Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość xxyyy
Powiedzcie mi- gdzie jest ten Głuchów ??? Co do sukienek- ja właśnie wczoraj kilka młodzieżowych zakupiłam, jutro dostawa przyjdzie :) Tylko sześć sztuk, ale dobrej jakości i modne. Na razie na tyle mogłam sobie pozwolić. Małymi krokami. A Wy dla siebie znalazłyście już kreacje na Sylwka? Co w ogóle robicie na Sylwka? Nie ten temat, ale nie samą pracą człowiek żyje ;) Ja znalazłam taką śliczną sukienkę w panterkę (wzór tandetny ale na niej wygląda dość szlachetnie) ma taki gorsecik i pięknie poduszeczki na biust wycięte, sięga za kolano, obcisła i typowo na Sylwka. A co jeszcze będę robić nie wiem, wiem że z narzeczonym i czwórką przyjaciół jeśli wypali :) Może morze, może góry, może Berlin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
p.s. Ja na 95% też nie jadę teraz na giełdę, ale zobaczymy. Raczej nie, pogoda dowaliła za bardzo, nie da się 5 min wystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głuchów jest
jak jedzie się trasą z piotrkowa trybunalskiego na łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frizia01
dziewczyny - masakra dzisiaj jakas- wiem, ze tak podobno w całej Polsce ale w 3mieście już dawno takiej pogody nie bylo. Obwodnice nam zamknęli - nie miałam jak dostać się do pracy...masakra. Co do Głuchowa to nie polecam w taką pogodę - chyba ,ze dokładnie wiesz gdzie iść i ciuszki tam niezbyt ciekawe - chyba ,że na rynek albo coś w tym stylu. Co do Ptaka to też sie zawiodłam - byłam w niedziele i było to samo co 2 tygodnie temu - no może w kilku miejscach doszły kiecki ale ogólnie porażka. Chyba posłucham się hurtowników i zacznę w środy jeździć - podobno najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Ja tak tylko z ciekawości pytam bo z założenia nie chcę mieć w sklepie tego co wszyscy, dlatego do żadnych Ptaków itp się nie wybieram. A pogoda koszmarna, dlatego chyba giełda odpadnie... Mam nadzieję że teraz na Allegro każdy będzie robić zakupy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co ci po alegro
ja wlasnie dostałam takiego emaila Pragniemy poinformować, iż w związku z zaistniałymi warunkami atmosferycznymi oraz utrudnieniami w ruchu drogowym na terenie całego kraju, w dniu dzisiejszym zostaje wstrzymane przyjmowanie zleceń na odbiór przesyłek do odwołania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie wiem co ci
po alegro kto ci takiego maila napisal bo chyba nie poczta polska :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co ci po alegro
DPD polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a poczta smiga
chociaz panie mowily ze po priorytety zamiast okolo 15:30 byli 2 godziny po czasie wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
poczta nic sobie nie robi z tego ze priorytety ida dlugo ,sa bezkarni ,teraz przed swietami mozna zapomniec o priorytetowych przesylkach zwlaszcza listach ,paczki troche szybciej trafiaja do klientow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie raczej
priorytety ida dzień maks 2 dni oczywiscie sa wyjatki co ida i 10 dni, ale to juz naprawde wyjatki, teraz sie pewnie troszke ten czas wydluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
jeny zal ,jak sie ciebie czyta co ty masz takiego ciekawego w tym swoim sklepie ze na Ptaka itp.sie wypinasz,z tego co widze to nie masz niczego oryginalnego...orry ale tak to widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co ci po alegro
ale na pocztę to można z drobnicą iść , powyżej 30 kg już kaplica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy sprzedaje drobnice
na allegro wiec nie wiem czemu mial sluzyc twoj komentarz typu nie wiem co ci po alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nietuzinkowa
chyba ten komentarz tyczyl sie ogolnie poczty i jej pracy :o czytajcie ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba raczej dpd polska
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Ja też nie rozumiem, nie korzystam z kurierów więc co mnie to że nie przyjmują zleceń? Poczta przyjmuje. Ja wysyłam tylko pocztą bo to nie są duże wysyłki. Co do 'wypinasz się na Ptaka' - teraz jak widać mam przeważnie biżuterię, klocki i dziecięce. Wcześniej miałam przeważnie odzież. Jak miałam odzież to były to ubrania marek h&m, zara, amisu, atmosphere i polskie sukienki wyjściowe. Poza Allegro sprzedaję też na innych stronach i stacjonarnie, na giełdzie, a tam te babki mają tylko towar z Ptaka który wg mnie nadaje się dla Pan 30+ a ja mam sklep dla dziewczyn 15-25lat więc towar z Ptaka mi nie leży. Raz, że wszyscy go mają, a dwa że to nie do mojej klienteli. Wolę szukać po outletach fajnych ubrań (których teraz w ofercie nie mam, sprzedałam, teraz jest czas na co innego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do likwidacja
wcale się nie dziwię że likwidujesz z takim towarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna22
to jest ten caly outlet .... jak widze takie szmaty w sklepach to mi sie przewraca ... ale metka ... jest parodia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos wczesniej
prosil abym podala swoje namiary na allegro, wlasnie miedzy innymi dlatego, ze wiele osob ciagle zaglada na aukcje xxyyy i mowi, a wrecz nasmiewa sie z niej co sprzedaje ich nie podam :] kazdy sobie radzi jak moze i niczym przyjemnym nie jest czytanie takich komentarzy :) poza tym po co mam pokazywac konkurencji i wystawiac jak na dloni co dobrze schodzi? przykro mi, ale to tylko logiczne myslenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Ja nie piszę co dobrze schodzi a co nie. Zresztą, prowadzę sprzedaż nie tylko niestacjonarną więc konkurencja nie wie co schodzi a co nie schodzi, nie siedzą w moim domu i nie patrzą w ewidencje... Widać tylko aukcje, każdy klient może to zobaczyć i o to chodzi, nic więcej tam nie ma ciekawego. Co do tych komentarzy... Czym dalej idę tym pojawia ich się więcej... A ponoć miarą sukcesu jest zazdrość innych :) Tak więc te komentarze mnie nie martwią, mogę tylko pozdrowić środkowym palcem. Skoro ktoś ma chęć komentować zamiast zająć się sobą to jego sprawa, wolę normalną sprzedaż i takie komentarze niż słodzenie i zero sprzedaży. A skoro radzę sobie coraz lepiej to znaczy że te komentarze mogą sobie w pupę wsadzić. Ciekawa jestem jakie sami mają królestwa, pewnie D&G i CC tylko w ofercie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Która z dziewczyn tu obecnych sprzedaje biżuterię? Mam do sprzedania biżuterię marek Gliter, Orsay, I am w cenach 12 zł i 18 zł Zainteresowanym prześlę zdjęcia całego asortymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do OutletArena
Proszę przesłać ofertę foto i cennik na biżu i jeśli ma Pani w ofercie torebki to też proszę przesłać na emaila: syliana@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerknęłam
moim zdaniem to trochę za drogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Napiszę zanim zapomnę :-) Widziałam dzisiaj w jednym ze sklepów przepiękne bluzki firmy DUET WOMAN, do tanich nie należą, ale niektóre wzory wyglądały rewelacyjnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Jeśli ktoś ma sklep + 25 to na pewno takie piękne bluzki koszulowe będą idelaną ofertą dla klientek na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejko
a w jakich cenach były te bluzki w sklepie, ciekawa jestem, bo rzeczywiście fajne, szukałam czegoś podobnego w Ptaku, ale niestety niczego nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×