Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlosliwa malpa

na forum jest jakas chora psychopatka wypisujaca te okropnosci..

Polecane posty

Gość zlosliwa malpa

przepowiada poronienia...gada te okrutne rzeczy.. o dzieciach, kobietach w ciazy.. to jest jakis obled! ta osoba jest jak faszysta..jak hitler.. boze sama nie wiem jak co .. jak mozna napisac do kogobiety ktora probuje zajsc w ciaze ze i tak poroni? jak mozna napisac "smierc niemowlakom" czy cos w tym stylu?! to psychopatka!! ja rozumiem ze mozna nie byc za macirzynstwem.. rozumiem ze mozna nie chcciec rozstepow, szerokiej pochwy... kilkunastu kilogramow wiecej.. ok... ale po cholere tyle agresji? ta kobieta mnie przeraza! najchetniej wyszukalabym ja po ip.. i skierowala na lecznie psychiatryczne !! niech sobie bedzie przeciwna dzieciom- ale pisac takie posty!!!!!!! to jakis pieprzony nastepca hitlera! lecz sie dziewczyno.. albo spadaj na forum dla satanistow!!!!!... albo wypowiadaj swoje poglady mniej agresywnie.. i w troche inny sposob!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprostowanie - Hitler lubił dzieci. tez zwróciłam na nia uwage. Nawet napisałam, że moderator powinien usuwac jej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumiona i wogóle
sataniści też lubią dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedofil też lubi dzieci ;PA tak całkiem poważnie - niesttey moderatorzy tacy już są, że usuwają co im niewygodne a nie to, co niezgodne z netykietą... były już głosy na ten temat ale oczywiście wszystkie tematy z pytaniami do modów były KASOWANE ;-)Jedyne rady są dwie: albo opuścić to forum albo odpuścić i omijać szczekanie podszywaczy i psychopatów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny napiszcie post do modelatora.. to sa jakies dzieciaki czesto robia takie wybryki tym bardziej jak gdzies przeczytaja ze ktos poronil.. to samo bylo na topikach kobietek z miesaicami narodzin napiszcie topic do modelatora o pomoc.. usunie te brednie i osobe zablokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to nie dziecko. Dziecko nie napisałoby czegoś takiego - nagła smierć łóżeczkowa - piekna rzecz. Sama przyznaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×