Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on ma rogi

koziorozec w lozku

Polecane posty

Gość a może to...
Koziorożec 22.12-20.01 Umiesz trzymać emocje na wodzy Ani w życiu, ani w sypialni nigdy nie godzisz się na bylejakość JAKA NAPRAWDĘ JESTEŚ: Mężczyzn, którym zależy tylko na tym, by spędzić z tobą noc, mrozisz spojrzeniem Królowej Śniegu. Jesteś realistką, nie oczekujesz rycerza na białym koniu. Wystarczy, że będzie lojalny, szczery, kochający i zaradny. W łóżku nie zadowala cię rola uległej kochanki. Jeśli coś ma sprawić ci przyjemność, śmiało po to sięgasz. Miejsca najbardziej wyczulone na dotyk znajdują się na twoich plecach, w okolicy kręgosłupa. JAKI JEST PAN KOZIOROŻEC: Zabiega o ciebie? Mo żesz sobie pogratulować. Po pierwsze: to znaczy, że uważa cię za doskonałą (a poprzeczkę z zasady ustawia wysoko). Po drugie: tak łatwo się nie podda, wiedząc, że twoje kobiece „nie” często oznacza „być może”. Po trzecie: kiedy już zdecydujesz się mu ulec, potraktuje cię jak drogocenny skarb, który udało mu się zdobyć. Chcesz pozostać dłużej w jego sercu? Każ mu wciąż o siebie walczyć. W sypialni bywa niekiedy pruderyjny, ale gdy poczuje się pewnie, staje się kochankiem doskonałym. Jego apetyt na seks nie słabnie z wiekiem. Kiedy inni dawno kołyszą się w swoich bujanych fotelach, on nadal będzie zapraszał cię do łóżka. CO SIĘ ZDARZY TEGO LATA? ✸ I dekada znaku (22.12–1.01) Za sprawą łaskawej pani Wenus tego lata masz wielką szansę ustatkować się. Wszystko wskazuje na to, że w lipcu poznasz osobę, która dostrzeże twoje zalety i zaakceptuje cię ze wszystkimi twoimi wadami. Aby jej jednak nie zniechęcić, będziesz musiała coś z siebie dać. Już jesienią ten związek zacznie nieodwołalnie ciążyć ku stabilizacji. Dla par w stałym związku – perspektywa pojawienia się dzieci lub zmiany mieszkania czy budowy domu. ✸ II dekada znaku (2.01–10.01) Uran, który jak zwykle gorliwie pomaga zmieniać życie, w lipcu i sierpniu może otworzyć przed tobą nowe drzwi. Jeżeli wtedy się zakochasz, to po same uszy! Wprawdzie będą potrzebne pewne ustępstwa z obu stron, ale szybko dojdziecie do wniosku, że czasem warto zrezygnować z wyczerpującej walki o swoje, bo we dwójkę żyje się o wiele radośniej! Przekonają się o tym również Koziorożce już „sparowane”. ✸ III dekada znaku (11.01–20.01) Choć pełnią szczęścia zaczniesz cieszyć się za rok, już teraz poczujesz, że życie nabiera barw! Nowa miłość będzie musiała przejść kilka prób i testów, zanim osiądzie na stałym gruncie. Tyle że ty bardzo lubisz mierzenie się z przeszkodami. Uwaga, Koziorożce będące w stałych związkach! Najlepszy czas to przełom lipca i sierpnia: wtedy poczujecie się naprawdę szczęśliwi. CO CIĘ CZEKA W ŁÓŻKU Z... BARANEM: on kieruje się zasadą „chcę, to biorę”, ty udajesz, że to cię nie kręci. Jeżeli uwolni cię z gorsetu, odkryje wielką namiętność. BYKIEM: nie zadowalają was gierki i powierzchowne doświadczenia. Preferujecie długi dystans, tak jak przedłużanie miłosnych sesji. BLIŹNIAKIEM: dla niego seks jest zabawą, dla ciebie ważnym przeżyciem. Gdy będziecie razem, nieporozumień nie da się uniknąć. RAKIEM: on da ci poczucie bezpieczeństwa, tak ważne, by zacząć latać. Będą wspólne rytuały, intymne kolacje, truskawki w szampanie oraz głęboko przeżywany seks. LWEM: dla ciebie ważniejsze jest to, co dzieje się między wami, a on lubi dobrze wypaść i zaspokoić miłość… własną. To się nie uda. PANNĄ: potrzeba ci kogoś, kto podłoży zapalony lont pod mur niedostępności, który wokół siebie wybudowałaś. Niestety, ten pan do tego typu mężczyzn nie należy. WAGĄ: on zatroszczy się o nastrój, ty zrezygnujesz z pozy i uwolnisz zmysły z uwięzi. Ale nie zapłoniesz. SKORPIONEM: on niechybnie cię zbudzi, a wtedy w sypialni pojawią się prawdziwe błyskawice. STRZELCEM: mimo jego dużej żywiołowości, wytrzymałości i fantazyjnych pozycji czegoś ważnego między wami zabraknie. KOZIOROŻCEM: atmosfera strasznie serio. Tylko uczucie może sprawić, że wyrosną wam skrzydła. WODNIKIEM: zagwarantuje ci seksualną sprawność, ale nie prawdziwą bliskość, za którą tęsknisz. RYBĄ: jeśli przeważy ciekawość, wskaże ci, jak kochać własne ciało, i zachęci do odważnych pieszczot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka mała
Ech...kto by nie chciał takiej kobiety. Pani Koziorożec jest realistką, mocno i konkretnie stojącą na ziemi. Jednocześnie jest też troszkę rozkapryszoną, małą dziewczynką i to jest w niej najsłodsze. Lata mijają, a ona cieszy się drobiazgami życia, jak by miała naście lat. Spełnia swoje upragnione marzenia. Goni z wiatrem obłoki, trzymając Ciebie za rękę. Umiesz sobie to wyobrazić starając się o jej serducho? W tej pogoni za życiem jest jednocześnie oszczędna. Nie ma potrzeby wydawać pieniędzy na głupoty. Woli pojechać gdzieś daleko i zwiedzać miejsca, których jeszcze nie widziała. Starając się o względy Pani Koziorożec, musisz nauczyć się swobodnego podejścia do życia. Naucz się śmiać zamiast złościć, naucz się tańczyć, żebyś mógł wirować z nią na parkiecie. Wreszcie naucz się szanować każdą nawet najmniejszą żywą istotę, bo życie dla niej jest niezwykle cennym darem. Nie pozostaje obojętna, kiedy na jej drodze stanie potrzebujący. Zdobywając Panią Koziorożec pamiętaj o tym, że dla niej życie składa się z niezliczonej ilości znajomych. Musisz nauczyć dzielić się nią z innymi. Próbując ją ograniczyć, w najmniejszym nawet stopniu, stracisz ją. Wiedz też o tym, że mimo otwartości z jednej strony na wszystko, jest skryta i nieufna z drugiej. Pani Koziorożec jest realistką to prawda, ale co do życia codziennego. Natomiast co do uczuć romantyczna z niej istotka. Potrzebuje ciepła i czułości. Kiedy to niezwykłe uczucie otrzyma od Ciebie - zakwitnie. Z pączka przemieni się w najpiękniejszy kwiat róży, jaki możesz sobie wyobrazić. Bądź przygotowany na to, że zawsze będą przy niej Panowie, którzy zachwycać się będą jej witalnością i ciepłym serdecznym charakterem. Możesz być jednakowoż całkowicie spokojny, Pani Koziorożec jest wierna w uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.wiecie co.ciarki mnie przeszly.poznalam kozorozca 3 miesiace temu.jest jak z horpskopu wyciety.nigdy w to nie wierzylam ze tak moze byc.ze czlowiek tak pasuje do horoskopu.teraz wiem jak mam sie zachowywac i ze mam byc cierpliwa.dodam ze jestem ryba......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdggfghhbj
jestem ryba i mialam w lozku koziorozca ..bylo cudownie z tego co wiem nie tylko mnie ale i jemu rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie narzekam na lozko.jest nam cudownie.... tylko on jako koziorozec jest jak z horoskopu.dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam az wreszcie okaze uczucia.a on potrzebuje czasu.gdyby nie to ze przeczytalam zaraz na poczatku troche o koziorozcach juz by go nie bylo ....serio.to znaczy on pokazuje ze mu na mnie zalezy ale nie mowi.....no i praca....zawsze wazniejsza....prawie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem koziorożcem :classic_cool: i w ogóle jestem fantastyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w bzykaniu :P kazy ma słaby punkt :P u mnie to picie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah
w moim przypadku to czysta bujda, mialam faceta koziorozca, babiarz nie z tej ziemi, zdradzajacy na lewo i prawo, ogladajacy sie za kazda spodniczka, niesamowicie szybko nawiazywal kontakty towarzystkie, balaganiarz, lekkoduch. No totalne przeciwienstwo tego co tu piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta koziorozec
jest w lozku beznadziejna - bez wzgledu jak sie zaraz oburza to to swieta prawda - mialem pare - kazda jak kloda - seks chwala sobie tylko dlatego ze im sie go daje ... a w braniu sa dobre ale zeby tak cos od siebie :( TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literadolitrery
jak czytałem te opisy kobiety koziorożca to jakbym czytał opis swojej partnerki ! Normalnie kalkowana moja kobitka... Zimna, stanowcza, drętwa, Królowa (liczy sie tylko jej zdanie) Śniegu (zimna w uczuciach i łózku) I wierzcie mi znam sie ze swoja juyż z 20 lat i moge cos na ten temat powiedzieć... Koziorożec kobbieta ciagle oczekuje meskiej inicjatywy! ale żeby tak sama ?! NIC ANTARKTYDA na minus 360C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Jestem Koziorożcem. Karolinka mała trafnie ujęła mój charakter, jestem pomimo 30- paru latek , małaądziewczynką ;) Podoba mi się Byk , który mnie ostatnio unika , a bylibyśmy wspaniałymi kochankami !:) ... i przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Litero do litery- nie jesteśmy zimne w seksie ani w uczuciach , to juz kwestia charakteru. Tak Byki i panny sa dla koziorożca najlepsze. I raczki. Panie Koziołki ;) są gorrące w łóżku i daja wiele a nie tylko biorą . I są lojalne i taktowne , i wesołe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghj
ehh tera widze ile ludzi zyje w zabobonach i iluzji, kiedy ja sie doczekam idealnie ateistycznego swiata pozbawionego takich zabobonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym widziała swojego
męża. Dokładnie jak maalutka napisała....... wszystko się zgadza aż strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CieHanna
Trzeba się wyjątkowo nudzić aby czytać horoskopy. A już trzeba być TOTALNIE ZIDIOCIAŁYM KRETYNEM BĄDŹ RACZEJ KRETYNKĄ aby w nie choć w najmniejszym stopniu wierzyć! Ludzie!!!! mamy XXI wiek! Precz z zabobonami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabellla
Szanse na udany zwiazek Koziorozca z Panna sa niemal 100%. Zeby byc pewnym tak na maxa trzeba by sporzadzic horoskop kontaktowy i porownawczy wykorzystujac do tego Wasze godziny i miejsca urodz. Ale to znaki ziemi, ktore holduja podobnym wartosciom. Bedzie b. dobrze!!! ZNam kilka takich par :) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaara
dziewczyny ja z swoim koziorozcem jestem juz sporo i jestem szczesliwa mozna sie dogadac jesli sie chce ale czasem tez bywa trudno ale zawsze dajemy rade a moj znak to baran tez jestem zawzieta i zadko ustepliwa. jeste czuly i juz napewno nie chodzi na innne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja198585
Ma ktos jakies doświdczenia on Koziorożec ona Baran? Ktos coś wie na temat takiej ralcji partnerskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja koziorożec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×