Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz...

Czy jest jakiś sposób,żeby odzyskać dziewczynę którą kocham?

Polecane posty

Gość Andrew28
Regres - a jednak jak chcesz to potrafisz :) tylko nie do końca rozumiem jak można się cieszyć z nie powodzeń innych ale spoko nie wnikam. Co do reszty Twojej wypowiedzi to jak najbardziej się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak wiekszosc was zrobie. zero kontaktu.. niech sie przekona jak to jest bez latania nad nia.. nie bedzie łatwo ale dam rade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie do końca rozumiem jak można się cieszyć z nie powodzeń innych ale spoko nie wnikam. " mylisz pojęcia :) Ja nie śmieje sie z waszych niepowodzeń ( bo to akurat normalne że wasze starania sa z góry skazane na porażkę ) tylko śmieszą mnie wasze zachowania ... Wydawało by sie że jesteście facetami , męskimi , poważnymi .... A tu okazuje sie że zachowaniem nie odbiegacie nic a nic od płaczliwych kobiet , którym akurat sie nie dziwie jak płaczą ( one są do tego stworzone ) niczym nie róznicie sie od nich w zachowaniu i postrzeganiu spraw , patrzycie przez pryzmat kobiet rozwiązujac swoje problemy , patrzycie jak odnowic cos co sie dawno skonczyło .... Własnie to mnie śmieszy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrew28
Wydaje mi się ,że każdy musi przez to przejść sam, raz przejechać się na dziewczynie żeby następnym razem nie dać się już tak zrobić. Chyba, że Ty jesteś wyjątkowy i nigdy nie dałeś się omotać lasce. A my będąc tutaj możemy tylko próbować pomóc innym, żeby nie popełniali naszych błędów albo po prostu się z nich nabijać co pewnie jest łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ,że każdy musi przez to przejść sam, raz przejechać się na dziewczynie żeby następnym razem nie dać się już tak zrobić. Chyba, że Ty jesteś wyjątkowy i nigdy nie dałeś się omotać lasce. " Tak masz rację , każdy musi przez to przejść , każdy sie musi sparzyć by nstp razem być mądrzejszym i tak samo było kiedys i ze mną . Dawno , dawno temu tez dostałęm kiedys po dupie od panny ale .... to nie o tym ... Tutaj chodzi o to że czasami można sie starać o pannę , starac sie odnowić miłość ale na miłość boska jak czytam niektóre wpisy to po prostu nóż otwiera sie w kieszeni z powodu totalnej ciotowatości niektórych facetów na tym topiku ... NIektóre zachowania wykluczają jakiekolwiek powodzenie nawet w ułamku jednego procenta , niektóre zachowania są tak totalnie pozbawione sensu i logiki że po prostu jednym skwitowaniem takich reakcji jest śmiech i to duży śmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrew28
No to w końcu doszliśmy do jakiegoś porozumienia :) zgadzam się z tym, że niektórzy "trochę" przesadzają w próbach odzyskania swojej ukochanej -niektóre teksty powalają :) ale ja po części ich rozumiem bo mimo tego, że ja bym się tak nie zachował to też czasem nachodzi mnie myśl żeby zrobić coś głupiego. Jednak staram się z tym walczyć i jak na razie nawet nieźle mi idzie :) z moich ostatnich przemyśleń :) do wszystkich : zaraz po rozstaniu nic nie zdziałacie(za dużo emocji, które nam nie pomagają), trzeba trochę odczekać i nabrać dystansu. Nie dawać czasu jej( jak wszyscy mówią) tylko SOBIE!! Najpierw trzeba nauczyć się żyć bez niej żeby ewentualnie potem próbować ją odzyskać. Nie będzie to proste ale jest możliwe!!! Kyokushin Power :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCC
ej WETERAN czy mozna sie z Toba skontaktowac jakos prywatnie? wydajesz sie byc madrym facetem i sadze,ze moglbys pomoc mojemu koledze,ktory jakis czas temu no i przydalaby mu sie pomoc kogos takiego jak Ty , bo ja juz sam nie wiem jak mu pomoc, na forum nie wejdzie , takze gdyby mozna bylo sie z Toba jakos skontaktowac to bylbym bardzo wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrew28
i co taka cisza zapadła :) moja się odezwała wczoraj po prawie 4 tyg. ciszy, niby o telewizor, który jej kiedyś dałem ale nie wiadomo co jej chodzi po głowie :) W każdym razie na nic jeszcze nie liczę, zobaczymy jak będzie :) w między czasie spotykam się z inną - tak dla zabicia czasu :) A panowie jak tam u was?? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zblizylismy sie do siebie, i cos zaczelo iskrzyc.. ale po tygodniu znowu zaczela miec watpliwosci.i znowu sie oziebilo. Teraz naprawde wiem ze jestem wykorzystywany. napisalem jej ze jak zrozumie naprawde to wtedy n8iech sie odezwie.. ja juz mam dosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko jeden sposób żeby była dziewczyna wróciła do Ciebie, ona sama musi tego zapragnąć! Tak jest, przekonywaniem, proszeniem, błaganiem nic nie wskórasz, jeżeli dziewczyna sama nie zrozumie, że zostawiając Ciebie popełniła największy błąd swojego życia. Oto kilka rad jak tego dokonać: 1. Ogranicz spotkania i kontakt do minimum. Wiem, że może to być dla Ciebie ciężkie i wyglądać całkiem odwrotnie do tego co powinieneś robić. Jeżeli uważasz że Ty i Twoja była jesteście sobie przeznaczeni, to ograniczenie kontaktu będzie dla niej również bolesne. A tylko w ten sposób uświadomisz byłej kobiecie jak bardzo za Tobą tęskni i jak bardzo Cie potrzebuje. 2. Zajmij się sobą. Przeżywasz ciężkie chwile po rozstaniu, dlatego powinieneś się trochę zrelaksować by zebrać myśli. Twoja była dziewczyna z pewnością nie chce być z kim, kto jest w emocjonalnym dołku. Pokaż, że jesteś opanowaną, stabilną osobą i potrafisz radzić sobie z porażkami. 3. Bądź znowu towarzyski. Spotykaj się ze znajomymi, przyjmuj zaproszenia na imprezy, a także umawiaj się z innymi dziewczynami. Twoja była musi widzieć, że równie dobrze radzisz sobie bez niej. Być może uda Ci się poznać kogoś, kto okaże się lepszy od Twojej ex, a wtedy nie będziesz już chciał wrócić do byłej, Twój problem zniknie. 4. Znajdź powód rozstania i wyeliminuj go. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Każde rozstanie ma powód, czasem jest on widoczny na pierwszy rzut oka, a czasem trzeba się głębiej przyjrzeć relacji aby go dostrzec. Bez względu na to co było powodem Twojego rozstania z dziewczyną, musisz go znaleźć, żeby wiedzieć czego wystrzegać się przyszłości. To jest najważniejsza część w procesie naprawy Twoich relacji z byłą dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko jeden sposób żeby była dziewczyna wróciła do Ciebie, ona sama musi tego zapragnąć! Tak jest, przekonywaniem, proszeniem, błaganiem nic nie wskórasz, jeżeli dziewczyna sama nie zrozumie, że zostawiając Ciebie popełniła największy błąd swojego życia. Oto kilka rad jak tego dokonać: 1. Ogranicz spotkania i kontakt do minimum. Wiem, że może to być dla Ciebie ciężkie i wyglądać całkiem odwrotnie do tego co powinieneś robić. Jeżeli uważasz że Ty i Twoja była jesteście sobie przeznaczeni, to ograniczenie kontaktu będzie dla niej również bolesne. A tylko w ten sposób uświadomisz byłej kobiecie jak bardzo za Tobą tęskni i jak bardzo Cie potrzebuje. 2. Zajmij się sobą. Przeżywasz ciężkie chwile po rozstaniu, dlatego powinieneś się trochę zrelaksować by zebrać myśli. Twoja była dziewczyna z pewnością nie chce być z kim, kto jest w emocjonalnym dołku. Pokaż, że jesteś opanowaną, stabilną osobą i potrafisz radzić sobie z porażkami. 3. Bądź znowu towarzyski. Spotykaj się ze znajomymi, przyjmuj zaproszenia na imprezy, a także umawiaj się z innymi dziewczynami. Twoja była musi widzieć, że równie dobrze radzisz sobie bez niej. Być może uda Ci się poznać kogoś, kto okaże się lepszy od Twojej ex, a wtedy nie będziesz już chciał wrócić do byłej, Twój problem zniknie. 4. Znajdź powód rozstania i wyeliminuj go. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Każde rozstanie ma powód, czasem jest on widoczny na pierwszy rzut oka, a czasem trzeba się głębiej przyjrzeć relacji aby go dostrzec. Bez względu na to co było powodem Twojego rozstania z dziewczyną, musisz go znaleźć, żeby wiedzieć czego wystrzegać się przyszłości. To jest najważniejsza część w procesie naprawy Twoich relacji z byłą dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trueman bardzo mądrze napisał ,bierzcie wzorce z tego tekstu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panowie a co zrobic jak ja mijam w szkole codziennie?? napislala mi sms, co robie itd ale ja ucialem gadke od razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawDoG
A jesli problemem roztania jest inny koles to jak go wyeliminowac !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawDoG
Nom i co robic (co jej pisac) jesli ona codziennie pisze do mnie na GG albo SmS-y ? Podobno dowiedzialem sie ze Lizała sie z jakims kolesiem a ten ją teraz Olał ..... jesli bd chciała wrucic np. jutro to Powiedziec Zdecydowane NIE ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro to Powiedziec Zdecydowane NIE ?!" tak powiedziec jej stanowcze ,NIE twoje szanse wzrosną niebywale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid111
a co z tymi SmS-ami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawDoG
Czyli w 2 słoach ;P Olac Ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrew28
Teraz ją olej ale kontroluj sytuację. To ona odwaliła numer więc niech teraz się stara. Jej reakcja powinna być fajna :) jeśli jej na Tobie zależy to powinna latać za Tobą jak z cieczką :) eeeehh szkoda ,że ja nie mam tak prosto z "moją" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do andrew 28.. wlasnie taki mam ,,plan'' gram na czas.. okaze sie co wyjdzie z tego.. w poniedzialek widzimy sie w szkole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrew28
Domyślacie się może o co chodzi lasce, która za wszelką cenę usiłuje mi pokazać jak jest szczęśliwa z nowym facetem? opisy na gg rozmowy z naszymi znajomymi itp. Nigdy wcześniej tego nie robiła więc jestem pewien, że to ma być pokaz dla mnie. Nie mam zamiaru w żaden sposób na to reagować ale zastanawiam się po huj ona to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrew28
Dodam jeszcze, że możliwe, że widziała mnie z na imprezie z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru w żaden sposób na to reagować ale zastanawiam się po ch*j ona to robi?" i bardzo dobrze , najprawdopodobniej ( skoro sie tak afiszuje z tym uczuciem do tamtego ) jest to gra pozorów i nic po za tym , czasami kobiety takie gierki prowadzą z kilku powodów, najważniejsze z nich to : -chęć zemsty na byłym -udowodnienie ze jest atrakcyjna i może mieć każdego -pokazanie ci żebyś o nia sie starał ( marne i żałosne ) i rada : nie próbuj tego zrozumieć , kobiety zazwyczaj same siebie nie rozumieją ,więc my tym bardziej ich nie rozszyfrujemy jest taka zasada : kobieta jedno myśli , drugie mówi a trzecie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawDoG
Nom Prawda ; ) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrew28
Spoko, reakcji z mojej strony nie będzie cociaż korci mnie żeby jej napisać coś w stylu : jesteś żałosna i nie myślałem że tak nisko upadniesz. Może i tak bym zrobił ale ja ją chcę przecież odzyskać :) I jak na razie postępuję zgodnie z planem : - jestem niedostępny - widziała lub dowiedziała się, że dobrze bawiłem się z inną dziewczyną ( stąd jej reakcja, którą opisywałem wcześniej) - trochę zmieniłem wygląd ( co prawda metroseksualnym gejem nie mam zamiaru zostać ale zacząłem trochę bardziej dbać o siebie:) macie jeszcze jakieś pomysły co ewentualnie mógł bym zrobić lub coś zmienić ?? będę wdzięczny. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawDoG
Co wy na to ; nie stosowalem sie do waszych zalecen :P ; ( (pisałem z nią i takie tam) mało co do niej czuje juz ale dalej bym chciał ją odzysakc nie weim co zrobic : //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrew28
Kolejny tydzień ciszy, czas się chyba pogodzić z tym, że teraz jest jej lepiej z innym i już nigdy nie wróci :( smutne ale prawdziwe.. poddaje się... Powodzenia wszystkim, którzy mają jeszcze szanse bądz nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×