Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kardula

9 kg w niecały miesiąc ?! TAK!

Polecane posty

Gość ewa9
Czolem sojuszniczki !narazie dzien sie zaczol dla mnie i jest ok ,po wczorajszym obzarstwie mam jeszcze napchany brzuch fuj !!ale jestem glupia ,bede sie starac uchronic siebie przed jedzeniem zlych kalorii .Najchetniej to bym chciala zasnac na caly dzien a obudzic sie jutro!!ha ha .Tak boje sie dzisiejszego dnia jak ognia ,oby sie ten wczorajszy atak nie powtorzyl.Kupilam sobie wczoraj fajny zakiecik o rozmiar za maly>zaszalalam >bo jest super i chyba powiesze go sobie na lodowce!!teraz rano jest ok zero glodu 'jak znam siebie zacznie sie okolo 13 .oo a skonczy wieczorem !!Boze jak ja to dzis przejde??moze od dzis zaczne kopenchaska,zaraz przeczytam co tam jest p_szego dnia--moze ktoras kochane ze mna zacznie??przeciez nie moge zarwac 2-m-cy odchudzania i nadrobic z nawiazka utracone 7 kilosow !!!wczoraj nawet nie cwiczylam.Chetnie bym poszla pobiegac teraz ale sie wstydze , i nie wiem co zalozyc bo mrozik??!!chyba was zanudzam ale musze wybaczcie jestescie moimi przyjaciolkami !!innych nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
Czolem sojuszniczki !narazie dzien sie zaczol dla mnie i jest ok ,po wczorajszym obzarstwie mam jeszcze napchany brzuch fuj !!ale jestem glupia ,bede sie starac uchronic siebie przed jedzeniem zlych kalorii .Najchetniej to bym chciala zasnac na caly dzien a obudzic sie jutro!!ha ha .Tak boje sie dzisiejszego dnia jak ognia ,oby sie ten wczorajszy atak nie powtorzyl.Kupilam sobie wczoraj fajny zakiecik o rozmiar za maly>zaszalalam >bo jest super i chyba powiesze go sobie na lodowce!!teraz rano jest ok zero glodu 'jak znam siebie zacznie sie okolo 13 .oo a skonczy wieczorem !!Boze jak ja to dzis przejde??moze od dzis zaczne kopenchaska,zaraz przeczytam co tam jest p_szego dnia--moze ktoras kochane ze mna zacznie??przeciez nie moge zarwac 2-m-cy odchudzania i nadrobic z nawiazka utracone 7 kilosow !!!wczoraj nawet nie cwiczylam.Chetnie bym poszla pobiegac teraz ale sie wstydze , i nie wiem co zalozyc bo mrozik??!!chyba was zanudzam ale musze wybaczcie jestescie moimi przyjaciolkami !!innych nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
pozdrawiam!!!serdecznie !! KOBIETE>SZ> POLUTKE> DAGA8> GRUBEGO MISIA> KAKA32> DOTI39> SMERFIATKO> KOMA> BECIUCHA> IWCIAA> piszcie dziewczyny !!!wspieramy sie nawzajem i potrzebujemy!!w grupie sila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu będzie OK, czasem każda z nas ma \"gorsze\" dni - ale grunt to mieć cel i nie poddawać sie po jednym obżarstwie ;) wcale nas nie zanudzasz ❤️ co ja mam powiedzieć, jak ciągle pisze Wam o moim wyjeździe itd.? to już wogóle nie na temat! Ja na dniach mam dostac okres... potem chciałabym się zważyć.. zobaczym kto mi udostępni wagę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! 🖐️ ewa9 ---> u mnie tez koszmarnie :( potrzebujé silnego bata nad sobá inaczej nie wychodzi - wmawiam sobie ze kilka gryzow tego czy tamtego nie szkodzi w tej diecie, ze juz nie jestem gruba, itd. 😠 Mogé dzisiaj zaczác z Tobá kopenhaska. gruby mis ---> ja z piwa nigdy nie zrezygnujá! To moj jedyny dozwolony weglowodan ;) Wina wytrawnego mozesz pic o wiele wiécej, nawet codziennie :D przeciez ono poprawia trawienie i jest zalecane w wielu dietach. Widzé, ze nie tylko ja mialam wczoraj dola :O tylko ze mi sie jeszcze nasilil :( Dzis wybuchlam - wyladowalam wszystkie negatywne emocje i niepowodzenia na domownikach - zrobilam w domu istne pieklo :( jest mi teraz strasznie zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
OOOOOO to super kobieto !!!startujemy od dzis !!! kopenchaska to dobry BAT na nas!!!jestem po kawce a teraz wybieram sie po szpinaczek , salatke, pomidorek !!!narka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, które startujecie z kopenhaską! jakkolwiek tu jest bardzo miło, polecam też topik \"od jutra dieta kopenhaska\" tam też jest MOC wsparcia i zrozumienia! No i oczywiście ja tam jestem :D Wymyśliłam nowe hasło dnia: Kto za dużo mlaska temu kopenhaska! :D :D :D Czemu nikt dotąd nie napisał, że skutkiem diety są niekontrolowane napady małpiego rozumu? Hi, hi, hi jeszcze tylko kilka dni :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie śmieję... ja sie usmiecham, albo innymi słowy cieszę się z tego jak fajnie dejecie sobie nawzajem wsparcie no i takie zgodne jesteście to nie żadna ironia :) sprzedałam konia na biegunach za 152zł a początkowo chciałam 85zł całkiem udana licytacja na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polutka ---> nie odebralam tego jako ironi, tylko jak zobaczylam tá usmiechnietá mordké to pomyslalam ze w rzeczywistosci tez jestes dzis taka usmiechnieta wiéc zapytalam z jakiego powodu :) Juz wiem - udana licytacja ;) gratulacje! gruby mis ---> faktycznie na kopenhaskiej odbija :D :D ale tak pozytywnie... Jak sie mozna nie byc szczesliwym widzac ze waga spada a jesc sié nie chce... :D znalazlam mobilizacja - wlaczylam FashionTV i nie dobrze mi sié robi na mysl o jedzeniu, ale to przedewszystkim dziéki kopenhasi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto! to, że waga spada, to pryszcz spodnie spadają i to się liczy. Teraz muszę szybko poćwiczyć, bo jak trolki (czytaj córki) wrócą z przedzkola już się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby miś --> nie ma problemu.... mam jeszcze 155 koni.......................... mechanicznych - i nikt nie chce ich kupic choć już chcę marne pieniądze jak za takie super autko (rakietę) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje miałam puszeczke tuńczyka w sosiem własnym i 1 jajo na twardo :) Do jutra papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc miłe panie. Muszę kłaść dzikie trole do łóżeczek. Pa Może jeszcze wpadnę tu, gdy zasną, ale pod warunkiem, że coś dopiszecie. Nie będę sama z sobą gadać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chcé Wam tylko powiedziec \"dobranoc\" 👄 Moj hobbit dopiero sié przyznal ze ma lekcjé wiéc jeszcze siedzimy i piszemy. Gruby misiu, ja zawsze wpadam przed snem (kolo pierwszej Waszego czasu), ale zwykle pustkami wieje :( moze dzis sié spotkamy. Jestem dzis wniebowziéta - odkád zaczélam kopenhaská, czujá sie jak motyl 🌼 :) 🌼 Smazylam dzis racuchy z rodzynkami i aromatem \"tofiowym\" i nawet nie liznelam, chociaz mialam ochoté na drozdze :D ale to chyba swiadczy o niedoborze witamin :( od jutra lykam zestaw witamin! Caluski dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również witam i o efekty wspólnych starań pytam! U mnie super! - 6! :D hurrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! 🌼 Polutka ----> jejku, jestes gosciu :classic_cool: ! Ale chyba nie powierz ze w ciágu 1,5 tygodnia kopenhaskiej... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby mis---> powyzsze bylo do Ciebie, a do Polutki mialo byc: ja rowniez witam przy pysznej kawusi ;) ale tak mnie zaabsorbowal post grubego misia ze \"wyciélam\" nieswiadomie wczesniejsze zdanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo z tą kopenhaską to już tak jest: się ma dużo do stracenia, się dużo traci :D. Mam jeszcze spore zapasy sadełka tu i ówdzie. :p Dzisiaj ważę tyle, co w dniu ślubu... Chciałabym tyle, co w rok później :D. Wiem, że się uda, bo mam Was! 3 topiki z fajnymi dziewczynami dietującymi i 1 \"mamowy\". Ha! mąż zaczyna odchudzanie od dziś, kopenhaską od poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczyny można się dołączyć??? Ja też chcę bardzo schudnąć i od przed wczoraj zaczęlam. Na razie schudłam 1,5 kg ale w dwa dni to też jest coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co Wam napisać... troszkę mnie dołujecie tym, że Wasza waga pokazuje po kilku dniach minus kilka kg ja nie sądzę, bym schudła więcej niż 2kg :( od 10.01. idę na obiad - jajko sadzone i surówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polutka ---> nie masz wagi wiec przestan chrzanic - Twoja psychika Ci mowi ze nadal jestes gruba!!! 😠 napewno chudniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta Szreka to mądra Kobieta! A pochrzanić sobie możesz, chrzan dobrze robi na trawienie :) Nie dołuj się! 🌻 na obiadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! gruby misiu, bez \"nabity\" proszé ;) Powaznie tak uwazam - osoba ktora nie ma wagi moze nie dostrzec spadku wagi nawet kiedy béda jej spodnie spadaly - bedzie sobie wmawiala ze sie ciuchy rozciagnély :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nabijam. A Polutka powinna zmienić stopkę, wtedy przestałaby się dołować! A co do wagi, to racja! Cieszę się, że moja pokazuje spadek... ale uwierzę weń, naprawdę, dopiero, gdy maja dr gin. wpisze to w kartę. O ona ma super wagę! Wszystko ma super, a ja nie byłam u niej od urodzenia synka, czas się wybrać. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
witam Kobieto jak u ciebie drugi dzionek diety?u mnie ok wczorajszy dzien minol szybciutko nawet nie zjadlam wszystkiego z listy!!a dzis jestem po kawce i zaraz przygotuje sobie miesko +salata .Musze corke poslac po jogurt naturalny bo zapomnialam kupic!!dzis jest scisly post a my mamy w meni szyneczke,mysle co z tym fantem zrobic ?co ty na to kobieto?mozna pic wode +cytryne?czuje sie znow dobrze ,stresy minely i powrocila wiara w siebie >zobaczymy na jak dlugo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×