Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kardula

9 kg w niecały miesiąc ?! TAK!

Polecane posty

fakt, tez jej juz to pisalam Polutce i chyba ti_ti - pozytywne myslenie jest bardzo wazne. Ja tez chodze do ginekologa tylko wtedy kiedy mam potrzebé czyli co kilka lat jakis powiekszony gruczol na piersi czy objawy ciazy :D :D Jak nie swedzi i nie boli to po co? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ewciu! :) U mnie bosko 🌼 :) 🌼 czujé sie taka lekka i :classic_cool: Miésko? hmmm, ale dzisiaj poscik :( ja zjem jajeczka :D Ewcia, na dlugo, na dlugo... :D :D PS I jestem po lewatywie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
Witam PAOLI !!fajnie ze sie przylaczylas !!!jestes mile widziana ,napisz cos wiecej o sobie >czekamy!!!>pozdrawiamy!!!~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubrania mi nie spadają... nad zmianą stopki się zastanowię :) dziś pójdę do pracy mojej mamy i się zważę - no chyba, że nie będzie takiej możliwości :O nie krzyczcie na mnie... dziś poprostu mam gorszy dzień i nadal nie dostałam okresu :O kobiety to maja przechlapane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
kobietko ciesze sie ze tez masz powrot Mocy!!!ja tez zastapie jajeczkami dzis te miesko i szyneczke!!!to ten pierwszy marca dzxisiejszy tez mnie kopnol do przodu .\,bo wiosenka coraz blizej oj bliziutko i trzeba bedzie pancerz pod postacia ,grubej kurtki zrzucic i nie wstydzic sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
Polutka napewno jak sie dzisiaj zwazysz to sie ucieszysz bo ,ja mysle ze napweno schudlas!!!trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie swędzi i na ogół nie dokucza, ale po ostatnim porodzie zostałam pozszywana tak tandetnie, że nie boli tylko po misjonarsku, a ja lubię inaczej. :D Nie chcę czekać do następnego porodu, bo to nie będzie chyba szybciej, niż za jakieś 2, 3 lata ;) Może doświadczona (niestety droga) specjalistka naprawi, to co młoda amatorka spaprała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, ladnie to okreslilas \"powrot Mocy\" zasluzylas na 👄 a jogurcik mozemy sobie zjesc na kolacyjke normalnie, tzn. ja z kakaem, kropelka aromatu rumowego i 1 slodzikiem - to deser z diety plazowej :D Polutka ---> koniecznie zmien stopke, przeciez jest juz nieaktualna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! okres, ja już zapomniałam, co to takiego. Mały zaczął dziś 7. miesiąc, pewnie niedługo sobie przypomnę... :( Polutko, nie krzyczymy! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g.misiu-->zartujesz? :O czy mozliwe jest aby zle zszycie tyle czasu ciagnélo za sobá konsekwencje w postaci bolu? :O myslalam ze to moze przeszkadzac jedynie z powodow estetycznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę bawić się z córką ;) takie życie... ja po córce mam pamiątke w postaci blizny - jestem CESARZOWA !! :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam i sie zważyłam ;) jak się dobrze czuje to rymuje :) nie do końca jestem zadowolona z dzisiejszego ważenia, ale ważne że kilogramy spadają 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprasowałam górę ubrań i dwie góry ubranek. To się nigdy nie kończy... Polutka, poczekaj, aż będziesz po @. Przed @ organizm magazynuje wodę :o Oh, bardzo bym już chciała ważyć tyle, co Ty Polutko, ale przedemną jeszcze długa droga... Gdybym już ważyła tyle, co Kobieta Szreka, czułabym się superlaską! Mój cel to ostatecznie 59 kg. Wiem, że się uda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki gruby mis :) Ja sié czujé piekná kobietá - laská :classic_cool: ;) Ogolnie to wierzé, ze nie ma brzydkich kobiet, sá tylko kobiety zaniedbane - zgarbione, zakompleksione, wymalowane jak stare pudernice, albo z wyblaklymi twarzami, niegustowne fryzury (wole proste naturalne wlosy) tandetny - goniácy za komercjá styl ubioru... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...mój komp :(był padnięty... i nie miałam kontaktu ze światem. Ale już jest ok, nikt nawet nie zauważył :(, dietka idzie do przodu, narazie sobieradzę. pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Daga8 :) witaj jejuu wysłanie paczki DHL-em do Anglii o wadze 20kg 1832zł !! szok niech spadają na drzewo jutro z Klaudią (córką) jedziemy do stomatologa, potem od razu na szczepienie ... i jeszcze musze conieco przetłumaczć na j.angielski idę szukać tłumacza przysięgłego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga! pisz, pisz... my lubimy szczegółowo! masz to dla Ciebie, 🌻 i ciesz się :D, że z nami jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polutka masz rację niech spppppadają :P bilet jest dużo tańszy. Polutka a bedziesz tam miała kompa?? bo jak tu by było bez Ciebie :) w jakim wieku jest Twoja córeczka?? To już niedługo, pewnie odliczasz dni :) ... Misiu miło, ze tak dopingujesz grupe...aaaaaa jest nas coraz więcej. W sobte idę na pchli targ hahahahha ale brzmi,/przyznacie/ tu można kupić wszystko. Pozdrawiam, jeszcze tu dziś wpadne :P :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
Halo wrocilam teraz z kosciolka ,Daga fajnie ze jestes !!>Polutka super !!fajnie schudlas!!jakbym ja miala taka wage to bym sie czula jak modelka ,juz nie pamietam kiedy tyle wazylam ,chyba z 6 lat temu przed urodzeniem malego tomaszka!!Tez jestem cesarzowa i boli na kazda zmiane pogody ,choc blizny nie widac prawie wcale.W odchudzaniu pomoze nam kochane 40 dniowy post ,ktory wlasnie dzis sie zaczol ,i mysle ze Bog nas w tym bedzie wspieral.Im mniej bedziemy jadly tym lepiej przywitamy swieta fizycznie i duchowo!!trzeba cos od siebie dac a nie tylko wymagac,bede pracowac nad soba w chwilach slabosci mam was i oczywiscie Boga ktorego mam w sobie.Kobieto zapomnialam kupic jogurt corka nie chce wyskoczyc do sklepu!1ja teraz ide cwiczyc potem herbatka i spac ,juz o jogurcie zapomne a co mi tam!!ha ha pa dobrej nocki!!!!!>G.mis >ja juz zapomnialam kiedy moj /Tomcio byl taki malutki ma teraz 5 lat a coreczka 16 ale to byly najpiekniejsze chwile jak dzieci byly takie malutkie i slodkie >bobaski!!A co do prasowania to wole nie wspominac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga8 --> jeszcze do końca nie wiem, czy będę mieszkała w domu jednorodzinnym (mamy wynajęty dom, ale kobieta nagle zaczęła marudzić, ze jest pies... może wszystko sie unormuje) czy w karawanie - tu nie będzie neta. Kompa biorę ze sobą, monitor dokupimy uzywany. Klaudia ma prawie 6 lat ( w czerwcu ) Mnie nie boli blizna ... Znalazłam oferte POczty Polskiej - POCZTEX, gdzie za wysyłke 20kg paczki do Anglii chcą 260zł.... nie wiem co o tym sądzić http://www.pocztex.pl/tabela.htm może jutro będę w \"mieście\" to wpadne do Urzędu i sie osobiście zorientuję no bo cena nieporównywalnie niższa od DHL ! dziś uciekam trzymajcie się buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia -------> dobrze, ze juz jestes :) nie miej nam za zle ze sie o Ciebie nie pytalysmy :( nie bylo Cié dwa dni, to jeszcze dopuszczalna nieobecnosc ;) Daga, ja chodze na pchli targ co tydzien, o czym zawsze sié chwale na forum :) Uwielbiam je! Zresztá tak jak i lumpeksy :) ale takie naprawde dobre, sprawdzone, bo wiekszosc straszy na odleglosc :P Niestety, komputer to juz drugie okno na swiat :( Polutka ------> paczki wysyla sie autokarami - kierowcy biorá za 60 zl :D ewa9 ----> Masz racjé, teraz - w post - jest o wiele latwiej schudnac, a to dlatego, ze chrzescijanie bardzo dokladnie dobierali terminy postu. Oni przed wiekami naprawde glodowali w tym okresie - byli na samej wodzie lub i przenicy. Wiec ewo, aktualny okres - ksiazyc i inne czynniki sprzyjaja nam, apetyt na jedzenie odejdzie w zapomnienie :D Ok, lece robic lekcje z hobbitkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doooooooobranoc, zmykam kąpciu i lulku, jutro 6.30 pobudka. Hmmm jak ja nie lubię wstawać tak rano. Kobieto a tam na targac są ciuchy, czy tylko wszystko inne. Tu można tez kupić ciuchy, a czasami zdarzają sie markowe, za pare EURO. i dodam wszystko modne. Ale już nie zanudzam. Miłych snów:P:P:P:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! wpadłam teraz bo potem może byc różnie ;) Kobietko S. ten autokar o którym mówisz zapewnie jedzie tylko do Londynu :( a ja potrzebuję aby paczka trafiła w okolice Inverness ;) Masz jakis pomysł ? idę zjeść biały ser ze śmietaną na obiad mam zupę warzywną papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
CZESC!!!jak ten czas leci !!dzis 3 dzien kopenchaskiej czuje sie troche oslabiona ,ale tylko troche .Kobieto jestem po szyneczce i jednym pomidorku okolo 15.oo zjem 2 jajka oraz zamiast szpinaku troche brukselki,czy tak mozna?a wieczorem jabluszko i do wyrka odezwe sie wieczorem.Kobieto dlaczego ja jestem na topiku ???tak dlugo?za malo pisze czy co?Kobieto jak ty sie czujesz??jak ci idzie ??wczoraj cwiczylam 25 minut(zawsze 40 min)ale poczulam sie mocno zmeczona i przestalam moze lepiej nie cwiczyc w czasie tej diety?jakie witaminki lykasz??pozdrawiam...nara..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa9
moja wypowiedz nie zostala cala wyslana ,chodzi mi o to ze dlugo jestem -POMARANCZOWA-na topiku sory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×