Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość NOWA w tym temacie
Blueberrya a czy możesz zdradzić gdzie kupowałaś axarę :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca forum
Jeżeli jest taka możliwość również chciałabym się dowiedzieć gdzie na Ptaku można dostać AXAR-e i ZARE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, po prostu
nie, po prostu mało osób wyłapuje , wiekszosć osób widzi metkę i mówi ze jest ok, bo nei widzieli oryginału i dlatego , to tak samo jak na świstaku są same podróby , w czambuł wszystkie jak leci , a ludzie wystawiają zachwycające komentarze bo nie widzieli oryginału, a tamci sie nawet nie wysilają wstawiają fotki od chińczorów ściagnięte ze stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Zgadzam się z osoba powyżej. Niestety ale to prawda, wiele osób nie potrafi odróżnić oryginału od podróbki. Ja wcale nie jestem specjalistą w rozpoznawaniu podróbek ale nie uwierzę, ze to oryginał choćby ze względu na cenę koszul "Burberry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
zgadzam sie z tym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostało mi do sprzedania
zostało mi do sprzedania , z końcówki towaru , sześć ślicznych wieczorowych torebek z różami, kolor czarny, mała do ręki + plus 24 cm łańcuszek w komplecie do tego, najchętniej w całości , , zdjęcia na e-mail , cena jednej sztuki 55 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obuwie Tommy Hilfiger
Czy kupiłybyście obuwie damskie Tommiego Hilfigera , ale tylko rozm. 37 baleriny ze skóry - 175 zł czółenka - 185 zł botki - 195 zł kozaki - 225 zł kalosze - 205 zł Wszystkie z kolekcji 2011, dostałam taka ofertę w hurcie, musze kupić 20 par minimum. Czy to jest dobra oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z Was miała u siebie odzież z firmy AGGI z Krakowa? Czy jest zainteresowanie ich ofertą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
do Hani2 kilka tyg temu byl temat AGGI tutaj na kafeterii. Któraś z dziewczyn była zadowolona z tych rzeczy ale temat szybko umarł śmiercią naturalną i nikt nie chciał podjąć dyskusji dalej. Kilku osobom tylko podobały się rzeczy ze zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o tommy to myślet z to dobra cena ostatnio za kalosze płaciłam w sklepie 500zł kozaki jesli ze skóry to średio 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Axarę sprzedał mi znajomy który jeździ po niemieckich hurtowniach outletowych więc chyba tam to znalazł ,co do tych cen z tommego z doświadczenia wiem ,nie wiem jak wasza klientela ale u mnie jest tak że osoba kupująca u mnie narzeka na ceny ubrań że np golf z zary 50 zł ,lub spodnie stefanel za 80 zl a idą do galerii handlowej i tam w firmowym sklepie dają za coś podobnego o wiele wiele więcej ,więc uważaj żeby nie zostać z tym towarem bo stracisz mnóstwo kasy jeżeli te ceny co podałaś są cenami zakupu musisz dorzucić swoją marżę więc buty wyjdą trochę taniej niż w " firmowym salonie " a tacy niestety są Polacy że przez wszystkich oszukiwani boją się kupować podróbek i dla tego kojarzy im się że w galerii handlowej jest okej jak coś ma swój szyld itd zobacz też że teraz wszędzie są duże obniżki np strona http://www.schaffashoes.pl/ dawała całkiem nie dawno bardzo niskie ceny butów z tommiego wiem że już się wysprzedały i teraz obniżyli emu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia37
Hej chcę wyjechać po towar do włoch , istambułu proszę o kontakty na meila pruchnicka4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna mądra
następna mądra kontakty do rączki :S zapłać parę tysięcy to może ci ktoś pomoże, każdy by tylko na łatwiznę za darmochę szedł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich jestem pierwszy raz na forum czy mogłby kto mi podac namiary na hurtownie ktora,daje w komis towar ,prowadze sklep z odzieza ale mam zero ludzi lokal e dobrym punkcie sklep ładny do tej pory jezdziłam do ptaka ale to za daleko dla mnie ,zamknełabym dzialalnos ale wziełam dotacje z up i do czerwca musze pociagnac,a brakuje mi na towar na wiosne sie napewno ruszy.a jak jest na wolce sa jakies fajne stoiska nie chinskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to małe miasto woj war mazurskie najwieksze bezrobocie,poroniony pomysł był z tym sklepem no ale coz do lata trzeba przetrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź z tąd eurolifestyle
Nikt nie chce od ciebie żadnych kontaktów i napewno nikt tobie złamanego grosza nie zapłaci. Nie chcesz się dzielić to się nie dziel ale nie proponuj nikomu za kase bo nikt nie chce nic od ciebie kupić, a poza tym widać co one są warte po twoim sukcesie w biznesie i po sukcesie tych którzy co kolwiek od ciebie kupili. Idź precz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź z tąd eurolifestyle
Fajnie że nie musiałam sama cię nazwaćde...ką, bo to nie w moim stylu kogoś obrażać. Jeszcze nie tak dawno na tym forum zachęcałaś "swoją uczennicę" której dałaś towar w komis żeby nie dawała za darmo kontaktów że za to się kasuje kilka tysiaków. I że niejednokrotnie sprzedawałaś swoje kontakty na biznesforum i w innych miejscach. Nawet chwaliłaś się że wystawiałaś na to faktury, więc kim jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to eurolifestyle sama nazwa
No to eurolifestyle sama nazwała się debilką, no ale chyba nie musiała się określać, każdy już sam wyciągnął dawno wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle ale beka z ciebi
eurolifestyle ale beka z ciebie buhahahahaha już wiesz kim jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy nie prosciej jest pomijac....do czego to ma doprowadzac?Do zasmiecania forum i tego by kto na nie wchodzi-OMIJAL? Kazdy zrobi to co bedzie chcial-kto zechce dac kontakt to da-kto chce na tym zarabiac bedzie dawal swoje propozycje-komus kto sie zabawia jedynie we wpisywanie zjadliwych komentarzy nie nalezy dawac radochy z tego,ze ktos odpowiada. ROBCIE POPROSTU TO CO UWAZACIE ZA STOSOWNE. Sa ludzie i ludziska-jeden zajmuje sie swoimi sprawami inny zyje sprawami innych z braku wlasnego zycia i chocby minimalnych satysfakcji. Kazdy sie gotuje we wlasnym sosie i niech tak pozostanie...pomagajcie sobie wzajemnie bo to jest najwazniejsze-wymieniajcie poglady ,doswiadczenia,pomysly-jesli takie macie to jest duch tego forum-RESZTE NALEZY POMINAC! Janinka 446-czekam na kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Popieram lagriifeoutlet, najlepszym sposobem na takie osoby jest brak jakiejkolwiek reakcji. Dlatego dziewczyny nie reagujcie, niech to forum w końcu będzie takie jak na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euro zamknij w końcu swoją zająkaną gębę ! sama nie odbiera telefonu całe dnie ze strachu ! dzwoniłem osobiście ! ta cała hurtownia pokojowa to szit nic nie ma ładnego i wszystko po 3szt kontakty to ona ma na prąd o ile nie wyłączyli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka też bez kasy
hej dziewczyny macie jakieś namiary na tanią bieliznę zwłaszcza biustonosze z dużą miseczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
METKI czy można gdzieś kupić same metki odzieżowe znanych marek typu Mango, New Look, Next, itd? Czy można gdzieś coś takiego dostać? I czy możliwe jest, by w lumpeksie towar kupić na fakturę i potem to drozej legalnie sprzedawać?! Mam podejrzenia, że robi tak moja przyszła potencjalna konkurentka, ale ona ma oczywiście metki przy tych ciuchach, więc już sama nie wiem... Moze jestem przewrażliwiona... Wszelkie oferry, pytania, podpowiedzi: botox3 @ wp.pl (bez spacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×