Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

ma ktos moze walc z nocy i dni???? Jesli tak to bardzo bym prosila o przeslanie aniutka.ak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamyszka
siemka ja tez poprosze jesli mozna 1) walca z nocy i dni 2) piosenke magdy femme z gory dzieki pozdrowionka hajtam sie w czerwcu:) mail: monika4564@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamyszka
wogole jesli ktos moze przeslac piosnke ktora poleca na pierwszy taniec bardzo bede wdzieczna nie mam pojecia co chce a mojego narzeczonego to jak na razie nie interesuje:( dzieki z gory za wszystkie poslucham paru i wybiore dzieki papa mam nadzieje ze wasi faceci sie bardziej interesuja przygotowaniami do slubu niz moj!!! odechciewa mi sie slubu normalnie pocieszcie mnie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia 04.08.2007
wybieram piosenkę "Sunrise, sunset" z musicalu "Skrzypek na dachu". Jest to scena kiedy najstarsza córka Teviego mleczarza wychodzi za mąż. Piosenka doskonale pasuje jako pierwszy taniec, można ją zatańczyć jako walc. Piosenka "Windą do nieba" jest totalną pomyłką, nie chciałabym usłyszeć od drugiej połowy czegoś w rodzaju "ja go nie kocham", ciekawe czy podobną furorę zrobi piosenka M. Brodki "miał być ślub", hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
fakt, ze ''Skrzypek na dachu'' jest walcem i zarazem piekna piosenka,ale ja bym zostawila to dla zawodowcow, poniewaz w srodku utworu zmienia sie takt (walc angielski ma takt na 3/4), poza tym jest to wolny utwor gdzie na 3 trzeba troszke dluzej postac na palcach.. hm..mysle ze jesli chce ktos zatanczyc walca angielskiego jako pierwszy swoj taniec na weselu,nie wybierze taka do ktorej bedzie mogl zatanczyc-a taniec ma byc dla was przyjemnoscia-a nie przykrym obowiazkiem,przy ktorym sie czlowiek bardzo meczy... takie jest moje zdanie..:) niech kazdy wybiera i tanczy wg swoich mozliwosci:) powodzenia !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nirvaka
a ja sie zastanawiam nad piosenka zespolu Chłopcy z Placu Broni pt. Kochanie tesknie do ciebie. Zna ktos moze ta piosenke? Nadaje sie na pierwsza piosenke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej się nadaje,ja osobiście z ich repertuaru wybrałabym Kocham cię ,ale to kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nirvaka
tamta tez mi sie podoba.JA bardzie chcialam dopasowac slowa. Zastanawiam sie nad piosenkami: Kindla - z kims takim ja ty Farba - chce tu zostac Chlopcy z placu broni - kochanie tesknie do ciebie i Glenn Medeiros - Nothings gonna change my love for you Prosze doradzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piosennka
właściwy tytuł to" Moje jedyne marzenie" a nie jak powszechnie się uważa "przetańczyć z tobą chcę całą noc" Anny Jantar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia87
Bardzo Proszę o przesłaniej jak ktoś ma , najlepiej kilku piosenek na pierwszy taniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia87
Uważam, że piosenka Anny Jantar "Przetańczyć..." Jest dobra na 1 taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi jakie piosenki bedą pasowały do angielskiego a jakie do wiedeńskiego?? kurcze który łatwiej sie tańczy?? oczywiscie zamierzamy isć na kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunick - latwiej jest sie nauczyc walca angielskiego, sa latwiejsze kroczki niz do wiedenskiego, i ma takt 3/4. mozna go tanczyc po kwadracie majac np 1m lub 2m kwadratowe-to juz figurami. kazdy moze sie go nauczyc, jesli nawet wczesniej nie mial stycznosci z tancem. natomiast walc wiedenski, zazwyczaj sie wiruje po calej sali, a napewno nie bedziecie miec tyle miejsca. podaj maila, to wysle ci przykladowe piosenki do obu tancow. (ps. tancze zawodowo od 13 lat, poza tym prowadze szkole tanca w Lodynie, i kurs dla par slubnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines.ka a bardzo chętnie podam e-maila madziunickk@wp.pl co do miejsca to sie zgadza że pewnie nie będziemy mieć tyle miejsca, o tym to nie pomyśłałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunick - prosze bardzo:) wysle ci dzisiaj te utwory ps. sorki, ale ja mam taki \'\'dar\'\' ,heh, ze zwracam uwage na szczegoly,pierdoly, i zauwazam takie rzeczy,ktorzy by nawet na to nie wpadli,by o tym ponyslec,heh :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarnowianin
Weselne dzwony-wyk.Damian Holecki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines.ka tylko prosze pamiętaj o mnie :) włąśnie próbujemy kroków walca angielskiego:) ciekwe czy gdzieś można sciagnac kurs tańca na e-mulu??widział ktoś?? na razie znalazłąm tylko plik z opisanymi krokami ale te najprostsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madziunick :) wyslalam Ci dzis maila z utworami i z \'\'krotkim\'\' opisem:) W razie pytan pisz:) ps. w eMule znajdziesz bardzo duzo kursow tanca:) choc to nie to samo co nauczyc sie od instruktora, ktory ci wskaze jakie bledy popelniasz i czy dobrze wykonujesz figury. zycze powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ka bardzo dziękuję za piosenki :) Mi z polskich podoba się bardzo Zbigniewa Wodeckiego- Oczarowanie :) bo też ma takie wejście i zejscie... już sciągam sobie utrowy i dzięi za pomoc pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! CZy moge prosic o przeslanie tych utworow z krotkim opisem na mojego mejla: kotex1@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunick - prosze bardzo:) mysle ze te beda najodpowiedniejsze:) powodzenia zycze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lawetka
madziunick, Oczarowanie Wodeckiego to polska wersja Fascination Nat King Cole'a :) Jest o niebo piękniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunick , Lewetka ma racje, z tym ze \'\'Oczarowanie\'\' Wodeckiego ma dluzszy wstep, i w tym czasie mozecie ladnie wejsc na sale zatanczyc. Obie wersje sa ladne, ale wiadomo oryginal najpiekniejszy. Aha, madziunick , chcesz moze film z nauka krokow do walca angielskiego? posiadam wersje kursu tanca, ktory jest latwoprzyswajalny- tzn. bardzo latwo jest sie go nauczyc:) pozdrawiam:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagorzata
ines.ka mam prośbę , możesz mi przesłać kurs walca angielskiego ? Chodziałam teraz na kurs i zrobiłam pierwszy stopień, niestyety do wesela 2 miesiące a ja nie mam czasu na razie chodzić, bo czas zapraszać gości :( Proszę Cię dołącz do tego kursu jakieś ładne walce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malagorzata (malagorzata@autograf.pl) hej, juz ci wyslalam kurs tanca - walca angielskiego (jest to najprostszy i najlawiejszy jaki znalazlam) :) wraz z utworami, mysle ze najladniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agca1
Jeżeli ktoś ma walca z "Nocy i Dni" to bardzo bym prosiła o przesłanie Dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×