Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lilana

suche sianowate zniszczone włosy

Polecane posty

Gość gość
Royal Moroccan ma taką serię odbudowującą, którą sama stosuję. Dwie maski na zmianę - nawilżająca i regenerująca. Do tego mam też niebieską ampułkę, którą spryskuję głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulio234
Myślę ,że w twoim przypadku najlepiej sprawdzi się olejek arganowy i tabletki na wypadanie włosów Vitapil. Dla mnie to połączenie daje świetne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam premium collagen 5000 i włosy stały się nawilżone i błyszczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto pomyśleć o keratynie , i dobrej pielęgnacji ja od dłuższego czasu używam kosmetyków inoar i są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie włosy dobrze działają zabiegi z olejkami i koloryzacja z olaplexem. Serio, odkąd zaczęłam prosić o ten zabieg przy koloryzacji w In Harmony, moje włosy są miękkie i mniej się łamią. Myślę, że jeszcze kilka miesięcy i zaprowadzę je na dobrą drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo chodzisz w In Harmony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eears
Bardzo dobre rezultaty miałam z szamponem Elastabion Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na suche włosy fajnie sprawdzają się kosmetyki z olejami. Na przykład ostatnio kupiłam u fryzjera maskę royal moroccan z olejem arganowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina8989
to może potrzebujesz czegoś mocniejszego? ja ostatnio miałam masakrę z włosami po kilku eksperymentach i jedyne co zadziałało to mleczko hmilk z organicznewlosy.pl Używałam po myciu i efekty boskie. teraz już tylko sporadycznie używam żeby efekt był spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj serii basil element. Swietnie wygładza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AllNeed
Zobacz szampon Elastabion Flolek, naprawdę pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Kosior
Problem jakim są suche włosy, to dla kobiet chleb powszedni, tutaj znalazłam parę informacji na ten temat może Ci pomoże http://www.vichy.pl/blog/sprawdz-sposoby-na-suche-włosy/vmag60672.aspx susze włosy to nie koniec świata lecz trzeba z tym walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W In Harmony bezdyskusyjnie warto zapisać się do pani Kasi. Robi cuda z włosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WerkaJu
mega efekty daje mleczko hmilk z organicznewlosy.pl - możesz go używać też jako odżywki tylko trzeba zerknąć na ulotkę. ale serio, bardzo fajnie odbudowuje włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio na blogu apteki Melissa wyczytałam świetny i pomocny artykuł ze sposobami na zniszczone włosy. Wejdź na ich stronę i przeczytaj, jestem pewna, że znajdziesz ciekawe informacje i porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używa ktoś z was kosmetyków Royal Moroccan? Podobno są świetne na zniszczone włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turka22
też takie miałam kiedyś, ale odkąd zaczęłam stosować szampon i odżywkę Biotebal to po takiej kuracji moje włosy znowu nabrały blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra69
to co mogę otwarcie powiedzieć - ten problem mnie już nie dotyczy. na szczęście kosmetyki firmy Biotebal pomogły mi wystarczająco żeby podnieść z kolan moje włosy. Teraz mam piękne i zdrowe włosy, które lśnią piękniej z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam maskę do włosów kręconych z RM, świetne nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, najlepszym rozwiązaniem na zniszczone włosy jest ich dobre odżywienie, wiem coś o tym. Gorąco polecam wam kochane produkt marki Jelly Bear Hair. Więcej informacji na stronie producenta http://track.easyprofits.com/12304d . Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje włosy koloru brąz... oczywiście rozjaśniane ombre.. w domu :D Takie zniszczone i tak mi ich szkoda :( nie chciałam obcinać i testuje teraz odżywke http://track.easyprofits.com/15e305 Teraz moje włosy wylądają tak.. są miękkie i takie przyjemne w dotyku, to dopiero miesiąc, ale czuje że sie polubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljanka83
Warto natłuszczać włosy olejami, które nie tylko zabezpieczają włókna przed utratą wody, ale również nadają im elastyczności, ale też nawilżać włosy za pomocą humektantów (substancji pochłaniających i wiążących wodę z otoczenia). No i oczywiście powinno się unikać niszczących zabiegów stylizacyjnych i koloryzacji oraz wysokich temperatur. To od zewnątrz, od wenątrz oczywiście dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam austriacki organiczny intensywnie nawilżający szampon Less is More - https://www.organicall.pl/pl/p/Less-Is-More-Szampon-wygladzajacy-z-wyciagiem-z-malwy/1801 Zmiękcza i wygładza włosy suche, cienkie i łamliwe, chroniąc je przed przesuszeniem. Nadaje im blask i miękkość. Pozbawiony: syntetycznych konserwantów, zapachów, barwników, wyrobów petrochemicznych, silikonów, siarczanów itp. Tylko z certyfikowanych organicznych składników roślinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica99
ja sie jakis czas temu przestawiłam na produkty profesjonalne i testuje na swoim siankowtym (po roazjasnianiu) blondzie linię do blondów od Great Lenghts i na serio widze róznicę! wlosy przestaly wyglądac jakby w nie piorun trafil i zaczely nawet niesmialo blyszczec :D a przy ich stanie wyjsciowym to na serio wyczyn :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, gdzie można kupić kosmetyki Royal Moroccan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domka907
hmm, jak macie suche sianowate wlosy i zadna odzywka czy maska nie daje efektu to moze warto zrobic sobie zabieg nawilzajacy? ostatnio bylam w salonie podciac kilka cm wlosy i fryzjer zaproponowal mi krotki 10minutowy zabieg Lifting Capilar kosmetykami marki Inoar- i polecam! Zabieg trwa chwilę, a daje ekstra efekty- nawilzone miekkie wlosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×