...Bełchatów......4................20.02.06 pozdrawiam cieplutko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz testów owulacyjnych dostałam maila z instrukcja do nich, a takze informacje na temat cyklu miesiecznego i róznych mozliwych zaburzeń Własnie przeczytałam całość i muszę powiedzieć ze to bardzo ciekawa i przydatna rzecz, ale chyba ja jestem wariatka bo zaczęłam się zastanawiać, że może i ja mam jakieś problemy, które utrudnią zajście w ciążę, Najgorsze jest to że ja mam takie cykle nieregularne, co może być objawem różnych zaburzeń. Muszę sobie dać siana i wyluzować bo to powoduje niepotrzebny stres Ide do domu walentynkowy obiad szykowac-póki jeszcze nie zeswirowałam heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam,że już tabelkę poprawiłam,ale chyba coś pomieszałam,więc poprawiam teraz: NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7........... 20.02.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5.misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.UDANE 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9.joanka27........Asia.....27....Łódź...............3..........ok.10.03.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06-ODEZWIJ SIĘ!!!! 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............7...........1-3.03.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....23.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........01.03.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........05.03.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........7.............05.03.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........7.........25.02.2006r 24.asiulka25..Asia.........25.....Jelenia Góra....4............1.03.2006 25.agapa....emi............22....okolce wawy......3...........12-16.02.06r 26.busia_24....Martka.....24...Zielona Góra.....2...........27.02.06 27. emilcia26...Emila......26....Elbląg..............2............13.02.2006r 28.Peppetti....Sylwia.....30...Bełchatów......4................20.02.06 no gosiaczku-widzę,że razem będziemy się denerwowac:))albo cieszyć:)) a dziś winko,świeczki....będzie milusio:) życzę również udanych nocy,starań i spokoju ducha:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia23
a myślałam,że już tabelkę poprawiłam,ale chyba coś pomieszałam,więc poprawiam teraz: witam!!! Uzupelnie tabelke o swoja osobe:)) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7........... 20.02.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5.misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.UDANE 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9.joanka27........Asia.....27....Łódź...............3..........ok.10.03.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06-ODEZWIJ SIĘ!!!! 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............7...........1-3.03.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....23.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........01.03.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........05.03.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........7.............05.03.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........7.........25.02.2006r 24.asiulka25..Asia.........25.....Jelenia Góra....4............1.03.2006 25.agapa....emi............22....okolce wawy......3...........12-16.02.06r 26.busia_24....Martka.....24...Zielona Góra.....2...........27.02.06 27. emilcia26...Emila......26....Elbląg..............2............13.02.2006r 28.Peppetti....Sylwia.....30...Bełchatów......4................20.02.06 29.Misia23...Dominika...23....Poznan..........1................15.02.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej reniol! Wiem że pewnie jak sie będzie zbliżać@ to będę się denerwować. Na pewno ale jak mówisz to miło że nie jesteśmy same ale mamy siebie Pozdrawiam Was cieplutko i miłego wieczoru!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnei wrocilam od mojego ginekologa i jestem strasznie zla, bo myslalam ze sie wygadam a tu nici:(wiecej czasu spedzialm na poczekalni niz w gabinecie pani doktor sie spieszyla!!!(musiał odwieżć syna na kurs karate)!!!pobrła mi tylko śluz i we wtorek amja byc wyniki mojej cytologi, wypisał recepte na ewentualne upławy i tyle!!!jak to sie jeszcze raz powtorzy to zmienie lekarza!!! joannko 27 boje sie ze testy mnie jeszcze bardziej zdenerwuja, ja steresuje sie samym mierzeniem temperatury, no wiecie ciagle o tym mysle.Ale jak dostane @to testy kupuje na 100 procent. Nie martw się ja mam cykle co 28 dni czasami tylko co 24 i tak nic z tego nie wychodzi!!!!no coz czekam na mezusia i go poprzytulam w ten wieczorek walentynkowy:)ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też zaraz się wybieramy na male co nie co a potem noc walentynkowa - ciekawe co przyniesie. Wszytskim kobietkom zyczę fasolek z okazji Walentynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki:)dziś ja jestem pierwsza, wstawać spiochy!!!:)biegne zaraz zrobic wynik moczu, udało mi się zdobyc skierowanie, a u nas to graniczy z cudem!!!:)No i jak tam przytulańska walentynkowe byly?u mnie calkiem fajne, nawet:) pozdrawiam was cieplutko w ten mroźny poranek:) życze miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja u mnie dziś 33 dc i narazie @ brak..zobaczymy..co z tego bedzie...;) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana mam bardzo dobry humor I mysle ze latem wszystkie bedziemy prezentowac nasze duze brzuchy całemu swiatu!!!!!!!!! A raczej nie mysle tylko wierze w to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Agapa! A może to TO??? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa!no to chyba nieźle,co?dośćjuż długo...daj znać co i jak:)) a ua nas noc walentynkowa została przespana-zmęczenie na maxa...ale i tak było miło:)) fajnie,że będziemy mamami dziewczyny:))bardzo mnie to cieszy-kiedyś na pewno będziemy:)) trzymajcie się ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janiol23
Witam Was serdecznie !!! Jestem szczęśliwą mężatką od 5 miesięcy. Starania o dzidziusia zaczęliśmy w styczniu. Planowaną @ miałam mieć ok 9 lutego i nic. 11 lutego zrobiłam test i wyszły 2 kreseczki. Byłam wczoraj u lekarza ale niestety nic jeszcze nie widział (powiedział że stwierdza biochemiczne istnienie ciąży). Mimo to jestem bardzo, bardzo szczęśliwia. Życzę Wam wszystkim abyście mogły poczuć to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiol-to prześlij jeszcze trochę fluidków!!!czekamy baaardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,piękny dzień mamy.A tak naprawdę to nasz miesiąc miodowy tak mnie porywa(tak nazywamy nasze staranka).Nie myślę o niczym,co ma być to będzie,ale jest super Dzisiaj idziemy na usg małego podobno przy jego chorobie moze mieć powiększoną wątrobę,jutro odbieram wyniki mononekluozy.Nie zamartwiam się bo widzę że małemu przechodzi,węzeł chłonny się zmniejsza , zresztą chora osóbka leży w łózku a on szaleje,śmieje się goni,śpiewa nie raz to nie mogę za nim nadążyć.I nawet to mi humorku nie zepsuło,wiem że z tego wyjdzie.Rozsadza mnie energia,mam dobry humor oby tak dalej. Zyczę udanego dnia,dużo uśmiechu bo to najlepsza recepta na wszystko. Może napiszę coś jeszcze ale nie obiecuję,bo mamy plany na wieczór z mężusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Luiza życzę Ci aby Twój chłopiec był zdrowy bo to - masz całkowita rację- najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula75
Cześć Dziewczyny! Dawno nie dawałam znaku życia. Ale w dalszym ciągu czekam na mężusia, który przyjedzie z poligonu w piątek. Już nie mogę się doczekać. Nie było go trzy tygodnie. Chyba w tym cyklu nic nie wyjdzie bo @ mam mieć 22. Ale z przyjemnością poprzytulamy się bez myśli o dzidziusiu. Taka rozłąka dobrze nam zrobiła, bo już przytulanie było uzależnione od tego, czy mam dni płodne, czy nie a tak to już mi wszystko jedno, aby tylko był przy mnie. Musimy nadrobić Walentynki i nasze wyprawimy w sobotę. Odliczamy dni. Odezwę się już jak przyjedzie i napiszę do was co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki! wczoraj robilam wynik moczu wyszedl ok.Ale zaskocze was teraz jak powiedziłam pani doktor, ze staramy się o dzidziusia i chiałbym zrobić wszystki badania rowniez na toksoplazmoze to ona wielkie oczy zrobila i stwierdzila ze 1 raz ktos jej o takiej rzecyz powiedział a lekarzem jest juz ponad 30 lat, powiedziałam ze nie dostałam od ginekologa skierowania na badania, a ona ale pani wyglada na zupełnie zdrową osobę. Nie potrzebuje pani żadnych badań robic, itp. Stwierdziłam, że my wszytski wiemy od tych lekarzy duzo wiecej na temat przygotowania sie do ciąży, roznych chorob, nie mowiac juz o odpowiedzialnosci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu pustki od rana?! asiulka:wiele pism kobiecych pisze o tym jakie badania nalezy wykonac przed zajściem w ciążę, my równiez chcemy sie dobrze przygotowac, tylko nagle lekarzy to dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszłe mamuśki czytam was i tak myśle z jesteście ekspertkami w tej dziedzinie a ja mam jedno pytanko mam cykle 31 dniowe niby dzisaj przypada nmi dzień płodny a z obserwacji mojego slu.... wynika kompletnie coś innego jest gęsty i biały a powinien być chyba przeżroczysty tak? bardzo prosze o jakąs odpowiedz bo juz całkiem zdurniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaminka
Czesc dziewczyny! Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona Ja tez bardzo chciałabym mieć małego bobaska. Staramy sie z moim chłopakiem juz od 6 miesięcy. Nie wiemy co robic, ja zawsze miałam problemy chormonalne. W styczniu myśleliśmy że już sie udało. Nie miałam @. Lecz testy wyszły negatywnie. Lekarz kazal mi brać luteine. Wystapiło tylko niewielkie plamienie Co o tym myslicie????? ja już nie wiem co robic. Czy pozycja "na jezdzca" zmniejsza prawdopodobieństwo zajścia w ciążę??? Pomózcie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,dzisiaj mam super dzień .Wyniki małego są bardzo dobre nie ma mononekluozy,usg też wyszło dobrze,jest super. Widzę że coś słabiutko z pisaniem, witam Cię smutnaminko jeżeli masz ochotę to wpisz się do tabelki.Pozycja na jezdzca nie zmniejsza zajścia w ciąże,a co do plamienia to nie umię Ci powiedzieć. Zaba78 masz rację,śluz przeżroczysty to dni płodne a biały gęsty to nie Będę już kończyć bo zbliża się nocka a zmężusiem mamy znowu plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Czy to możliwe żeby w 23 dniu cyklu dopiero mieć owulacje? Dzisiaj mi skoczyła tempka.. Zdarzaja mi sie cykle max 34 dniowe, wiec to troche późno ale... no nie wiem :o Nastawiłam się że już nie bedzie owu ale teraz mam wątpliwości... PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×