Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość do eurolifestyle
Samo się dokształć chora babo... Z tego co tu wyczytałam nie masz zadnego dowodu nadania, to co masz to możesz sobie tym jedynie d... podetrzeć. Jedyne co masz to to że zleciłaś firmie kurierskiej odbiór paczek, ale nie masz dowodu nadania paczek i to Ty będziesz pociagnięta do odpowiedzialności... Dupe trzęsiesz i próbujesz Betine zniechecic piszac bzdury że nie ma żadnych praw. Musisz mieć nierówno pod kopułą że piszesz takie bzdury... Piszesz pod wieloma nickami i nic sobie z tego nie robisz że nikt Cię tu nie chce już czytać, kazdy ma Cię dość i życzył by sobie zebyś opuściła to forum bezpowrotnie. Pod którymś z kolei nickiem użalasz się jacy to sklepikarze źli jakie marże narzucają , a jacy to hurtownicy biedni przez nich, a sama narzucałaś marże 100% na hurcie, dobrze znałam ceny w hurtowniach zagranicznych rzeczy co oferowałaś w hurcie. Następnie piszesz kolejna bzdurę że sklepikarze coraz częściej biorą od Ciebie bez faktury i że się dziwisz że sie nie boją i że Ty się nie musisz bać bo możesz bez faktury sprzedawać bo jesteś na ryczałcie. Jeśli jesteś vatowcem to musisz wszystko bez wyjątku sprzedawać na fakturę lub paragon fiskalny. Na ryczałcie to Ty możesz być jeśli chodzi o podatek dochodowy a to inna bajka... Albo się jest vatowcem albo nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Księgowa mnie rozlicza i ona chyba lepiej wie, skoro ona mówi że mogę nie wystawiać faktur to tak robię , powiedz mi jeszcze że księgowa nie wie i źle mnie rozlicza , jasnnee bo uwierze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe niezła polewa z tej e
Betina pisałaś że kontaktowałaś się z kimś z Kolportera, w takim razie zainteresuj tą osobę tym tematem, niech poczyta jak publicznie szkaluje wizerunek ich firmy eurolifestyle. Bo napewno nic do Ciebie nie wysłała i próbuje winą obarczyć firmę Kolporter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jasne mam kwitek nadania i nie wysłłam buhahahhaah :D weźcie się pouczcie trochę prawa , bo opieracie swój światopogląd na własnym widzimisiu z epoki komuny conajmniej :D mamy XXI wiek i inne zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eurolifestyle
Fajnie ze sie publicznie przyznajesz do niewystawiania faktur... Przy okazji pogrąż swoją ksiegową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
przecież jestem na ryczałcie i robię bilans codzienny, no wmówcie mi jeszcze ze moja ksiegoa za którą place kase mi zle mowi i rozlicza to umre ze smiechu, jak ksiegowa moze zle robic i mi mowic tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eurolifestyle
Przecież to co masz to nie jest dowód nadania... i dobrze o tym wiesz... a jak nie wiesz to mam nadzieję że Betina tego nie odpuści i wtedy sie dowiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jak to nie jest przecież to są normalne kwity z bloczka kurierskiego jaki nakleja się na paczkę, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
kwit kurierski jest oczywistym dowodem nadania i nic wiecej nie potrzeba, nawet jeszcze lepszy niz drukowane bo z drukowanych z kompa mi nic nie zostawało, a te kurierskie naklejam na paczkę a kopia mi zostaje wdomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
do eurolifestyle, tak nie ma zadnych praw i nie jestem chora, tak stanowi polskie prawo i kniec i kropka, nie ma prawa roscic od sprzedawcy od momentu wyslania, jesli sprzedajacy potwierdzi wysylke, i koniec :D nikt nie moze mi nic zrobic na podstawie tego, a wiem bo juz mialam pare razy wizyte policji , i sprawy umarzane , na tej podstawie, dlatego jestem pewna siebie i swoich racji ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spodnie jeansowe - 45 zł/szt
Dla zainteresowanych, mamy w ofercie spodnie jeansowe damskie, proste, klasyczne z lekkimi przetarciami cenionej greckiej marki LUSSILE (www.lussile.com). Spodnie w cenie 45 zł/szt - niestety tylko w rozmiarze 42 (czyli 36 europejskie). Dla wszystkich zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eurolifestyle
Właśnie sprawdzałam po Twoim NIP i wyszło że jesteś vatowcem i masz NIP EU A jesli jesteś vatowcem to musisz wystawiać faktury lub paragon fiskalny i nie ma zmiłuj, nie trzeba być ksiegowym żeby to wiedzieć... chyba każdy kto prowadzi DG o tym wie... Weryfikacja numeru VAT - Odpowiedź Tak, numer VAT aktywny Numer VAT PL 5222644924 Państwo Członkowskie PL -------------------------------------------------------------------------------- Nazwa KATARZYNA KRASKA -------------------------------------------------------------------------------- Adres --- -------------------------------------------------------------------------------- Identyfikator zapytania WAPIAAAASxWAlWmh Data zapytania 16/11/2010 (dd/mm/rrrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ale ja jestem na ryczałcie ryczałtowiec nie musi wystawiać faktur , robi dzienny bilans z utargu m widzisz róznice? no prosze cie nie mow ze od dwoch lat ksiegowa mnie zle rozlicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eurolifestyle
Tylko że Ty nic nie wysłałaś i dobrze o tym wiesz i nie masz dowodu nadania i też o tym wiesz... a jesli nie wiesz to jesteś bardziej chora niz myślałam... Taki druczek to kazdy może sobie wydrukować , bez potwierdzenia kuriera na nim to już pisałam co mozesz sobie z nim zrobić... Teraz piszesz że nie jesteś chora a wczesniej narzekałaś że jesteś chora, wiec sie zastanów. Według mnie to napewno jesteś chora tylko że Cie lekarz oszukuje... bo bez watpienia jesteś chora na głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
przecież Księgowa nie może się mylić to specjalista jest nie żartuj sobie :D ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
do eurolifestyle , kurier mi nigdy nic nie podpisywał , bo nigdy nie miał czasu, wszystkie kwity takie są , i musialabym być głupia żeby fałszować kwit , przecież po kodzie kreskowym można sprawdzić czyu jest prawdziwy i czy był w komputerze , wystarczy przeskanować i każdy wie gdzie jest kwitek , i gdzie zniknal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
i skoncz z tymi powowieniami bo ja wiem ze nadalam paczke, mam kwit i to jest wystarczajacy dowód dla mnie i nic wiecej mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nci sobie nie drukowalam , to jest druk z bloczku kuriera, ktory ja wypelnilam i kopie sobie zosatwiam , własnie nawet nie z drukowania ani z kompa, tylko taki jak kurierzy maja zapasowy jak ktos nie moze wydrukowac, wiec zastanow sie jak mozna sfałszowac cos co kurier nosi przy sobie przy dupie i daje klientowi do reki jak przyjezdza po paczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eurolifestyle
No własnie kurier Ci go nie podpisał i taki dowód to sobie możesz wsadzic dobrze wiesz gdzie... Napisałas "przecież po kodzie kreskowym można sprawdzić" i dokładnie po kodzie kreskowym wychodzi że taka paczka nie została nigdy wydana kurierowi i koniec tematu, sprawa jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam tego dosć!!!
Eurolifestyle prosimy Cię opuść w końcu te forum i pod żadnym nowym wcieleniem się tu już nie pojawiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
bo nigdy nie podpisuje ,ale przecież kazdy wyjazd kuriera jest zapisany w systemie, wiedza gdzie kiedy był, i ze paczki brał, to wystarcza , tyle ze przecież obcy nie kradną kradną między sobą, tak jak dzisiaj tego kuriera co aresztowali, nawet się zastanawiam czy to nie mój, bo dzisiaj mial być i nie przyjechał, a wiekowo pasuje, i ze zdjęcia od tyłu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
mam tego dość to jest publiczne forum i mozesz se chciec u siebie w kiblu co najwyzej , się porządzic a nie na otwartym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
mam prawo bywać tam gdzie mi się żywnie podoba i chcę i to ja bede decydowac o tym co robie i gdzie pisze i nikt mi nie bedzie mowil co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
kurier od tylu pasuje jak ulal..no,no....oj kobitki mozna sie tu odprezyc po calym dniu ciezkim :D jak sie tak poczyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
no bo nie pokazali twarzy napisali tylko ze aresztowali 22 letniego kuriera z gdanska przegral w kasynie kase klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nazwy kuriera tez nie podobali bo przeceiz by byli skonczeni od reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam Was nie odpisujcie już na jej zaczepki :) Nie zgodzę się z tym, że będąc na vacie zawsze należy wystawiać fakturę lub paragon fiskalny. Tzn. jeżeli posiada się już kasę fiskalną to oczywiście albo paragon fiskalny albo faktura, ale jeśli nie ma jeszcze ktoś kasy fiskalnej, to może przychód ewidencjonować na podstawie dziennego zestawienia sprzedaży bezrachunkowej plus sprzedaż na faktury. Więc teoretycznie rzecz biorąc jesli ktoś w takim przypadku nie chce faktury to nie masz obowiązku jej wystawić. Ale wracając do tematu trudno jest uwierzyć, że ktoś, kto hurtowo sprzedaje nie przekroczył jeszcze progu na kasę (istnieje tylko jeden wyjątek aby po przekroczeniu progu nie posiadać kasy fiskalnej - cała sprzedaż musi wpływać na konto bankowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to..
No to wychodzi szydło z worka , coraz więcej się dowiadujemy jakim ziółkiem jest Pani euro.... , że wpadka z Betina to nie pierwszyzna dla niej , cytuję Panią euro: " nikt nie może mi nic zrobić na podstawie tego, a wiem bo już miałam parę razy wizytę policji ", no pogratulować Pani uczciwości, i naprawdę niech sobie Pani pójdzie gdzieś gdzie są tacy jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a niby jak inaczej pieniądze mi mogą wypływać jak prowadzę tlyko działalnośc internetowa? nigdy nie wzięłabym zresztą gotówki do ręki, zresztą o czym mowa księgowa wie lepiej i koniec , księgowa nie moze sie mylic jest fachowcem i specjalistą , więc nie udawajcie mądrzejszej od człowieka który się tym zajmuje zawodowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
''Właśnie sprawdzałam po Twoim NIP i wyszło że jesteś vatowcem i masz NIP EU A jesli jesteś vatowcem to musisz wystawiać faktury lub paragon fiskalny i nie ma zmiłuj, nie trzeba być ksiegowym żeby to wiedzieć... chyba każdy kto prowadzi DG o tym wie...'' Zgadzam się! Ja jako ryczałtowiec każdorazowo MUSZĘ wystawiać rachunek tj uproszczoną fakturę sprzedaży (bo nie jestem na kasie). Nie rozumiem jak będąc vatowcem nie wystawia faktur i jeszcze się tym chwali! Jakoś ja jestem ryczałtowcem, nie jestem na vacie, a faktury wypełniać i dawać klientom muszę!!! Euro- lepiej kobieto zmień księgową bo ta Twoja wali Cię tak jak Ty swoich klientów z tego co czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×