Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

PLANUJĄCE DZIDZIUSIA W PRZYSZŁOŚCI (ZAWIESZONE STARANIA) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2. Kalineczka...Inka......30....Ostrów.............6.......24.01.06 co u ciebie? 3. Moluś.........Asia.......29....Koło........7..STARANIA ZAWIESZONE 4. ulijanka......Ula........23....Kraków....4...STARANIA ZAWIESZONE 5.emilcia26....Emilia......26....Elbląg.....2....STARANIA ZAWIESZONE 6.Agapa.......Emilia......22.....Płock...........STARANIA ZAWIESZONE STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec.......0 ........... ??? 2. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków...........7......... 20.02.06 3. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy..........5.........4.06.06 4.joanka27......Asia.....27....Łódź..................3......ok.10.03.06 5.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........11...........21.05.06 6.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........7...........09.06.06 7.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 8.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 9.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........8..........20.05.06 10. reniol..........Renia........22.....Katowice......5..........09.05.06 11.gosiaczek76..gośka...30......Morąg............11.....17.06.2006 r. 12.Luiza..........Karolina.....28.....Chrzanów.......5........18.06.2006 13.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 14.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 15.Misia23.........Dominika...23....Poznań.........1.........15.02.2006 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA NICK........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... 3.10.2006 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.J_A_N_A.....Joanna....23....Zielona Góra.......6..........2listopad 5.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............listopad 6.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce.............1.......... listopad 2006 7.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....5.......10-12.12.2006 8. yogazone....Asia........27...Warszawa.......6...........ok 29.01.2007 (wg moich wyliczen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę wam powiedzieć, że i ja się doczekałam :) Dzisiaj zobaczyłam dwie piękne wyraźne kresiunie :) gosiaczek - to drugi cykl po hsg !!! Warto pocierpieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona--gratulacje!!!!!!!!!!!! super:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) dawno sie nie odzywałam bo mnóstwo pracy :( gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom !!!!!!!!!!!!!!! a szczególnie tym ostatnim yagazone i zabajona:) jeśli chodzi o mnie to dwa cykle byłam na połowce tabletki Clostibellgytu zeby pobudzić jajeczkowanie ale nic nie reagowałam , a ostatni cykl na jednej tabletce i dojrzały dwa pęcherzyki (na kazym z jajnikow po jednym ) i oba pękły ale czy doszło do czegoś to trudno mi powiedzieć bo nie miałam śluzu owulacyjnego i nie wiadomo czy plemniczki przeżyły na tyle by dotrzeć do komórek jajowych . Za dwa tygodnie powinnam wiedzieć . Po Clostibellgycie jest duże prawdopodobieństwo bliżniaków....... Odezwę sie wkrótce.. PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------------------> zabajona: GRATULACJE!!! liczylas kiedy mozesz miec termin porodu? bo mi raz wychodzi 25 a raz 29.01 - ciekawe co powie lekarz... co prawda ide dopiero w poniedzialek, mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku... qrcze ile jest we mnie roznych mysli... chyba wciaz jestem w szoku :-) to byl moj pierwszy cykl z CLO a drugi z Bromergonem. Trzymam kciuki dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona bardzo się cieszę i gratuluję!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam za gratulacje. yagazone - jak liczyłam sobie termin (mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i go doczekam), to wg daty miesiączki wychodzi 30.01.2007, a według owulacji 9 lutego 2007. ZObaczymy co wskaże lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, serdecznie ci gratuluje!!! bardzo sie ciesze, ze ci sie udalo. I mam nadzieje, ze wszystko pojdzie dobrze :) Ale tak szczerze mowiac wpadlam przez was w panike- czy ja jestem jedyna bezplodna na tym topiku??? Wiecie co, to nie jest tak, ze ja od razu chce miec dziecko, bo w sumie obojetnie kiedy. Ale ja sie zaczelam martwic, czy ja w ogole jestem w stanie zajsc w ciaze! Wyglada na to, ze mam cykl bezowolucyjny- wiem, ze to sie zdarza, ale ja wpadlam przez to w panike! Boje sie, ze nigdy nie bede miec dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - spokojnie, ja na tym etapie co ty też panikowałam - az męzul się wkurzał. Tez wkręcałam sobie bezpłodnosć wręcz. Potem zaczełam szukać i się znalazło. To był 11 cykl, a 10 miesiac starań. Zaczynałam od za krótkich cykli i plamień przed @. Potem wydłużóny cykl i dalej nici, to hormony i nasienie. Jak to okazało się ok, to lekarz zlecil mi hsg, po którym: 1) skończyły się plamienia 2) miesiaczka znormalniała (ilościowo i jakościowo) 3) w drugim cyklu po badaniu jak widać - udało się :) Przyjdzie i twoj dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za mile slowa. A powiedz mi, co to jest hsg? Moze od razu powinnam zapytac gina, czy mi tego nie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonaka27
aga1979 nie jestes sama! ja sie przyłączam do Ciebie. Właśnie rozpoczęłam leczenie, bo mam pco. Biore cztery rodzaje róznych leków, i czekam kiedy będę mogła zacząć brać clo, bo w nim widze światełko nadzieji. pzodrawaim wszystkie dziewczyny, którym sie juz udało!!!!!!!!!!! Pięknych 9 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo wiedziec, ze nie jestem jedyna bezplodna. A moglabys mi rozszyfrowac te skroty? Do tej pory nie zaprzatalam sobie czyms takim glowy, bo myslalam, ze co jak co, ale mnie cos takiego nie spotka. No i mosz..... Co to jest pco? Joanka, mam nadzieje, ze ci sie powiedzie. NIe zalamuje Cie to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula75
Dziewczyny to niemożliwe żeby aż trzy dziewczyny w jednym czasie zaciążyły, bo ja też JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na razie na teście wyszły mi dwie grube krechy, a w następnym tygodniu idę na wizytę do lekarza. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć. Przeżywam to bardziej niż za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula75
Zabajona termin mamy zbliżony mi wychodzi na początek lutego 5-6. Bo lekarze do terminu ostatniej miesiączki dodają rok, odejmują trzy miesiące i dodają 7 dni. A ja domyślam się kiedy to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> jula75: GRATULACJE!!!! dbaj o siebie ;) widze ze dlugi majowy weekend byl pracowity ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie a coż to za wiosenny wysyp fasolek :D GRATULACJE DLA WSZYSTKICH !!!!!!! Aga nie panikuj - Twoja cierpliwość zostanie wynagrodzona popatrz ile czekała Zabajona :) no i się doczekała - SUPER !!! Znajdź mądrego lekarza , zrób serię badań i napewno się uda. NO i nie jesteś sama - ja też ciągle czekam na swój dzień . Dziś ide na kolejne USG zobaczyć czy jajeczko rośnie ..... powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula - no to gratuluję, ja sobie wg owulacji wyliczyłam 9 lutego :) zobaczymy :) mam nadzieję, ze donoszę tą ciążę, teraz radość jeszcze jest przyćmiona, zanim nie zobaczę serduszka ... aga - hsg to badanie drożności jajowodów, wstrzykują pod ciśnieniem kontrast do macicy i jajowodów i robia zdjęcia rtg, widzą wówczas czy są one drożne, czasami mogą się udrożnić podczas badania - u mnie tak było. Czułam okropny ból, ale wiem, ze warto było. Zresztą to badanie to da się przeżyć, jest krótkie i szybko zapomina się o bólu (a niekóre babki nie mają żadnych odczuć, poza napięciem jak podczas @). pco - to są z kolei policystyczne jajniki, to znaczy, ze otoczka pęcherzyka jest dośc gruba i jajeczko nie może się uwolnić. Czasami udaje się tez przypadłośc wyleczyć farmakoloficznie, ale czasem robią laparoskopię, nakłuwają otoczkę pęcherzyków i jajeczko się uwalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula75 gratuluję!!!!!! Widzę że druga tabelka się powiększa,oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale cóż... gratuluję serdcznie wszystkim, którym się udało (już po mnie), a reszcie życzę by szybciutko dołączyły do zaciążonych. Mi zostaly jeszcze trochę ponad 3 m-ce i przytulę swojego synka! Tak SYNKA :D , bo to będzie kolejny chłopczyk, więc mój pierworodny doczeka się upragnionego braciszka! :P Pozdrawiam bardzo gorąco!!! Trzymajcie się ciepło. Czytam Was regularnie, więc jestem na bieżąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no dziewczyny, przechodzić szybko do 2 tabelki:)a ten wiosenny wysyp to chyba przez bociany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! no coś z tymi boćkami jest :) jak wracałam z hsg to nad samochodem przeleciała parka i kiedyś przed moim oknem w domu jak siedziałam też parka krążyła :-D i w następnym cyklu udało sie :) jeszcze nie wierzę, jutro zadzwonię do lekarza i umówię się na wizytę. Uwierzę chyba dopiero gdy zobaczę na usg, że wszystko jest na razie w porządku. Wtedy też zacznę się cieszyć w pełni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula75
Nie wpisuję się na razie do drugiej tabelki póki nie pójdę do lekarza, bo jeszcze nie byłam. On mi potwierdzi na 100%. Idę pod koniec tego tygodnia, to się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u gina. Poogladal mnie, stwierdzil, ze wszystko w porzadku... i powiedzial, ze dopiero po 2 latach mozna sie zaczac martwic... Ja juz sama nie wiem. Czy ten facet jest nienormalny? To ja mam 2 lata czekac, az on mnie zacznie konkretnie badac na nieplodnosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie, ze zadnych badań ci nie zlecił. w sumie za takie badania i tak trzeba samemu zapłacic , chyba że w Niemczech jest inaczej. A moze jeszcze do jakiegos innego lekarza powinnas sie wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam dostać okres a tu nici....:) temperatura rano 37.1 i białawy śluz + ogromny apetyt jutro robie test - jak wyjdzie pozytywnie to znaczy ,ze Clostillbegyt zadziałał. ale mam oromy dylemat bo nie wiem co z bromergonem - od kilku lat biorę 1,5 tabletki dziennie. endokrynolog mówiła ,ze jak się dowiem ,ze jestem w ciązy to mam odstawić. ale czytam to forum i wiem ,że wiele kobiet po nagłym odstawienu poroniło :( dam znać jutro rano jaki wynik ale intuicyjnie czuję ,ze to jest TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzis znowu @... Spodziewalam sie tego, wiec zadne zaskoczenie. Depresje tez juz mi dawno minely- teraz juz mi sie to obojetne robi. Tylko sie tak boje, ze niedlugo sama zostane w tej przekletej tabelce starajacych sie. hehehe Gin zabronil mi mierzenia temperatury, bo stwierdzil, ze wariuje przez to. Moze i ma racje. Wiec koniec z tyrania termometra. Moze idiotycznie to zabrzmi, ale w tym cylku pasowaloby mi zajsc w ciaze, bo inaczej @ mi wypadnie na egzaminy koncowe- a to by bylo tragiczne. No nic. Gratuluje wszystkim zafasolkowanym. Mam nadzieje, ze starajace sie nie popadaja w depresje. :) PLANUJĄCE DZIDZIUSIA W PRZYSZŁOŚCI (ZAWIESZONE STARANIA) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2. Kalineczka...Inka......30....Ostrów.............6.......24.01.06 co u ciebie? 3. Moluś.........Asia.......29....Koło........7..STARANIA ZAWIESZONE 4. ulijanka......Ula........23....Kraków....4...STARANIA ZAWIESZONE 5.emilcia26....Emilia......26....Elbląg.....2....STARANIA ZAWIESZONE 6.Agapa.......Emilia......22.....Płock...........STARANIA ZAWIESZONE STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec.......0 ........... ??? 2. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków...........7......... 20.02.06 3. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy..........6.........30.06.06 4.joanka27......Asia.....27....Łódź..................3......ok.10.03.06 5.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........11...........21.05.06 6.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........7...........09.06.06 7.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 8.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 9.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........8..........20.05.06 10. reniol..........Renia........22.....Katowice......5..........09.05.06 11.gosiaczek76..gośka...30......Morąg............11.....17.06.2006 r. 12.Luiza..........Karolina.....28.....Chrzanów.......5........18.06.2006 13.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 14.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 15.Misia23.........Dominika...23....Poznań.........1.........15.02.2006 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA NICK........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... 3.10.2006 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.J_A_N_A.....Joanna....23....Zielona Góra.......6..........2listopad 5.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............listopad 6.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce.............1.......... listopad 2006 7.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....5.......10-12.12.2006 8. yogazone....Asia........27...Warszawa.......6...........ok 29.01.2007 (wg moich wyliczen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ dalej nie ma - zrobiłam test i pojawiła się druga kreseczka :) :) :)ale bardzo , bardzo bladziudzka - jutro robię test na beta hcg z krwi aby mieć 100% jasności . Mam nadzieję ,ze wszystko będzie dobrze. POZDRAWIAM :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijanka wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!cieszę się razem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×