Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorrrąca 25

UWAGAtu wklejać najlepsze/ulubione teksty zacnych podszywaczy-zakładam kolekcję

Polecane posty

Nasti - wklei do teczki p.t. kazdy mój top odnosi sukces - a potem razem bedziemy przeglądać w zimne wieczory i ryczeć ze śmiechu i litować się nad debilami - w sumie niezły ubaw - lepsze to niż gówniane seriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasti - załóż coś fajnego więc - na pewno dostaniesz masę wpisów - moj bedzie pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat i tak pozostanie jeszcze przez 10 mies. biolog a nie umie liczyć? liczenie to domena matematyki chyba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki krawiec/rugbista/kolar
chciałem powiedziec ze teczke z tym topickiem powinna byc zatytuowana gorraca & Co :D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syryjski mleczarz
Każdego ranka czeszę moją owieczkę Sabinkę gdy on sikając do wiaderka wyśpiewuje przeboje Maryli Rodowicz a niekiedy Świetlików. Następnie zawartość wiaderka wlewam do wanny i raźno składam 3 okręciki z Gazety Wyorczej i 5 z Naszego Didzennika. Dolewam wody i wskakuje do akwenu sikając na okręciki. Prawdziwa bitwa morska. Owieczka podskakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytusik
do primitiv jak ma mnie nie obchodzic wiek kobiety? to ze tobie zwisa g.. mnie obchodzi. laska obiecala z nowym rokiem uaktualnic nick i nie zrobila tego - wg ciebie to fair? kupa gosci bedzie sie napalac a potem sie okaze ze laska jest starsza do gorrracej pewnie nie mialas kursu chemii lub statystyki na studiach? mialas czy nie, nie powiesz mi ze w naukach scislych np biologii umiejetnosc dodawania lub zwiekszania o jeden jest niepotrzebna i niepraktykowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytus! ile razy mam tłumaczyć.... urodziłam się 24 października 1980roku, zatem do października tego roku nadal mam 25 lat, zatem aktualizacja nicku nastąpi 24.10. bo dopiero wtedy skończe 26 lat. wcześniej nie widzę uzasadnionego powodu - czy teraz jest to dla ciebie jasne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. mówiąc, że niku nie zmienię miałam na myśli to, że zawsze będzie brzmiał gorrrąca, a nie, że zawsze będzie 25 - wiek będę aktualizować, ale w dniu urodzin, a nie 10 mies. wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jescze jedno - niegdzie nie obiecywałam zmieniać po nowym roku, a chemię i statystykę miałam i dla mnie zwiększamy o 1 jesli czegoś o 1 przybywa, a przybędzie dopiero za 10 mies. mam nadzieję, że to zakończy twoje dociekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orany
topiki gorrracej sa niewiarygodnie smieszne... ta dziewczyna jest tu tak popularna, wszyscy o niej mowia zazdroszcze jej wszystkiego kreatywnosci, poczucia humoru, celnych ripost, wyksztalcenia, doswiadczenia w lozku wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za miłe słowo, ale zupełnie nie jest moim celem wzbudzanie zazdrości czy zdobywanie popularności:O po prostu jestem sobą i jak chcę coś powiedzieć to mówię i walę prosto z mostu i tyle a czy to komuś pasuje czy nie to już rzecz gustu, bo bywają różne na szczęście;).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytusik
ojojoj gorrraca ale sie tlumaczysz dziecinko. co za pustka sie zrobila w twojej glowce, nie pamietasz na ktorym topiku obiecywalas zmiane czyli aktualizacje wieku w nicku po nowym roku? moze i masz dobra pamiec, ale krotka. i masz kompleksy w liczeniu latek :D do orany ja tak nie mam. ciekawe jak to sie stalo ze ta inteligentna i blyskotliwa panna nie dostrzegla lekkiego sarkazmu w twoich slowach? wyglada na to ze bardzo potrzebuje akceptacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orany
tytusik :) juz sie balam ze nikt tego nie zrozumial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytusik
zabawne ze zrozumialo tyle osob, a glowna zainteresowana jakos nie potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...takim jak ty trzeba niestety tłumaczyć stosownie do możliwości zrozumienia... ironię zrozumiałam... Ty mojej najwyrazniej nie... p.s. szkoda, że nikt z wami gadać nie chce...no zupełnie nie rozumiem dlaczego... ale ja przecież nic nie rozumiem:O ... stara dupa już jestem:O.. kilometry fiuta obciągnęłam:O ....wiec już trybiki nieco szwankuja... :D:D:D :P spokofacet nie ma mnie ostatnio... zaspokajam swoje żądze... cokolwiek by to nie znaczyło;) ---> primi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
gorrrraca a spuscic Ci wpierdol ? ;) {usta] - i to taki gigantyczny i soczysty a tekst ze kilometrami fiuta godny najlepszego podszywacza - szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
👄 - o teraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
nic nie pamietasz ??? masz amnezje ?? rozmowa kilka dni temu o bialych kozakach i dupie marynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytusik
Sram pod siebie,maczam penisa w w swoim kale i zawzieciesie onazuje pod prognoze pogody w wykonaniu Zubilewicza.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrraca 25 -podnicasz mnie.Mimo -23 stopni za oknem,czytając Twoje posty,drże z rozkoszy,a reka mimowolnie szuka rozporka.Dyszę z podniecenia na ekran,a literki na kibordzie układaja sie w slowo :gorrrąca 25 :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
jutro z Toba pogadam jak wytrzezwiejesz :-o po pijaku Cie nie bede lal bo to niehumanitarne , poza tym musze spac isc bo rano nie wstane , dzisiaj porzadnie przypakowalem na silowni bo robie mase wiec jak jutro Ci pociagne z prawej otwartej to Twoj spin bedzie sie rownal 6 :) http://pl.wikipedia.org/wiki/Spin_%28fizyka%29 - tu masz wytlumaczenie co to jest spin w sumie to chodzilo mi o to ze obrocisz sie 6 razy zeby znalezc sie w pozycji poczatkowej :) aha i jak bedziesz taka niegrzeczna to napewno nie doloze sie do tych kilometrow fiuta moich 15 eeeeeee tzn 24 cm chcialem powiedziec :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble
Oj qrwa,pomyliłem się.Chciałem powiedzieć,ze przypakowali mi na siłowni,ajk spadło mi mydło na podlogę.Potem,tymi mokrymi od spermy penisami,wychłostali mnie po twarzy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem trzeźwa... nie wiem dlaczego zakładasz że pijana za duzo samochodem w pracy jeżdzę żeby pić po nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość down down down down down

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki seminarzysta
widze ze turecki musiał powrócić bo gorrraca sie obija :D kiedy mieszkała w timbuktu, wygrzebywałam rodzyny z wielbłądzich odwłoókw i pałaszowałam z zapałem godnym samego Romana G. a z pozostałości, które utkwiły między zębami robiłam sobie etniczną biżuterię... jestem złośliwą lapsą a moja szparka ma wielkość odbytu paiwana ostatnio pies pana Romana wpychał mi swoja pytę jak schyliłam się, żeby zawiązać buty Tak mnie przepchał, że aż zaczęłam przeciekać Wsadził mi twardą parówę aż po jajka i szarpiąc moim dupskiem zagłębiał się coraz głębiej i głębiej w moją zatęchłą i rybią cipę jestem dziwakiem, bo mama przywiązywała mi w nocy żelazka do nóg, żebym urósł wyższy... Codziennie wieczoorem trzepie konia pod gwiazdę "Na Wspólnej", Bożenke Dykiel Nikomu nie życze kałowych lodów robionym bezdomnym na Dworcu Leningradzkim, którzy mydła nie widzieli od trzech lat a z sera (s)pod-laskiego robią oscypki jak już się trochę podwędzi w porach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×