Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

Jana jak najbardziej mozliwe. Po skosku tempki musi być minium 11 dni żeby ewentualna ciąża mogla się utrzymać więc jeśli masz cykle 34 dniowe to jak najbardziej jest to możliwe. Nie martw się. Zresztą czasem skok tempki nie odbywa się zaraz po owulacji, czasem jest dzień lub dwa po. Coś ten topik marnie się rozrasta:) Dziewuszki co tam u Was? Jakieś kreseczki podwójne już sa??? Przesylać mi fluidki ciążowe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej Czarna ! Ja mam do Ciebie pytanie; dwa dni temy miałam "dobry" śluz ale skoku nie było dziesiaj śluz jest taki sobie a skoku nie ma nadal. Czy mozliwe tWOIM ZDANIEM ŻE BYŁA OWU BEZ SKOKU. A tak na marginesie czy słyszałas bo i mówił lekarz i czytalam że czasem jest skok tem. a owu nie ma? wierzysz w to? Co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
a tak na marginesie chciałam serdecznie powitac MISIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w weekend zaczynam robic testy owulacyjne, bardzo jestem ciekawa jak one pomoga i czy rzeczywisci wskażą ten odpowiedni moment a może za dwa, trzy tyg będą i dwi kreseczki na tescie ciążowym ale sie rozmarzyłam, ale w końcu przecież juz moze w marcu bociany do Polski przyleca!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
SMUTNAMINAK wpisz się do tabelki. ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
JOANKA na jakiej zasadzie one działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku jest to możliwe! Mam taką książkę dr Rotzera i tam jest napisane że skok tempki potwierdza tylko w 60 - 80% owulacje, czyli mógl być skok a owulacji nie bylo. I odwwrotnie owulacja byla ale skoku brak (chociaż ta druga możliwość jest rzadziej spotykana).A czasem skok następuje jeden dwa dni później. CZasem też jak czlowiek jest przemęczony i poddenerwowany to też może mić wplyw na zly przebieg tempki.PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test owulacyjny wykrywa pikLH(hormonu luteizującego) w moczu. Jego wzrost w srodku cylku powoduje uwolnienie komórki jajowej z jajnika w ciagu 24-48 h.Jesli zatemm test wykaże skok tego hormonu to znaczy że najbardziej płodne sa nastepne 36 godz. A ja mam rózne długosci cykli, nie umiem obserowac tak swego organizmu jak niektóre dziewczyny i dlatego chce wypróbowac tych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki! my z mezusiem zrobilismy juz swoje u mnie juz po owulacji!wiec teraz nie moge sie doczekac kiedy nie dostane okresu, jesli tak bedzie bede bede bardzo szczesliwa, a jesli nie bedziemy probowac dalej:)taki optymizm we mnie dzis siedzi i chiałbym was nim zarazic 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała się zarazić optymizmem :) Chociaż z nautury nie jestem smutasem, chyba że mnie mocno życie przybije (jak ostatnio :( ) Ale teraz jest OK. I może faktycznie te bociany w marcu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Joanka dzięki za informacje. ja już nie wiem kiedy ma tą owu. ale nie przejmuję się tym bo to już mój 7cykl świadomych starań i przyzwyczaiłam sie do porażek. Niedługo zresztą będę miała w rodzinie takiego małego szkraba to sobie troszkę to wynagrodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej Czarna to dobrze że chociaż skok potwierdza w 60-80% owu. Bo kiepsko by bylo żeby ten procent był nizszy a tak to chociaz jest większa szansa. Ja sobie myslę że my wszystkie niedługo "zaskoczymy" nawet nie będziemy się spodziewały kiedy i tego Wam i sobie z całego serca życzę!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno zaskoczymy i bedziemy się zastanawiać co robić zeby nie mieć nudności rozstępów itp :) Kupilam sobie dzis bukiet tulipanów, tak na poprawę nastroju:) 🌼🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie małe drobiazgi świetnie poprawiaja humor! ja kupiłam sobie ostatnio czapkę z kwiatkiem bo mi sie cała zimę taka marzyła🌻 ja juz weekend czuje, jeszce tylko mam angielski po pracy i od 18 weekend!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam tak cicho u was? My jutro wybieramy się nakulig. Ale wlaśnie leje więc nie wiem jak będzie! Karpatka gotowa! Ktoś chce:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Czarna-ja chcę karpatkę!!! i ja też optymistyczna jestem dzisiaj!!!musi być dobrze!!! dopingujmy bocianom!!! cip....cip.....cip...... pozdrawiam serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Reniol a jak u Ciebie z owu.? Ale by bylo jak byśmy razem zaskoczyły, co? Bo termin @ mamy taki sam,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
No dziewczynki widzę że już żyjecie weekendem. Ja też idę do domu. Do usłyszenia w poniwedziałek a jak będę miała czas to w niedzielę, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki! czarna ja uwielbiam slodycze, a karpatce to oprzec sie nie moge, mniam mniam:) moze komus przyda sie ta informacja: Badanie nasienia Nasienie do badania pobiera się w wyniku masturbacji, po 3-5 dniach wstrzemięźliwości płciowej. Przeprowadza się je w ciągu godziny od uzyskania materiału biologicznego. Prawidłowy wynik badania nasienia przedstawia się następująco: * objętość ejakulatu: 2-5 ml * liczba plemników: 20-300 mln/ml * odsetek plemników o prawidłowej ruchomości: > 40% * morfologia plemników: > 50% plemników o owalnym kształcie główki: > 30% form prawidłowych * ruch postępowy: > 50% plemników * średnia szybkość ruchu: > 25 ľm/s * pH 7,2-7,8 * test aglutynacji: < 10% plemników opłaszczonych przeciwciałami W badaniu nasienia możliwe jest również wykrycie stanów zapalnych narządów rozrodczych mężczyzny, o czym świadczy obecność leukocytów (krwinek białych). Jeżeli wynik badania nasienia jest nieprawidłowy, należy je powtórzyć po około 3 miesiącach. W przypadku ponownych anomalii konieczna jest dalsza specjalistyczna diagnostyka (np. testy czynnościowe i kontaktowe, badania hormonalne, biopsja jąder) i leczenie pod kontrolą lekarza androloga. A wy kobietki, kiedy zaczelyscie robic badania zwiazane z płodnością, od kogo dostałyscie skierowanie, czy moze znacie jakąs klinke na dolnnym śląsku? ] pozdrawiam was mocno i zyczę udanego weekendu!!Bocianki przylatujcie, czekamy na was...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku-dziś mam 11 dc,więc od dziś zaczynamy strania,wprawdzie tylko raz miałam taki cykl,że była możliwość,abym wtedy miała owu,ale skoro taki był,tzn że jakieś szanse zawsze są,także mam nadzieję,że taka strategia da oczekiwany rezulat;) byłoby super gdybyśmy razem zaskoczyły-hihihii:) no więc od dziś trzymam za nas kciuki baaardzo mocno,i życzę udanych starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki co tam slychać u was! Co takie pustki?? AAAA już wiem staranka pelną para co??? :):):) Dobrze, dobrze tylko się odezwijcie od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,ja właśnie skończyłam sprzątać i kończę gotować obiad.Moi mężczyzni są na spacerze,więc będę mieć chwilkę dla siebie.Jeszcze do końca nie wiem ale wieczorem będziemy mieć gości a jutro jak zwykle obiad u teściowej.Narazie kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moje kochane ;) dziś mam 36dc a narazie @ nie ma ;) ..ale daje sobie na wstrzymanie do poniedziałku...jak nie to testuje..;) nie chce sie napalać bo po odstawieniu tabsów niektóre dziewczyny zcekają do 40 dni na @...ale ja pierwsza @ miałam w 29dc potem w 34 .. wiec sama nie wiem.. brzuszek nieraz zaboli jak na @ ale nie ma @ :) nie chcę zpaeszac wiec za bardzo sie nie nakrecam ;) trzymaam za was kciuki ;) ps/a moze któraś z was odstawiałam tabletki anty?? i jak u Was z cyklami kiedy sie unormowały i jakie długie były piszcie to dla mnei bardzo wazne!!! buxka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej agapa, ja odstawiłam tabletki w sierpniu i do teraz mi się okres nie unormował. Waha się między 21 a 34 dni i w zasadzie nigdy nie wiem kiedy dostanę @..... Ale przed tabletkami też miałam nieregularny okres. Trzymam kciuki za Twoją fasolkę!! PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana--dzia z odpowiedz..chymm..ja w tamtym cyklu do 34 dnostałąm wiec moze tym razem się udało ;)...ciekawe??? moze ejszcze ktoś się wypowie co do cykli długości cykli po odstawieniu tabletek ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej agapa! 34 to chyba bardzo długi cykl. Nigdy nie miałam takiego ale też nigdy nie brałam tabletek. Nie wiem ale to chyba wpływa na fazę lutealną która wtedy trwa dłużej,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa ja po odstawieniu tabletek okres dostaję co 38-42 dni zdarza się i 46.Też nie wiem kiedy dostanę,a test możesz już zrobić,odpowiedż będziesz miała na 100%.Trzymam kciuki aby były 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam doła pierwszy raz,nawet się popłakałam.W czwartek dowiedziałam się że moja koleżanka jest w ciąży.Udało im się za 2 razem,cieszę się tą nowiną bo to ich pierwsze dziecko.Dzisiaj mąż powiedział mi że moja druga koleżanka jest w ciąży.To jej druga ciąża,tylko że ona już nie chciała mieć dziecka,bo ma inne plany.I co.Jej mąż przjechał na urlop z Angli i zaszli od razu.Boże jakie to niesprawiedliwe.Wiem że nam też się uda,ale.....Mam doła za chwilę przyjdą goście.Dlaczego....zbliża się kwiecień ...Mąż mnie pociesza i mówi że na pewno szybko zajdziemy i ja wto wierzę,ale dlaczego...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza wiemże to jest przykre, sama tak reaguję na wieści od koleżanek które są w ciazy, ale nie martw się ty tez niedlugo będziesz się cieszyć fasolką. milego wieczoru wszytskim. Ja idę spac wróciliśmy wlasnie z kuligu i jestem padnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×