Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość xxyyy
Wiecie co... jestem trochę nie z tej bajki ;) Możecie mi w skrócie kilku zdań napisać o co chodzi w tym sporze między Betiną a Euro ? p.s. Euro, mogę zapytać co Ci jest że nie możesz się widywać z klientami? Też miałam ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...napiszcie mi jak z tymi cenami na maximusie albi ptaku-ile kosztuje taki sweterek meski albo damski dobrej jakosci wloskiej alboe meskiej -ALBo juz nawet chuinskiej marki ale mieszanka cashiru-prosze-moze ktoras wziela do reki choc przez przypadek-jaka maja cene w hurcie-bo chce miec porownanie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Frogs wife- myślę, że powinnaś wziąć przede wszystkim sukienki i zimową odzież, ale kilka klasyków także wez- np przeznacz ze dwa wieszaki na odzież codzienną, bo tu masz raczej pewność że zejdzie. Nie wiem, do jakiej grupy docelowej kierujesz swoją ofertę, ale jeśli do młodych to nie zapomnij o jakichś imprezowych ciuszkach- młode dziewczyny na Sylwka nie ubierają kiecki z satyny ze wstążką, tylko np czarną mini z cekinami i lejący top. Co do wnętrza- architektura wnętrz to moje wielkie hobby i wykształcenie po części, jeśli chcesz to możesz mi na maila wysłać projekt swojego pomieszczenia, może coś wymyślę. Akurat siedzę w kwadratowym pokoju który ma 20m2, więc widzę wizualnie jakby można to zaaranżować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
xxxy na pewno nie miałaś tego samego problemu , bo chyba wychodzisz z domu z tego co mniemam więc na pewno stuprocentowo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
''eurolifestyle xxxy na pewno nie miałaś tego samego problemu , bo chyba wychodzisz z domu z tego co mniemam więc na pewno stuprocentowo nie '' Tak, bo biorę leki. Ale bez leków miałam taki czas że nie byłam w stanie wyjść z mieszkania na klatkę, tak się bałam. Nie wiem czy chorujesz na to samo co ja... Nie bardzo chcę o tym pisać na forum publicznym, tzn mogę ale nie jestem tu anonimowa bo można mnie powiązać z moim sklepem... A mniejsza z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Fobia społeczna i agorafobia to tylko część atrakcji z jakimi się spotykam... Min. z tego powodu nie prowadzę już lokalu, tylko pracuję w domu. Teraz rozszerzyłam działalność bo czuję się lepiej, na lekach jest całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziewczyny...napiszcie mi jak z tymi cenami na maximusie albi ptaku-ile kosztuje taki sweterek meski albo damski dobrej jakosci wloskiej alboe meskiej -ALBo juz nawet chuinskiej marki ale mieszanka cashiru-prosze-moze ktoras wziela do reki choc przez przypadek-jaka maja cene w hurcie-bo chce miec porownanie-" Nie mam odzieży męskiej, więc w tym temacie nie pomogę. Mogę Ci napisać po ile w hurcie są naprawdę fajne sweterki damskie (ale nie wiem czy z cashmirem). Naprawdę ciekawe wzory włoskie, francuskie od ok. 40 netto (nawet od 38) do 50-60 maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
xxxy , ja nei mam żadnej fobi ani nie potrzebuje zadnych leków , coś takiego nie jest żadnym problemem , mam inną chorobe , która przez nasze wspaniale spoleczenstwo nie tolerancyjne zmusza mnie do ukrywania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
Dzięki xxyyy Zrobię na weekendzie fotki wnętrza mojego sklepiku i Ci podeślę - już czuję że znajdziesz ciekawe rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma swoj krzyz...ja cierpie na Klaustewrowy bol glowy...prowdopodobnie nikt z was nie wie nawet co to jest i gdyby nie wynaleziono IMIGRAN zastrykow i gdybym nie mieszkala na stale we Wloszech gdzie IMIGRAN jest dla mnie bezplatny tez nie moglabym wychodzxic z domu-tyl e,ze dlatego,ze nie moglabym oddalac sie od butli z tlenem-bo tzw klauster to patologia ktora nazywaja choroba smobojcow-wiecie dlaczego-bo ro tako bol-ze smierc jest jedyna rzecza jakiej pragniesz a jak myslisz ze np dzis w nocy mialam 7 atakow miedzy 2 a 5 rano-to zyc nie umierac- -nie ma w tym nic czego mialabym sie wstydzic-16 lat niose to w sobie i poniose prawdopodobnie do 60-tki-co nie znaczy,ze ci z ktorymi pracuje czy wspolpracuje maja placic konsekwencje tego ze natura nie byla dla mnie laskawa-i patrzec na zycie z optymizmem bo mimo wszystko-jest kto cierpi gorzej ode mnie-a mniej zasluzyl-ja bynajmniej moje sobie od zycia wzielam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto otwierac????
Witam, mam takie pytanie. Ostatnio znajomy zaproponowal mi zeby otworzyl sobie sklep z tania odzieza, tzn "ciucholand", on sciaga tirami ciuchy z angli i segreguje je i dostarcza sklepom. Odziez dalby mi w komis, jak sprzedam dana partie to wtedy place za to. Tylko mam obawy czy to jest jakos oplacalne. Chodzi mi dokladnie o jakies mniej wiecej koszty lokalu (czynsz, media) i co potrzeba zeby taki sklep otworzyc. Moze ktos tutaj prowadzi taki interes i jak na tym wychodzi... pomoze ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
do lagriffeoutlet współczuje wiem o czym mowisz, mam takie ataki przy chorobie serca podobne, po ostatniej nocy , to juz pisałam testament, bo stwierdzilam że predzej sie pochlastam niz zniose jeszcze jeden atak w zyciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
''eurolifestyle xxxy , ja nei mam żadnej fobi ani nie potrzebuje zadnych leków , coś takiego nie jest żadnym problemem , mam inną chorobe , która przez nasze wspaniale spoleczenstwo nie tolerancyjne zmusza mnie do ukrywania się '' Ciekawość mnie zżera co to może być... Bo np ja toleruję każdą inność. Mój przyjaciel jest po wypadku, ma skrzywioną twarz i głowę, nie ma połowy włosów.. Wiele ludzi patrzy na niego jak na potwora, a dla mnie to jeden z najlepszych ludzi jakich poznałam. Co do ataków - ja też mam ataki, ale nie serca a : http://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_l%C4%99ku_napadowego To jest najgorszy koszmar jaki może się przydarzyć. Nienawidzę ich. Frogs wife- ok, czekam :) Masz mojego maila? I napisz też koniecznie czy masz jakieś fundusze na zmiany czy nie. I w jakim miejscu jest ten lokal, to ważne czy np centrum handlowe. Napisz też jakie masz hobby i jakie lubisz kolory. I wyślij mi też zdjęcie, które wg Ciebie oddaje Twój charakter albo bardzo Ci się podoba (np morze o zachodzie słońca). Może to głupio brzmi, ale bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
''czy warto otwierac???? Witam, mam takie pytanie. Ostatnio znajomy zaproponowal mi zeby otworzyl sobie sklep z tania odzieza, tzn "ciucholand", on sciaga tirami ciuchy z angli i segreguje je i dostarcza sklepom. Odziez dalby mi w komis, jak sprzedam dana partie to wtedy place za to. Tylko mam obawy czy to jest jakos oplacalne. Chodzi mi dokladnie o jakies mniej wiecej koszty lokalu (czynsz, media) i co potrzeba zeby taki sklep otworzyc. Moze ktos tutaj prowadzi taki interes i jak na tym wychodzi... pomoze ktos??'' Zależy gdzie mieszkasz... Wejdz nawet na Allegro na Nieruchomości i popatrz jakie są koszty wynajmu w Twojej miejscowości lokali. Jak to ma być SH to metraż też nie może być 20m2 tylko większy. Masz super sytuacje że dostaniesz odzież w komis, ja bym się nie zastanawiała nawet! Porównując- widziałam kilogram odzieży z UK za 20-25zł w hurtowniach ściągających a w moim ulubionym SH w poniedziałek kilogram kosztuje 55zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Taki sweter męski w hurcie u nas około 40 - 65 zł netto. Niedawno ojcu coś takiego kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Do Euro- ale nie pisz mi że fobia społeczna i agorafobia nie są problemem, bo wierz mi że jak bałam się wyjść z mieszkania na klatkę to miałam zajebisty problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5
lagriffeoutlet, ja mogę Ci powiedzieć, że widziałam sweterki greckiej marki Rococo np. 100 % jedwabiu po 40 zł/szt w hurcie w pewnej hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
xxxyy lepsza fobia społeczna niż nie mieć twarzy , widzialaś film o chłopcu bez twrazy z perwiańskiej dżungli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana na maxxxxxxxxx
do olgi poproszę o ofertę tunik dider@interia.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
''nikaaaaa5 lagriffeoutlet, ja mogę Ci powiedzieć, że widziałam sweterki greckiej marki Rococo np. 100 % jedwabiu po 40 zł/szt w hurcie w pewnej hurtowni'' Tak tanio??? To dlaczego sukienka z jedwabiu kosztuje ok 600zł? Euro- chcesz mi powiedzieć że nie masz twarzy? Nie widziałam tego filmu. Nie wiem co jest gorsze, obydwie choroby są obrzydliwie straszne dla tego kto na nie cierpi. Mi też jest ciężko jeśli chcę gdzieś iść a nie mogę, bo strach sprawia że zaczynam wymiotować, dostaję drgawek, serce mi wyskakuje prawie że, pocę się, mam szczękościsk i dostaję ostrej derealizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki
a może macie namiary na hurtownie z zabawkami baby born albo fisher price w dobrych cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
wlasnie mi znajomy pokazał, nie wiem skad to co prawda Kryminalni z Gdańska zatrzymali 22-letniego pracownika jednej z firm kurierskich, który z pobranymi od klientów pieniędzmi, zamiast do firmowej kasy, udał się do kasyna, gdzie wszystko przegrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
xxxy na raziie to początki od wewnątrz ale z każdym dniem postepuje, tak bedzie za rok, moze dwa , zalezy jak szybko choroba pojdzie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
do zabawki podaj e-maila, mam pakiety z tego typu zabawkami, ogolnie wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki
Do eurolifestyle najbardziej interesuje mnie oferta razem z cennikiem maria24@o2.pl z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
eurolifestyle- i nic z tym nie można zrobić?! To straszne. A napiszesz nam ile masz lat? Ile ile czasu trwa aż choroba jest zaawansowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
oki juz wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
xxxy można zrobić, koszt leczenia wstępnego na dwa lata, wyceniony przez lekarzy minimum 60 tysięcy złoty, a to wystarczy na popraiwenie sytuacji na 2-3 lata, nie ma sensu, zreszta nigdy takiej kasy nie uzbieram, wiec po co tracic , na 2-3 lata takie pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×