Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość NOWA w tym temacie
Mam pytanie: Ktoś chce u mnie kupić większą ilość spodni (z wyprzedaży), chce mi przelać pieniądze na konto, nie chce faktury. Mam kasę fiskalną ale ten Pan nie chce żadnego rachunku bo powinnam zrobić, bo przecież będę miała przelew na konto firmowe a nie będę miała dowodu sprzedaży:/ Jak powinnam z tego wybrnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
z dniem wpływu na rachunek wystaw jeden zbiorczy (albo kilka) paragon na te spodnie i już. A potem se go wywal :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Legalne czy nielegalne każda złotówka się przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi.d
a u mnie może być, może nie ma kokosów ale od poniedziałku coś się ruszyło... choć listopad ogólnie był tragiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nowa w tym temacie
Zrób dokładnie tak jak radzi bobesh wydrukuj paragon bądź paragony na te spodnie, paragony potrzymaj troszke tzn. az minie ikres w którym może zwrócić towar a później je zniszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porażka
A u mnie listopad całkiem dobry pomimo tego że sklepu stacjonarnego jeszcze nie otworzyłam po zmianie lokalizacj bo nie mam czasu tyle zamówień przez internet mam. Na poczatku schodziły mi troszkę kurtki i przestały nagle, później troszkę sukienki ruszyły ale zdecydowanym numerem jeden były róznego rodzaju sweterki. Rano robiłam raport na drukarce fiskalnej za lstopad i ponad 38 tys nabiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pogratulowac :)
ja sprzedaje bizuterie i dodatki na allegro i nabilo jedynie za listopad 6800 z hakiem (i to lacznie z wysylka) ale nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
''Coś wesołego, dzisiejsza radosna twórczość allegrowiczki : Godz. 7 rano: „Witam, dzisiaj rano zrobiłam przelew za zakupione u Pani przedmioty, proszę o szybką wysyłkę. Godz. 9.30. „Okłamałam Panią, nie zrobiłam przelewu. Nie mam numeru konta. Przepraszam bardzo. Po godz. 10. „ Może mnie Pani uznać za idiotkę, ale właśnie znalazłam Pani numer konta. No cóż.'' Hahahah padłam! :D Też mam trochę takich maili, ale jako że nie jestem tu anonimowa to Wam nie pokażę :> Byłam dziś w Centrum Handlowym z przyjaciółką- ludzi jak na lekarstwo, kręcą się tylko i oglądają a przy kasach prawie że pusto. Ale co się dziwić, ceny takie w sklepach że hej... Bluzki za mniej niż 50zł to się nie kupi, swetry po 150zł, opaski do włosów 30zł, buty 300zł... Poszaleli :/ ! Co do listopada- dla mnie gorszy niż pazdziernik, ale co zrobić... Idę piec babeczki, koleżanka do mnie wpada- dzisiaj mam wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie Porażka
do tylko pogratulowac :) Ta suma co podałam to też oczywiście łącznie z przesyłkami, a to nie mały koszt, nie liczyłam ile dowiem sie jak dostanę faktury, ale mysle że coś pod 4 tyś złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie z tych 6800
jest 950 zł samej wysyłki...dla mnie to horror, bo sprzedaje sporo drobnych pojedynczych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Jak Wy to robicie że sprzedajecie samych kolczyków na 7tys zł?! Ja nakupiłam tego i stoi, a wydawało mi się że fajne (no i tanie!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
no nie przesadzajmy nie samych kolczyków :) trochę też naszyjników i innych dodatków, w każdym bądź razie im większy wybór tym lepiej schodzi wszystko :) a jak to się robi, nie znam recepty, po prostu się sprzedaje, ale cóż z tego jak wszystko idzie ciągle w nowy towar i już jeden pokój zatowarowany :( na pewno zauważyłam, im więcej na aukcjach tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn ....
normalnie porażka i czarodziejka_mała, ja całkiem z innej beczki przypadkowo weszłam dziewczyny na wasze forum, szukam fajnych prezentów, pisałyście o sweterkach w necie i biżuterii , szukam fajnych rzeczy i sprawdzonych sprzedawców w necie, jak sprzedajecie w necie to dajcie link do strony lub allegro, podaje mojego emaila rajeden@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do normalnie porazka
prosze podaj link do swoich aukcji bo szukam wlasnie jakis fajnych sweterkow, a w sklepach sam badziew :o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Ja nie sprzedaję bizuterii w internecie tylko na giełdzie w niedzielę, a na allegro sprzedaję rzeczy z działu: przesmysł, dla domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejko
daj linka może jakieś ciekawe rzeczy do domu, może coś dla rodziców wybiorę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjjjjjjjjj
tylko pogratulowac :) - sprzedajesz bizuterie hand made czy nie ? mozesz podac link do swoich aukcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
A ja sprzedaję i w necie, i na giełdzie i nie mam obrotów 7 tys :((( ...Taaa marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie zastanawiałam
nad giełdą, ale teraz już nie pogoda, poza tym mam kasę fiskalną a nie mogę jej zabrać na giełdę, więc musiałabym kupić nową, podobno kontole na giełdzie przez urząd skarbowy są rzadkie, ale są, wole chyba nie ryzykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam pytanie: Ktoś chce u mnie kupić większą ilość spodni (z wyprzedaży), chce mi przelać pieniądze na konto, nie chce faktury. Mam kasę fiskalną ale ten Pan nie chce żadnego rachunku bo powinnam zrobić, bo przecież będę miała przelew na konto firmowe a nie będę miała dowodu sprzedaży:/ Jak powinnam z tego wybrnąć?" Moim zdaniem wydrukować paragon i wysłać razem z towarem - jesteś wtedy czysta. Jeśli zostawisz paragon u siebie, to tak jakbyś nie wydała klientowi - a to jest obowiązek sprzedawcy. A co kupujący zrobi z paragonem, to już jego sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dowodu sprzedaży - skseruj sobie paragon i masz podkładkę. W razie kontroli i tak nie możesz pokazać oryginału paragonu, bo powinien go mieć kupujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopia jest przeciez na rolce
:) po co ma go kserowac :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
Witam. Uff... udało mi się jeszcze przed tym śniegiem obrócic do Ptaka. Niestety nie jestem zbytnio zadowolona z zakupów... W hurtowniach, w których się zaopatruję, albo to samo co poprzednio - bo już szykują się do wiosny - albo same błyszczące sylwestrowe kreacje, cekiny, falbanki itp a ja chciałam takie bardziej stonowane, eleganckie sukienki dla pań +40. Myślę, że pewnie i takie ciuszki są - trzeba tylko umiec je wyszukac - mnie tym razem znowu brakło czasu i jak zwykle doszłam tylko do pasażu centralnego... Trafiłam co prawda na ładne ciuszki, ale dosyc drogie (ok.200zł) i narazie zastanawiałam się tylko nad zakupem... Mam nadzieję że pojadę jeszcze przed świetami, muszę więc pomyślec jaką tym razem obrac strategię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Sporo biżuterii kupuję na allegro, niektórzy sprzedawcy kolczyki na sztyfcie mają dużo taniej niż w internetowych hurtowniach. Zakupiłam we wrześniu około 100 sztuk kolii kilkuelementowych i dużą część z nich będę musiała odsprzedać. Planowaliśmy wcześniej, że będziemy stać na giełdzie, ale jednak ja nie wytrzymam fizycznie. Nie spodziewałam się, aż takiej zimy teraz. Co do kontroli na giełdzie US to w tym roku nie było, ale w ubiełgym roku były aż 3, tak słyszałam ostatnio. Te rzeczy z allegro to nie do urządzania domu, a raczej z działu: technicznego. Nawet się nie znam na tym. :-) Musiałam coś dodatkowo szybko wymyśleć. Dziś rano dostałam ofertę, ktoś chce odkupić działkę zakupioną w ubiegłym tygodniu i chce dać 6 tyś więcej niż za nią zapłaciliśmy. Poczekam chyba, aż ziemia nabierze większej wartości. :-) Jednak nieruchomości to dobry interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z innej beczki
zna ktoś dobrą kwiaciarnię internetową z Warszawy , z sensownym czymś, bo zawsze zamawiam w złotych tarasach, ale może jest coś fajniejszego mniej znanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
Hej ludziejki,jak tu milo od wczoraj:)Powiedzcie mi czy oplaca sie jechac do Gluchowa bo w taka pogode jeszcze nie bylam i boje sie czy nie zastane tam tylko kilku sprzedawcow,a mam kawał drogi to moj pierwszy rok ze sklepikiem dlatego nie wiem jak to wyglada w praktyce:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie to ciekawi
bo w sobotę chce pojechać najpierw na tuszyn potem na ptaka, wiem, że w sobotę w tuszynie mniejszy ruch niż w niedzielę, ale tak się składa, że w niedzielę nie mogę i nie wiem czy w sobotę w ogóle warto teraz jechać na tuszyn? jeśli warto to w ogóle o której w takie zimno :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×