Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

może któraś z Pan spotkała gdzieś w hurtowni lub zna producenta , mogą być toczki lub uszatki. Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś cały tydzień paczka za paczką wysyłam do swoich klientów UPS-em i przyjmują paczki .. tylko są opóżnione dostawy o jeden dzień nawet na śląsk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak muflon zawsze najmadrzejsz
tak muflon zawsze najmadrzejszy, w tym UPS tez jest Szanowni Klienci, W związku ze znacznym załamaniem pogody informujemy, że firmy współpracujące z Kurier Broker Sp. z o.o. nie gwarantują terminowych odbiorów i doręczeń przesyłek zlecanych przez nasza firmę. Taka sytuacja może potrwać do ustabilizowania się warunków atmosferycznych i rozładowania zaległości powstałych przy odbiorach i doręczeniach przesyłek. O wszelkich zmianach w dostępności serwisu będziemy niezwłocznie Państwa informować Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość Radosław E. Gromek Prezes Zarządu Kurier Broker Sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak muflon zawsze najmadrzejsz
od dwóch dni kurier broker nie przyjmuje zleceń i nie doręcza, tam jest UPS, Kolporter i DPD w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Widzę że jestem z Was najmłodsza i tylko ja nastawiam się na klientki do 25 roku życia, a Wy same 30+ i 40+... A ja wzory które Wy uważacie za fajne uważam za nudne i babcine :( Jestem za młoda jednak na to forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki czarodziejko super są te koszule ,jutro dzwonię bo to 300 km ode mnie może można przez @ja na ptaku kupuję ale w sabra też fajne wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
A czy jest w necie jakaś inna strona firmy DUET WOMAN? Wchodzę na www.duetwoman.com.pl ale jest niedostępna. Moje klientki to też +30 i poszukuję dla nich oryginalnych fasonów bluzek koszulowych. Ostatnio w hali A-bis w Ptaku trafiłam na niezłe, ale dobrze jest miec kilka źródeł zaopatrzenia, żeby nie brac ciągle jednego i tego samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szukam czapek z eko nie wiem skąd jesteś , ale fajne czapki sa w hurtowni biżuterii Wenecia mają siedzibę w gwarku w TG i na załężu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do frog
a widzialas koszule sabry? wzory ciekawe, ale nie przygladalam sie jaka jest jakosc, koszule miss berge by sabra sa tanie, ale jakosc niektorych to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
Przechodziłam obok Sabry ale tak jakoś nigdy nie weszłam do środka. Sprawdzę następnym razem. No i muszę obejrzec wreszcie bluzki ZAPS - też mają swoje stoisko w Ptaku. Najbardziej jednak poszukuję sukienek typu szmizjerka. Widziałam narazie tylko w dwóch boxach, ale cena mnie powaliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
O co tu chodzi??? Czy jest tu jakiś moderator???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam kilka koszul z firmy Sabra kupionych kilka lat temu na allegro i nic się z nimi nie stało ,ale z metką Sabra,teraz kupiłam kilka sukienek i koszul oraz bluzek i również patrząc na nie są porządnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze ze sabra
produkuje odziez w dobrym gatunku - bo samo wykonanie miss berge jest kiepsciutkie, ale czego sie spodziewac jak koszule w hurcie na wyprzedazy kosztuja u nich 12 zł :) a sabra jest duzo drozsza w hurcie, ja bylam ciagle negatywnie nastawiona do sabry wlasnie przez ten tani dzial miss berge by sabra...na 70 koszul dostalam 5 z dziurami, i kilka kolejnych mialo tak niestarannie przyszyte zaboty ze wstyd to bylo sprzedac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Sabra jest bardzo dobra pod względem jakości, bardzo dobrze mi się sprzedawała. Na pewno jest to "inna" odzież. Inne materiały, wzory, krój. Miss Berge to dużo tańszy odpowiednik SABRY. Również ładne koszule miała HALSZKA, ale jak zobaczyłam wczoraj koszule DUET WOMAN to naprawdę jestem pod wrażeniem. Nie patrzyłam na ceny w tym sklepie, wiem, że mają 20 tyś czynszu... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
W Sabrze kiedyś były bardzo częste wyprzedaże i przeceny na Ptaku. Warto do nich zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Betina 110 za odpowiedź chociaż mam za daleko do gwarka . Może jeszcze mi ktoś doradzi od której godz w niedziele zaczyna się giełda w Tuszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz na stronie
http://www.targowisko-tuszyn.pl/godziny.htm tylko ze jak ja jestem o powiedzmy 13 i chce cos wybrac to wielu sprzedawacow mowi, ze juz sie sprzedalo, wiec w zasadzie nie wiem od ktorej jest czynne raz sprzedawca powiedzial mi ze w niedziele jest od 9 juz nawet. Powiedzcie mi tylko czy w sobotę mam po co jechać na tuszyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do BLUEBERRY BARON
daj znać jak bedziesz wiedziala jakie ceny maja tych pieknych koszul :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwiedziłam ten tuszyn
http://www.targowisko-tuszyn.pl/godziny.htm przejrzałam ofertę na tym linku i powiem wam,że ja takim towarem w swoim sklepie to bym na suchy chleb nie zarobiła.Moi klienci takiego badziewia nie noszą i nie kupują ,może dobre na targi dla wiochy ostatniej. Ciekawa jestem jak wyglzdają ceny ,chyba bardzo tanie ,ale ja wolałabym już w outletach kupować perełki za małe pieniażki i z dobrą marżą sprzedawać dalej. Dziewczyny ja sprzedaję teraz średnio 10szt odzieży ,średnia dzienna utargu 1000zł i przy narzucie 50% zostaje mi ponad 300zł marży.Ile ja bym musiała taniochy sprzedać żeby tyle zarobić ,a przecież teraz niesprzyjający okres dla handlu .bo kryzys i ostra zima. Musicie wiedzieć ,że duża grupa urzędników i innych dobrze zarabiających klientów nie ma problemu by kupić dobre ciuchy.Oni nie zakładają do pracy takich ciuchów z Tuszyna. Biedota kupuje chętniej na ciuchach używanych niż w waszych butikach...pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz a wiele
Pań kupuje do swoejgo sklepu na tuszynie i nie kreci nosem :) moim zdaniem duzo wiekszy wybor odziezy jest na ptaku, ale takze w tuszynie sa nowe i ciekawe wzory jak sie dobrze poszuka, a przede wszystkim producenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wiochy ostatniej
właśnie poczułam się obrażona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racjęę
weszłam sobie w galerie zdjęcia i towar jak z czasów stadionu dziesięciolecia, tylko tam się kupowało za grosze, masakra nie wyobrażam sobie to kupić w sklepach, ale ja po sklepach nie chodzę, wolę galerię handlowe , mam parę sklepów do których zajrzę, i starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy jestescie
pustostany przeciez to stare zdjecia sa nie wiadomo z ilu lat wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do masz racjęę
ktoś by ci powiesił wybrane perłeki z Ptaka obok rzeczy firmowych z galerii i gdyby nie metka gwarantuję, że byś się nawet nie zorientowała które to które, czasy niemodnych ubrań już dawno ominęły Ptaka, owszem są i badziewia, ale jest kilka punktów gdzie można kupić wzory zupełnie na czasie, fasony i kolory podaptrzone z najnowszych światowych kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko trzeba
wiedzieć gdzie szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w realu odwiedziłam
Tuszyn i Ptaka i powiem wam ze nic tam nie kupiłam , sory ale tandeta ostatnia,szkoda czasu i paliwa. Oczywiście kazdy sam decyduje do jakiej grupy klienta dociera asortyment jego sklepu, ale to prawda,że lepiej się nastawić na bogatszych i bardziej wymagających klientów . Ja teraz handluję np ciepłymi ,slicznymi swetrami wełnianymi od 150zł do 300zł i kazdego dnia kilka sprzedam,do tego ciepłe doły : getry ,leginsy,spodnie i spódnice i nic więcej w sklepie teraaz nie mam. Wystarczy,przynajmniej mogę mieć wybór w okrojonym asortymencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
I jeszcze koszule itp. całkiem ładne i eleganckie ma firma SALKO, mają stoisko na Ptaku w hali A. Kupowałam u nich czasami, rzeczy trochę droższe, ale niektóre modele koszul wizytowych również bardzo ładne. Koszule jeszcze firma VIBS na Ptaku, numeru boxu nie pamiętam. Nie wiem co widzicie w odzieży typu outlet, chyba tylko metki, że są to "firmowe" rzeczy??? Może i trafiają się "perełki", ale jak dla mnie są to rzeczy, które generalnie nie sprzedały się z jakiś tam powodów na zachodzie Europy, po prostu nikt ich nie chciał. Każda z nas miała lub ma na sklepie takie "niesprzedające się perełki". Są rzeczy które się sprzedadzą w 100% za normalną cenę i są rzeczy które, sprzedadzą się po wielokrotnej obniżce czy dopiero w outletach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w realu odwiedziłam
Ja tu nie mówię o towarze sławnych marek,który nie sprzedał sie bo kiepski gatunek czy krój. Ja handluje głównie mniej znanymi markami zachodnimi,które chca zabłysnać na rynku swiatowym.Dla nich to trudna i długa droga. Muszą przebijać się gatunkiem i ceną ,a ja i moi klienci na tym korzystają bo takie firmy zawsze mają nadprodukcję i muszą ją tanio zbyć by nie zostać z nią na następny sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×