Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość napisalam Ci na gg
poki co - nic nie przeszlo, chyba, ze niechcacy Cie odrzucilam, bo mialam male zamieszanie...:((( Przekaz, prosze, raz jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisalam ci na gg
napisałam zobacz czy doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisalam ci na gg
bo ja mam najnowsze gg moze niewidzisz? 33665529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie doszlo
niestety nie doszlo. dodalam nr do swojego gg. zobaczymy, moze cos przejdzie:) przeladuje gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze widze
zrzucilo do archiwum, bo mam stara wersje komunikatora, juz czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
odzież turecka proszę o ofertę coco21@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDENERWOWANA-1
DO wielka woda Przestrzegam cię przed zakupami u katarzyna kraśka z eurolifestyle. Nie znam nikogo kto by u niej kupiuł i był zadowolony,wszyscy narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prato
czy ktoś tam był,jak wrażenia?Ubrania fajne czy tandeta??Jak z cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam To logiczne, że wszyscy właściciele sklepów dążą do jak największego zysku. Dlatego też zapraszam na naszą stronę: www.vogahurt.pl . . O bluzce nr 0403, nasi Klienci piszą: " To zdecydowanie najlepiej się sprzedający wzór" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
zeby rozwiać wątpliwosci: to co mają impoterzy w Polsce nie spełnia moich oczekiwań, wszyscy mają to samo... a co do kosztów podaję: wcześniej jeździłam samochodem sama, teraz latam samolotem: 290 zł bilet na samolot, na miejscu hotel 2 doby razem 60 euro (dobry rodzinny hotel ze śnieadaniem, 30 euro za dobę), wynajmuję samochód na miejscu na 2 doby 60 euro. Wszystkie zakupy wysyłam transportem do 10 kartonów dowolnej wielkosci transport to 100 euro. Łączny koszt wyjazdu ok 1000 zł plus koszty transportu. Jednorazowo kupuję za ok 5 tyś euro, czyli licząc srednio za sztukę po 6 euro ( a to jest dużo w ofercie wiosna lato) kupuję ok 830 szt. Jeśli teraz podzielisz moje całe koszty przez ilosć kupionych sztuk, do sztuki dodajesz 1, 70 ZŁ. Nadal jest to DUŻO MNIEJ niż liczą sobie importerzy, oczywiście każdy ma swoje zdanie i swoje sposoby na zakupy, mnie jak napisałam wczesniej nie zadowala oferta importerów, szukam trochę ciekawszych rzeczy i zawsze znajduję, moze na tym polega dobry biznes? A że "trochę" to bardziej męczące niż zakupy w kraju?? No cóż... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aniamania- ja z innej beczki-zaciekawilo mnie,ze placisz tak malo za transport.Z jakim kurierem wspolpracujesz jesli to nie tajemnica.Ja musze wyslac transport klentce do Szczecina i niestety jako ze przewoznicy z naszych okolic bezposrednio nie jezdza musze sie zdac na kuriera-a kurier przy jednej paczce to ok 30-35 euro. Jesli to nie problem podpowiedz mi kto jest tanszy w transporcie do Polski. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
z jakiego państwa musisz wysłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
nie wysyłaj kurierem tylko firmami transportowymi, ja pracuję z firmą, która przewozi na odcinku hiszpania, włochy, austria, czechy i polska.. nie wiem jakie są koszty wysłania jednej paczki, ja mam umowę i pakiet jak pisałam wcześniej na 10 kartonów dowolnej wielkości o wadze nie przekraczającej 50 kg każdy. Firmy transportowe są dużo tańsze lecz transport jest kołowy nie lotniczy i zajmuje to ok tygodnia. Każda z firm ma swoje dni odbioru towaru od dostawcy i tak np ta, z którą ja wpółpracuję odbiera wtorki i piątki i wiem, ze jeżeli zdążę zrobić zakupy np we wtorek, towar dojedzie do mnie najpóźniej do piątku itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codo pytania na temat PRATO-mysle,ze moge wam napisac,ze w Prato znajdziecie duzo ciuchow-czesc importowanych z chin-czesc szytych bezposrednio tu we Wloszech.Co do cen-jak na chinszczyzne dla mnie to zadna rewelacja,choc w okresach takich jak teraz-przejsciowych z sezonu w sezon mozna znalezc ciekawe oferty czy wyprzedaze rzeczy,ktore spokojnie nadaja sie na handel w Polsce-poniewaz zima wloska moze sie porownac do sezonu przejsciowego czyli jesieni czy wiosny w Polsce. Osobiscie nie kupuje,nie handluje i nie sprowadzacm odziezy chinskiej ani importowanej ani produkowanej we Wloszech wiec Macrolotto nie jest okregiem ,ktory uczeszczam,ale jest.Prato ogolnie bylo zAglebiem przemyslu odziezowego obecnie stalo sie centrum chinszczyzny,ale ma popyt przede wszystkim ze wzgledu na ceny,ktore dal rynku wloskiego moga byc interesujace. czy w Polsce moga byc interesujace?Nie wiem-dla mnie w porownaniu z jakoscia to drozyzna i przyznam szczerze,ze nic rewelacyjnego tam nie znalazlam bynajmniej w latach,kiedy jezdzilam tam czesciej-ale kto wie z czasem wiele moglo sie zmienic-musze sie wybrac na zwiady. Bywam czesto w Prato-osobiscie wole zestokowac odziez z wyzszej polki boutique-gdzie jest i model i jakosc i cena-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nazywaja?-ja wysylam z Wloch-do Polski-do Francji-ale nie takie ilosci pudel-tzn czesciej sa to tzw."szafy"gdzie odziez jedzie na wiszaco.Napisz mi jak oni sie nazywaja-jak nie chcesz tu to na mail-lagriffeoutlet@gmail.com oczywiscie usun spacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykladowo dzis dostalam oferte stoku firm: LEVIS, ANGEL DEVIL, LOVE THERAPY, X-CAPE-jeans,i bluzy-typ sportowy tzw "felpe" kogos z was moze zainteresowac-cena za szt\12 euro-towar w calosci z poprzedniego sezonu-fakturowany-stock ze sklepu.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BizuteriauAsi
Witam serdecznie, Jeśli ktoś z Państwa chciałby rozszerzyć asortyment swojego sklpeu, to mam do zaoferowania biżuterię ręcznie robioną w bardzo atrakcyjnych cenach: komplety, kolczyki, naszyjniki, zawieszki, wisiorki, korale, bransoletki; zarówno srebrne, jak i sztuczne. Ceny już od 0,99 zł/para. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: asiawujkowska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje osób które sprzedają odzież markową jak waggon paris, rossodisera, anna biagini, JUST-R, MARY C, RINASCIMENTO, GUARAPO i inne. Proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chińszczyzny nie lubię
myślałam,że proto to jednak lepsza jakość bo to w końcu włochy,ale skoro to chińszczyzna to lipa.nie lubię tandety,mamy jej w nadmiarze u nas.dzięki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aniamania
ja nie pisałam o importerach tylko hurtowniach włoskich on line, to samo można zamówić i bez wyjazdu , i parę tysiaków w kieszeni , importerzy to wiadomo że wybierają nie to co najlepszy tylko jak najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrozumcie mnie zle-bo nikogo nie chce zrazac do Prato-to ze jest ono w rekach chinczykow to juz wiadomo od kilku lat,ale mysle,ze chinszczyzna a chinszczyzna to tez moze byc qwielka roznica. Ja nie napisalam tandeta....i nie chce zebyscie czytaly miedzy wierszami cos czego nienapisalam-napisalam tylko moja wlasna opinie,ktora nie jest obiektywna poniewaz nie handluje takim typem odziezy,ale jest to odziez ,ktora sie sprzedaje we Wloszech inaczej chinczycy by popadali. To miasto hurtownikow wiec jesli ktos ma zaciecie moze znalezc cos co mu bedzie odpowiadalo. Ja nie moge byc dla was opiniodawca poniewAZ mnie ten towar nie interesuje i nigdy nie bede obiektywna-robiac reklame konkurencji....;-) jednak nie moge tez zagwarantowac,ze przyjedziecie i znajdziecie na kazdym rogu super ciuchy za grosze-bo gdyby tak bylo sama bym moze nimi handlowala. Trzeba miec wytrwalosc i szukac-zawsze kto szuka ma szanse znalezc-kto nie szuka takowej nigdy mial nie bedzie. Opcja jest tylko taka by dobrze przemyslec ilosc-koszt i oplacalnosc a co do reszty mysle,ze rzeczywiscie wybor bedzie tu duzo wiekszy niz u polskich importerow,ktorych asortyment napewno jest duzo mniejszy i moze pozostawiac wiele do zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
Podpisuję się pod odpowiedzią powyżej - lagriffeoutlet, ja znajduję to co chcę, jakość, cenę i design i jak pisałam wcześniej wymaga to ode mnie sporo pracy, dosłownie " nie na każdym rogu" czeka na mnie piękny towar, jednak mam swoje miejsca, gdzie wiem że znajdę co sezon bardzo atrakcyjne wzory. Jest to odzież made in italy, produkowana na miejscu przez chińczyków, którzy tam mieszkają, pracują i traktują swój biznes o wiele bardziej poważnie niż wiele polskich firm. To jest oczywiście MOJE zdanie, i bardzo dobrze - niech miejsce to będzie oceniane przez niektórych jako mało atrakcyjne - dla mnie oznacza to mniej konurencji, ciekawi mnie jednak dlaczego negatywnie wypowiadają się tylko ci, którzy tam nigdy nie byli... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość privat
do aniamania Wtam, prowadze maly sklep na Dolnym Slasku, poszukuje czegos odmiennego od tego, co oferuja polscy importerzy. Byc moze chcialabys nawiazac wspolprace :) Chetnie zakupie cos innego . Moj mail privat00@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do M_Queen Dziękuję za namiary na te spódnice. Może w końcu wybiorę się do Ptaka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bigielpoz, masz już jakąś ofertę z tymi ciuszkami możesz Mi na email wysłac sylwia0207@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
dołączam się do pytania Ja prowadzę sklep na Śląsku mój mail to coco21@go2.pl privat do aniamania Wtam, prowadze maly sklep na Dolnym Slasku, poszukuje czegos odmiennego od tego, co oferuja polscy importerzy. Byc moze chcialabys nawiazac wspolprace Chetnie zakupie cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogidogi
do aniamania: swoją drogą trochę nie rozumiem ludzi Pani pokroju.... może jeszcze poda Pani DOKŁADNE adresy miejsc do których tak często się Pani wybiera? --- i gwarantuję, że odmienność Pani towaru bardzo szybko zniknie, tym samy też zyski płynące z tejże odmienności..... konkurencji nigdy nie za wiele i trzeba ją dokarmiać jak po Pani widzę.... :) Nie wiem czy to chęć zabłyśnięcia czymś z pozoru wyjątkowym albo pochwalenie się swoim z pozoru wyjątkowym sprytem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aniamania: Dobrze że są Tacy Ludzie jak Pani a nie obłudnicy i krwiopijcy, liczy się dla nich tylko kasa i zyski... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie najłatwiej
pewnie najłatwiej przyjść i dostać na gotowe ciepłą rączką po co się przemęczać jak inny debil za Ciebie to za darmo zrobi i da , nie ma to jak wygodnie dupcie ustawić nie wagoon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co się czepiasz człowieku jak ktoś chce pomoc to jego sprawa a Ty aferę robisz. Chyba brak Ci żaru w życiu... i szukasz na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×