Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

dokończenie :) innym minusem jest to , .ze płaca Ci za usrednione godziny - ja na przykład pracuję teraz 26 godz w tyg a płaca mi za ok 20 czyli dostaję na rękę niecałe 12oozł (mam mgr - nauczyciel kontraktowy) . Usredniaja dlatego , że klasy trzecie odchodza w połowie kwietnia i potem nie dostajesz za nie kasy. Wg mnie jest to niesprawiedliwe bo w kwietniu i maju siedzi sie ciagle w komisjach maturalnych i za to sie nic nie dostaje. Dlatego z puntku finansowego bardziej sie opłaca w podstawowce i chyba się w przyszłym roku przeniosę tylko trzeba będzie na własna ręke dbać żeby nie spasć z poziomem. Ufff ale się rozpisałam, mam nadzieję ,że nie zanudziłam ale chciałam tak w miare dokładnie Pozdrawiam Małgo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się boję trochę uczyć przedmiotu po kimś innym - np w liceum. Że w klasie znajdą się osoby dużo umiejące i nie umiejące nic i potem nie dojdę z całością do ładu... Zdarzało Ci się coś takiego Kijanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! a ja zgubilam gdzies moj termometr, sprzatalam wczoraj i nie wiem gdzie go schowałam:)a moze to przeznaczenie???????:) jestem dzis w kiepskim nastroju, bo moj promotor znowy dał mi pracę mgr do poprawki,a juz myslałam, że będę miała to z głowy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> do Jana jasne , że takie sytuacje się zdarzaja - nie lubie tego ale nie ma wyjscia czasem. Najlepiej prowadzić klase od poczatku ups, trochę chyba zboczylismy z tematu. Mam nadzieje , że jutro lub pojutrze dostanę okres bo chcę zobaczyć co się bedzie działo po tym Closilbegycie. A dzis odwiedzam koleżanke, która jest w czwartym m-cu ciaży. Nie wiem co tu jej kupić - jakis drobiazg -no bo piwa i chipsów to raczej nie przyniosę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka25 - faktycznie lepiej nie mierzyć bo to może stresować.. A ja muszę temat pracy mgr wybrać i ciągle nie mogę się na nic zdecydować... Kijanka - nie mam pojecia co można kupić :o Zawsze mam problem z wymyślaniem prezentów. Gwiazdka to dla mnie utrapienie pod tym względem... U mnie 28 dzień cyklu. Teoretycznie dziś powinnam dostać @ Ale praktycznie chyba dostane później przez opóźnioną owulację. Tempka wysoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam termometr - byl w torebce:)nie wiem jak sie tam znalazł:) Wybór tematu i promotora to jest najważniejsza sprawa, jak trafisz na fajnego gościa to nawet straszny temat wyda się prościzną. Nistety ja nie miałam tyle szczęścia u nas było losowanie, bo za duzo chętnych było do jednego i trafiłam do najgorszego. A co do prezentu to sądze, że owoce będą najlepszym rozwiazaniem , no albo jakaś słodycz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodycz to dobry pomysł - sama bym zjadła czekoladki z bombonierki....ehhhhh! Właśnie z ciężkim sercem odpisałam dziewczynie która założyła topik o terrierze. Kurcze sama chciałabym mieć psa. Ale pies i alergia - nie do połącznia. Choć wiem że ciężko zrezygnować z marzenia... :( Przykro mi było że musiałam jej to napisać.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do bombonierki koniecznie kilka tulipanów, żeby wiosne zaklinać!!!!! ja po maturze chciałam zdawac na matematyke bo uwielbiam ten przedmiot, ale bałam sie że po studiach zostanie mi praca w szkole, co nie wydawało mie sie taki ciekawe w tamtym okresie. Wydaje mi sie ze nauczyciel to jeden z najdrudniejszych zawodów, a praca z dziecmi musi byc bardzo męczca , szczególnie z takimi w gimnazjum. Tak mi sie wydaje, że dzieci w tym wieku sa bardzo trudne do wychowywania, ale moge sie mylić. I uważam, że nauczyciele powinny zarabiac duzo większe pieniadze bo w końcu zajmuja sie wychowywaniem \"naszych\" dzieci podziwiam Was dziewczyny nauczycielki A moje testy nie chca pokazac grubej krechy, i to mnie zaczyna troche martwić, czyzbym nie miała owulacju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanko nie mart się wiesz przecież, że to są tylko testy i moga się mylić to nie są specjalistyczne badania, które potwierdzają przebytą owulacje!!! Byłam dziś w przychodni, chciałam się dowiedzieć z tymi badaniami hormonów, no ale punkt pobierania krwi do badań hormonalnch jest czynny tylko 2 razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,ja koleżanką w ciąży zawsze kupuję aniołka,aby ciąże przeszły szczęśliwie.Taki prezent sprawił mi mój tata kiedy byłam w ciąży.Teraz ten anioł wisi przy moim synku aby przynosił jemu szczęście.Koleżanki po porodzie robią to samo przekazują je swoim dzieciom i mówiły że to fajny pomysł był z tym aniołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Luiza - bardzo fajny pomysł z tym aniołkiem. Chyba kupię takiego dla koleżanki. Ciekawe czy ktos kupi kiedys takiego dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Oczywiście znowu miałam wirusa na kompie i nie było mnie dwa dni:( Ale już wróciłam:D Oczywiście zrobie tabelkę:)Oto ona: TABELKA CIĘŻARNYCH:D NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b..długo..13.08.06 Mam nadzieje,że ktoś do mnie dołączy,wpisujecie się :) Im więcej tym weselej:D A mam przeczucie,że zaciążycie już wkrótce! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanka-jajniki mnie bolą od soboty,z każdym dniem coraz bardziej,wczoraj coś strasznego,ale teraz myślę,że może to wcale nie był jajnik,bo to tak jakby wyżej bolało,coś w boku,już sama nie wiem..bo dziś boli tak samo:((( kijanka-dzięki za obszerną odpowiedź:)))też boję się gimnazjum....a praktyki w liceum wspominam bardzo miło:)a ciężko Ci było dostać pracę??? mam przeczucie że nic z tego w tym cyklu nie wyjdzie-jak doszło do konkretnych starań,to oczywiście pojawił się u męża stres w pracy,zmęczenie i też się biedny tym wszystkim zestresował,no i z każdym dniem jakoś tak słabiej nam to staranie wychodziło,także pewnie nic z tego:((( gosiaczku,no napisz wreszcie jak to wogóle wyszło.czy miałaś normaly @,czy się bardzo nakręcałaś??? pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wczoraj bolało coś powyżej jajników - ale tylko przy naciśnięciu... Nie wiem co to, na szczęście minęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) pamietacie mnie jeszcze??? gosiaczek----GRATULUJE🌻🌻ale super:Dnapisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę, bo nie poprawiłam cyklu, no i dla dziewczyn ciężarnych robię odrębną tabelkę. Tak abyśmy mogły im zazdrościć, że One tam są!!! STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA :) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków............7........... 20.02.06 4. brednie.......Monika.....24......Bydgoszcz.........3.........27.02.06 5. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy.............3............19.03 6. ulijanka.......Ula.......23......Kraków..............3..........??? 7.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 8.joanka27......Asia.....27....Łódź...............3..........ok.10.03.06 9. Kalineczka...Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 10.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06-ODEZWIJ SIĘ!!!! 11. Moluś.........Asia.......29....Koło..............7...........1-3.03.06 12. yogazone....Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 13.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 14.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 15.J_A_N_A......Joanna.....23.....Zielona Góra....5...........24.02.06 16.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 17.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........6............22.02.06 18. reniol..........Renia........22.....Katowice.....3-4........05.03.06??? 19.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........7.............05.03.2006 r 20.Luiza...........Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 21.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........7.........25.02.2006r 22.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....4........1.03.2006 23.agapa..........emi............22....okolce wawy....3....12-16.02.06r 24.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 25. emilcia26.....Emila......26....Elbląg............2............13.02.2006 26.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............16.03.06 27.Misia23........Dominika...23....Poznan..........1............15.02.06 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA :) NICK.........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... ????? 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........????? 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b..długo..13.08.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że na naszym topiku jest mnóstwo belferek. Podziwiam Was za cierpliwość do dzisiejszej młodzieży. Jak patrzę na tych wyrostków stojących na klatkach lub w parkach to ciarki przechodzą mi po plecach. J A N A Twój przedmot jest wspaniały. Masz olbrzymie pole do popisu, wystarczy tylko chcieć. Jeśli będziesz prowadzić lekcje na zasadzie wykładów i kartkówek z wiedzy to rzeczywiście ten przedmiot będzie odbierany jako najgorszy. Ale wystarczy trochę pomysłów i fizyka może być wspaniałą lekcją życia. Ja miałam takie szczęście - na każdej lekcji robiliśmy doświadczenia, chodziliśmy na wycieczki , a na podsumowanie była teoria. Wszyscy kochali fizykę i co najważniejsze umieli ją na przyzwoitym poziomie. Za kilka dni, jak skończy mi się @ jadę do gin. Muszę pogadać z Nim i określić plan działania na najbliższe miesiące. Zaczynam się stresować tym, że moje staranka są nie mają żadnego efektu. A czas mnie goni!!!!! Pozdrawiam Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppeti - postaram się uczyć ciekawie...ale jak mi to wyjdzie to nie wiem :) Moje chęci to jedno z chęci uczniów to drugie... szczególnie w gimnazjum :p Trochę się boje... Starasz się mniej więcej tak długo jak ja... Mój ginekolog kazał próbować do czerwca, a jak nie wyjdzie to badania. Zastosuje się. Szczególnie że ostatnio miałam dużo stresów i myśle, ze to tez mi utrudniało zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett26
Przyłączam się! Trzymajmy nawzajem za siebie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny coś dzisiaj kiepsko z pisaniem,dzisiaj mamy tłusty czwartek więc rozumiem że się objadacie-życzę smacznego.Mnie coś na pączki nie bierze,leżą sobie na talerzu i czekają na mojego męża, jak wroci z pracy to wszystkie je zje.Zyczę miłego dnia i smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczynki! Oj widzę ze tu niektóre mają ochotę uczyć i to jeszcze w gimnazjum!!!!!! Dziewczynki ja uczę już 8 rok :) Nie polecam gimnazjum jeszcze pierwszaki dają się poskromić i praca z nimi jest ciekawa, ale druga i trzecia klasa to jest masakara!!!!!!! Uczę również w liceum i liceum dla doroslych - nie ma porównania.Jak chcecie pracowac w szkole to musicie miec dużo cierpliwośći nie tylko do uczniów ale zwlaszcza do rodziców.No i te tragiczne stopnie awansu zawodowego (dodatkowa papierkowa praca). i jeszcze jedno- coraz gorzej z pracą.Są też i mile chwile oczywiście, ale gdyby nie ferie i wakacje to mnie już dawno wywieźliby do wariatkowa:) Wszystkie moje idealy jak ja to nie będe super uczyć jak uczniowie będą bez stresu przychodzić na lekcje - śmiechu warte - rzeczywistość mnie brutalnie sprowadzila na ziemie. Ale jak naprawdę tego chcecie i macie dużo sily i cierpliwosci to spróbujcie, ale zostawcie sobie coś innego w odwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny starajcie się podchodzić do wszystkiego na luzi:) Wiem,że nie jest to łatwe,bo sama to przeżywałam ale dopiero jak się ,,odblokowałam\'\' zaszłam w ciąże.Musicie wiedzieć,że psychika tu odgrywa też dużą rolę. Co do gimnazjum to rzeczywiście dzieci są okropne.Ale to może być spowodowane okresem dojrzewania..Niekiedy potrafią być bardzo okrutne.Naszczęście niedługo wprowadzą do średniej ocene z zachowania,nie wiem czy to coś zmieni w Polskich gimnazjach ,zobaczymy:) Co do liceum to tam dzieciaki wiedzą po co idą:) :) no zmykam będe tu częściej zaglądać:D papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wczorajszym obzarswie mam dzisiaj brzuch jakbym w ciązy była hheeheh dzisiaj zdecydowanie mniej jedzenia! a u mnie juz chyba po dniach płodnych więc czekamy na rezultaty dzisiaj piatek więc humory powinny dopisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej dziewczynki jak Wam leci? Ja też już teraz mogę tylko czekać a do tego mam teraz na jakieś 2 tygodnie zablokowaną łazienkę bo robimy remont i to chyba nawet dobrze że nie jestem teraz w ciąży bo bym się tym bardzo męczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Joannko! jak tam testy owulacyjen się sprawdziły, nie stresowało cię ich robienie? pozdrawiam wszystkie kobitki i zyczę milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść asiulka, joanka, gosiaczek. Ja juz remont przeszlam wiec wiem jaki to ból z lazienka. Jeśli chodzi o to czy dziecko bedzie z konca roku czy nie już mi nie zależy, byleby bylo. Ale i tak w tym cyklu guzik z tego wiec idę sie zaopatrzyc w przybory do @, bo lada chwila nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo testów w srodę pojawiła sie grubsza kreska, a wczoraj juz zbladła, więc chyba ta srodowa była wynikiem pozytywnym- zobaczymy czy dzisiejsza bedzie bladziutka czy sie stresowałam? chyba bardziej przed, bo teraz uspooiłam sie troche że owulacje mam a te bóle jajników pojawiaja sie na kilka dni przed nia. I dlatego jestem zadowolona, ze je kupiłam. Chociaz szczerze mówiąc nie wiem czy przytulanko było w odpowiednim dniu, ale chyba trzeba pozostawic troche miejsca na spontaniczność więc jest okej ;) raz mam mysli, ze tak na pewno uda sie tym razem , a pozniej mysle sobie a nie nakrecaj sie tak bo i tak nic z tego nie wyjdzie chciałabym mieć więcej dystansu do tej sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Czarna u mnie tez się zbilża @ ma przyjsc za ok. 5 dni ale wcale nie mam zadnych objawów nadchodzącej miesiaczki, żadnych dolegliwości, humorów zmiennych, to dziwne zawsze czułam juz przynajmniej 1 tydzień wcześniej, że się zbliża a to nic?????ale znajac moje szczęscie to napewno przyjdzie ta wredna@:( staram się o tym nie myśleć, bo trochę spraw spadło na mnie i ciagle jestem czymś zajęta. Stwierdzilismy z meżusiem, ze dajemy sobie jeszcze 2 miechy i podchodzimy do tematu zupełnie na luzie, a potem bierzemy się za badania naszych organizmów.Zobaczymy co z tego wyniknie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×