Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kardula

9 kg w niecały miesiąc ?! TAK!

Polecane posty

Ewcia musisz sama zaczernić swój nick na stronie głównej na czerwono jest napisane : internautko zarezerwuj swój nick ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki polutka ale jestem glupia!!!a tak to jestem poobiadku !ale sie pospieszylam bo bylam strasznie glodna dzis jeszcze moge jakis owoc i koniec !!narka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam @ idę jeść kolację: 2 jajka smażone na 1 pieczarce ;) dzwoniłam na pocztę w sprawie tego POCZTEXu, kobieta potwierdziła cenę =260zł za 20kg paczkę jak styknie mi kasy to skorzystam z ich usług CO NOWEGO U WAS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuu to ja się usprawiedliwiam, że może mnie nie być w tym tygodniu, dniu itp. a wpadam tu cały czas... gdzie jesteście ?? wkleje Wam żarcik ;) 🌻 Mężczyzna spaceruje kalifornijską plażą pogrążony w głębokiej modlitwie.Nagle przemówił głośno:- \" Panie Boże, spełnij jedno moje życzenie.\" I usłyszał głos Boga:- \" Ponieważ zawsze chodziłeś moimi drogami, spełnię twoje życzenie.\" Mężczyzna poprosił: - \" Zbuduj dla mnie most na Hawaje, żebym mógł tam jeździć samochodem, kiedy tylko zechcę. Wiesz, że boję się latać samolotem.\" Bóg odpowiedział: - \" Twoje życzenie jest bardzo materialistyczne. Pomyśl logicznie,jak wielkich nakładów wymaga takie przedsięwzięcie. Trzeba zbudować wysokie podpory, ponieważ morze jest głębokie. Most byłby też bardzo długi. Ile ton betonu i stali! Rzecz jasna, mogę to zrobić, ale trudno znaleźć usprawiedliwienie dla takiej prośby. Może wymyśliłbyś inne życzenie, które bardziej oddałoby mi chwałę.\" Mężczyzna długo się zastanawiał i w końcu odrzekł: - \" Dobrze, Panie Boże, w takim razie chciałbym być w stanie zrozumieć kobiety. Chciałbym wiedzieć, co one czują w głębi duszy. Co myślą, kiedy nie odzywają się do mnie albo, kiedy płaczą? O co tak naprawdę im chodzi, kiedy na moje pytanie - co ci jest - odpowiadają - a nic. I chciałbym wiedzieć, jak mogę uczynić kobietę naprawdę szczęśliwą.\" Po kilku minutach ciszy Bóg odpowiedział: - \" Chcesz dwa czy cztery pasy ruchu na tym moście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polutka, dzięki za ten żart. :D Trochę miałam dziś doła, sprawdzałam czy kto, co pisze, ale ani czasu, ani siły. Mały ma katar. Odezwę się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS kochane !!mam malo czasu bo wychodze z malym do przedszkola, ale musze sie z wami podzielic wielka radoscia dzis 4 dzien kopenchaskiej i teraz weszlam na wage a tu!!!77 kg szok szok szok !!jak to mozliwe pare dni i minusssssss 3 kg?super .Normalnie to czuje sie oslabiona ,ale da sie zyc !!ta waga leci bo ja jestem bardzo gruba i to moze dlatego sama nie wiem !!ale sie ciesze !!co u ciebie kobieto??jak tobie leci??pa !!dzis mam piekny dzien!!dzieki wszystkie sojuszniczki za wsparcie to w czesci wasza zasluga !!pa !!narka@!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później się odezwę. śWirus jakiś zainfekował moje dzieci :o Trole zostały w domu i dręczą... Mały z glutem do pasa wciąż wisi przy cycu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie......... jeszcze nic nie jadłam, teraz popapusiam troszke. Współczuję Ci Misiu tych chorych dzieci, wiem co to za udręka z takimi malcami....Co u Was słychać, tu pogoda dziś była piękna 11 stopni i słoneczko :) ciekawe jak bedzie jutro. Piję jakieś cholerne ziółka co wieczór i jest ok, ale sś barrrrrrdzo niedobre :( narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dziś gwarno.........gdzie jesteście, chyba nie \"papusiacie\" :) co na kolacje, tak sie zastanawiam, zeby było dobre i odpowiednie.:P ale wam zawracam głowe :D Polutka, już spakowana?? to już tak niedługo...hmmmm ja jestem już dwa latka, ale ten czas leci. Pozdrawiam Was nie najedzona Daga.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. czytam. nie mam jak pisać, mały na rękach. zjadłam, co na dziś było. czuję się dobrze. jutro koniec kopenhaskiej. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie jestem spakowana... zaczne w poniedziałek jak teściowa zabierze córke na kilka dni... nie będzie już gryzoni (śwniki morskiej i kosztaniczki, bo w niedzielę przyjadą po nie nowi właściciele) więc będe mogła sprzątać i pakować conieco ;) mam dziś dzień pełen nerwów - jestem wkurzona o nic wrzeszczę, kłóce sie z córką - ale i ona nie pozostaje mi dłużna i postanowiłam że nie będe jej ustępowała ona mysli, że płaczem, krzykiem itd wszystko na mnie wymusi zadaje kilka razy te same pytania, chociaż już odpowiadałam jej kilkakrotnie w ciągu krótkiej chwili nie słucha się, pyskuje, mówi do mnie \"bla bla bla\" ;( jest okropna ostatnio :( nie mam sił i cierpliwości sorki....wyżaliłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polutka, nie dziw sie malej jesli ta reakcja nie występuje ciągle /mam na myśli wcześniej/ to pewnie dziecko tez przeżywa atmosferę jaka panuje w domu./pośpiech, pakowanie, itd/ Sama jesteś w nerwach, może jej też sie udzieliło. A poza tym choć jest mała to na swój dziecinny sposób pewnie przeżywa nadchodzący wyjazd. Zapewne tym teraz tylko żyjecie i wszystko wokół tego sie kreci.:) Pozatym rozstanie ze zwierzakami, pewnie jest jej smutno:(. Zrozum dziecko:D Misiu....to dziecko sie od Ciebie nie odklei, dopiero az wyzdrowieje :P musisz uzbroić sie w anielską cierpliwość.:D a mogę jogurt?? może ktoś mi odpowie :P Kobieta gdzieś nam się zapodziałą, nie wiecie co u niej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem,dzis mylam okna tesciowej oraz moje auto wszystko by nie myslec o jedzeniu !!!wazne to ze wytrzymalam !!i dawno nie widziana kolezanka pochwalila mnie ze widocznie schudlam i pytala o rady.To mnie podnioslo na duchu bo widocznie juz widac w koncu to 10 kg ile z tego wody a ile tluszczu to sie nie dowiem nigdy,ale mniejsza o to.Kobieto .S. gdzie jestes czekamy pllisss wroc!! Jak tam u ciebie kopenchaska?pozdrawiam was dziewczyny ide spac bo padam do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violcia22
ja nie mam takiego problemu bo przy wzroscie 167 ważę 51 kg, ale mam za grube nogi i tyłek!!!!!Ważę mało ale chciałabym miec smuklejsze uda i mniejszy tyłek. Uwielbiam jabłka i nie wiem jak mam oduczyć sie ich tyle wcinać, bo piszecie że mają trochę kalorii i tez potrafia utuczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violcia22
Tak w ogóle to dajcie jakieś fachowe porady co trzeba jeść żeby zrzucić kilka kg, jakie owoce sa kaloryczne i takie tam porady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Violcia przejrzyj sobie nasz temat, już kilkakrotnie podawałysmy strony z różnymi dietami ... grejfruty pomagają na celulitis zielona herbata i pu-erh wgładzają skorę więcej nie pamiętam 🌻 co za wstrętna pogoda....znów się rozpadał śnieg :O 🌻 Daga8 --> w jakim kraju jesteś? bo jakoś nie zajarzyłam z Twoich opowiastek ;) 🌻 gruby miś -- jak dzieci ?? troszkę lepiej ? {kwiat] kobietce S. pewnie znów internet zablokowali... chyba żadna z nas nie ma z nią kontaktu poza kafe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Lepiej, tzn. bardziej rozrabiają. Mały już bez gorączki. Kończy mi się kopenhaga i muszę zdecydować, co dalej... Do później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane :D 🖐️ Tak jak slusznie sie domyslilas Polutko, nie mamy juz neta :( I tak jak obiecalam bede specjalnie przychodzila do kafejki zeby z Wami porozmawiac :) Neta nie mamy od 02. 03 ale nie moglam pojsc do kafejki wczesniej poniewaz bylam tak oslabiona, ze rano(trzeci dzien diety) podczas robienia sniadania rodzince podlam na podlogé :( ledwie siégnélam po jablko i juz nic nie widzac nic na oczy ugryzlam i czekalam na powrot sil :O no i tak mnie znalazl máz i zaniosl do pokoju :O ale wstyd, ale on jest taki kochany i wyrozumialy, ze nie walczy (chociaz delikatnie prosi) ze mná poniewaz wie, ze bez tej diety bédé jeszcze bardziej nieszczésliwa ;) Dzis pokonalam drugá noc w trakcie ktorej budzilam sie co pol godziny z mdlosciami :( Wzoraj rowniez nie moglam wyskoczyc do kafejki bo zle sié czulam. A! muszé dodac, ze jem o polowe mniej zalecanej dawki kopenhaskiej, ale nie martwcie sie, przeczytalam na temat glodowek i polglodowek kilka ksiázek wiec wiem ze w ciagu pierwszych trzech dni nastépuje przelom kwasiczny w organizmie i stad takie objawy. Dzis piáty dzien mojej polglodowki i sily mi wracajá, ale tak na wszelki wypadek wziélam ze soba meza i corcie. Tak wogole to jestesmy w bibliotece oni sobie grzebia w ksiazkach a ja siedzé w kafejce w pokoju obok :D :D Jest super :) Szkoda tylko ze juz dzisiaj nie przeczytam zadnych Waszych komentarzy :( dopiero w poniedzialek... Ok. wysylam tá czésc bo jeszcze mi sie skasuje - nie mam zaufania do \"obcych\" kompow. CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jem polowe mniej? Otoz jak wyláczyli mi neta przeczytalam ksiázké w ktorej bardzo obrazowo zostalo przedstawione nasze jedzenia - sklad i to jaká szkode czyniá w naszym organizmie :( Dowiedzialam sie nawet, ze warzywa i owoce majá w sobie toksyny ktore sa nierozkladalne przez nasz organizm - nosimy je w sobie cale zycie :( Przeczytalam tez ksiazké o ludziach niejedzacych, to tysiáce ludzi na swiecie ktorzy zywiá sie energia siwiatla i nie jedzá niczego od kilku lat - zyjá :D malo tego, potrzebujá 3 godzin snu dziennie, maja lepszé koncentracjé, na nic nie chorujá... Polutka ----> bedz wyrozumiala dla dziecka, jej nieznosnosc jest objawem ogromnego stresu ktory wlasnie przezywa. Polutka przejdz na kopenhaska to zobaczysz jak schudniesz :D Autokary jezdza nie tylko do Londynu, musisz zapytac w biurze podrozy kiedy bédzie jechal do Twojego miejsca docelowego. gruby mis ----> sciskam Twoje dzieciaczki, napewno szybko wyzdrowiejá. Tylko nie zaprzestawaj dietkowania - nastepna jest konieczna!!! inaczej przytyjesz :O ewa9 ---> u mnie tez waga spada jak w marzeniach, jutro pewnie pokaze 5 na przodzie :D Ewcia, cwiczenia w trakcie diety sá bardzo wazne, nawet na glodowkach sa konieczne! Wystarczy 30 min jogi. Daga8 --> U nas na targach tez jest wszystko, ale akurat ciuchy sa kiepskie, jakies wymiétolone i takie \"nieapetyczne\" :O ale to tez zalezy od targow, nie? Ja juz sie muszé z wami zegnac :( Caluje bardzo mocno moje internetowe przyjaciolki 👄 Polutke, ewe9, Dagé8, Grubego misia - kocham Was internetowo :D :D :D i pozdrawiam reszté dziewczyn 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!u mnie 5 dzien kopen. samopoczucie nie najlepsze podobnie jak u ciebie KOBIETO ,ale mysle ze razem to jakos przetrwamy>Sprubuje dzis pocwiczec>>jak nie padne na py... ha ha !!waga leci w dol jak w marzeniach ,byle tylko wytrzymac .Pozdrawiam i zycze duzo zdrowka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...dziś jak narazie tylko parówka, 3 ogóreczki w occie, łyżeczka serka białego..i kaweczka, bez cukru ma sie rozumieć. Kobieto jak dobrze, Cię słyszeć hmmm/czytać/ :Oteż bym chciała aby waga tak lecała, chyba na małowęglowodanowej nie mam szans :( Polutka ja jestem w Austrii :P i właśnie za oknem mam śnieg...ale powalona pogoda:D... Misia ciesze sie, że Twoje dzieciaki już wracają do zdrowia...będziesz mogła zasilać nasze szeregi:) Ewa 9 extra wyniki też bym to chciała, ale inną dietą nie kopen. jakoś mnie ona nie przekonuje...a nie mogę sobie pozwolić na to aby padać na pysia, bo pracuję :P Pozdrawiam was cieplutko i chudziutko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80kg
czesc i przepraszam ze sie nie oddzywalam ale ja u siebie nie mam jeszcze komputera w domu u rodzicow malo co przebywam a w pracy...no poprostu nie mialam czasu....aha teraz juz nie 80 ale.....71kg. bez odchudzania bo zapomnialam o nim,nowa praca i zapomnialam takze o JEDZONKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D 80kg --> no to pięknie ! że teraz 71 :) uważam, że jesteśmy świetnym zespołem - każda się stara jak może i każda powoli zrzuca balast ❤️ jestem z nas dumna :) dziś była u mnie koleżanka (była u mnie chyba 3 tyg. temu) i powiedziała, że jeszcze schudłam :) cieszę się, że widać mogę spróbować kopehaskiej, ale nie takiej \"radykalnej\" - będę stosowała fałszywą kopenhaską skojarzyłam sobie kobrę = żmiję, która nie jest tak naprawdę kobrą (tylko tak się maskuje) i nazywa się fałszywą kobrą ;) papa buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×