Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość kwit
jak zawsze swietne wytlumaczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie , czuje się winna że był pył wulkaniczny\ny i samoloty nie latały, i lotnicze paczki nie docierały , to jest cała moja wina :D że nie poszłam pieszo na drugi kontynet przynieść jej sukienkę, zbey klientka w zalobe narodowa trzy dni po wypadku w smolensku mogła sie bawic na hucznym weselu masz racje to moja wina :( jak ze mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To staje się żenujące
Bardzo proszę moderatora (o ile taki na tym forum jest) o usunięcie postów na temat p.euro, to jest żenada !!!!!!! Dziewczyny nie odpisujcie tej pani to może w końcu zniknie, ignorujmy te niskich lotów wypociny i obrażanie wszystkich !!! to odbijanie piłeczki, czytając te wypowiedzi mam wrażenie ,że piszą to 5 letnie dzieci ! WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniegu spooro spadło :) piekną mamy pogodę mieszaną w listopadzie *** A w castoramie łopat zabrakło do odśnierzania ludzie kupowali te droższe po 70 zł tych tańszych posżła cała dostawa jak poinformował mnie kumpel bo pracuje na monitoringu.Nic tylko sprzedawać takie szufle (*_*) Na opłatek się zarobi i karpika :) Żeby jeszcze tak w świętym miescie ładnie służby drogowe pracowały byłoby super ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to najelpsza
odśnieżanie sie pisze, chyba faktycznie do szufli chodziłeś nie szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to najelpsza
to jest publiczne forum a moderacja na kafe nigdy nic robi , idź sobie sama stąd jak ci się nie podoba na publicznym forum tu każdy może wszystko i nikogo nei obchodzi co ty sobie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustota aż dzwoni
pustota aż dzwoni same szpiegują, wklejają, robię burdel a potem jojczą , że tu jest źle ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dzisiejsze
utargi? u mnie przestal juz padac snieg i wyszlo sloneczko, zdecydowanie pogoda lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do euro
szkoda tylko że ta sukienka leży u mnie w domu poł roku, bo Pani ją wzieła i nie odesłala i nie odebrała , dobry żart btw nawet imie sie tam nie zgadza po zatym , a kiecka leży sobie , bo Pani była nie poważna heh a teraz przetlumacz to na jezyk polski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Robicie już zakupy sukienek na Sylwka i Studniówki ? Mi trochę kasy brakuje a znalazłam super hurtownię i tak się zastanawiam czy by mini kredytu w MBanku nie wziąć. Co o tym myślicie? Bo boję się że zanim uzbieram odpowiednią sumę to już będzie za póżno na takie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesli chodzi o sprzedaz
na allegro to juz czas wolno wystawiac. Mysle ze ostatnie wysylki moga byc poczta 20 grudnia, pozniej srednie szanse aby przesylka w takim natloku paczek swiatecznych doszla. Opoznienia poczty w tym okresie sa bardzo duze (a po co komu sukienka po sylwestrze) a jak ktos chce kupic sukienke to albo musi zrobic to sporo wczesnie albo np zaplacic za kuriera dlatego mysle ze przed samym sylwestrem lepiej kupic sukienke w sklepie - jest pewne ze bedzie sie ja mialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredyt to fajna sprawa
jeśli się jest pewnym, że można na czymś szybko zarobić i kaska się zwróci, bo jeśli nie to zostaje się z kredytem i towarem, który zalega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
na jeżyk Polski Pani bierze towar w komis, który odsprzedaje swoim klientkow z narzutem 300-400 %, prowadzi elegancki butki w Złotoryji przez internet znaczy się , ale towar bierze tylko w komis, albo po sztuce żada je sprzedawać , i zamówiła sukienke na wymiar dla klientki, która potem odesłala bo jednak się jej klientce odwidziało , jaśniej sie chyba nie da? a sukienka jest szyta na miarę , więc można ją sobie podłożyć pod , nikomu się nie sprzeda , bo to cud znaleźć kogoś o tak dziwnych wymiarach, aha oprócz że w komis, to płaci sobie w ratach jak się jej podoba, i towar szyty na miarę za granicą, wg wymiarów ma być w dwa dni bo ona ma taką wizję, sprzedać klientce uszyte na wymiar z natychmiastową dostawą, no bo jej klientki czekają, tyle , ide spać co za dziadowski dzień ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do euro
piszesz jak potluczona i tak nic nie mozna zrozumiec z tego belkotu...masz racje idz spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Sheep hurt
Firma Black Sheep jest bezpośrednim importerem nowe odzieży z Anglii. Jesteśmy hurtownią odzieży outlet zajmującą się sprzedażą tzw. Końcówek serii W celu poznania dokładniej naszej oferty asortymentowej zapraszamy do odwiedzenia dalszej zakładki naszej strony- Pakiety. Przede wszystkim zapraszamy do naszej hurtowni, która mieści się w Białymstoku na ul. Parkowej. Jest w ścisłym centrum . Black Sheep zaprasza do współpracy sklepy specjalizujące się w sprzedaży odzieży i akcesori w kategorii końcówki kolekcji (outlet) i nie tylko. Gwarantujemy elastyczność pod każdym względem, dobór towaru, realizacja zamówień. W ofercie : Pakiety dziecięce Pakiety Mix damsko męski Pakiet Damski Pakiety Karnawałowo studniówkowe W razie pytań, problemów chętnie służymy pomocą: Kontakt możliwy w godzinach: 9:00 - 18:00 Dział Zamówień: blacksheephurt@hotmail.com kom. +48 531 144 987 Dział Marketingu i Reklamy: blacksheephurt@yahoo.com kom. +48 791 674 318 www.blacksheep.xorg.pl skype: black.sheep.hurt GG: 31224604 Adres siedziby: Black Sheep Hurtownia odziezy ul. Parkowa Bialystok Woj. Podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za pakiety ja
dziekuje i radze sie zastanowic innym nim kupia pakiety lub niech kupuja tylko w sprawdzonych hurtownaich ewentualnie tam gdzie mozna sobie pakiet zobaczyc bo czesto w pakietach sa perelki, ale i takie szmatki, ktore beda zalegac miesiacami albo w ogole nie da sie ich sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakiety feee
zgadzam się z powyższą wypowiedzią, w pakiecie jest 50 na 50% fajnych ciuchów i byle czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widomym jest
ze hurtownie robia pakiety bo musze sie jakos pozbywac towaru ktory nie schodzi a wtedy upycha sie go w pakiecie, inaczej nigdy by sie nie sprzedal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO EUROLIFESTYLE KUPIŁEM U PANI PALETĘ KLOCKÓW LEGO PO WPŁACIE PIENIĘDZY NIE MA Z PANIĄ ŻADNEGO KONTAKTU. TOWAR MIAŁ BYĆ WYSŁANY 8 DNI TEMU. NIEM MA Z PANIĄ ŻADNEGO KONTAKTU (NIE ODBIERA PANI TELEFONU I GG) I PRZESYŁKI. ODRADZAM ZAKUPY U EUROLIFESTYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtku
ta kobieta siedzi na okraglo w necie ,uszy ja pala jak czyta ale nie odpisze....o czym to swiadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
Ma odwagę kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do butik 1
az wreszcie ktos jej wpieprzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanowny Panie wojtek1
Znalazłem się w podobnej sytuacji odnośnie wyłudzenia pieniędzy przez pseudofirmę eurosratata. Proszę o kontakt Pana na mój e-mail johnny66@o2.pl . Tutaj trzeba działać, ja działam i pomogę Panu w odzyskaniu pieniędzy. Proszę o kontakt i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze by takkkkk
jak sie wrzuci w google opinie o tej firmie to faktycznie trafia sie tu na kafe na ten temat,wiec coraz wiecj niezadowolonych klientow tu trafi :D...moze tak pozew zbiorowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boznka997
do BLACK SHEEP HURT, Obejrzałam wasza stronkę,ale jest bardzo nieczytelnie zrobiona,bo brakuje przedewszystkim foto oferowanej odziezy i cen[komu chce się dzwonic i w długiej rozmowie opisywac o jaka rzecz chodzi] jesli można,to prosze o szczególłowa oferte na maila;bozenka997@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam u was dzisiaj? u mnie mróz , ze hej ciekawe ile ludzi wynurzy się w taką pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Coś wesołego, dzisiejsza radosna twórczość allegrowiczki : Godz. 7 rano: „Witam, dzisiaj rano zrobiłam przelew za zakupione u Pani przedmioty, proszę o szybką wysyłkę. Godz. 9.30. „Okłamałam Panią, nie zrobiłam przelewu. Nie mam numeru konta. Przepraszam bardzo. Po godz. 10. „ Może mnie Pani uznać za idiotkę, ale właśnie znalazłam Pani numer konta. No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Byłam wczoraj u koleżanki która ma sklep z odzieżą, bielizną, dodatkami. Mówiła, że jest tragicznie, pomimo tego, że ma swój lokal. O 16.30 wczoraj miała 19 zł utargu... Ma całkiem fajne rzeczy, ale mimo to bardzo słabo jej się sprzedają. Ma sklep od 9 lat i to najgorszy rok ze wszystkich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
U mnie listopad tragiczny. Najgorszy miesiąc w roku. Zero zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×